Детский сад №139

5135 просмотров

(0322) 62-51-37

Город Львов
Адрес ул. Ряшевская, 25
Телефон (0322) 62-51-37
Рейтинг 3.64 согласно 190 35 оценкам
Отзывов 35
Воспитатели / Учителя 3.71
Состояние комнат / классов 3.71
Руководство 3.71
Питание 3.61
Отсутствие коррупции 3.45
× Спасибо Ваше мнение учтено
Детский сад №139
Львов ул. Ряшевская, 25
(0322) 62-51-37

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
ОКСАНА
2
# 19 янв, 2014 года в 23:02
ЗАВІДУВАЧКА НЕ ТЕ ШО ХАМКА....АА ПРОСТО ПІДЛА ЛЮДИНА....ТАМ НА НИХ ПОТРІБНО ЗІК ПОПРОСИТИ....ЩОБ ВІДКРИТИ ЯК ВОНА ЗВ\АВІДУВАЧКА....
Мама №45
0
# 22 авг, 2013 года в 14:26
В садочок ходять 2 моїх діток. Мені все подобається, крім одного, - невгамовна жадібність завідувачки: в групи набирають по 45 дітей! Знаєте чому? Тому що кожний новоприбулець робить "благодійний внесок". Навіть, якщо ВСі ці гроші до копійки йдуть на садок, це не виправдовує тих незручностей, які виникають при такій величезній кількості дітей! Ліжок не вистачає, вихователі замахані, брак уваги до дитини, діти часто хворіють. Не хочу нових занавісок, стільчиків, паласів, хочу 25 дітей в групі (за законом)!!!
Оля
-1
# 08 апр, 2013 года в 10:37
Шановні батьки, мій син зараз ходить у групу Телепузики! Цією групою, вихователями і нянею ми дуже задоволені! Одне що не влаштовує, коли забираєш дитину додому рідко хто вийде і розкаже: що твоя дитина сьогодні робила, що їла, як себе поводила, чого навчилася (думаю кожен з батьків хотів би це почути). Дуже хотілося більше дізнатися про групу МЕТЕЛИКИ, і про її працівників!
Леся
0
# 29 янв, 2013 года в 23:23
Садочок супер Мої діти задоволені і вихователі і няні дуже добре ставляться до дітей. Що пишуть про садочок що поганий не вірти.
Мама
1
# 28 ноя, 2012 года в 16:22
Хочу подякувати логопеду садочка!!!!!!!!!!!!!!!!!!В нас за рік дуже суттєві зміни по вимові.Вже все вимовляємо.Велике дякую!!!!!!!!!!!!!!!!!
іра
0
# 13 ноя, 2012 года в 12:21
Любі мамуся моїй дитині 1.9 хотіла спитати вас чи можна якось записатись в цей садочок. Плануємо ходити в садочок з 3 рочків. порадьте щось, цікавилась ще садочком "Казка". дякую!!!!!!!!!
мама
0
# 09 ноя, 2012 года в 22:20
Шановна "Маріна" раз вже на то пішло, то Ви навчіться писати рідною мовою.А то я бачу Ви зауваження такі робите.Я наприклад теж не задоволена садочком,Ви знаєте , що в групах менше як 40 дітей нема, всьому мають бути якісь межі, я розумію що всім треба в садочок, але нам чомусь в сусідньому садку відмовили, бо там вже було 30 діток у списку.Чим керується завідуюча невідомо,а блага про які ви пишете, всі за наші гроші, на то здай, на миючі, на крісла, на шафки, на вікна, вже просто нема сил, ще змії якісь придумали.А дитину мою на тому тижні в сусідню групу спати водили бо місця нема.То давайте вже на ліжка скинимось, а завтра вони ще щось придумають.
Людмила
0
# 07 ноя, 2012 года в 23:20
Нормальний садочок, але кар"єру там дехто робить дивну.Сьогодні-няня,завтра- вихователь.Надіюсь- це не відіб"ється на наших дітках.І годують, теж не дуже-дітям часто дають оселедець.До такої їжі треба звикнути
Маріна
0
# 06 ноя, 2012 года в 21:57
Вікторія!!!, навчись писати по російськи!!!Не пиши всякі гадості про садок.Звідки ти знаєш про всіх вихователів,в тебе що дитина з групи в групу переходила щомісяця???Якщо маєш на якусь виховательку образу,то вона вже 2 тижні як не працює.Тепер там буде все ок!!!Не переживай,садік класний,відкрий очі!!!!
Виктория
0
# 05 ноя, 2012 года в 14:02
Дорогие Родители,настоятельно НЕ РЕКОМЕНДУЮ это детский сад.Заведующая и воспитатели открыто хамят,после еще и прикрывают друг-друга.Неуважительно относятся как к родителям,так и к детям.Питание и уход за детьми тоже желают лучшего.У каждого конечно свои рамки требований,но я считаю что хорошее и уважительное отношение должно присутствовать не только в приватных заведениях,но и в государственных...в конце концов педагог должен добросовестно относится к своей работе не в зависимости от зарплаты,этот садик один из тех,где таких вещей не понимают!
katja
0
# 23 окт, 2012 года в 20:44
Шановні читачі відгуків,любі батьки!!Я просто не розумію чим вам не подобається цей дошкільний навчальний заклад і прекрасна , чуйна завідуюча,яка вложила в цей садочок всю свою душу.Завідуюча зробила в садочку надзвичайно зручні умови для виховання дітей.Такий садочок в Залізничному районі є один з найкращих садків..)
оля
-1
# 19 окт, 2012 года в 20:07
Cтефа Василівна виламала дитині ключицю "чудова вихователь" а завідуюча хапуга
Ljubannja
0
# 10 окт, 2012 года в 16:42
Ми другий місяць водимо діток в садочок.Донечку в яслі ,а сина в молодшу групу.Можу поділитись враженнями-вони дуже позитивні.спочатку було не просто дітям звикнути до нового режиму,але дякуючи нашим вихователям і нянечкам-адаптувались досить швидко.Результати вже замітні.І Вихователі в нас всі чудові.А на рахунок Стефи Василівни-це окреме дякую за терпіння.А кому не подобається-не збурюйте батьків,краще заберіть свою дитину в іншу групу,Всім від того стане тільки легше.
Noven'ka
0
# 10 сен, 2012 года в 15:12
Ми тільки познайомились з нашою майбутньою вихователькою Стефою Василівною, і перше враження в мене пречудове. Побачимо як буде далі, покищо відгуки лише позитивні. Про завідувачку теж. Яка вона хамка? Нормальна, привітна. Є просто напевно люди, які хочуть, щоб до них якось по-особливому ставились і до їхніх дітей. І за державну ціну. Ніхто панькатись з дітьми не буде (особливо якщо їх 30), але й негативу сильного думаю не буде. Просто дисципліна.
Дійсно, якщо комусь не подобається ставлення, на щастя, є альтернатива - приватні заклади. Хоча і там не гарантія, що вашій дитині будуть заглядати в рот і. т. д.
Вопленко Р.
0
# 07 сен, 2012 года в 10:53
Садок чудовий! Я теж водила свого сина в групу Карапузики тепер вожу свою доньку. Стефа Василівна дійно супер вихователь.Таку ще пошукати треба.Завжди усміхнена,охайна,енергійна,до кожної дитини має підхід.Усіх діток любить і лелеє як власних. Постійно розважає діток піснями,танцями,віршами,читає різні казочки. Щодо завідуючої притензій ніколи немала.Мені цікаво,ви бачили цей садок до неї.Думаю,що ні. Інакше б не писали усілякої дурні! Ця людина важко і совісно працювала,щоб цей садок став таким яким він зараз є!!!! А" кошти батьків",як ви кажете присутні у кожному садку,бо ми жевемо в такій державі яка яка садкі не фінансує!!!!!!! Старший син тепер ходить у групу Метеликі. Усім батька рекомендую.Вихователі Богдана Павліна І Марія Василівна дійсно працюють за покликанням.Наша няня Ярослава Йосипівна чуйна,охана,гарна ладина.Та взагалі коликтиву закладу 139 велика подяка і низький уклін.
Ігор
0
# 06 сен, 2012 года в 18:40
Я водив свого сина в групу Карапузики. і ми всі цим садочком задоволені син ходив в садок з задоволенням! І я не однаразово бачив як відносяться до наших дітей. Стефа Василівна вихователь з великої букви!Дуже гарно відноситься до наших дітей вона кожну дитину любила як свою власну!І ми всі вдячні їй за виховання нашого сина!!!
Таня
1
# 06 сен, 2012 года в 16:55
Читаю попередній коментар,і в шоці!!!!!!!!З Стефою Василівною ми попрощались минулого року,і вітаємося до сьогоднішнього дня.Це вихователь з велеким стажем!Енергійна і хороша людина.На рахунок сядь,встань-це кожен вихователь таке говорить,і навіть сварить.Бо всі діти в садіку такі шила,в одному місці мають...Просто якщо є такі мами,які хочуть,щоб з їхніми дітьми цяцькались,здували пилинки,віддайте в приватний садік за 2000 грн,і буде у вас все добре.
Золушка
0
# 04 сен, 2012 года в 10:11
До садіка притензій нема ,вроді чисто .Не подобаєтся ставлення виховательки з групи карапузіки до дітей ,вона не поворотка ,дітьми не займаєтся тільки кричить сядь,встань ,не трогай,сиди спокійно.Багато мамочок вважають ,що їй вже пора звільнити з садіка .і взагалі потрібно ,щоб дітками займалися люди які дійсно будуть ставится до діток з любовю,а не так аби відпрацювати свою зміну.
Рада
0
# 29 мар, 2012 года в 11:38
Завідуюча-словами не описати.Хамка.А дере так,що в батьків волося дибки.Ті,що її нахвалюють-просто її люди,або підлизи.Для садочка Вона б нічого не зробила,ЯКБИ НЕ КОШТИ БАТЬКІВ. А вихователі,і кухня-МОЛОДЦІ,в хорошому сенсі.
Олексій
0
# 24 фев, 2012 года в 19:43
Добрий вечір.В мене друга дитина ходить в цей садок,і ні про який інший не хочу чути.Заклад дуже змінився в хорошу сторону,за останні 5 років,що ззовні,що зсередини,тому низький уклін завідуючій,яка є дуже хорошою людиною.Харчування хороше,порції за стандартами.І був присутнім на обіді,все влаштовує. І велика подяка за пісочниці,які влітку накриваються на ніч накидкою,такого в багатьох садочках немає.Дбаєте Ви Ірино Володимирівно за наших діток!!!
=)))))
0
# 20 фев, 2012 года в 21:16
Садочок дуже хороший.)
Вихователі як які є хороші і є жахливі.
Дуже смачно готують також проводять дуже цікаві і веселі свята .
вОПЛЕНКО РОКСОЛАНА
0
# 20 фев, 2012 года в 18:26
завідуюча- приємна,привітна,відноситься до батьків з розумінням. садочок охайний,добре прибраний і завжди цікаво оформлений. вихователі просто супер!!!!!!! моя дитина завжди із радістю іде в садок.з наступного місяця моя молодша іде в яслі. я думаю ій там сподобається. а щодо харчування притензій і зауважень я немаю.
Галина
0
# 16 фев, 2012 года в 19:06
Харчують дітей просто жахливо. Напевне ніхто з батьків не потрапляв під час їди. Ви б подивилися, що дітям дають і які порції. Вихователі є різні. Доки моя дитина ходила в ясла, було чудово. Тому що вихователька дуже хороша - Євгенія Олександрівна, а далі почалося жахіття.
Оксана
0
# 21 янв, 2012 года в 20:46
Завідуюча - просто хамка в реальному значенні цього слова. До "мам" ставиться, як до якихось школярок. Вона невихована, неввічлива і просто жахлива людина!!!
Ліля
0
# 12 янв, 2012 года в 19:30
Вихователі хороші, харчування також хороше, щоб влаштувати в садік не так вже і дорого порівняно з іншими!
Надя
0
# 28 ноя, 2011 года в 22:07
Щодо вихователів з великим досвідом роботи,в мене зовсім інша точка зору.В нашій групі 2 вихователя,великий досвід роботи,і зовсім малий, десь,пів року.То хочу сказати,не порівняєш,ще набиратись молодим багато досвіду,в старших.А щодо ранків,то моя дитина має хороші ролі,і неяка VIP-персона,просто спільну мову треба вміти знаходити. В мене тільки одне зауваження до садочку,це болюче питання кожної мами,діти часто хворіють в садочку,а кварцових ламп ніхто не вклячає....Якшо не працюють вони,то думаю кожна група могла б собі придбати
Ірина
0
# 18 ноя, 2011 года в 23:05
Загалом садком задоволенні. Здобутки завідувача дитячого закладу великі і помітні. Проте великі проблеми у садка із вихователями з великим досвідом роботи. Цей вихователь не працює за покликанням і не розвиває здібності діток, а думає про лише про те, як збагатитися!!!!!!!!!! На ранках виступають лише діти "VIP персон".... Шановний педагог, пам ятайте, ще ніхто не збагатився за рахунок інших і переживанням діток ("мама, а чому я пісеньку не співав(ла)"). З повагою мама.
Олександр
0
# 17 янв, 2011 года в 06:33
Треба віддати належне директрисі. 3 роки тому коли б ви у вечері пройшлись, садочком,"Цією резиденцією зла" ви б таке побачили і почули і мажливо і ще щось............)))))) І це все залишалось до наступного ранку до приходу наших гарнюніх квіточок у садочок. Зарас типерішнє керівництво ну просто красава молодці 5+. В мене досить багато знайомих діти яких ходять в цей садочок і ніколи не було зафіксовано скарг
Леся
0
# 15 дек, 2010 года в 17:02
Не так і дорого влаштувати, попитайте знайомих по інших районах, а ще хай вам скажуть чи перераховували гроші як тут на рахунок - чи давали готівку в руки. Завідуюча молодець- зробила для садка багато( у мене тут вже друга дитина, тож зміни за 4 роки значні), принаймі до мене не було некоректного ставлення. Годують добре.Вихователі ( в моїх дітей) супер, а одна з нянь - підкачала, ну так ідеалу в житті немає. Але принаймі мої діти йдуть в садок з радістю, а це для мене найкраща оцінка.
Вікторія
0
# 18 ноя, 2010 года в 21:07
головне щоб ця школа була хорошою і не скалічила психіку дитини та щоб не навернула її до лиха, оскільки це перша школа дитини то залишає немалий і вагомий влив на формування дитини як особистості
лена
0
# 29 окт, 2010 года в 12:15
Садочком задоволені повністю. Стосовно завідуючої, виховані, із нами батьками не витримають - вона добилася багато чого для садка(оновленні туалетні кімнати, кухні, актовий зал, входи в групи, пісок на дитячих майданчиках - не кожна це зможе, а ще й вихована). А щодо вихователів - кожен із своєю "мухою" і характером - проте для наших дітей це відповідна школа життя.
Вітамінка
0
# 07 июл, 2010 года в 12:13
1. Влаштування в цей садочок дитини обходиться великою сумою для батьків.
2. Як показала практика, не усі вихователі працюють за покликанням...
3. На жаль, директорка садочку взагалі не вихована персона.
4. Стосовно харчування протестів нема.
я
0
# 06 июн, 2010 года в 23:47
вихователі супер, тільки дорого влаштувати дитину в садок. в групах по 35 і більше дітей.
Любов
0
# 10 фев, 2010 года в 18:43
Всім ми задоволені
Ірина
0
# 05 ноя, 2009 года в 16:17
З діточками займаються,гарно годують. Професійні вихователі! Наша сім'я садочком задоволена!
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...