Детский сад №136

4717 просмотров

(0322) 62-00-57

Город Львов
Адрес ул. Каховская, 10
Телефон (0322) 62-00-57
Рейтинг 4.14 согласно 185 34 оценкам
Отзывов 34
Воспитатели / Учителя 4.24
Состояние комнат / классов 4.14
Руководство 4.05
Питание 4.14
Отсутствие коррупции 4.14
× Спасибо Ваше мнение учтено
Детский сад №136
Львов ул. Каховская, 10
(0322) 62-00-57

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
Ромашка
3
# 10 окт, 2013 года в 09:40
Садочок хороший, завідуюча приємна людина і вихователями задоволена.Є звичайно плюси і мінуси, але вони є у всіх. Шановні мамочки нарахунок того ,що пишуть озлоблені матусі це неправда просто не всі мають сміливість сказати про те ,що думають в очы , а так може завыдуюча прочитаэ ызробить висновки
Олена
0
# 09 окт, 2013 года в 12:48
В садочку добре: і харчування, і гуляють, і займаються. На рахунок хабарів - як всюди. Не розумію одного: чому розрізають серветки пополам, один туалетний папір на декілька унітазів(а не на кожному), і в туалеті дуже неприємний запах(якщо хоч раз в день помити, то так не буде) , при тому якщо батьки щомісяця здають гроші на фонд групи.??????
Думаю якіб добрі батьки небули, не напишуть добре про людину яка шарпає їхніх дітей, не мають права!,правильно нехай звертаються в вищі інстанції.
Ірина
0
# 08 окт, 2013 года в 11:40
Пишуть погане ті батьки які самі пособі не добрі. Багато коліжанок водять дітей у різні садочки і приватні, і державні, так от з їх досвіду скажу що наш садочок найкращий. Ви тільки подивіться яке харчування у діток і розмір порції... все смачно і різноманітно. Які цікаві сценарії до свят. Дитина тільки й просить приготуй їжу так як у садку. А щодо вихователів, то це чудові фахіівці своєї справи, які тільки подумайте- одягнуть, роздягнуть, підгодують, навчать, приготують свята, приберуть, погуляють і це все з 30 дітками то як можна про них таке сказати. Кожен з нас має інколи невдалий день і настрій тож не треба осуджувати інших. Мої дітки з задоволенням ходили і досі ходять у найкращий садочок. Щодо "хабарів", то це допомога для садочка, а не хабар. Ми ж самі хочемо щоб діткам було тепло взимку, затишно в групі, смачно в тарілочці, гарно в актовому залі на кожне свято, адже на це держава коштів не виділяє. Батьки будьте більш вдячні вихователям і няням ваших діток.
завідувач Олександра Петрівна
0
# 11 сен, 2013 года в 16:29
Ну хто мене похвалить як сама себе не похвалю !!!
завідувач
0
# 10 сен, 2013 года в 17:03
Як може бути садочок хороший, а завідуюча - ні? Вона керує і створила цей колектив уже 22 роки, і ні з ким з батьків в такі "гарячі" стосунки не вступала. Не було і "кидання смітниковим відром" (така історія була, тільки не в нашому садочку). Не плутайте завідувачів і садочки. І не сварилася з батьками "як вульгарна дівка" ( коментарі), бо з такими людьми і не доводилось спілкуватись. Бувають батьки гарячковиті, але до такого, як про це пишуть шановні батьки не доходило! І з дітками гуляю попри те, що 2-3 заняття в день, і треба встигнути погуляти. Якщо і залишаються дітки з іншим вихователем, те це виняток, тому що інколи требе терміново йти у відділ освіти. Коли пишите такі образливі речі про "хамство" пригадайте як Ви себе поводите. Коли групи переповнені як можна приймати до 40 дітей? - Це злочин перед дітьми. Не давайте хабарів, а допоможіть в ремонті садка, та придбанні сучасного обладнання! Садок старий і завжди щось ламається. Тому ми чекаємо допомоги, а не "хабарів"
олена
0
# 10 сен, 2013 года в 14:37
Дуже хороший садок!!!!!!!! синок ходив,тепер доця з самих ясельок! низький уклін Лесі Іванівні за любов і терпіння до наших діток, золота людина всі дітки її люблять і пам"ятають. Зараз ми ходимо в логопедичну групу і дуже задоволені вихователькою Марією Мирославівною і нянею п.Олею. Логопед Алла Миколаївна завжди підкаже ,як краще для дитини. А як смачно дівчата з кухні готують!!!! так-що неображайте і непаплюжте колектив дарма. Це найкращий державний садок м. Львова!!!!
Олеся
0
# 30 авг, 2013 года в 16:06
Садочком задоволені.Все добре.А чому батьки,які пишуть дифірамби не пишуть,як вона кричить до дітей, як навіжена і шарпає їх.(розпитуйте ваших дітей).Якби не няня Валентина Євгенівна ,то давно б перевела свою дитину в іншу групу.
марина
0
# 19 июн, 2013 года в 22:57
садочок хороший, але завiдуюча?????
Мирося Белікова
0
# 07 июн, 2013 года в 11:54
Хочу написати слова вдячності працівникам садочку №136. Мої обоє хлопчиків уже три роки ходять сюди і я дуже задоволена роботою вихователів і знаннями, які здобуті під їхнім наглядом. Дуже вдячна завідувачу Олександрі Петрівні, вихователю групі "Соняшник" Наталі Йосипівні та няні Тані. вихователю групи "Сонечко"І рині Ігорівні та Валентині Євгенівні, а також логопеду Риммі Павлівні. Завдяки їм мій синочок йде у школу підготовлений на 100%. Дякую!!!!
Ірина
0
# 06 июн, 2013 года в 14:45
Прекрасний садочок. Доземний уклін вихователю Галині Миронівні та її невтомному помічнику Ользі Іванівні. Вихователь у нас - надзвичайна людяна: добра, лагідна, любить дітей, піклується про кожного з них, це вихователь від Бога.
Іноді сама дивуюсь, що стільки такту, розуміння своїх вихованців, терпіння має ця дівчина. Ще і ще хочу подякувати цій людині.

Бабуся Данилка.
христина
0
# 03 июн, 2013 года в 16:14
читаю ваші коментарі і дивуюсь тим батькам які пишуть що не задоволені садочком але в той же час водять туди своїх дітей!!!!я планую давати свою дитину туди....і не бачила з сторони завідуючої якогось хамства до себе чи вимагання грошей(ну принаймі на даний час)...прийшла в назначений день записала дитину без зайвих розмов....
Батько дитини
0
# 31 май, 2013 года в 19:58
Я воджу свою дитину в групу "Сонячник". Вроді садік нормальний, але мене хвилює таке питання: Чому кожної пятниці в нашій групі працює завідуюча Леся Петрівна? Дитина в цей день не доглянута, капризна, тому що каже мені шо всі діти цілий день і сон тільки з няньою...!!! Діти в цей день на прогулянку не виходять, а якшо і гуляють, то так, вийшли і зразу зайшли, а в найкращому випадку гуляють з чужою вихователькою!!! Сьогодні знов не гуляли!!!
Як можна одночасно робити роботу завідуючої і вихователя??? я не знаю! пускаючи дітей на проізволяще!!!???
Якщо завідуюча не зрозуміє шо вона робить це на шкоду дітям, то я буду звертатись у вищі інстанції.
ewa
0
# 04 апр, 2013 года в 10:02
Про хабарі знала і знаю,але це не для всіх.Я з своїми сусідками абсолютно нормально прийшла в день запису і без копійочки малий ходить,такщо не говоріть за всіх.
Наталя
0
# 21 мар, 2013 года в 11:32
Прочитала все що тут пишуть!!!!! Скажу одне хто і що б тут не писав, а дитину без хабаря ніхто в садочок не візьме!!!!!!! Так взяли мою дитину і моїх знайомих!!!! Коли без грошей то розказують що немає місця, коли мова зайшла про гроші, тоді почалась зовсім інша розмова, зразу і місця появились!!!!!!! І це не тільки тут так, так всюди!!!!!
Наталя
0
# 22 фев, 2013 года в 01:43
Дуже хороший дитячий садочок!Олександра Петрівна, Галина Миронівна, Ольга Іванівна та всі інші - чудові люди, яких люблять і діти (особисто мої та моїх товаришів), і дорослі. Погані коментарі - це від злих, не задоволених життям і закомплексованих людей! Мамочки! Якщо Ви постійно приходите до садочку із претензіями, які не мають жодного підґрунтя і самі хамувато відноситесь? То як Ви хочете, щоб ставились до Вас? З повагою і поклонінням? Тільки через те, що на вихователя чи завідувача можна поскаржитись, а на Вас - ні?Давайте будемо любити своїх дітей і дякувати тим людям, які проводять з нашими дітьми більше часу, ніж ми самі!!!Треба бути добрішими!
марія
0
# 31 янв, 2013 года в 12:51
Хочу подякувати усім працівникам дитячого садка. Колектив супер!!!!!!
Завідувач - справжня господиня у цьому затишному домі. Дай її Боже доброго здоров'я і наснаги до роботи у цей складний час. Щодня зустрічаю завідувачку, коли веду дитину в садок. Вона усіх діток знає поїменно, завжди привітна і усміхнена. Я думаю, що ті хто пише такі образливі слова, нехай би звернули увагу на свою поведінку. Батьки! Давайте будемо поважати працю цих людей, тому що працюють вони за мізерну зарплату. А яка відповідальність!!!!!!!!!!!!!!
НАТАЛЯ
0
# 24 янв, 2013 года в 17:17
такі вислови, як "хамка" вихована людина не напише. Завідуюча вимоглива, але справедлива і вихована, підтримує порядок в закладі, дбає про нього, переймається тим, щоб діти були добре підготовлені до школи. Методист працює у нас на групі вихователем, шкода, що тільки один день, діти задоволені. і такі грубі, різкі вислови ні завідуюча, ні її колектив не заслуговуют. це пишуть невиховані і озлоблені люди, які по черзі мабуть не потрапили у садок. А ще там є група "Соняшник". Теж чули про неї хороші відгуки.
Ольга
0
# 21 янв, 2013 года в 13:51
Ходимо в цей садочок з ясельок. Вихователі чудові. Після молодшої групи нам рекомендували логопедичну групу. В логопедичній групі 2 роки. Я дуже задоволено. Вихователь Наталя Йосипівна дуже хороша вихователька (всім рекомендую проситися в її групу), заняття завжди цікаві і діти дуже підготовлені до школи. Наш логопед Ріма Павлівна - це логопед від Бога, з дітьми займається і "витягує" дітей з жахливими вадами. Величезне ДЯКУЮ Наталі Йосипівній і Рімі Павлівній, з їхньою допомогою моя дитина читає, додає, віднімає, розвязує задачі, розкладає слова на склади, складає речення...
Олена
0
# 01 ноя, 2012 года в 17:57
Так погоджуюсь з дівчатами завідувач велика хамка,але яка дисципліна,в ней якщо шось не так на кухні вона приходить перевіряе і викидае в мусорне відро.Дисципліна це головне вам що з нею дітей христити головне щоб порядок був в садочку.
Галя
0
# 14 сен, 2012 года в 15:50
Садочок дуже хороший, тому і влаштувати дитину важко. Якщо записатися у день запису у березні, то гарантовано попадеш у садок без ніяких хабарів. А якщо вимагати запису, коли набрані групи, то ніякий хабар не допоможе. Завідувач дуже принципово до цього ставиться. Хто перший записав дитину, той і потрапить. Моя старша дочка відвідувала цей садок, зараз вона вже у 6 класі, але про садочок згадуємо завжди з приємністю. Сподіваюся не прогавити запис і оформити саме в цей садочок і молодшу дитину. Вихователі дуже чуйні, діти весь час зайняті, старша дочка увечері не хотіла йти з садочка. Шкода тільки, що такі не облаштовані ігрові майданчики.
Ірина
0
# 20 авг, 2012 года в 12:40
Садочком дуже задоволена. Ходять туди двоє моїх діток. хороші вихователі і няні велике їм дякую що вони такі. Галина Михайлівна з групи бджілка вихователь супер, галина григорівна зараз і вихователь і няня, людина від Бога, малий дуже любить її, а це найголовніше. Велике дякую Ірині Ігорівній і Валентині Євгенівній за відношення до діток.
наталя
0
# 25 июн, 2012 года в 23:23
можна сказати з вище написаних слів одне, що ті батьки які писалу ту маячню про садок і про завідуючу просто завидують тому що їхня дитина туди не попала. це ужас!!!!!!!!! дитина ходить туди з ясель і ставлення до всіх дітей одинакове. ДЯКУЮ тим вихователям які виховували мою дочку , завідуючій і кухарям, які готують їсти смачну їжу. Низький вам уклін!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аня
0
# 15 июн, 2012 года в 12:13
Садочком забоволена ДУЖЕ.1 рік ходимо в логопедичну групу Метелик вихователі дуже гарні і компетентні.Велика їм подяка.
Ірина
0
# 09 июн, 2012 года в 18:17
Мій син ходив в цей садочок, зараз він вже в 7 класі,а я і досі з вдячністю згадую вихователя логопедичної групи Наталю Йосипівну. В цьому садочку не тільки годують і бавляться, а ще готують до школи. Вчителька навіть звернула увагу на те, що садкові діти дійсно відрізняються підготовленістю.
В мене зараз підростає молодший синочок. Сподіваюся що він теж буде виховуватися у Наталі Йосипівни. І про завідувача нічого злого сказати не можу, ця людина дійсно на своєму місті.
Ірина
0
# 05 июн, 2012 года в 21:11
Садочок надзвичайно хороший. Ходила до групи виховатильки Ірини Ігорівни, дуже задоволена. Надзвичайно хороша завідувачка, чуйна, доброзичлива, до батьків ставиться з розумінням.) Надіюсь в цей садочок віддати своїх дітей)
ольга
0
# 23 май, 2012 года в 17:48
без хабара в садочок не попадеш. Вихователі хороші, завідуючу - гнати в три шиї.
мирослава
0
# 23 май, 2012 года в 17:39
можу підтвердити останні коментарі, завідуюча невихована хамка, розмова на рівні вуличної дівки.
Ірина
0
# 16 май, 2012 года в 15:38
Завідуюча - просто хамка в реальному значенні цього слова. До "мам" ставиться, як до якихось школярок. Вона невихована, неввічлива і просто жахлива людина!!! Нарешті хоть хтось почав писати правду про завідуючу!
Юля
0
# 16 май, 2012 года в 14:40
Що можу сказати, можливо садочок і хороший, але завідуюча невихована хамка, яка невміє розмовляти з людьми. Я не розумію як така жахлива людина може бути завідуючим садочку!!!
Діанка
0
# 28 апр, 2012 года в 16:53
Я колись ходила в цей садочок. А тепер його відвідує мій братик Данилко і я часто буваю на ранках групи "Квіточка". Ранки надзвичайно цікаві, в яких дітки яскраво проявляють себе в різних ролях! В садочку чудові вихователі, зокрема Наталя Ярославівна і няня - Ольга Петрівна. Наш садок 136 - найкращий!!!
євген мечиславович гамаль
0
# 23 мар, 2012 года в 19:41
Працюю у садочку третій рік працівником по ремонту та обслуговуванню приміщень. Що можу сказати про виховний та начальний процес у садку? А можу сказати дуже багато! Вихователі та їхні помічники на чолі з завідувачем Олександрою Петрівною додають максимум зусиль,щоби віддати своє здоровя (непобоюся цього слова), свої знання та любов до наших діток. Навчити їх з самого початку життя любити та поважати старших. Правильно говорити,правильно їсти,правильно тримати ложку, виделку, правильно відповісти на поставлине запитання... Це далеко неповний перелік їхньої важкої праці. Мушу сказати кілька слів про кухарів! Це взагалі "чудо-жінки". Настільки професійно та фахово вміють, по-домашньому, приготувати страви,що аж "слина тече" (жартую), Відмінно до своїх обовязків ставляться і логопеди. Чудово та фахово працюють музичні керівники- навчаючи діток співати,запамятовувати слова, а також виконувати різні "ролі" маленьких артистів. І чеснокажучи мені дуже приємно, що я працюю в ДНЗ136 !!!
анжела
0
# 05 мар, 2012 года в 12:24
Дуже гарний садочок.Моя донечка закінчила цей садок в 2003 році, а цього року закінчує синочок.Прекрасна вихователька Наталя Ярославівна-її дуже люблять дітки.Дуже добра няня - Оля Петрівна. Група "Квіточка"- найкраща!!!
саша
0
# 27 окт, 2011 года в 21:08
цей садочок супер мені вже 11 років і завдяки цьому садочку я відмінник дякую группі квіточка і виховательці наталі ярославівні
Ната
0
# 06 сен, 2010 года в 08:55
Велике спасибі виховательці групи "Бджілка" Галині Михайлівні та нянечці Галині Григорівні за хороше виховання дитини. Дитина цього року закінчила цей заклад і в школу пішла вміючи читати, писати й рахувати. Надзвичайно красиві ранки до свят проводить вихователька, діти дійсно перетворюються в акторів. В садочку також діють гуртки англійської мови та танцювальний. Нічого поганого про садочок не можу сказати.
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...