Детский сад, №106

4175 просмотров

(0322) 52-90-20

Город Львов
Адрес ул. Хвылевого, 11
Телефон (0322) 52-90-20
Рейтинг 3.92 согласно 95 16 оценкам
Отзывов 16
Воспитатели / Учителя 3.95
Состояние комнат / классов 4.00
Руководство 4.00
Питание 3.95
Отсутствие коррупции 3.68
× Спасибо Ваше мнение учтено
Детский сад, №106
Львов ул. Хвылевого, 11
(0322) 52-90-20

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :) 


Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
Наталія
2
# 16 окт, 2014 года в 21:35
P.S Але дякуючи спільними стараннями Маріі Федорівноі та батьків,наша група одна з кращих в садку(навіть телебачення знімало) Дякую за терпіння до наших малюків з групи-ЗЕРНЯТКО!!!
Наталія
0
# 16 окт, 2014 года в 21:22
Ходимо в садок вже третій рік.Хочу подякувати нашим вихователям-Маріі Федорівні та Ользі Зеновіівній(нажаль вже перейшла на іншу роботу)харчуванням задоволені,а також ставленням до діток,проводять цікаві ранки,тематичний вечір до дня народження Шевченка,зустріч з психологом,тренування з бойового гопаку та вивчення англійськоі,з мінусів-в садку ремонт совковий,немае на майданчику качель,часто на територіі молодь розпивае пиво,але краще в садку переважае!
Руслана
0
# 30 авг, 2014 года в 11:15
Садочок прекрасний...Завідуюча чудова людина...дуже класні вихователі особливо Леся Ярославівна.Марія Федорівна..знають підхід до кожної дитини..а також класна няня Галина Михайлівна
Ліля
0
# 28 май, 2013 года в 11:47
Я бачу тут мами жаліються на Ірину Романівну і Ольгу Василівну, але це неправда. Вони чудові вихователі. Моя донька рік тому закінчила садочок і була в групі у цих вихователів, дитина задоволена і тільки позитивно відгукується про цих людей. Невже дитина каже неправду?
Галина
0
# 29 мар, 2013 года в 14:26
А я повністю погоджуюсь з "батьком". Тут, можливо, мова йде не про кількість їжі, перша і друга страва, а про якість її приготування. Це ж наші діти, невже вам байдуже чим їх годують! Не раз сама спостерігала, як через двері кухні працівниками і адміістрацією виносяться повні кульки і коробки, мабуть це і є обіди наших дітей. А на рахунок платні в школі, лікарям; якщо це вже стало правилом, то чому тоді додатково не платите вихователям за їхню працю, а тільки адміністрації?!
Марія
0
# 28 мар, 2013 года в 18:56
А я не згідна з цим коментарем.Перша і друга страва не завжди дитина удома зїдає так що шановний батько придивіться будь ласка що готує ваша дружина кожен день і чи у вас дома зїдає дитина все до останньої краплі..І те що стосується адміністрації це потрібно обговорювати з нашим мером або вищим закондавчим органом.Коли ви віддасте дитину у школу хіба ви менше будете витрачати на навчання ?Подумайте будь ласка над цим питанням і коли ви йдете до лікаря хіба ви йому нічого не даєте ?
батько
0
# 28 мар, 2013 года в 16:00
Шановні батьки! Якщо вже щось пишете, то пишіть правду від самого початку. Згадайте, скільки коштів ви платили адміністрації за те, щоб ваша дитина потрапила у садок; і кому в кишеню вони пішли (можливо, в облаштування груп, чи дитсадка – глибоко сумніваюсь, тому що цього не видно). Групи, коридори в жахливому стані, без ремонтів; лише завдяки нянечкам підтримується чистота і затишок. Харчування не на належному рівні. Якось прийшов до садка за дитиною і попав на обід, якщо це можна так назвати. Я після цього не дивуюсь, що дитина відмовляється їсти в садочку і приходить додому голодна, хоча вихователька намагається хоч чимось нагодувати. Ви пишете що завідуюча чудова людина. Це ж не вона сидить з вашими дітьми цілий день, приділяє їм увагу, годує, переодягає. Це все заслуга вихователів і нянечок, завідуюча лише приймає вас в садок за ваші ж гроші.
Мешканець Львова
0
# 27 мар, 2013 года в 22:35
Я повністю не згодна з негативними відгуками про садочок № 106! Насправді цей дитячий садок одни із найкращіх садків Львова.
Я сама мама двох дітей, і я перешукала багато садочків, але ніде до моїх дітей не ставились краще ніж у 106 садочку. Прекрасна атмосфера, вихователі щиро усміхненні. Як людям,які залишили погані відгуки на цьому форумі,може не подобатись усмішка? Повторюсь,що вихователі чудові.Уважні,добре ставляться до дітей. До кожної дитини знайдуть підхід. Вихователі не тільки піклуються, а ще й займаються загальним розвитком діток,готуючи їх до школи. Персонал чудово справляється зі своїми обов'язками. Завжди прибранно,чисто.Зразу видно,що працюють відповідальні люди.
Такому вигляду всі інші садіки можуть тільки позаздрити. Кухарі просто диво.Готують дуже добре, мої дітки завжди добре нагодованні.
Завідуюча - дуже хороша людина, на неї немає, і не може бути ніяких наріканнь.
Мої діти щиро полюбили свій садочок.
Анонімчик :*
0
# 27 мар, 2013 года в 19:42
Мені дуже подобається цей садочок.Моя дочка також задоволена -вихователі-виховані,крім Ірини Романівни Лах і також Галина Дмитрівна.Вони постійно кричать на дітей,діти приходять додому сполохані і тому не хочуть ходити в садочок.Завідуюча Галина Володимирівна дуже хороша і розуміюча завідувачка.Також мені подобається декор садочка можливо так щось треба підправити але влада на це гроші не дає тому батьки будьте обережні до кого ви віддаєте в группу дітей!Головне що мені подобається в цьому садочку це що там ходять дітки з різними вадами і їм завжди надають якусь допомогу за це вам дякуємо садочок 106 !)
мама
0
# 16 мар, 2013 года в 22:38
Я мати двох дітей. Мій син ходив, а донечка зараз ходить в цей садочок. Я дуже задоволена вихователями. Вони чудові люди. Завжди у всьму допомагають. Я можу на них покластися як на своїх близьких родичів. Ще хочу сказати, що вони у всьому допомагають діточкам: і погодують, і переодягнуть, і заспокоють тих діточок, які побачивши чужу маму починають плакати за своєю мамою.
Хочу зазначити, що вихователів і нянічку двоє моїх дітей дуже люблять. А от в ясельки моя донечка навідріз відмовлялася ходити.....
бебік
0
# 22 фев, 2013 года в 17:22
Чомусь в нашому районі цей садочок вважають найкращим, але це кардинально не так!! Люди пройдіться по інших садочках, я зимою обійшла всі садки що в тому районі...нажаль 106 в найгіршому стані, а щодо виховательок, так може вони і мають досвід і підхід до дітей, але це все є і в інших садках і з кращими ремонтами та теплішими групами!
мама
0
# 23 янв, 2013 года в 11:12
садок непоганий, але...
Ясельна група, вихователі Слава Василівна, Галина Богданівна та Ольга Дмитрівна, няня Олеся. Це найкращі люди, котрих я зустрічала в садочку. Дитина їх полюбила щиро і відкрито. Дуже привітні, добрі та милі. Завжди допомагали в період адаптації і весь час пізніше. Справжні професіонали. Дуже нам їх бракує.
В молодшій групі зараз все діаметрально протилежно. Ірина Романівна добра тільки коли батьки поряд, коли нікого нема кричить на дітей несамовито, діти недоглянуті, всю зиму сидять в групі, ніяких прогулянок. Ольга Василівна ніби спокійніша, але підходу до дітей нема ні в одної, ні в другої. Няня хамка.
наталя
0
# 17 окт, 2012 года в 15:14
я сама ходила в цей садік він прекрасний нічого поганого сказати не можу а тільки хорошу вихователі прикрасні допомагають один одному, кожного дня я бачу з яким щастям дітки йдуть в цей мадік бо живу дуже близько та я познайомилась з подружкою яка для мене є зараз сама краща . Ставлять гарні вистави до дня матері, піклуються про діток і завжди готові прийти їм на допомогу. надіюся цей садік принисе багато щастя і вошим діткам!
Lili
0
# 13 май, 2012 года в 22:06
Садок прекрасний! Не знаю де "Кульочок щастя" почула запах хлорки і т.д. А що всі усміхнені хіба це погано, чи вона хоче , щоб на дитину вовком дивилися? В мене у цей садок ходили двоє дітей (молодша зараз закінчує) нічого поганого про умови я сказати не можу, а про вихователів - тільки хороше. У нас прекрасна завідувач, а вихователі - найкращі у садочку - в мене до них ходили 2 діток. Група зорова -15 діток - вихователі мають час щоб кожному приділити увагу. Тифлопедагог взагалі дуже хороший спеціаліст. Я щаслива , що я попала у цей садок він- НАЙКРАЩИЙ (хай там що хтось говорить
Ліля
0
# 28 сен, 2011 года в 13:08
Садочок звичайно не на вищому рівні Я не заперечую що там багато старих меблів і не обладнані гральні площадки але завідуюча - дуже хороша і багато вже зробила для садочку Там поступово ремонтують приміщення За хабарі - все тихо принаймі я нічого не платила До речі цей садочок спеціалізований( очна логопедична і група з відсталим розвитком) в цих групах взагалі безкоштовно З дітками займаються досвідчені тифлопедагоги Я задоволена Бо чую набагато гірші відклики за інші установи
Кульочок щастя
0
# 22 сен, 2011 года в 16:04
Всьо там старе і нічого доброго там я особисто не побачила, хіба запах хлорки і старі труби ...меблі...зато всі усміхнені, як бабтисти!!!!:-)
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...