Детский сад «Белочка», №131

3793 просмотров

(032) 238-47-09

Город Львов
Адрес ул. Антоновича, 109А
Телефон (032) 238-47-09
Рейтинг 3.58 согласно 175 32 оценкам
Отзывов 32
Воспитатели / Учителя 3.66
Состояние комнат / классов 3.60
Руководство 3.54
Питание 3.60
Отсутствие коррупции 3.49
× Спасибо Ваше мнение учтено
Детский сад «Белочка», №131
Львов ул. Антоновича, 109А
(032) 238-47-09

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
Ольга Коваленко
0
# 30 сен, 2014 года в 14:53
Подскажите, сколько выходит оплата за садик в месяц и что входит в эту сумму?
Світлана
0
# 21 окт, 2013 года в 16:32
Моя дитина ходила в цей садок з величезним задоволенням. Це був третій садок, в якому ми вчилися. І самий любимий)). Пані Любомира прекрасно справлялась зі своїми обов*язками. Окремо величезна подяка п.Любі та п.Терезі - це, як на мене, зразок вихователя та нянечки. У кожному садочку нянечка ходить у чистому, напрасованому та накрахмаленому фартуху і особисто догодовує всіх дітей? А у нас було так. Щоправда, це було 7 років назад.
Анонім
0
# 15 апр, 2013 года в 21:11
Доброго дня всім. Хочу поділитися своїми враженнями про цей садочок. Загалом задоволена, групи гарні, великі спальні, іграшок вистачає. Групи різновікові - це мінус, але зате дуже чистенько, є автономне опалення, не всі садки можуть цим похвастатись. Звичайно батьки вкладають гроші в добробут, але це ж для наших діток, вони проводять там цілий день. Завідувачка молодець, садок в гарному стані. Але є одна вихователька, яка поводить себе дуже хамовито, звати її Марія Василівна. Недопустимо таке поводження з батьками, та і дітьми також, бо нерідко зриває свою злість і на них.
Донька ходить з радістю, бо є ще і інша вихователька, Ірина Теодовірна, завжди привітна і мила.
Загалом задоволена. Дякую хорошим людям, які там працюють
Ольга
0
# 12 окт, 2012 года в 20:15
Всем добрый день!!! Я вот читаю и просто в легком шоке.Как у некоторых мам поворачивается язык говорить гадости про воспитателей и заведующую.Господа вы забываете что на дворе 21 век и исходя из этого любые ремонтные работы не могут стоить 3 копейки.Что касается выпускных-тоже самое.Вы считаете что воспитатели не заслуживают праздника?И вообще имейте совесть,не надо писать тут всякую чушь и вводить людей в заблуждение.Я желаю таким мамочкам пересмотреть свои жизненные позиции и тогда жизнь станет веселей!!!Хочу поблагодарить весь педагогический коллектив,здоровья вам,много улыбок и низкий вам поклон.Так держать-вы просто умнички!!!
Галина
0
# 30 сен, 2012 года в 18:04
Садочком дуже задоволені!!!! Мали неприємний досвід дати дитину в один зі садочків на Грінченка - я 2 тижні водила дитину по 1 год., стояла і плакала під садочком, бо дитина так ревіла, що мені серце розривалося. Ніхто на мою дитину уваги не зветрав, а я 2 тижні вислуховувала яка погана мама. Після того ми переїхали на привокзальну і без проблем дали дитину в садочок до п.Любомири. Завідуюча - чудова людина!!! Садочок - задбаний, чистенький, все постійно розвивається для добра наших дітей. Ніякої мови про те, щоб платити якісь "побори",щоб взяли дитину в садочок мови навіть не було, але мені і самій хотілося якось "віддячитися" і додати щось нове в садочок. Дитині ж туди ходити 2 роки!!! Не розумію і не погоджуюся з батьками, які описують погане про садочок, вихователів чи завідуючу. Маєте претензії? Переводьте дитину в інший садочок, приватних садочків у Львові достатньо. Близько 1500грн./міс. обійдеться Вам приватний садочок або няня і всі Ваші побажання врахують!
ТІЛЬКИ ПРАВДА
0
# 04 июл, 2012 года в 21:33
Садочок при дорозі /декілька років тому двох діток вихователі не догледіли і ті гуляли по Львову.Діток знайшли, одну виховательку звільнили/.В садочку чисто,правда буває,коли щось підремонтовують чи підфарбовують,то в період відвідин дітками садку./рекомендують потримати дітей вдома/.Прибирання кожен день, зранку/десь 8.40/сморід пилососа шкодить дитячим легеням,бо після прибирання не провітрюють/.Гроші збирають- на фонд групи і загальний фонд садка.Вихователі хороші.Одне, що незаконно- різновікові групи,і тому підготовки до школи - ніякої!!!/на рік по 10-16 діток-випускників з групи/.
І невірте,що нема набору- дітей зараховуть навіть на протязі року!!!!!!!!Ну і що,що в групах числиться по 32-34 дитини. В тісноті,але ж в САДОЧКУ!!!
Юля
0
# 24 май, 2012 года в 21:14
в садочку прйшли найкращі рокидитинства моїх дітей, тут їх всього навчали гарно виховували надовго нам запамяталися ніжні лагідні очі вихователів групи, особливо Ярослава Степанівна це вихователь від Бога
я порадила дуже багатьом батькам піти в її групу і всі були задоволені, взагалі садочок чудовий дуже добре дбає завідуюча про дітей смачненько їх годують,завжди чистенько і привітно!
Лена
0
# 16 май, 2012 года в 14:45
Ми збираємось здавати сина в цей садочок, підкажіть будь ласка, яка краща вихователька вихователька в ясельній групі не польськомовній. Завчасно дякую!
Едуард
0
# 21 мар, 2012 года в 17:36
Садочок просто супер! Я сам з нього випускався у 2006 році! Директор п. Любомира Степанівна прекрасно утримує садок! Моїми вихователями були Слава Степанівна та Ірина Андрійвна. Про Славу Степанівну в мене не найкращі враження, а от про п. Ірину дуже хороші! Садок просто супер!!!
мама
0
# 15 фев, 2012 года в 14:17
ми теж ходили в цей садок ,дійсно ремонт в групах зроблений непогано,вікна нажаль ще старі(крім ясельної спальні,бо діти мерзли,ну і звичайно кабінета п.Любомири)Садок має власну котельню,але можна зберегти тепло і менше платити за газ!!крім цього батьки неодноразово пропонували замінити вікна за власний кошт!В нашій групі були великі балконні двері і з них добряче дуло!Нажаль усі групи різновікові і немає підготовки до школи.
Анастасия
0
# 10 янв, 2012 года в 02:31
Дочка ходит в садик уже год.Мы обе очень довольны. Замечательный коллектив.С уважительным отношением к детям и само собой родителям. Дети ухоженны и ими занимаются.Всегда хорошие праздники и грамотная организация событий.Спасибо ВАМ!
Ірина
0
# 01 окт, 2011 года в 00:17
Шановний педколектив садочка, величезне Вам дякую за ту турботу, любов і розуміння, яке Ви даруєте нашим діткам щодня!!! Міцного Вам здоров'я та терпіння!
Наталя
0
# 09 сен, 2011 года в 08:05
Наша донечка відвідує цей садочок.Завідуюча -пані Любомира-чудова людина,господарник,яка вкладає свою душу і нерви,щоб садочок був чистий,затишний,дітки доглянуті,ситі і навчені.Чого не скажеш про виховательку Марію Василівну,яка так себе поводить з дітьми,що потім всі переваги садочку зникають і дитина просто перестає хотіти ходити в садочок.Хоча в цілому педагогічний колектив дуже хороший,Катерина Мирославіна,Олеся Василівна -дуже чуйні і хороші вихователі і просто прекрасні люди.А нарахунок грошей-я все-таки переконана,що вони йдуть нашим дітям,бо при такому фінансуванні державою освіти (і дошкільної ,і середньої, і вищої) садочок був просто брудний і обдертий.
Вікторія
0
# 23 авг, 2011 года в 23:37
Садок прекрасний, Завідуюча чудовий керівник ,приємна в розмові ,розумна людина. Садок доглянутий, чистий, навчально-виховний процес організований дуже добре. Моя дитина ходить та ми задоволені. Ніякі гроші при вступі ніхто не вимагав , як це згадується вище і не треба завжди так стверджувати ,а можливо на себе трохи "озернутись" та не звинувачувати когось, критика це теж добре, але і діти повинні виховуватись не тільки вихователями та батьками теж.
Марта
0
# 10 авг, 2011 года в 18:53
Наша донечка також ходила в цей садочок. Хороші вихователі, прекрасна завідуюча, доглянутий садочок. Все чистенько, гарна ігрова кімната, спальна, іграшки. Коли ми ще тільки шукали у який садочок віддавати доньку, обійшли всі садочки в районі. Цей сподобався найбільше . По-перше: найбільш доглянутий; По-друге: там працюють привітні і культурні люди (повірте, окрім цього садка, лише в одному зі мною розмовляли порядно); По-третє (що стосується грошей): особисто з нас ніхто грошей не вимагав, і коли нас вже прийняли (без хабарів) ми добровільно пожертвували на фонд садочка, у тричі меншу сумму ніж з нас вимагали у одному з інших садків. чесно кажучи, хто був там і бачив його стан, помітить куди йдуть гроші. А от про інші садочки цікаво було б знати, куди йдуть ті гроші які вони деруть !?
Ірена
0
# 17 июн, 2011 года в 15:43
Щодо Катерини Мирославівни погоджуюсь - просто супер !!! А Марія Василівна повна протилежність після спілкування з нею у дитини пропало бажання відвідувати дошкільний заклад
Інна
0
# 13 апр, 2011 года в 11:54
Чудовий садочок і вихователі, просто надзвичайні свята, гарне доглянуте подвір'я`я і дуже смачно годують. Завжди проводяться з дітками заняття, дітки доглянуті, всім дівчаткам після сну робляться зачіски :) Я дуже вдячна Любомирі Степанівні за лад, який панує в садочку і навколо, і особливо вихователям Марії Василівні, Катерині Мирославівні, няні Олесі Василівні - це вихователі від Бога і те, як їх люблять діти, говорить більше за всі наші з вами коментарі - хороші і погані.
Дуже прикро, що вище облили брудом цей садочок, бо від такого не відмиєшся... Але це на совісті тієї людини. Я думаю, що менше діток в них не стане - варто лише раз зайти на подвір'я, в сам садочок, щоб відразу відчути, що все зроблено з любов'ю до діток. Жодного разу я не чула, щоб хтось з дітей істерично плакав, хоча поки шукала садочок - чула неодноразово в інших.
Ще раз дякую їм за їхню любов і бажаю не сприймати близько до серця чиїсь агресивні випади.
Олена Степанівна
0
# 21 фев, 2011 года в 20:32
З садочком пов'язує давня дружба, бо двоє дітей виховувались тут, а тепер і онука. Вцілому умовами і роботою садка задоволені але є одне зауваження: завідуюча, як на мене, надто заповзято опікується благоустроєм садка, а навчально-виховний процес відходить на задній план. Якщо прогулянки ще від випадку до випадку проводяться, то таке заняття, як фізкультура, здається, існує тільки в переліку занять в "куточку для батьків". А потім дивуємося, що діти помирають на уроках фізкультури в школі. Пропоную завідуючій згадати, що вона не лише господарник, а й керівник виховного закладу.
Олена
0
# 12 окт, 2010 года в 20:15
Не дуже гарні спогади хоч я і не належу до так званих "мам які відкривають рот на вихователів" але давайте дивитися правді в очі чому вихователі мають переносити свій поганий настрій на мою дитину ? Наприклад моя дитина боялась певну виховательку хоча в мене з нею і моєю дитиною конфліктів не було а страху вона дістала від того як дана вихователька кричала на інших дітей а що стосується оплати при прийнятті в садок пишемо відверто -платили всі давайте по-чесному !!!
Ірина
0
# 10 сен, 2010 года в 00:56
Ми відвідували садок 3 роки,і загалом дуже задоволені! Садок чудовий,групи чисті,охайні, харчування дуже смачне ,дітьми займаються!а на рахунок не порозумінь з вихов-ми ( про те що пишуть вище )так це нормальний робочий процес... ми всі живі люди,і в першу чергу ними (людьми) треба і залишатися.Ті ж вихователі також мають свої сім"ї,дітей,проблеми і побуд - і чому якщо в мами поганий настрій ! так їй все можна... (навідь і рот"відкрити" на цю ж виховательку) а коли вихователь робить зауваження то це вже не нормально??? і хтось посягається на дитину! тепер "пішли" настільки розпущені,не коректні ,агресивні і не виховані МАМИ ,що сама деколи дивувалась!!! Якщо в когось є якісь питання до вихователів чи завідувачки їх потрібно вирішувати зразу і на місці,повірте це набагато краще рішення проблеми, Можна писати ще багато - але висновок один...садочок дуже хороший(хто б там що не писав, ми там були і знаємо все з середини) тому другу дитину буду віддавати тільки туди.
мирослава
0
# 07 сен, 2010 года в 09:37
мій син ходить в ясельну групу . можу сказати що я дуже задоволена , виховательки стараються займатися кожною дитиною, і обіймуть і поцілують коли треба, нема такого що дитина плаче а вихователька сидить і навіть увагу не звертає. а на рахунок грошей- ми ще нічого не здавали, хіба чисто символічні гроші на 8 березня. кожна людина особлива , комусь подобається комусь ні, але цей державний садочок , а відношення в нього до дітей як в приватному високооплачуваному закладі.можливо коли дитина поміняє свою групу на старшу моя думка зміниться . але наразі так.
Дзвенислава
0
# 02 сен, 2010 года в 15:18
Близько біля дороги, напроти похоронне бюро. Переповненість груп -мрія , а не садок!!!
Іра78
0
# 06 июл, 2010 года в 19:37
Дуже багато знайомих задоволені. Нічого про садочок сказати не можу, але завідуюча забула, що вона педагог ( в розмові дуже про це наголошувала) і людина.
Надія
0
# 17 июн, 2010 года в 20:58
Вітаю з випускним всіх випускників 2010 року ! Хай щастить!!!
Анонім
0
# 16 июн, 2010 года в 14:40
Дитсадок не поганий! Але вихователі досить високо себе носять ,і забувають про те, що можуть дуже низько впасти в батьківських очах.
Але свою дитину я в цей садок не дам!!!Там дуже не гарно всіх обговорюють.Не садок а бі-бі-сі Львівське !


Р.S:
А чому така дивна назва садку "Білочка". Вихователі ,що забагато горіхів гризуть?=)
оксана
0
# 09 июн, 2010 года в 20:29
Кажете,що спілкування з завідувачкою жахливе?А ви володієте тією культурою спілкування? Вам би від цієї завідувачки повчитись вихованості,стриманості,вмінню вислухати.Моя перша дитина ходила у садочок, де п.Любомира працювала раніше. Коли їй доручили цей дитсадок, я,коли прийшов час другу дитину віддавати у садок,пішла туди.де працює ця завідувачка. Тому що знаю, тому що впевнена в тому,що вона подбає про те, щоб дітям було добре.
Ірина
0
# 28 май, 2010 года в 12:54
Садочок виглядає не погано, але враження від спілкування з завідуючою просто жахливе. Записались вже майже рік тому. Дітей беруть здалеку, а тим хто живе поруч не попасти,скільки ти б раз не ходив і не просив - чим більше даш, тим краще. Думка про райєно теж виникала... В нашому районі це не єдиний садочок, де працюють люди набагато приємніші.
Роман
0
# 18 май, 2010 года в 10:00
Шановна Наталя! Коли йдете в туалет за послуги платите? Коли майстрів додому кличите оплачуєте лише по прейскуранту? Це наші діти і те, що хтось хоче зробити їм життя дещо кольоровішим, ніж воно було у нас з Вами - думаю - не гріх. Мої діти були у тому дитсадку. Я достатньо консервативно і критично ставлюся до таких закладів, але ні до п. Марії ні до п. Любомири претензій не маю. Держава в нас така, що мусиш "комбінувати" на всі сторони (і Ви в цьому досвід маєте...), але ж не для власного будинку збирають... Між іншим: кафе і планшетка "тяне на 450грн.", і за них ніхто пальці поміж одвірки не пхає, правда? Було сказано, що це обов*язок кожного? Ви ж можете відмовитися від всього, що Вам пропонують... Зрештою, мене не влаштовував один садок, - дитина пішла в наступний, - може і Вам пора забратись, одночасно з тим смородом, за перепрошенням, що з*явився одночасно з Вашим приходом? А райвно можна би відвідати, може і їм який комп*ютер новий треба... Не плюйте в криницю, з якої воду п*єте
Ольга
0
# 17 май, 2010 года в 22:50
Про безличність й дволичність ще Франко писав та й закликав її зневажати, а вона живе і нині! Не знаю, що Ви за "Наталя", але те, що не відаєте життя групи - очевидно. Я й не чула про "побори"! Є щира подяка, обговорена й погоджена з усіма батьками. Про 700 грн. - не чула. Про плазму ніхто не говорив. І завідувачеві в кишеню нічого не клала. Ніхто ніколи умов не ставить й нікого ні до чого не примушує. Ми говоримо про різні садки? Чи як? Моя дитина ходить у чудовий садок! Відмінний!!! Все для дітей!!! Харчування, виховання й підготовка на вищому рівні! А які надзвичайні свята організовують для наших діток!!! Таких відданих спеціалістів у наш час підтримувати треба, а не оббріхувати! Не малюйте кольорове в чорне. Своє особисте невдоволення варто винести, спершу, на обговорення групи! Чи страшно? Бо БРЕХНІ у вашому повідомленні 100%! Хотілося б глянути Вам в очі! Очі матері, яка бруднить колектив своєї дитини! P.S. Чому ж ви віддали своє дитя на виховання у такий "поганий" садок?
анонім
0
# 17 май, 2010 года в 10:34
Є своі плюси є і мінуси
Наталя
0
# 14 май, 2010 года в 14:19
Садочоу може й нічого, а от побори на випускний ще ті, забаганки у Маріі Василівни ще ті кафе альбом - все тяне на 700грн, а ще за них плати а завідувачка робить великі очі що нічого не знає. А ще плазму ім купи в подарунок групи.. Що ж це таке коли брали в садок давай внесок в кишеню завідувачки тепер щоб випустили плати бо вони хочуть баль. Може в райвно сповістити?
надія
0
# 03 май, 2010 года в 15:13
завдяки працівникам і батькам у садку створені чудові умови для малюків,діти мої з задоволенням ходять в садок , шкода що скоро в школу. Дякую!
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...