Детский сад №2

3634 просмотров

(032) 267-05-91

Город Львов
Адрес ул. Широкая, 78
Телефон (032) 267-05-91
Рейтинг 3.16 согласно 225 45 оценкам
Отзывов 45
Воспитатели / Учителя 3.33
Состояние комнат / классов 3.18
Руководство 3.02
Питание 3.16
Отсутствие коррупции 3.09
× Спасибо Ваше мнение учтено
Детский сад №2
Львов ул. Широкая, 78
(032) 267-05-91

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
Аня
0
# 30 авг, 2013 года в 20:34
Моя дитина тільки піде у цей садок.Вероніка Назарівна поставилась до нас із зрозумінням,що в сім'ї тяжка ситуація із грошима,тому попросила купити зошит,папір формату А4,файли 100шт. і 20 папок.Я давно чула від багатьох батьків,що садочок чудовий,тому дуже задоволена,що моя дитина буде ходити в цей садік.Бажаю всім виховатилям здоров'я, терпіння і наснаги у цій тяжкій праці.
P.S. Особлива подяка Вероніки Назарівній за розуміння.
Зеник
0
# 10 фев, 2013 года в 01:37
Садок як садок - з усіма проблемами, які існують у львівському дошкіллі. Перечитуючи коменти "батьків" - усвідомлюєш, що навіть через цей ресурс, деякі працівники-інтриганти намагаються вирішувати шкурні кар`єрні питання. Нахвалюючи себе і виставляючи у непривабливому світлі завідувача - ці особи прагнуть дешевим популізмом "забити комусь баки". Завідувач - хороша, щира, відверта людина з пристойним педагогічним стажем роботи, яка нормально розбирається у тому процесі,яким керує. Нажаль, переповненість садочків - це проблема, яку перехитрити важко! Адже, Львів велике місто, де демографічна ситуація, Слава Богу на рівні!!! І кожен з батьків марить можливістю, щоби його дитина мала змогу ходити в садочок, тому і велика кількість дітей у групах. Така ситуація - це велике навантаження на вихователів і працювати з дітьми в таких умовах насправді нелегко. Тому, бажаю усім вихователям МІЦНОГО ЗДОРОВ`Я, СИЛИ, ВИТРИВАЛОСТІ І НАСНАГИ ДО ПРАЦІ.
P.S. А інтриги ніколи до добра не доводили!!!!!!
марія
0
# 03 фев, 2013 года в 20:25
Моя дитина дуже любить свою виховательку Марію Григорівну .Вона прекрасна людина і педагог.Я садочком задоволена.
Батьки
0
# 17 янв, 2013 года в 14:17
Найкращий садок на Левандівці, найкращий колектив. Наші діти відвідують садок четвертий рік, не можу сказати що все було завжди без проблем і без непорозумінь, але це буває будь де і вдома і на роботі, і хочу сказати що садок №2 - найкращий в нашому районі - діти постійно розвиваються як розумово так і фізично. В садочку багато додаткових занять: танці, вокал, англійська, образотворчі. Велике дякую всьому персоналу за терпіння і увагу, а особливо Марії Григорівні- наша друга мама - виховатиль від бога, Марії Василівні, Тетяні Іванівні, Галині Романівні, Олені Миколаївні, Галині Петрівні, Світлані Орестівні, всім всім до одного. Мої діти з радістю щоранку йдуть у садок, і отримали там велику підготовку на майбутнє. Дуже шкода - але нам пора до школи і ми бажаємо цьому навчальному закладу, цьому колективу всього найкращого. Великий ВАМ уклін і щире дякую.
батько
0
# 13 дек, 2012 года в 21:44
мої двоє дітей відвідує садок №2. я ним задоволений цілком. мої діти ніколи не були голодні, та нескаржилися на харчування. у садочку професійний персонал, а в тому числі хороше меню, бо неодноразово передивлявся яке меню. якщо ви маєте непорозуміння, то неозначає, що винен весь персонал. розберіться перше у собі, а потім звинувачуйте інших.
Юлія
0
# 11 дек, 2012 года в 09:54
Шановні батьки, а хто з вас може похвалитися, що однаково приємний ввічливий та усміхнений до всіх людей однаково?!? Завідуюча теж людина, яка має свої плюси і мінуси.Я думаю, що нелегко керувати жіночим колективом і знаходити підхід до кожної мами , яка вважає, що до її дитини має бути особлива увага(наша любов до дітей інколи зашкалює).Я бачу як вона спілкується з дітьми і мені цього достатньо.Я бачу як по-трохи оновлюється наш садочок.Я вважаю, що не треба критикувати, я приходити до завідуючої з конкретними пропозиціями.Не подобається меню-прийдіть до медсестри з конкретними пропозиціями.
Наша батьківська поведінка не завжди відповідає ідеалу.НАЖАЛЬ
Галя 09. 12. 2012
0
# 09 дек, 2012 года в 16:47
04. 12. 2012р. Була присутня разом з донечкою на заході присвяченому святу Введення. Захід був цікавим: Марія Григорівна доступно для дітей та пізнавально для батьків розповіла про суть свята; керівники гуртків (п. Олена та п. Галина) підготували разом з вихованціми дитячого садка гарний святковий концерт. Сподобалось і те , що до заходу було залучено і отця Ярослава - це важливо і для дітей , і для нас батьків. Сподіваюсь, що наступного року буде теж цікаво та пізнавально. ВЕЛИКЕ ВАМ СПАСИБІ та НИЗЬКИЙ УКЛІН за Вашу працю!!!
Марічка
0
# 06 дек, 2012 года в 19:22
Садочком дуже задоволена. Завідувач привітна, розумна, людяна, любляча свою роботу і дітей людина. Виховательку дитина дуже любить, з радістю іде в садок.
Роман
0
# 05 дек, 2012 года в 18:49
Не знаю як кому, а моя донька (3 рочки) дуже задоволена дитячим садком. І вихователька групи чудова і чуйна людина. Щодо харчування, то дитина сита і не скаржиться на нестачу порції. Перед вступом у садочок довго вибирали з дружиною куди дати дитину і по багатьох рекомендаціях інших батьків дали саме в цей садочок.
Мама
0
# 30 ноя, 2012 года в 22:49
Ви намагаєтесь спихнути свою дитину у дитсадок, готові 1000 - 2000 грн віддати завідувачу, щоб тільки потрапити. А візьміть на ті гроші. що ви заплатили самі приготуйте своїй дитині кожного дня не суміш (сухокорм), а свіжу різноманітну їжу.
Мама
0
# 29 ноя, 2012 года в 21:12
Була присутня при видачі їжі. Порції мізерні. А меню ви подивіться : РАГУ. ПЛОВ, ЗАПІКАНКА, і ще де-коли котлети. А куди поділась печінка, гуляш?
Дитина приходить голодна з садочку. Меню - однообразне. В понеділок стабільно: макарони, печиво; суп овочевий, плов, молочне.
ольга
0
# 29 ноя, 2012 года в 21:01
Садочком, особливо, вихователями та помічниками, задоволена Тільки шкода, що їх при такій кількості дітей, що можна навчити? Ідоглянути їх? Якось застала картину в обідню пору. Хто доїдає, хто роздягається (а кого потрібно роздягнути, бо мама не навчила), хтось кричить з туалету... і як ці дві людини справляються з такими кількостями проблем?
Галина
0
# 29 ноя, 2012 года в 14:49
А як це завідувач садка приймає дітей по 40, при нормі у 20 у групі. І чому моя дитина має одяг складати ще з двома дітьми. Бо немає місця навіть шафи де поставити. А претензії від батьків : "Чому діти не гуляють?" А попробуйте при такій "нормі" одягнути стільки дітей.
Саша
0
# 28 ноя, 2012 года в 20:31
Я живу навпроти садіку. і чудово бачу, як працює кухня. Як із сумками вони перед 6.00 год. "чомусь" виходять з території. . Маю записи на відео.
Якщо вас зацікавило? ....Думаю подати на "zik", бо у відділ освіти - безкорисно, там все схвачено разом із завідуючою садка.
А так садік всі дуже хвалять .,маю на увазі вихователів, обслуговуючий персонал. А завідучі наживаються і виживаються з садочку. А цікаво, скільки теперішня ще протримається? Чи вже наїлася ?
Марія
0
# 28 ноя, 2012 года в 20:03
Директор закладу дуже "пишнолиця" людина, хамовита, неввічлива. Не уміє відповісти на слово "Добрий день". Несе свого носа зверхньо, і нікого не замічає .
оксана
0
# 28 ноя, 2012 года в 19:55
Три рази ходила з коліжанкою на прийом до завідуючої. Але нам категорично відповіли, що з нами навіть не збираються розмовляти. І її не цікавить наш сімейний стан і скрутне сімейне становище, що потрібно йти на роботу.
левандівка
0
# 07 окт, 2012 года в 19:09
ми ходимо третій рік спочатку були в веселих курчатах вихователь і няня супер а зараз ми в соняшнику дитині подобаеться я теж задоволена а нарахунок збираня грошей ми самі так вчимо а потім жаліємся
Юлія
0
# 31 авг, 2012 года в 08:50
Шановні батьки, ми платимо гроші не завідуючій, а нашим дітям. Невже не видно як по-троху розквітає наш садочок.Це було би просто неможливо без нашого фінансування.Держава на нас давно плювала згори (ще й під-час виборів)!!! Інше питання, що ми платимо забагато! Я щиро сподіваюсь, що всі наші гроші ідуть не в кишеню...Завідуюча чудова людина і ще кращий педагог.
Не сидить в кабінеті, а зайде до кожної групи (не до вихователів, а до дітей).Вона не може вгодити всім.Хоча не розумію подвійних стандартів.
Вихователі мене не дуже влаштовують, але повністю влаштовують мою дитину (а це головне!!!).Харчування гарне тільни на папері.Вигадують такі назви, а по суті все дуже просте до болю.
оля
0
# 20 авг, 2012 года в 17:18
дівчата перестаньте писати і нахвалювати самі себе.
Уляна
0
# 16 авг, 2012 года в 22:55
В час денного сну не один раз приходила, а в групі нікого немає. Шукаю вихователів по інших групах, де вони п'ють каву, а діти без догляду.
Стефанія
0
# 16 авг, 2012 года в 16:45
Групи "Веселка , Бджілка , Писанка " На мою думку найкращі групи в ДНЗ № 2 та звичайно їх вихователі ми дуже їм вдячні за: терпіння , ласкавість яку вони відають нашим дітям. Садок №2 самий кращий на Левандівці !!!!!!!!!
Юлія
0
# 14 авг, 2012 года в 21:48
Садочок чудовий, претензій не маю.
олександр
0
# 11 авг, 2012 года в 23:02
Щоб потрапити у садок, потрібно щось закупити з меблів. і ще однозначно "Домовитися" з завідуючою. Але вона просто так вас не запише. По-любому, готуйте гроші. А вихователі всі дуже хороші. Попробуйте ви побути хочби з 35-ми дітьми і кожному приділити увагу. А ви зі своїм сином одна не можете справитися. Це до ТАНІ. Бо в групі "Левенятко", як і у всіх групах вихоателі прекрасні
Софыя
0
# 11 авг, 2012 года в 10:58
Садок ужас
ольга
0
# 07 авг, 2012 года в 23:32
Садок ремонтують з батьківских коштів. Це добре. А що ж робить відділ освіти? Завідуюча каже, що грошей ніяких не виділяють. А від батьків вимагають, бо інакше забудьте, що ваша дитина попаде в садок
Галина Орнат
0
# 07 авг, 2012 года в 21:49
моя дитина цього року відсвяткувала зі своїми одногрупниками випускний саме у цьому садочку та саме у цій групі "Левенятко"... вихователька Зазуляк Леся Зиновіївна - дуже чуйна і хороша людина, мій синочок залюбки зранку йшов досадочку... вихователь радо зустрічала мою дитину, як і усіх діточок... наче "курята біля квочки " дітки обступали її, та слухали її цікаві розповіді... на даний моя дитина дуже любить Лесю Зиновіївну...
при кожній нашій відсутності Леся Зиновіївна нам телефонувала, перевідувалась за наше здоровя... і по сьогоднішній день ми при зустічі радо спілкуємось з чудовою вихователькою...
такщо перш ніж писати всяку гидоту, то подумайте про свою малечу... може всетаки вона собі сподобала Лесю Зиновіївну...
Таня
0
# 02 авг, 2012 года в 15:31
Ми ходимо до садка другий місяць. Спочатку ходили в ясла, вихователька та нянечка дуже сподобались, потім нас перевели в молодшу групу "Левенятко". З першого враження вихователька дуже не сподобалась, ніяк не можу допитатись щось про дитину, малий постійно плаче, сьогодні забрала сина з розбитою головою. Ще такої непривітної виховательки не бачила, мабуть, буду просити щоб перевели в іншу групу. Група жахлива -меблі мого віку. Куди ідуть внески батьків, кожен мусить викласти від 1,5 до 3 тис. Нам садік обійшовся напевно в цілих 4тис. і скоріше всього будуть зобовязувати батьків доводити цю савдеповську групу до путя за власний кошт.
тетяна
0
# 24 июл, 2012 года в 22:11
А у вас є 2 500 грн., щоб дати завідуючій щоб прийняла вашу дитину за номером 38 у групі? У мене є, але завідувач все одно вимахується
Уляна
0
# 02 май, 2012 года в 18:59
Дякую, що є ще в державі садочки. Я заплатила завідуючій, щоб взяла мою дитину в групу 38-ою. А куди вона подіне ці кошти - це її совість.
Олена
0
# 01 мар, 2012 года в 22:20
Дитячий садок хороший, раджу!!! але завідуюча там для мебелі і збирання "МЗДИ".
Хороші вихователі: Волошин Г.М., Федорків Г.І., Дудин Я.М., Забусик Т.М., Галич М.В., Явна М.Г., муз.керівник Кузьо Г.Р., ці працівники знають свою роботу, а для діток вони, як рідні.
львівянин
0
# 01 мар, 2012 года в 22:09
Люди добрі, подивіться чим годують наших дітей в цьому садочку!!!
На вулиці біля кухні не можливо стояти "СМОРІД", як біля ферми.
Працівники кухні з Мега Торбами ідуть з роботи до дому, а завідуюча не звертає уваги, а це напевно означає, що їй це підходить.
Завідуюча взагалі, таке враження складається, що ходить на роботу тільки, щоб відмітитись, а дітей у групах стільки, що скоро будуть по двоє на одному ліжечку спати, тоді для чого потрібна така завідуюча, яка думає тільки про свої власні проблеми та своє матеріальне становище!!!
Якщо б не вихователі та ще деякі працівники цього садочку, моя б дитина нізащо не ходила до цього садка,а він в свою чергу міг би бути на багато кращим як для діток так і для НАС батьки. В садочку працює хороший муз.керівник, є дійсно Професійні вихователі в групах: "Дзвіночок". "Калинонька", "Зернятко", "Веселі курчата". ЩИРО ДЯКУЄМ ПРОФЕСІОНАЛАМ СВОЄЇ СПРАВИ, ВАМ ВИХОВАТЕЛІ!!!!!
А ви шановна Кухня задумайтесь!!!
Галя
0
# 24 фев, 2012 года в 22:17
Чудові працівники. Групи "Сонечко"Б джілка", "Соняшник", "Ромашка". По словах батьків, рекомендують віддавати саме до цих вихователів
KаТЯ.
0
# 24 фев, 2012 года в 19:31
у мене вже друга дитина ходить в цей садік. Вихователі - супер. Няні- також. .Завідуючі всі були вимогателі і так залишаються . А Наталя В
.асилівна - дуже шкода, що загубили. Ірина Михайлівна робила все для садіку. А теперішня ..., що вона є що немає. Ми вже привикли , що наш садік не має начальстчва. Добре, що є обслуговуючий персонал.
О.
0
# 22 фев, 2012 года в 14:29
Дитина всідвідує цей заклад .Уже йде до школи. Слава, Богу з завідуючою не стикаємся. Вона нас не цікавить , а ми її тим паче. А вихователі - чудові педагоги. Кухня та обслуговуючий персонал стараються. а з їхнею зарплатою та такою кількістю дітей і ще попробуй всім догодити. Дякую, що моя дитина в надійних руках. А була завідуюча Ірина Михайлівна - дуже пряма і справедлива жінка.
Галя
0
# 17 фев, 2012 года в 21:28
Дуже багато дітей у групі. При навчанні діти не встигають сприйняти навчальної програми. Їх просто заставляють сидіти за партами. А як буде у школі?
О.
0
# 17 фев, 2012 года в 21:22
Садочок чудовий. Вихователі _Прекрасні. Кожного дня витримувати по 25-35 дітей! Потрібно бути дуже вдячними до вохователів та помічників. Та й весь робочий персонал :Кухня, пральня, прибиральниця стараються. По рівнянню з іншими садками - тепло , годують добре, різноманітно. Але призначили нову завідуючу. Дуже непривітна. Негарно ставиться до оточуючих. З батьками розхмовляє дуже напищено.
Світлана
0
# 28 сен, 2011 года в 18:06
А як "Людина-конфлікт" вчинила з завідувачкою Ільків Наталею Василівною!!!! Дали чудову людину на керівництво .... був би не садочок, а казка, а чорна заздрість декого випхала з роботи гарного спеціаласта.... тепер такі відгуки про садок!!!!
Марія
0
# 27 дек, 2010 года в 19:48
Скільки людей-стільки й думок!Але основне, на любій роботі бути людиною!Дуже рідко хто із батьків, знає прості, ввічливі слова: дякую, вибачте, гарного настрою і т.д, але не в тому справа!В очах дітей ми кожен день бачимо слова вдячності і це найголовніше. Що стосується колективу, люди профессіонали,і не потрібно забувати,що робота з людьми завжди найважча... Памятайте!.. Що діти це найдорожче!..Але все ж таки, є одна Свиня, яка постійно підбурює весь колектив.(Людина-конфлікт). Бажаю всім щасливого Нового року!...
оксана
0
# 28 ноя, 2010 года в 19:44
Дуже багато залежить від вихователя. У нас добра і відповідальна людина. При 40 дітях у підготовчій до школи групі за пів року робити ще три свята, стараючись нікого не образити. І все це в спокійній атмосфері, з мінімальними зборами, без жодних вимог - при їхніх то зарплатах. Вона просто любить дітей. Садок звичайний, без особливих програм, зі своїми мінусами, але є люди, які добре роблять свою роботу (зрештою, як і всюди).
віта
0
# 15 июн, 2010 года в 22:29
ми тільки пішли. но грошей пішло більше ніж ми очікували
Оксана
0
# 28 апр, 2010 года в 11:05
Вихователі запізнюються на роботу,а заберати дитину вимагають скоріше!!!!!Гроші які здаються на фонд групи не зрозуміло куда йдуть,якщо миючі засоби купляють батьки кожен окремо!!!
наталія
0
# 28 апр, 2010 года в 10:43
зовнішньо садочок не поганий,а в приміщені ужасний!!Смердить каналізацією,запах їжі стоїть на весь садік....Вихователі тільки і дивляться щоб батьки приносили взятки!!!!
Оксана
0
# 04 мар, 2010 года в 11:41
це не садок, а шарашкіна контора.
колись туди маленькою ходила я і мій чоловік. а зараз віддала свого малого. дуже шкодую. як то кажуть, риба гниє з голови, от і наш садок гниє від наглості і здирства завідуючої, РОМАН ІРИНИ МИХАЙЛІВНИ!!!!!!!!!
Юлія
0
# 17 фев, 2010 года в 16:20
садок непоганий, але годують мабуть не дуже, бо малий голодний приходить
Наташа
0
# 22 янв, 2010 года в 21:04
Садочок супер.Завідуюча Роман Ірина Михайлівна дуже хороша жінка.Марія Василівна хороший вихователь!!!
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...