Детский сад №160

11467 просмотров

(032) 267-01-82

Город Львов
Адрес ул. Роксоланы, 27
Телефон (032) 267-01-82
Рейтинг 3.18 согласно 185 36 оценкам
Отзывов 36
Воспитатели / Учителя 3.11
Состояние комнат / классов 3.11
Руководство 3.27
Питание 3.27
Отсутствие коррупции 3.14
× Спасибо Ваше мнение учтено
Детский сад №160
Львов ул. Роксоланы, 27
(032) 267-01-82

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
Лоя
0
# 18 мар, 2017 года в 20:29
Проблемой многих холодильников, которые особенно не относятся к современным, является необходимость их периодически размораживать. Наверняка вы помните из детства маму, которая периодически выкладывала все из морозилки с намерзшей шубой и раскладывала вокруг тряпки для сбора воды. Бррр! Зачем же так мучиться, если можно приобрести в интернет-магазине MOYO холодильник, который не надо размораживать! Это устройства с системой No frost, которые производят фирмы LG, Bosch, Samsung, Hitachi, Siemens, Gorenje, Indesit, Haier, Liberty и многие другие. Хлодильники представлены в разных ценовых категориях и полезным объемом, дизайнерских решениях, размерах, дополнительными возможностями. Вы обязательно подберете себе подходящий вариант и всегда сможете обратиться за помощью к менеджерам нашего онлайн-ресурса. Доставка по всей Украине. https://www.moyo.ua/bt/kbt/holodilniky/
Іра,20.09.2013р.
0
# 20 сен, 2013 года в 10:41
в мене троє діточок і всі відвідували цей садок.Я дуже вдячна вихователям,а особливо Лілі Теодорівні і Лесі Романівні за їхнє ставлення до дітей.Вони справді відають свою любов ітурботу дітям-це ті люди які покликані Богом до цієї нелегкої праці.Я з великим задоволенням привела свою другу дитину до цієї групи і цих чудових людей.Низький уклін і велика шана.А щодо завідуючої, то кожен з нас має свій характер і легко говорити коли ми стоїмо осторонь всіх цих не легких проблем.
sheff
0
# 27 авг, 2013 года в 01:44
Хороший садик. Педагоги работают высокого уровня. Моя оценка 5 и хватит уже обсуждать заведующую, ведь с нашими детьми целыми днями не она, а прекрасные воспитатели и другой персонал. У кого проблемы советую сходить к психологу- очень приятный человек, по здоровью медсестра разбирается лучше наших врачей из п-ки и такая позитивная!
Вікторія
0
# 14 авг, 2013 года в 22:57
Щиро дякую вихователям групи "Квіточка", Лілі Теодорівні і Лесі Романівні за виховання моєї дитини. За те що вони завжди знаходять підхід до кожного, уміють і заспокоїти, і навчити, і поділитись сердечним теплом. Діти з радістю відвідували садок.Щодо Оксани Антонівни, всі завідувачки однакові, зі своїми достоїнствами і недоліками.Повірте вона нічим не краща і не гірша від інших. Дбає насамперед за свій добробут, а потім за інших які всі люди.Вірші декламує дійсно гарно, тільки забагато, чим дуже втомлює людей.
Мама випускниці
0
# 12 авг, 2013 года в 16:38
Велика подяка вихователям Оксані Володимирівні і Дарії Ярославівні - група "Бджілки". Чуйні, уважні, завжди привітні і гарно дбали про мою доню. Завідувач Пані Оксана Антонівна дуже порядна людина і це все що тут про неї пишуть погане - неправда. Тримає порядок і дисципліну, а комусь з іі оточення це не довподоби, тому і пишуть тут всяке. На Левандівці є ще декілька садочків, але жоден з них не є так добре доглянутий як ззовні так і всередені.
Батько
0
# 06 авг, 2013 года в 22:20
Садочок прекрасний! і якщо б не було Оксани Антонівни – не було б і садочка, адже незаперечним є той факт що саме Вона в найгірші часи практично самотужки відвоювала садок і дала йому друге життя. А на рахунок всіх цих замовних стогонів «завідувачку геть» і т.п. – всім нормальним людям зрозуміло, що робиться це з єдиною метою – вижити Оксану Антонівну і «запхати» свою «молоду», яка перетворить садок в осине гніздо корупції і здирництва. Що до внесків і поборів: сам особисто неодноразово долучався до ремонтних робіт, фарбування парканів, закупівлі матеріалів і т.п. і ні разу на це не шкодував ні часу ні коштів, адже я це робив для своєї дитини і для інших дітей і для своїх і чужих дітей які прийдуть в садок після моїх дітей, а що робити якщо по іншому в нашій державі не можна. Оксана Антонівна – це надзвичайна людина, а говорять про неї погано заздрісники, які два слова докупи стулити не можуть, я вже не кажу про цитування поезії чи виконання пісень.
мати випускника
0
# 02 авг, 2013 года в 19:42
Чудовий педагогічний колектив та жахлива завідуюча.
На скільки цинічними та корумпованими треба бути працівникам відділу освіти, щоб тримати на посаді цю людину? не вміє поводитись не з дітьми, ні з їх батьками, ні з власними підлеглими. Дуже прикро, що доводилося мати справу з цією людиною.
Мішель
0
# 08 июл, 2013 года в 16:51
Як на мене, завідувач садочку Оксана Антонівна, цілком нормальна адекватна і цікава людина. До неї потрібно вміти знайти підхід, вміти відстояти свою думку, але в одночас і вислухати її думку...
Пройде 40-50 років і нас так само будуть сприймати наші нащадки ! :)
МАМА
0
# 14 июн, 2013 года в 12:26
Дуже хочу подякувати Лілі Теодорівні, за виховання сина, а особливо Лесі Романівні за піклування, чудові колискові і вірші які вона пише для наших дітей. Другу дитину обов'язково віддам у групу "Квіточка"
мама Аня
0
# 05 июн, 2013 года в 16:12
дуже хочу меншого синочка віддати до Христини Федорівної.Старший був дуже задоволений.
Ірина
0
# 20 мар, 2013 года в 10:10
Дуже дякую Ганні Іванівні та Уляні Михайлівні за чудово проведений час у групі моєю старшою дитиною. Донечка завжди з радістю біжить в садочок і "ниє", коли я її заскоро забрала. Ще окреме "дякую" психологу Локотковій Світлані Валеріївні.
Наталя
0
# 13 мар, 2013 года в 16:35
Гарний садок, приємний колектив
ольга
0
# 10 фев, 2013 года в 20:55
старший син закінчив цей садок,меншого не можливо влаштувати.завідуюча просто жах
Оксана
0
# 07 ноя, 2012 года в 13:54
задоволена на 100%.може, комусь не пощастило, а в мене вже 2 дитина ходить в цей садочок. Великий уклін Надії Миколаївній та Ірині з ясельної групи та Галині Михайлівній і Наталі Тадеївній. А щодо завідуючої, то: ідеальних людей не існує і не все правда, що пишуть і говорять. і не факт, що нова людина буде кращою за існуючу завідувачку. не можна говорити, що вона нічого не робить. хоча й за кошти батьків, та ж не свої вона повинна вкладати.
Х.Р.
0
# 03 окт, 2012 года в 16:06
Згідна з багатьма коментарями на рах. завідувачки! ГЕТЬ!!! Величезна подяка Ліді Павлівній та Катерині Федорівній. Мабуть єдиний вихід "вигнати" Оксану Антонівниу - писати на неї скарги. Хто не бажає щоб його чадо перебувало цілий день у приміщенні де + 6-10 градусів - приєднуйтеся! Здоров'я наших дітей важливіше! А їй давно пора на пенсію.
Микола
0
# 26 апр, 2012 года в 09:37
Геть завідуючу!!!
Оленка
0
# 28 фев, 2012 года в 12:42
Моя дитина У 2005році випустилася з цього садочку. І те, щоя зараз читаю ці повідомлення - нічого не змінили ставлення про завідувача. Яка була -така й є. А знаю, що у сусідньому ДНЗ №2 завідуюча нічим не відрізняться. Хочу подякувати , в першу чергу, першій нянечці моєЇ дочки Даниляк КатеринІ Федорівні, та й усім вихователям . Обслуговуючий персонал прекрасний. Я голосую за всіх ,окрім завіючоЇ. Час би дати місце молодим.
Ольга
0
# 15 фев, 2012 года в 00:39
Насправді, причиною холоду є патологічна економність завідуючої, яка на ніч вимикає опалення, а вранці назад включає. Справді жахлива людина. І в минулому році вже зняли її з посади, а вона знову відвоювала собі це місце. Кожен дитячий виступ завжди є зіпсованим нею, бо кожного разу перетворюється на її показові заспівування або довгі промови про необхіднісь нашої благодійності. Другу дитину не віддам сюди.
Оксана
0
# 08 фев, 2012 года в 17:13
Так це правда!!!В групі страшенний холод!!!!Діти сидять по домівках!Цікаво чи хтось за це понесе покарання!
111
0
# 07 фев, 2012 года в 09:48
Я просто в шоці,В групі де діти граються 10 градусі,а в спальні 6.Як можна при такій температурі спати?Коли ми літом з батьками піднімали питання про заміну батарей,то вельмишановна Оксана Антонівна сказала що Вона сама заміну зробить- їй допоможе "Свобода".Наскільки я зрозуміла ця "Свобода"взагалі не збирається того робити.Цікаво скільки ще наші діти будуть мерзнути?
Ляна
0
# 20 дек, 2011 года в 15:40
В 3-му крилі садка дуже холодно,ситуація не змінилася за всі роки ,протягом яких моя дитина відвідує цей заклад!Були дні коли температура в спальні 9градусів!Завідувач садка завжди говорить як вона багато всього робить для дітей!Хотілось щоб і їй довелось спати в таких умовах!Щодо інтерєру групи то все зроблено за гроші батьків!!! п.Полева вміє тільки себе вихваляти!Складається враження що більше ніхто не працює!Ніяких гуртків не має!Харчування ніяке!Хамовита, зверхня ,наскрісь фальшива людина!Не можеш нічого зробити ,то сиди дома ,а не займай таку посаду!Хто з батьків давав свою дитину в цей садок ,то знає скільки часу і не тільки цього треба витратити щоб твою дитину прийняли!!!Єдина розрада в цьому це хороші вихователі!Сподіваюсь ,що прийде нова завідувач і все зміниться на краще хоч для інших батьків і їх дітей!
Лілія
0
# 05 дек, 2011 года в 18:22
В мене враження, що в цьому садку з дитиною не займатися прийшли, а просто відбути час. Жахливий садочок і бездарне виховання дітей.
Григорій
0
# 28 ноя, 2011 года в 20:48
в садочку №160 працює директор, жінка, 67 річного віку, яка вже пенсіонерка.....коли вона вже закінчить своє "правлення" в садочку і приниження працівників.....Жахлива людина, ставиться до людей, як до сміття.....поступилася, б краще молодим людям, які поважали б себе і усіх навколо, а найголовніше - працювали б чесно, а не носили пакунки, кожного дня, йдучи з роботи, обділяючи дітей...... хто таке бачив??? і взагалі куди дивиться місцева влада і батьки, невже їм байдуже до власнтх дітей...
Мама
0
# 09 ноя, 2011 года в 22:44
Мій синок також ходить до цього садочку все нам обом дуже подобається і вихователь чудова (Надія Миколаївна) і помічник вихователя (Ірина) і умови в садочку, коротше садок нормальний...... от тільки завідуюча дійсно саме така як про неї пишуть інші батьки - її ставлення до своїх підлеглих (вихователів) просто жахливе... як на мене то я б з нею і дня не працювала...Це така важка робота з дітьми а ще така "важка" завідуюча.
степан
0
# 06 ноя, 2011 года в 20:29
Стовідсотково згідний з попереднім дописувачем. І вихователі, і помічники вихователів дійсно на висоті. Не кожен витримає таке щоденне психологічне і фізичне навантаження. Чого не скажеш про завідуючу цього садочка. Хамка неперевершена, безпардонна і нагла. Все що робиться чужими руками записує на свій рахунок, а інших має за ніщо. Недавно став мимовільним свідком її "розмови" з своїми підлеглими... Як вони вас витримують? Та вам просто не місце у дитячому закладі!
просто мама
0
# 28 сен, 2011 года в 18:29
Шановні батьки! Чи уявляєте ви яка надзвичайно важка праця - робота з дітьми! А в ясельній групі!!!! Мені б дали 5000грн. і то не погодилась би там працювати!!! Завідувачка "напхала" по 30 дітей... як їх всих можливо доглянути!!! Дитини звикає до садочка і плаче..., та не одна, а 4-6дітей хором завивають!!! Спостерігала, як вихователька Ліда Павлівна, няня Катерина Федорівна, психолог Світлана, та чиясь мама всі разом їх заспокоюють прикоськують...... з них , напевно 100 потів зійшло - нема слів !!! Шановні працівники цого дитячого садочку велика подяка за ваш труд! З професійним святом вас!!! Здоров"я, терпіння, наснаги, частіше чути слова подяки від батьків!!!
Галина
0
# 26 сен, 2011 года в 20:25
Садок дуже чудовий, а особливо група "Казка". Вихователь Галина Михайлівна та помічник вихователя Наталія Тадеївна піклуються про дітей немов про своїх, з розумінням ставляться до кожної дитини. Діти з радістю ідуть у садок.
софія
0
# 25 сен, 2011 года в 17:49
садочок дійсно чудовий затишний і
розташований у прекрасній тихій
місцевості вихователі з любов`ю
і розумінням відносяться до дітей
Таня 15. 07. 2011,19:40
0
# 15 июл, 2011 года в 19:58
Мій син уже випускник садочку, я дуже задоволена що він його відвідував. Вихователі Любов Ільківна і Ліля Теодорівна справжні педагоги, а помічник Леся Романівна просто унікум стільки талантів в одній людині трапляється рідко вона і затишок в групі створила, і вірші про кожну дитину написала ще і книжку видала. А дітей любить як рідна мама. Ми з Володею ніколи не забудемо нашу групу "Квіточка"!!!
орися
0
# 08 июл, 2011 года в 22:57
ужасна завідуюча ,хапуга,з дебільною зовнішністю,нагла, националистка,мае хто іі прикривае.и мае все в носи,то іій,шубу ,то золото,мешти і т.д. куди дивиться міська влада,и освіта???????????
Галина
0
# 16 июн, 2011 года в 23:50
Садочок чудовий. Вихователь Оксана Володимирівна, та помічник вихователя Дарія Ярославівна просто чудові люди. Велике дякую їм за таке чудове виховання мого сина Андрія
оксана
0
# 30 май, 2011 года в 13:59
Садок ніякий
оксана
0
# 18 май, 2011 года в 21:25
не подобається і я рада що дитина цього року закінчує його.
РУСЛАНА
0
# 22 фев, 2011 года в 17:28
Дуже хороший садок особлива подяка вихователю-- Христині Федорівні та няні Наталі Романівні мій син ходив до них в групу з великим задоволенням і дуже було цікаво..
світлана
0
# 28 окт, 2010 года в 19:33
Дуже задоволена садочком - тепло, яскраво, привітні люди. В садку працюють гарні спеціалісти: до дитини приходять займатись і психолог , і логопед,і музкерівники.
Ярослав
0
# 18 дек, 2009 года в 13:04
Незадоволений.
Дитину важко відвести в садок так, як йому там дуже нецікаво.
Замість того, щоб придумувати різноманітні навчально розвивальні ігри, щоб дитині було цікаво, її постійно навантажують вивченням віршиків.
В загальному на мою думку робота персоналу зводится до того, щоб дитина в садку відсиділа від дзвінка до дзвінка.
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...