Детский сад №12

4466 просмотров

(0322) 76-57-94

Город Львов
Адрес ул. Довбуша, 20
Телефон (0322) 76-57-94
Рейтинг 3.27 согласно 90 16 оценкам
Отзывов 16
Воспитатели / Учителя 3.39
Состояние комнат / классов 3.11
Руководство 3.39
Питание 3.22
Отсутствие коррупции 3.22
× Спасибо Ваше мнение учтено
Детский сад №12
Львов ул. Довбуша, 20
(0322) 76-57-94

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
Надія
0
# 28 дек, 2018 года в 13:13
Як на мене то завідувач чудова компетентна людина , звикли всі брудом поливали , таке життя .... єдине щоб бажали бути кращим це дитячий майданчик. Наразі ми задоволені садочком. Мій син ходить в ясельну групу
Мирослава
0
# 23 окт, 2017 года в 08:12
Садочок гарний, теплий, затишний, мальовнича територія. Завідувач та персонал дбають про дітей! Молодці!!!! Дякую за роботу.
Орест
0
# 03 ноя, 2017 года в 15:38
Підтримую, активні працівники, цікаво поставлена робота. Бажаю успіху в роботі, усім здоров'я!!!
КАТЕРИНА
0
# 09 май, 2016 года в 15:17
Шановна п.Мойсюк,це так звана завідувач,як ви так могли вчинити із своєю дорогою матусею,ви мене звільнили,щоб мене підсісти,і хочу вас запевнити .що я буду прикладати усіх зусиль,щоб ви були звільнена теж чому ваша матуся вас не посадила на своє місце де вона керує на НЕКРАСОВА.№31у школі -садочку.СВЯТО ТІЛЬКИ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ.І хочу сказати ,хто буде читати,щоб усі знали,яка корупційна у нас освіта .Це пише колишній в.о.завідувача Катерина Володимирівна.Дуже образливо,що вона просто-логопед,і уже завідувач,а я була просто в.о.,але тут гроші виконують важливішу роль.Мене було звільнено лише за те,що я прийняла помічника вихователя без мед.огляду,вона його повинна була принести.Адже усі ми дуже добре знаємо ,як проходиться мед.огляд.А біда може статися кожної хвилини,коли вихователь іде брати їжу,а діти залишаються самі в групі.Отже, за мої передбачення мене і звільнено.
Арбітр
0
# 12 май, 2016 года в 20:37
Дайте спокій молодому керівнику,який виправляє ваші недоліки в роботі,бо за часів вашого в.о.,садок загнивав,їй ще довго треба буде налагоджувати роботу так,щоб в садок хотіли вести дітей.Мені шкода,що ваша самоціль лише поливати брудом всіх.На цей садок довго нікого на завідування знайти не могли після вас,бо ніхто не хотів бруд розведений вами вигрібати.
мама
0
# 24 авг, 2015 года в 17:58
ЛЮДИ ДОБРІ ВИ ПРИДИВІТЬСЯ ДО ЦІЄЇ ЗАВІДУВАЧКИ ТА ВОНА НІЧОГО НЕ ЗНАЄ ВОНА У СВОЄЇ МАМИ У ШКОЛІ_САДОЧКУ БУЛА ЛОГОПЕДОМ А НА ДАНИЙ ЧАС КЕРУЄ САДОЧКОМ ТУТ ВСЕ РОБЛЯТЬ ГРОШІ А НИМИ КЕРУЮТЬ ІЗ МІСЬКОЇ РАДИ пСЛІЧНА ось що відбувається усіх потрібно гнати в шию.
мами ясельної групи
0
# 04 окт, 2013 года в 21:48
хочемо подякувати вихователям і няні, а особливо Анні Степанівні, яка дуже гарно ставиться до діток, з любов"ю і турботою. я не уявляю цієї групи без лтьоті Ані. бо мій син вдома завжди питає коли ми підемо до тьоті Ані. Я спостерігала як Анна Степанівна іде з дітьми з прогулянки в групу, як вона тих маленьких діток веде за ручки по сходах. пильнує щоб ніхто не впав.
Анна Степанівна велике Вам спасибі!!!
Марина
0
# 08 сен, 2013 года в 19:46
Просто жах. Бережіть дітей від нього
Марина
0
# 08 сен, 2013 года в 13:03
Я згідна самий жахливий садочок, якій я колись бачила. Моя старша дитина ходила в інший, а молодшого вирішили віддати в цей, ближче до дому. Жахіття!!! Бережіть дітей від цього жаху. Що завідуюча, яка нічого не докладає, щоб садочок став хочь трошки кращім , що Марія Степанівка, яку я просто бачила і була в шоці .
крижанивська
0
# 24 май, 2013 года в 15:43
очень рада что моя дочь ходила в ваш садик. желаю вашему колективю процвитання, здоровья вам ивашим родним!
мама дитинки (продовження)
0
# 10 апр, 2013 года в 01:24
Мені довелося забрати дитину з цього садочку. Одного "чудового" дня вона пожалітися мені, що її били "ЗА ТЕ, ЩО ВОНА НЕ СПИТЬ"!!! Вихователь цього не визнала. А через день взутий в черевики хлопчик під час прогулянки біг за моєю дитиною і копав її в ділянку нирок!!! Звичайно, ніхто з вихователів нічого не бачив. Більше моя дитина в цьому садочку не була жодного дня. Мені довелося відвідувати з нею дитячого психолога, тому що дитина ридала уві сні і крізь сльози питала: "Мамо, ми більше ніколи не підемо в той садочок?!!"
Як мінімум, можна зробити висновок, що за дітьми не дивляться... Розмови з вихователями та завідуючою нічого не дали. Мені розповідали, що моя дитина надто вразлива. Що такого в садочку ніколи не було
Згодом я зустрічала на вулиці ще двох мам, які теж забрали дітей з цієї групи.
мама дитинки
0
# 10 апр, 2013 года в 00:55
Я розумію умови, в яких працюють вихователі в садках: кількість дітей в групах, заробітна плата, емоційне навантаження. Але якщо ми мріємо жити в цивілізованій країні, ми маємо право вимагати цивілізованого ставлення до наших дітей! Адже вони - майбутнє нашої країни. Ми постійно згадуємо, як тяжко було жити українському народові в різні часи, але віддаючи дитину на виховання людям, які застосовують проти неї фізичну силу, підвищують голос, принижують, - яку свідомість ми в ній виховуємо?
Я розумію людей, які в наш час не можуть влаштуватись на роботу, а ті, хто "влаштовуються" - отримають мізерну зарплату за свою працю! Але, напевно, держава, яка дійсно турбується про своє майбутнє, мала би потурбуватися і про те, щоб з дітками працювали ті, хто їх люблять, для кого це - покликання! Щоб в дитячі садки не йшли ті, кому більше немає куди подітися!
мама хлопчика
0
# 11 дек, 2012 года в 15:53
Я дуже задоволена персоналом логопедичної групи "Ромашка". Надзвичайно виховані та привітні вихователі і няня, які з розумінням та материнською турботою відносяться до дітей. Мій син охоче ходить в садочок. Дуже йому подобаються заняття та ігри. В групі завжди чисто,охайно, тепло, гарно годують дітей. Також окреме спасибі логопеду.
Я раджу водити дітей в цей садочок.
Олена
0
# 09 янв, 2012 года в 19:09
Садочок просто клас ми всім задоволені. Дитина йде з радістю ми вдячні всім вихователям особливо нашому завгоспу Анні Володимирівні яка турбується за харчування дітей і дивиться за порядком та чистотою нашого садочку. Розташування просто супер паркова зона, дитя дуже задоволене і ми як батьки теж задоволені.
Катя
0
# 19 дек, 2011 года в 09:46
Садок до одного місця, лише добре розташований, щоб чогось навчити, то в нашої марії Степанівни не було жодного бажання, взяла півтори ставки і сиділа навіть за дітьми не дивилася. В мене син два рази додому втік, вони помітили тільки через півгодини,коли дітей з прогулянки забирали.
Їжа капец повний, дають тільки по одній ложці і скажіть мені як та дитина має на ній вижити до вечора.
Коли постав вибір між тим, щоб йти до школи, і тим щобще на різ залишитись в садку, мій син категорично відмовився від садочка, навіть до кінця літа не доходив
Олена
0
# 03 сен, 2009 года в 14:04
Для мене важливим критерієм при виборі садочка для моєї донечки була незазованість, яка зараз перевишує, напевно, будь-які норми в центрі Львова (туристи, автобуси, студенти на машинах ...).
Садочок знаходиться в затишному місці, в паркові зоні, з мінімальним рухом машин (переважно це батьки-автомобілісти, які привозять свою малечу).
За моєю дитиною дивляться досвідчені зрілі жінки, які виховали не одне покоління, а не вчорашні студентки, яким своїх дітей народжувати через років 10, що я зустріла в одному з приватних садочків.
Харчування звичайне, але якщо порівнювати з приватним закладом -- не відрізняєтсья НІЧИМ.
І особлива деталь -- при моїх спробах зарахувати дитину в садочок наперед терміну аби зарезервувати місце, завідувач відмовилася брати будь-які "подяки"! Тому про те, що в садочках вимагають хабарів я зі своїм позитивним досвідом не вірю! Я сама була ініціатором хабаря, а керівник і виховательки від цього свідомо і категорично відмовлялися.
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...