Детский сад №33

3459 просмотров

(0322) 63-50-00

Город Львов
Адрес ул. Владимира Великого, 13А
Телефон (0322) 63-50-00
Рейтинг 3.55 согласно 225 43 оценкам
Отзывов 43
Воспитатели / Учителя 3.58
Состояние комнат / классов 3.56
Руководство 3.47
Питание 3.67
Отсутствие коррупции 3.49
× Спасибо Ваше мнение учтено
Детский сад №33
Львов ул. Владимира Великого, 13А
(0322) 63-50-00

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
Мамусічка 33 садка
1
# 31 июл, 2013 года в 12:17
Я неможу зрозути тих батьків які пишуть тут різну гидоту, якщо вам непобається садок то чуму ви водите їх в " Берегиню"? Моя дитина ходить із задоволенням у садочок. Вихователі просто чудові, вічливі, прекрасно ставляться до діток. п.Оля і п.Валентина ЩИРО ДЯКУЮ за виховання наших діток, за ранки які ви проводите.
P.S: Ви походіть по інших садіках подивіться на умови у садках.
Тато Андрія
0
# 10 июл, 2013 года в 13:50
Нерозумію тих мам які постійно ниють . Садочок насправді хороший . Моя дитина з радістю ходить . Ми не остані люди у Львові і кошти не мають для нас ніякого значення а значення має якісне виховання наших дітей. Ми йшли в цей садочок по рекомендації наших друзів і думаю що не прогадали . Так я декілька значних недоліків але цеж державний садочок і держава не так багато коштів на нього виділяє а ми батьки якщо хочемо щоб наші діти були доглянуті і гарно виховані також повині принаймі фінансово в цьому допомагати .Тому не скигльті що з вас хтось побирає якісь кошти в нас в групі якщо щось треба зробити то це вирішує батьківський комітет . Вихователі прекрасні . Завідувач содочка п. Леся також чудовий і прекрасний керівник який вміє організувати роботу в садочку .
Мама Артемчика
0
# 12 июн, 2013 года в 15:42
Садок досить непоганий. Але попасти туди треба впасти в милість завідуючій. Звідуюча, ще та штучка. І терпіти її треба вміти. Але якщо нерви в порядку, то дитині в садку буде добре.
Мама
0
# 19 апр, 2013 года в 22:05
Садок хороший.Групи теплі, смачно годують ,мої дитині дуже подобається.Вихователі приємні, хороші.
Таня
0
# 15 апр, 2013 года в 15:22
В моєї дитини вихователі чудові і досвіду більше ніж вам певно років. Ніколи нічого не вимагали і не командували. Маленьке є тільки приміщення ясельок, в молодшої групи -діти мають 2 кімнати,ігрову,спальню,туалет. Гуляти є де і явно краще ніж в інших садках,всі качельки,павільйони -справні,доглянені,є нові ,на пісочницях зроблені кришки-щоб дом. тваринки туда не ходили(такого я ще в жодному садку не бачила) Мої діти просяться в садок,коли хворіють і сидять вдома.Єдний мінус- оскільки садок вважається одним з найкращих,то приваблює неадекватних зарозумілих батьків .
мамуля
0
# 08 апр, 2013 года в 11:46
Позиціонує себе як кращий, а насправді поганий садок. Вихователі без досвіду, з наказово-командною манерою спілкування. Грошей збирають море, а толку нуль. Тоді, як в звичайному садку вас ввічливо попросять принести 10 файлів і 10 листків паперу,то в Берегині вам наказовим способом скажуть дати пачку того і іншого. Завідувач хороша, колектив - фееее! Кімнати маленькі, дітки тісняться. Гуляти теж не конче є де. Не ведіться, що там так добре, то все брехня! Бо як тільки, щось вам не сподобається, вам скажуть, а чого ж ви хотіли, це ж звичайний держ садочок, хочете кращі умови, водіть у приватний. Тільки суми тут майже як в приватному, а умов робити ніхно і не намагається. Не мурдуйте своїх діток, не давайте туди!!!! У Львові є маса садочків, куди ваша дитина ходитиме з радістю, а не зі сльозами, як до Берегині.
мама
0
# 12 дек, 2012 года в 20:13
В Совку все було безкоштовне? Але що з цієї освіти доброго було. Я наприклад готова за гарне виховання моїх дітей оплатити ті кошти які відповідають якості виховання . І я рахую як мама яка водить своїх діточок в цей садочок що там якісні педагогічні послуги і мої малята кожень день з радістю йдуть в садочок . По питанню добро вільних пожерт то хочу вам відповісти що за чотири роки в нас ніхто нічого не вимагав , а якщо і збиралися якісь кошти то тим всім керували батьківський комітет . І на що ми як батьки хотіли на це і витрачали такщо завідувачка садочка до цього не мала жодного відношення . А якщо хтось говориться про якісь вступні внески то я вам порадила піти в садочки приватні там не має жодних внесків але за те ви щомісяця будете платити по 300-400 доларів .
Микола
0
# 12 дек, 2012 года в 03:21
Апетит у персоналу не дитячий. Вступний внесок 3000 грн. Добровільно-примусові пожертви 250 грн. в місяць, фонд групи 50 грн., в місяць, батьківський комітет 800 грн. в рік. Офіційно 8,7грн. за день. Персонал - "совок" відпочиває. Хто наважиться приготуйте гаманець і залізні нерви.
p.s. Завідуюча п.Леся їздить на роботу на джипі сузукі гранд витара новенькому(40000дол.), в норкові шубі 10000 дол. правоохоронні органи курять бамбук.
мама
0
# 11 дек, 2012 года в 20:26
садочок хороший, але грошей що місяця йде дуже-дуже багато.починаючи із хіміі 20 грн з дитини, множимо на групу і виходить кругленька сума біля 600 грн. скільки ж можна купити ціеі хіміі, на грн 200 максимум, а не на 600. плюс ремонт шкавчиків, ксерокса, кріселка, купити фарбу, папір, файли і ще багато іншого невраховуючи свята
мама
0
# 06 ноя, 2012 года в 20:38
Садок жахливий!!!!!!!!!!! Дітей доводять до нервового стресу... Вихователі некомпетентні. Програма крок за кроком профанація - жодного навчання. За дітьми взагалі не дивляться.... Гарна обкладинка, а всердині суцільна радянщина.. Все треба купувати від забавок до посуду, від постелі до меблів, від паперу і файлів до темометрів...
Мама
0
# 16 сен, 2012 года в 18:07
Дитячий садочок - на вищому рівні, але й потрапити сюди дуже важко. Вступний внесок захмарний. Завідувач постійно годує відмовками про те. що у групи сформовані, і вони набирають у групи лише діток з цього району. Ми маємо повне право відвідувати цей садок, бо проживаємо у Франківському районі, але для нас все одно місця не знайшлося... Хоча, якщо б ми змогли допомогти матеріально садочку сумою немаленькою, то для нас би одразу знайшлося місце.
Бабушка
0
# 16 авг, 2012 года в 22:48
Детский садик средних условий. Поборы необыкновенно высоки. На родительском собрании было озвучено : Собирать деньги на дни рождения воспитателей, нянечек , а также Пасху, Рождество и др. праздники святое дело. Наглость необыкновенная. Что они делают в группе - непонятно, но внук два дня посещает _ две недели болеет. Как будто их специально стараются простудить. Может быть помогать ремонтировать и нужно, но не в таких же космических суммах.!!! Правда, утренники для деток организовывают хорошие. Надо бы устроить аудит их бухгалтерии.
Лада
0
# 25 июл, 2012 года в 13:49
Садочком дуже задоволені. Шодо харчування: дитина їсть в садочку із задоволенням, навіть вдома просить зготувати "як в садіку". Хотілося, щоб ще була вечеря. Щодо виховання: вихователі відповідальні, видно, що люблять дітей, дітьми займаються. Щодо поборів: на кожний вік є 2 групи:1-звичайна, 2-із заняттями по системі "крок за кроком". Це виключно право батьків - обрати яку групу відвідуватиме їх дитина. Ми обрали "крок за кроком", тому і платимо 240 грн. - це не побор! Щодо "фонду садіка" та "фонду групи", внески цілком прийнятні, але хотілося, щоб ця сума була включена в квитанцію; щодо інших платежів: дійсно, вони є, але поки офіційна плата за перебування дитини у садочку буде такою низькою (98 - 160, 00 грн.) треба розуміти, що покращувати умови перебування дитини у садочку будуть батьки. Запах плісняви відчула в 1 кімнаті, більше в садочку ніде. Дійсно не подобаються літні канкули на 1, 5 міс. Пропонується якийсь садік взамін, проте, коли ми поцікавились-сказали, що місць немає.
Люда
0
# 18 мар, 2012 года в 17:50
Садок дуже посередній.
Оксана
0
# 10 мар, 2012 года в 23:33
Моя донечка зараз у 2му класі, але ми досі з теплотою і вдячністю згадуємо садочок і вихователів - п.Миросю і п.Марію, а також п.Іру за те,що вкладали в дітей стільки сил, любові, терпіння, за те, що ми могли спокійно ходити на роботу, знаючи, що дитина в надійних руках, що її люблять, про неї дбають.Я точно не змогла б дати дитині стільки, скільки вона одержала в садочку!Дуже дякую п.Тані, п.Світлані, п.Оксані за різнобічний розвиток наших дітей! Те, що моя дочка найкраще знає англійську у своїй підгрупі спецшколи, спокійно пішла у 1й клас, бо хотіла вчитися-велика заслуга занять у садочку!Дякую п.Лесі за дбайливе ставлення до закладу, за гарний професійний колектив, за комфортні умови! А тим батькам, які пишуть про побори, хочу сказати: ми поступили без хабаря, оплатили лише ремонт в групі,який провели своїми силами, і було видно результат; а якщо завідувач поклала собі частину грошей в кишеню, то явно не на шкоду нашим дітям (ви підіть подивіться, що в школі робиться)...
Ліля
0
# 25 фев, 2012 года в 21:20
Марія Йосипівна дуже хороша, турботливий вихователь.
Зоряна
0
# 04 фев, 2012 года в 19:53
"Малючки!!!"
Вітають пані Оксану з іменинами!
Мамочка
0
# 29 дек, 2011 года в 15:50
Це дійсно - скільки людей, стільки й думок. Ми влаштувалися в садок без додаткових плат, прийшовши з березня - записали на вересень. Щодо "страшних поборів" - не погоджуюсь: щомісячні внески НЕ 240грн, а 20.
Здітьми займаються - я це бачу по своїй дитині. яка щодня розповідає нового віршика, чи казочку, бачу роботи дітей, що вони роблять на заняттях з дизайну - і потім вдома доня намагається , причому цілком успішно, зробити щось подібне. ВЕЛИКЕ СПАСИБІ і НИЗЬКИЙ УКЛІН вихователям п. Марії і п. Мирославі за тепло і увагу до наших діток. Моя доня їх просто обожнює
Ольга
0
# 28 ноя, 2011 года в 18:06
Так , садок дорогий - маю з чим порівняти, оскільки старший ходив 4 роки в інший садочок Франківського р-ну. Для меншого вибирала не стільки садок, скільки вихователів, але вже знаючи роботу вихователів , які вели групу старшого - вибрала той самий садок і тих самих вихователів (хоча пропонували "зекономити" та перевести малого в безкоштовну групу). Низький уклін вихователям п.Надії та п.Оксані за їх нелегку постійну працю - справжні педагоги від Бога. Шкода тільки що наша "доплата" йде не на зарплату цим самовідданим людям...Точніше йде, тільки частково. Дуже хотілося би, щоб такий тяжкий труд оплачувався достойно, в ідеалі, державою :).
А щодо коштів, зібраних на ярмарку - згодна з попереднім дописувачем, їх пасувало би віддати хворів випускниці цього садочку Тетяні Дзюбі (чесно, я свято вірила, що саме для цього проводився цей захід...)
Кацька
0
# 04 ноя, 2011 года в 04:54
Люде, самі винні, бо пропонуєте хабарі. Українці бідні то й берут...
Насправді можна і провчитися в університеті без взяток, і в садок потрапити без додаткових оплат, самі несете, а потім нарікаєте.
Я зверху нічого не давала, і не буду давати. Оплата за харчування по квитанції і все, решта - що батьківський комітет скаже.

Доречі, цікаво хто вдома зможе утримати дитину за 7, 80 грн/день)))
Надя
0
# 15 сен, 2011 года в 21:11
Садок ззовні розмальований, а всередині сморід кислий вологий і грибок. Побори страшні. Вступний "добровільний внесок" з кожної дитини 1500 грн готівкою завідуючій + 320 грн батьківському комітету... і т.д. Нічого оптимістичного, окрім хіба що кількох (насправді ЛИШЕ КІЛЬКОХ) порядних виховательок та нянь, бо достатньо не порядних.
Ната-та
0
# 13 сен, 2011 года в 15:19
Віддати дитину до цього садочку вирішили давно. Дитячи садочок не далеко від будинку, та й зовні не поганий. Прийшли записуватись ще в травні, та завідуюча сказала, що нікто нікого ще не записує - приходьте в вересні, бо в вересні починається набір діток на наступний рік. Прийшли ми в кінці серпня, взнати, коли можна прийти записатися, а нам завідуюча і відповіла - місць вже НЕМАЄ!!!! Але коли ми згадали про подяку - нам зробили ласку, та записали в якийсь зошит... Ось така була в нас пригода з цим садочком... Як то кажуть: РИБА ГНИЄ З ГОЛОВИ!!!
олена
0
# 10 июл, 2011 года в 20:08
цініть працю-педагогів вони творять більше ніж рідні батьки для ваших дітей-не залишайтеся скупими до майна оточуючого педагогів дітей і вас. львів -ви молодці працюйте з душею так надалі.
ррр
0
# 08 июн, 2011 года в 21:11
для п Надії, мами
"Особисто я бачу куди ідуть гроші, і мені здається що розмальовки які приносить моя дитина із садочка, олівці, фарби, якими вона малює на заняттях, пластилін з якого ліпить на заняттях, іграшки, якими бавиться у групі, не впали на садок з неба." - на це все батьки скидаються додатково
Людмила
0
# 08 июн, 2011 года в 15:58
Скільки людей стільки й думок. :)
Ми ще , наразі, лише обираємо садочок , в який піде доця.
Доброчинні внески потрібні, не заперечую, але має бути міра...
Чому б батьківському комітету самому не зайнятись збором цим внесків? Запитати у вихователя, що потрібно до групи і піти купити, тоді не буде оцих нарікань і звинувачень в сторону завідуючих. Навіть елементарне, побут. хімія, на яку щомісяця збирають 25-30 грн(може десь і більше). Це ж скільки плину, білизни, губок до посуду і туалетного паперу можна купити?!
Сусідка працює в садочку вихователем, я не один раз бачила, як дітей "об"їдають", замість цілої котлети половина або й четвертина і т.д.Гроші з "хімії" діляться між вихователем , нянічкою і завідуючою. Програма виконуються в найкращому випадку на 30%.
Просто з усіх зол (садочків) треба вибрати кращий, чим зараз і займаюсь .
Людмила
0
# 28 мар, 2011 года в 16:34
Думаю, що найкраща інвестиція, яка тільки може бути - це власні діти.

Знаю, що в ранні роки вони розвиваються найшвидше, тому щиро вдячна тим людям, які займаються із ними малюванням, аплікаціями, фізкультурою, читанням, іграми, постановкою ранків...Навіть не знаю, чи осилила б цю всю складну роботу сама!
І головне, що результат цієї роботи видно!
Галина
0
# 28 мар, 2011 года в 14:59
Отличный д/с! Вкусное питание. Ответственные воспитатели. Внимательная медсестра. Хорошая подготовка к школе. Огромное спасибо директору . Будьте здоровы и счастливы!
Марія
0
# 21 мар, 2011 года в 12:13
Виявляється англійську мову не можна,а асистенти двійлну плату за фізкультуру,фонди можна...Що за приватні групи?Поділили на"білих" та "чорних".
Галина,мама
0
# 19 мар, 2011 года в 11:29
Сьогодні субота, садок нажаль не працює і мій малий плаче , що не йде в садок!
Я дуже задоволена що знайша такий чудовий садок. Перед вибором садка, об'їздила дуже багато садочків. Наш садочок "Берегиня" відповідає своїй назві : вихователі наші уважні і чуйні, садочок затишний і охайний ( самий вхід в садочок говорить за все, він кольоровий і яскравий) .
п. Леся продовжуйте так і надалі. Ми батьки вдячні всім працівникам за вашу турботу і працю з нашими дітками.
Надія, мама
0
# 16 мар, 2011 года в 09:38
Незнаю, чому деякі батьки так люблять рахувати віртуальні гроші і вважають, що гроші "ідуть невідомо куди".
Особисто я бачу куди ідуть гроші, і мені здається що розмальовки які приносить моя дитина із садочка, олівці, фарби, якими вона малює на заняттях, пластилін з якого ліпить на заняттях, іграшки, якими бавиться у групі, не впали на садок з неба. А ще дуже сумніваюся, що це було профінансовано державою.
Я рада, що моя дитина ходить у чистий, доглянутий садок, де немає грибка і облізлої штукатурки і де з дитиною дійсно займаються - читають казки, навчають правилам поведінки, вчать вірші, роблять зарядку, малюють, ліплять...
Дякую нашим вихователям п. Олі та п. Світлані!
А також дякую завідувачці, яка дбає за садок і не пускає все на самотік!
мама
0
# 10 мар, 2011 года в 22:14
Садочок нормальний, але грошові побори шалені. Щомісячні "добровільні внески" в розмірі 240 грн ( з групи приблизно 7000 грн в місяць) йдуть невідомо куди ( напевно, частково наверх, тим хто покриває ), цікаво, які ж послуги вартують такої суми? Пані завідувачка особисто бере хабарі, розміри яких сама і встановлює (і це не поодинокий випадок)
мама Л.
0
# 10 мар, 2011 года в 11:14
Садок надзвичайно хороший! Батьки, якщо ви хочете, щоб за вашою дитиною був гарний догляд, щоб вашу дитину належним чином підготували до школи, не вагайтесь, не пошкодуєте. "Поборів" тут насправді немає, є помірна офіційна оплата, яка вартує тих послуг, які надаються. Велике спасибі вихователям п.Ларисі і п.Лесі за добросовісне виконання ними своїх обов'язків, тепло і любов, якими вони обдаровують наших діток.
Юлія
0
# 28 фев, 2011 года в 09:24
Дякую садочку №33 за хорошу підготовку моєї доці до школи! Другу дитину плануємо віддавти тільки у цей садок. Адже все зроблено на рівні - уважні вихователі, хороші майданчики (без аварійних качель, як часом буває), смачна кухня, чисті акуратні приміщення.
Лариса
0
# 23 фев, 2011 года в 03:44
Тарифи космічні. Садок тягне на 3 бали, а побори на 5 зірок.
frend
0
# 11 янв, 2011 года в 13:31
Моя дитина закінчила цей дитячий садочок в 2010р. і в нашій сім'ї залишилися про нього найкращі спогади: затишно, тепло, комфортно. Діти отримали гарні знання, завжди із задоволенням ходили щоранку! Шановна адміністрація дитячого садочку - ТАК ТРИМАТИ! Район В.Великого-Стрийська має справжню "перлину" - садочок "Берегиня"!
Мамочка
0
# 10 янв, 2011 года в 15:14
Прочитала коментар "від батьків с/д" і обуренню моєму немає меж. Я є мамою, яка водить дитину в цей дитячий садочок і я нікого не уповноважувала писати таку брехню! Це скоріше за все написала якась незадоволена особа, з числа працівників, яка не хоче і не вміє працювати, а тільки тихенько пописує таку фальш. Пані Завідуюча, всі батьки бачать, як стараєтесь Ви для садочка і скільки Ви вже зробили! Правда на Вашій стороні! Дякуємо Вам, удачі в такій нелегкій справі, а нероб геть з садка!
від батьків д/с №33
0
# 09 янв, 2011 года в 13:58
Садочок чудовий.Вихователі сумлінно виконують свої обовязки,діти під постійною опікою старшої медсестри,прикрасні нянічки..Завідуюча дуже добре поставила роботу в коллективі.Не можна промовчати про смачне та добротне харчування.Дякуємо усім!!
Оля
0
# 02 янв, 2011 года в 21:07
Це прекоасний садочок, чудові вихователі.Всі свята, в тому числі і ярмарок, які проходять в садочку просто супер. Пані Таня- вихователь з музики створена для роботи з дітками і для придумування таких свят. Не знаю які "збори" кого душать ( в мене уже 2га дитина у цьому садочку) і можу сказати що допомогу яку я надавала садочку оплачувала на рахунок у бугалтерії і видно куди і на що пішла ця допомога. Дуже вдячна вихователям і завідувачці, яка дбає за садочок. Він в нас найкращий.
Батьки
0
# 29 дек, 2010 года в 23:14
Не розумію хто пише таку дурню, особисто я переконана в тому, що завідувач в дитячому садочку людина на своєму місті. Моя друга дитина закінчує цей содочок, і я цілком задоволена умовами створеними у ньому. Я можу порівняти його 5 років тому і тепер і я розумія для чого потрібно внески і видно на що вони витрачаються. Вихователі прекрасні : добрі, люблячі та відповідальні. Особлива подяка п. Ларисі і п. Лесі за підготовку до школи моїх дітей.
від батьків с/д №33
0
# 13 дек, 2010 года в 21:51
Шановна Бізнес-леді
Гроші за ярмарок віддати дитині на операцію Дзюбі Тані.Куди ідуть кошти при вступі кожної дитини д/с.Оподатковувати всі гроші,а не брати кешом.Їсти готувати вдома а не в д/с.Декретники які не працювали ні одного дня в садочку ????Ці всі збори душать нас.Мертвих душ забагато в д/с.Кру на порозі .З Новим Роком!!!
оксана
0
# 04 дек, 2010 года в 18:01
Дуже гарний садок. Ми відвідуємо його вже другий рік з великим задаволенням. А щодо грошей- якщо ми хочемо щоб наша малеча перебувала в гідних умовах, то повинні для цього щось вкладати і дякувати тим людям які мають бажання нас підтримати і допомогти (я маю на увазі адміністрацію і колектив садка). Дякую!!!
Оксана
0
# 03 дек, 2010 года в 15:34
Дуже гарний садок.Ми відвідуємо його вже два роки з великим задоволенням.А на рахунок грошей- якщо ми хочемо комфорту для нашої малечі то відповідно повинні для цього щось робити. Дуже дякую адміністрації, яка вкладає не менше зусиль для того, щоб нашим дітям було найкраще.
Вікторія
0
# 05 июл, 2010 года в 00:07
Досить непоганий, але тягне багато грошей
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...