Детский сад «Ручеек», №37

6684 просмотров

(0322) 63-43-70

Город Львов
Адрес ул. Княгини Ольги, 59А
Телефон (0322) 63-43-70
Рейтинг 4.20 согласно 410 74 оценкам
Отзывов 74
Воспитатели / Учителя 4.15
Состояние комнат / классов 4.17
Руководство 4.22
Питание 4.23
Отсутствие коррупции 4.23
× Спасибо Ваше мнение учтено
Детский сад «Ручеек», №37
Львов ул. Княгини Ольги, 59А
(0322) 63-43-70

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
Наталя
0
# 08 мар, 2018 года в 11:46
Дуже хороший садочок. Хороше харчування, дитина їла в садочку краще, ніж вдома.У нас були вихователі Наталя Василівна Бортник і Марія Іванівна, то Марія Іванівна трохи була часами агресивна, але вона вже не працює тут, а Наталя Василівна стала для нас взірцем ідеального педагога. Чудова вихователька, строга і справедлива, вміла зробити зауваження дитині правильно, не ображаючи дитину. Те, що пишуть про побори, це залежить від батьківського комітету, в нас в одній групі все було дуже скромно, а в іншій групі складались на всі потреби досить багато. При вступі нічого не платили. На фонд садіку збираємось по 200 грн в рік. Проте видно куди ці гроші йдуть, зробили ремонт, бруківку виклали, двері, вікна поміняли.
мама
-1
# 14 ноя, 2017 года в 15:47
садок хороший,діти доглянуті завжди.старший ходив у групу,,курчатка,,і вeeeeличeзнe дякую Маріі Зeновівні і Галині Богданівні за хорошу роботу,за хороший настрій сина і за хорошу адаптацію в дитячому колeктиві.строга і дисциплінована,виховатeль водночас могла дитину і на коліна посадити,і приласкати.зарядка від Зeновівни запорука хорошого настрою,виховатeль стрибає,ойкає,діти сміються.молодша у групу ,,сонeчка,,по характeру,,мамина доця,,з радістю ідe в садочок,бо любить вeховатeлів особливо,,тьотю Іру,ту що істи носить,,
мама
0
# 01 ноя, 2017 года в 14:46
про добу кухню я погоджуюсь.але про внуків.які вже школярі але в групі садочка після школи. вихователька нічого не вчить бо займається внуками.про страх дітей від підвищеного голосу МАРІЇ Зеновіївни досить мовчати.
мама
0
# 14 ноя, 2017 года в 15:36
У мене син навчався у цієі виховаткльки .так,строга,зошити по матeматиці і письму були списані,одна з виховатeлів,яка нe боіться сироі погоди і виводить дітeй хоч на пару хвилин від ранньоі вeсни до пізньоі осeні,у своєму віці можe лазити під столом,щоб зацікавити малюків зарядкою.якщо дитина потрeбувала приймати якісь ліки(в нашому випадку вітамінний сироп),дитині бeз проблeм його в обід давали.тому,якщо вас щось нe влаштовує,можливо справді ,,досить мовчати,,і поговорити з виховатeлeм особисто.діти згадують з тeплотою,батьки до нeі дітeй записують,,по трeтьому кругу,,навіть якщо по віку мають іти в іншу групу
марія
-1
# 17 фев, 2016 года в 16:15
не розумію чому так всі його хвалять? нема чим більше вихователям і няням занятися хібащо... все робиця за кошти батьків, дитина всю зиму хворіє, гуляють рідко, побори постійні...
Мама
4
# 17 ноя, 2015 года в 16:04
Садок досить хороший. Проте є нерівноважені вихователі, які своїми "методами дисципліни" доводять дітей до нервових зривів. Скільки іграшок вона забрала в моєї дитини, які звичайно забувала віддати, це по-перше. По-друге, внуки, які не у своїй групі і яким можна ВСЕ , що заборонено нашим дітям. І, по-третє, п'яна і матюклива вихователька на випускному в садочку -це вже занадто. Тому думайте матусі яким людям ви довіряєте свою дитину.
ольга
0
# 20 авг, 2013 года в 14:26
Без перебільшення скажу,що садок один з кращих!!!За мій "досвід"(а в мене двоє дітей відходили в цей садок з різницею у 7 років)-жодного разу не було претензій до кухні! (а це- серйозний аргумент!!!).Жодного розладу шлунку!! Діти їли все і з задоволенням.На території садочка завжди чистота та порядок,яка б не була пора року.
Хочу висловити окрему подяку Марії Зеновіївній та Галині Богданівні за теплоту,турботу,терпіння ,відданість своїй справі та нашим дітям!!!! завдяки ВАМ наші діти пізнали багато цікавого, навчилися спілкуватися, ділитися один з одним. В групі у нас завжди панувала атмосфера доброти, любові, та домашнього затишку. Завдяки ВАМ моя донька цілком підготовлена до школи( навчилася читати у неповні 5 років) При тестуванні у школі донька увійшла в десятку кращих.
і коли на батьківських зборах у школі нас просили навчити дітей себе обслуговувати(їсти,вдіватися,завязувати шнурки...),мені стало трохи дивно,що таке питання взагалі піднімається.
Велике спасибі Вам за все!!
мама
-1
# 21 мар, 2013 года в 22:05
Чудовий садок і хороші вихователі! Я підтримую коментарі Ірини та Олени, направду без усіляких лестощів, Любомирі Михайлівні, Марії Миколаївні та Тетяні Миколаївні потрібно вручити нагороди за витривалість і мужність до наших діток, адже ніхто в садочках так не опікуватиметься нашими дітками!!! Моя дитина постійно розповідає, як Любомира Михайлівна розказує як потрібно і важливо, любити та поважати оточуючих людей, природу, навколишнє середовище, батьків,.... Це чудові вихователі і вчителі!!!! Нам, батькам, потрібно брати приклад з них!!!!!!!!!
Ірина та Олена
-1
# 21 мар, 2013 года в 16:39
Незабаром випускний вечір в наших діток в цьому садочку.... Велика вдячність вихователям групи "Зайчики" Любомирі Михайлівні, Марії Миколаївні та няні нашої групи Тетяні Миколаївні за чудові роки проведення діток в садочку! Завжди чисто, прибрано та доглянуті дітки. Тому вражені неадекватним висловленням батьків що до садочку та самої групи загалом... Ми самі в батьківському комітеті, і з усією відповідальністю можем заявити, що комітет постійно старався на благо дітям, враховуючи матеріальне становище батьків... Невже деякі батьки не розуміють, що ці невеличкі кошти, що в групі збираються, це згода самих батьків, для покращення умов перебування дітей в садку. Збір коштів - це завжди добровільна допомога!!! Адже більшу половину дня дітки проводять в садочку, тому старалися щоб в кінцевому результаті дитячі спогади про садок були найприємніші і найкращі!!!! А вихователі в свою чергу завжди старалися і направляли наших діток в хороше русло!!!!!!! Подяка і низький уклін їм!!!!!!!!
Марія
-1
# 01 фев, 2013 года в 23:25
Дуже шкода, що так швидко минув час у садку і на черзі нові хвилювання за школу.
Хочу(не вперше) висловити велику вдячність вихователям Марії Зеновівні та Галині Богданівні-коли дитина в садку я менше хвилювалась за неї, аніж коли залишалась вдома.Ця професія- ваше покликання від Бога, або ,як кажуть у нас в церкві, "служіння")) Нехай вам щастить у житті!! Дуже вас любимо!
надя
-1
# 27 сен, 2012 года в 11:46
одним словом супер
Наталя
0
# 14 сен, 2012 года в 09:26
Прочитала відгуки і вражена!Моя дитина ходить в логопедичну групу другий рік, нарікань не було.Добрі і уважні вихователі, дитина жодного разу не жалілась на погане ставлення до нього, завжди нагодована і чиста, єдиний недолік групи це різна вікова категорія дітей.
А на замітку батькам:"По-перше щоб вашій дитині не витирали ніс після грошей, НЕ ВОДІТЬ ДІТЕЙ ХВОРИХ У САДОК!!!!!, а потім нарікання про різні інфекції і грибки, самі ж батьки і є розповсюджувачами різних хвороб, звісно відразу батьки скажуть, ми не можемо взяти лікарняний, а скажіть будь-ласка, 30 батьків діти чиї ходять у вашу групу МОЖУТЬ ВЗЯТИ ЛІКАРНЯНИЙ????, сама безвідповідальність і байдужість батьків призводить до епідемій!
Сама закінчувала цей садок і обох дітей туди записала! Колектив садка хороший, жодних претензій на сьогоднішній час не маю!Щиро вдячна за виховання моїх дітей!
мама
1
# 12 авг, 2012 года в 21:17
було б добре,якби вихователі вчасно приходили на роботу.
Леся
0
# 16 май, 2012 года в 15:12
Садок не вартий уваги... всі позитивні відгуки про себе пишуть самі вихователі. Ганьба!
мама
-1
# 20 апр, 2012 года в 15:36
Цей садочок відвідували і донька, і син. Зараз вони навчаються у школі. Садок згадую з приємністю.
Ольга.
-1
# 05 апр, 2012 года в 19:34
У мене двоє дітей,обоє ходять у "Струмочок",старша в групу "Ромашки",меньша в "Бджілки",діти задоволені,харчування супер.Вихователі прекрасні,дітки завжди доглянуті.Особлива вдячніст Оксані Адамівні,Галині Степанівні,Надії Володимирівні(Бджілки);.Галині Володимрівні,Галині Степанівні,Лесі Михайлівні,Ірині Андріїні(Ромашки)-за Ваше терпіння і турботу.Чемних Вам дітокі і відповідальних батьків.
Mariya
-1
# 14 мар, 2012 года в 16:40
Моя дочка чітко розуміє що таке дисциплінованість ,мені ніколи не було соромно взяти її з собою чи то в гості чи то на роботу вважаю це також у великій мірі заслугою Марії Зеновіївни.
Вона вчить дітей помічати світ довкола себе любити природу. Діти дуже швидко навчились і самі їсти, і памперсів позбулись протягом місяця. Я ще жодного разу не чула " Ми не ходимо гуляти бо 30 дітей поки вдягнеш і і взуєш то дуже довго."- не знаю про інших, але наша група ходить гуляти кожного дня ( крім сильних морозів), в цей час провітрюється приміщення, тому діти хворіють дуже мало протягом зими.
Перш ніж віддавати дитину в садок перевірте самі, але я раджу цей садок всім своїм подружкам з дітками.
Велика подяка Марії Зеновіївній та Галині Богданівній за турботу та терпіння, за щирість і самовіддачу, низький Вам уклін!!!!
Не розумію відгуків щодо завідуючої. З чого люди роблять нічим не аргументовані висновки, вважаю що її роботу видно із стану садочка, території довкола нього.
Mariya
-1
# 14 мар, 2012 года в 16:34
Хочу навести декілька фактів і, можливо, спростувати деякі відгуки наведені вище))
Садок знаходиться не біля самої дороги, що вважаю дуже важливо, кожна група має свою частину майданчику поруч озеро, парк- місце просто чудове.
Щоб попасти сюди ми просто записались в чергу, завідуюча з самого початку пояснила як довго це може тривати і приблизний час , коли ми попадемо в садок , майже через рік дитина вже почала ходити.
Наша вихователь Марія Зеновіївна- вважаю її ідеалом вихователя. Вона має підхід до кожної дитини виділяє її як особистість. Добре розуміється в тонкощах дитячої психології, я сама не раз зверталася до неї за порадою в певних ситуаціях щодо виховання.
Ліля
0
# 29 фев, 2012 года в 15:36
Скільки людей - стільки й думок. Але зважаючи які "мамаші" були і в нас в групі, то це і не дивно читати такі коментарі.
Моя старша донечка також відвідувала цей садочок. Спочатку "Метелики", а потім "Вишеньки". Ми були задоволені вихователями та нянями, особливо ВЕЛИКЕ СПАСИБІ Марії Іванівній і Наталії Євгенівній. З нашої групи діти випускались цілком підготовлені до школи (дякуючи Марії Іванівній,): читали, рахували, писали друкованими буквами, додавали та віднімали. Попали ми в садочок - просто прийшли і нас записали (2007р.). Можливо нам пощастило :)) Другу дитину записали без проблем.
Соня
-1
# 16 фев, 2012 года в 19:44
ДНЗ № 37 - диво-садочок!Перечитала усі відгуки від низу і до верху!Була вражена досить неадекватним висловлювання думок багатьох турботливих батьків!Щиро Вас розумію , що бажаєте своїй дитині найкращого-але садочок-це як "дитина" за яку її мама- теж дуже переживає і піклується не менше-давайте будемо поважати роботу працівників цього садочка!Особливо вихователів!Вдячна!
Андрій
-1
# 26 янв, 2012 года в 22:22
Садок чудовий, відвідуємо третій рік, група "Ромашки", персонал просто супер, хороші умови, уважне ставлення до дітей. Вдячні за турботу п. Лесі Ковальчук, а також вихователям Галині Володимирівні, Галині Степанівні, і няні Лесі Михайлівні, дитина ходить з ВЕЛИКИМ задоволенням, харчування відмінне!!!
п.Світлана
-1
# 23 янв, 2012 года в 19:54
За якістю харчування та ремонту моя оцінка на "відмінно". А от щодо приміщення, то "незадовільна", оскільки дуже мала ігрова зона, в одній кімнаті і їдять і сплять. Як діти можуть тоді часто не хворіти, коли їх в групі 27 і цілий день знаходяться в непровітреному приміщенні.
ліда
-1
# 19 янв, 2012 года в 12:27
Садочок-СУПЕР! Завдяки мудрості і раціонапьності завідуючої п.Лесі наші дітки мають теплий,чистий і дуже гарний садочок! А дякуючи вихователям гр
Yuliya
0
# 08 дек, 2011 года в 16:16
І садочок хороший і вихователі, а особливо Олійник Тетяна Богданівна.
Дуже привітна, мила і,водночас, строга вихователька. Моя дитина взахваті.Що правда майданчики прагнуть кращого.
Леся
0
# 01 дек, 2011 года в 15:45
Садок жахливий! Перейшли в інший! Набридла неадекватна завідуюча з постійними поборами. Хами вихователі, які витирали ніс дитині, тільки після грошей!
Tanya
1
# 25 ноя, 2011 года в 09:59
Садок брудний, неприємні запахи в коридорі. В групі діти 27 чоловік знаходяться на маленькому килимку. На них сваряться якщо вони з нього сходять. Примушують сидіти і мовчати як псів! А вечором вихователі жваво обговорюють в спину батьків! Навіть не чекають коли ми закриємо двері. Як вам не соромно, ви ж представники освіти!!!
Олександра
0
# 21 ноя, 2011 года в 12:03
На рахунок садочка можу сказати-ДОбре і Чудово! Моя перша дитина ходила в групу Сонечко - Володимира Володимирівна - вихователь, а няня - Оксана Адамівна - Просто супер. Завжди дитина була доглянута.
Друга дитина - тільки восени зараз пішла в групу - Грибочки - Євгенія Олександрівна, няня - Марія Богданівна - чистота ідеальна, диті догляніту, заправлені, задоволені. Малій - тільки 2 рочки, але вона із задоволення йде у садочок :))
На рахунок коштів - так, це правда, збирають по 1000 грн - але це ініціатива самих батьків - тобто тих, хто вибрався у батьківський колектив.Результат як такий - є. Правда до групи ще нічого не купили, але для садку - зробили. І ще одне-досить важливе - суму можна давати по частинах, якщо батьки немають відразу
Хотілося б щоб рошки звернули увагу для площадок де гуляють діти.
Дякую Вам за Вашу працю.
Olena
0
# 15 ноя, 2011 года в 14:53
Я цілком згідна з пані Іриною! Завідувачка Ковальчук Л. - неврівноважена людина.
Марійка
-1
# 14 ноя, 2011 года в 17:27
Дуже задоволена садочком. Приємна завідувач п. Леся, а також турботливі вихователі Надія Євгенівна і Надія Іванівна. Дитина моя їх дуже любить. Є ще добрі люди які віддані своїй роботі. Велика подяка їм.
Мама
1
# 14 ноя, 2011 года в 12:19
Прийшли у садок здоровими, тихими і спокійними. Зараз дитина плаче, розповідає, що її постійно сварить вихователь, відноситься грубо! Щодо здоров`я то після відвідування садка в дитини у посіві з горла виявлена ГРИБКОВА ІНФЕКЦІЯ!!! Звідки???? Лікуючий Лор сказав, що це може бути з їхнього садкового посуду. Куди дивиться Санстанція!!!
Погане ставлення до дітей, бруд, інфекції! Словом оцінка 0 з 12!!!
ІРА
0
# 11 ноя, 2011 года в 18:34
Садочок справді непоганий.Що правда майданчики прагнуть кращого.Вихователі дійсно чудові.А от на рахунок завідуючї то це неврівноважена людина.
Христина
-1
# 01 ноя, 2011 года в 12:38
Ходимо в цей садочок 3 рік,дуже задоволені.Любомира Михайлівна дуже добра до всіх діток,багато з ними займається,і я бачу результат є.Надія Богданівна-нянічка просто чудова,дитина розказує тільки хороше про всіх працівників.Всім рекомендую цей садочок.
Наталія Дякун
-1
# 30 сен, 2011 года в 10:02
Садочок став для моєї родини майже сімейною реліквією. При союзі ходив сюди чоловік.Недавно відвідувала старша доня -цього року вже першокласниця. А тепер пішла і менша , і так вийшло ,що в ту ж групу, до тих само вихователів- п. Євгеній і чудової нянєчки- п.Марії. Це вихователь від Бога і просто чудова людина. Група просто прекрасна- чиста з новенькими меблями. Відношення до діток в садочку прекрасне- приділяється увага особисто кожній дитинці. Особиста подяка завідуючій п.Лесі- ви профі- так тримати даліі чистоту, і дисципліну у всіх групах. Садок відновлений на 100% і покращується щорічно.
Юлія
0
# 25 сен, 2011 года в 21:31
Садочок чудовий..Вдячна всім за турботу та догляд своїх синочків ...Завідуючій п.Лесі щиро вдячна - людина яка старається для садочка і живе його буднями....Низький уклін вихователям логопедичної групи а саме Надії Євгенівній !!!Харчування справді хороше ...принаймі нетащать сумками як з садочку 73 що знаходиться по в.Бойчука....та діти їдять справжню манну кашу а не сині помиї вищевказаного садка.Нехай і є збір коштів але ж хто б їх збирав з простягнутою рукою.якби було належне державне забезпечення .....а з тих хто невзмозі заплатити ніхто невимагає це робити...кошти сплаченні батьками використовуються на благоустрій садочку....дорогу справді здалося відремонтувати але причому вона до завідуючої....ця дорога нагадує нам в якій державі ми живемо..Батьки діток віддавайте сміло в СТРУМОЧОК...там чекають професіонали та просто хороші люди.....З повагою Петрик Ю.
Маленька
-1
# 22 сен, 2011 года в 15:40
Я також ДЯКУЮ вихователям групи "Бджілки" (Оксані Адамівні, Галині Степанівні та Надії Володимирівні) за терпіння та добре ставлення до мого синочка Саши М.!!!! Будьте завжди такими! :-)
Оксана
-1
# 20 сен, 2011 года в 21:51
Дякую завідуючій дитячого садочка за дорогу до садочка, вихователям групи Бджілки за гарний догляд за моїм синочком !!!
ната
-1
# 20 сен, 2011 года в 09:30
Хочу подякувати вихователю Марії Зінов'ївні і няні Галині Богданівні (група "Курчата") за їх самовіддану працю на благо дітей групи, за дуже добрий догляд за дітьми, за той хороший настрій, який вони дарують нашим дітям. Бажаю їм міцного здоров'я і всього найкращого!
Маленька
0
# 06 сен, 2011 года в 12:50
УРА!!! Нарешті зробили дорогу до 37 садочка!!!!! Нехай не асфальт, нехай цей гравій, але хочь ідеш, як людина, а не стрибаешь, як заяць!!!
Не знаю кому ДЯКУВАТИ (тільки на тому тижні вихователі збирали підписи батьків на звернення до міської ради на облаштування дороги, а вчора вже зробили!), але зроблена добра справа!!!
Юля
0
# 06 сен, 2011 года в 00:11
Сьогодні почали ремонт дороги біля садочку! Нарешті! Тепер дітки будуть ходити по чистенькій дорозі і зимою не падатимуть там разом з батьками, бабусями і дідусями! Дякую всім хто до того долучився! Супер! )))
ната
0
# 01 сен, 2011 года в 12:29
Прошу звернути увагу адміністрації сайту на неправильну адресу цього садочка, адже він знаходиться біля озера!
Очкусь Ірина
0
# 25 авг, 2011 года в 20:20
Садочок чудовий!!! Умови і відношення вихователів як до батьків, так і до дітей прекрасні. Прислухалась до батьків, котрі водять дітей в інші садки, так від почутого просто жахалася. І сама спочатку своїх дітей-двійнят водила у ДНЗ №70, то цей садок не до порівняння, там настільки жахливо відносяться до батьків і до дітей, що мене це просто пригнічувало і було образливим для мене. Згодом я була вимушена перевести дітей у ДНЗ №37(гр."Зайчики"). І я дуже задоволена цим садочком: гарні умови, адекватне ставлення вихователів, хороше меню, завжди чисто і прибрано в групі, проводяться різні заняття...І в цьому велика заслуга завідувача садочку п.Лесі Володимирівни і уважних вихователів- п. Любомири Михайлівни та п. Марії Миколаївни! А от, щодо батьківського колективу, то у нас він не згуртований (. Шановні батьки!!! Все робиться на благо дітям, не шкодуйте часу, уваги і цих невеличких коштів для покращення і перебування дітей у садку! Адже все робиться в залежності від заохочення батьків!
п. Марія
0
# 01 июл, 2011 года в 09:50
хочу прокоментувати попередній запис: відразу видно, що це написала п. завідуюча. щодо майданчиків - треба справді тут попрацювати!
батьки
-1
# 07 июн, 2011 года в 17:45
в садку "Малюк", до речі, батьки зробили майданчики самі, бо на місто чи мера можна довго чекати, аж поки наші діти поженяться. Один батьки творили гуртом, інший подарувала одна сім"я - і так рік за роком вже є певні результати.
Маленька
0
# 27 май, 2011 года в 15:58
Дитячи майданчики бажають кращого!!!
Гарні майданчики в садку "Малюк". Невже вони не по кишені "Струмочку"?
Олена
0
# 13 май, 2011 года в 10:01
Ходимо до цього садочку вже півроку, вихователька Любомира Михайлівна (нажаль, прізвища не знаю, група Зайчики), донька дуже задоволена (коли забираю дитину, вона просить піти назад і ще побавитись у групі і запитує, чи завтра ще прийдемо)!!!!!! Гарні умови, адекватне ставлення вихователів, хороше меню, проводяться різні заняття та ігри, присадкова територія у нормальному стані.
Надя
2
# 28 апр, 2011 года в 10:54
Спасибі вихователю пані Наді та помічнику вихователя пані Лесі групи Білочка, за виховання та навчання мого синочка Максима, всі роки ходили з задоволенням. Садок №37 дуже високого рівня і за умовами , і за рівнем навчального процесу !!!!!!!!!!!
тіна
0
# 14 апр, 2011 года в 19:31
Садочок дуже хороший. Двоє моїх дітей навчались тут. Велике дякую Володимирі Володимирівній, чудовий вихователь.Щодо поборів то я б сказала вони тут не великі, зате видно куди гроші йдуть. Садок стає кращим з кожним роком. І харчування порівняно з деякими садками в районі набагато краще
Софія
1
# 14 апр, 2011 года в 14:35
Шановні батьки-цей садок можу оцінити незадовільно. Я перевела свою дитину в інший дошкільний заклад. Тепер маю з чим порівняти. Садок № 37 дуже низького рівня і за умовами , і за рівнем навчального процесу .
Тетяна
0
# 06 фев, 2011 года в 09:00
До садочку ходять обоє моїх синів(в різні групи). Я дуже задоволена . Вихователі чудові,а найулюбленіша - Любомира Михайлівна-мов рідна бабуся! Діти завжди доглянуті, зацікавлені грою і завжди задоволені. А щодо поборів- їх майже немає( запитайте у батьків ,що водять дітей до 42 "Дивосвіту").
Юля
1
# 28 янв, 2011 года в 16:51
гарний садочок !)))
вдячний батько
0
# 26 янв, 2011 года в 20:22
Садочок пречудовий !!!!)())))))) Умови з кожним роком кращі !!!! Моя дочка вже третій рік відвідує цей заклад !!! І третій рік просить приготувати вдома таку ж їжу як і в садочку ( бурачки і котлетки )"!!!А ми не вміємо такі як в садочку ! :( Гараздів вам, чемних дітей і вдячних батьків .)))!!!
Оксана
0
# 03 дек, 2010 года в 16:38
Дуже гарний садочок. Ми ходимо з великим задоволенням. Найголовніше, що тут завжди затишно, тепло, зустрічають і проводжають тебе з усмішкою. Найбільша заслуга в усьому, на мою думку. адміністрації-керівника. В наш час мало таких керівників, які в такій мірі можуть віддати себе роботі. Вона вміє прислухатись не тільки до колективу, але й до батьківської громади і все робить для того, щоб нашим діткам було найкраще. Дякую!
IRA
0
# 22 ноя, 2010 года в 10:45
Садочок чудовий! Прекрасний колектив педагогів, нянічок, вихователів,кухня взагалі просто-таки - домашня. Діткам подобається. А я думаю це найголовніше. Особлива подяка пані Лесі Володимирівні - директору садочка! Це просто енерджайзер - живчик. Кожного року вона оновлює і покращує умови для діток. Садочок - супер! Так тримати!
алінка
0
# 10 ноя, 2010 года в 10:53
Справді, невже наш славний мер Садовий, який курує дошкільні заклади і так гарно виступає на своєму каналі новин, звітуючи про зроблені ним справи , не може зайнятися тим "кусочком" дороги, що веде від вул. Кн.Ольги до "Струмочка"?! І ще одне зауваження: дитячі майданчики бажають кращого!!! П. Леся, потрібно щось робити! Всього найкращого!
Мамочка
0
# 08 ноя, 2010 года в 12:21
Вважаю, що садочок - супер, але: дорога, яка веде до нього - ніяка!!! Дорога пані Завідуюча! Зробіть що-небудь! Адже те болото, по якому йдуть діти, заноситься прямо у садок! Шукайте допомоги у міськраді, до якої і належить цей дошкільний заклад. Бажаю удачі і надіюсь , що на цей клаптик дороги все-таки знайдуться кошти (можливо, навіть і за рахунок батьків).
катерина
0
# 05 ноя, 2010 года в 23:35
пишуть багато деферамбів: і що садочок чудовий, і що завідувач прекрасний, а нянєчки з вихователями - краще не буває, і всі такі приємні, такі щирі...а насправді? цікаво? як же батьки, які возять дітей з іншого району попали до цього садочку? тепер розумію, чому для моїх дітей немає у цьому садочку місця. живу поруч, тричі були спроби "попасти" до садочка, а врезультаті як в тому фільмі: "Приходьте завтра" і "Місць немає". несправедливо
toma sonicfan
0
# 30 окт, 2010 года в 17:43
закончила его,класный сад,там я познакомилась со своим лучшим другом с которым дружу до сих пор
наталія
0
# 15 сен, 2010 года в 12:48
садочок супер!!!!!!!
Боженка
0
# 01 сен, 2010 года в 22:16
Любимо свій садочок, кожен по своєму: доця - свою найкращу виховательку - Галину Володимирівну, мама - за те, що щоранку йде на роботу спокійно, радісно. Наші дорогі працівники Струмочку - ми Вас любимо, ми Вам довіряємо! Ви для нас найкращі! З Днем Знань ВАС, Вітаємо! Зичимо всіх гараздів!
Ірина
0
# 25 авг, 2010 года в 16:08
Дуже задоволені садком, а особливо нашою вихователькою Марією Зіновівною. Справедлива, добра, тактовна, чесна вихователька. І завідуюча дуже привітна, приємна, ініціативна,енергійна. Справді тільки похвалити і пишатися можна таким садком!
Світлана Британ
0
# 05 июн, 2010 года в 21:12
Між іншим-музичний керівник є - пані Наталя від якої син в захваті,дуже - дуже хороший спеціаліст і чудова людина,образливо читати неприємні коментарі про наш садочок(((Народ вам не в садок потрібно,а приватну няньку!!!
Світлана Б.
0
# 05 июн, 2010 года в 21:05
Наш "Струмочок" - найкращий в Україні!!!!!Прекрасні вихователі-Любомира Михайлівна і Оксана Адамівна та ,звичайно, - нянічка пані Дана!!!!Читаючи відгуки-дивно,що комусь щось не подобається?!Наш синочок завжди приходить і розповідає,що вони щось малювали,ліпили і т.д.,нагодований і вмитий.Насамперед, дитину вдома мають БАТЬКИ вчити,а не вихователі,як поводитись в колективі,а якщо ,перепрошую, дитина не вміє елементарного,то премудрі батьки ,звичайно, звинуватять вихователя....На рахунок завідуючої-такої прекрасної і мудрої людини ще треба пошукати-молодчинка!!!Дякуюмо шановний колектив садочку №37,що ви є!!!!!! Здоров"я вам,терпіння і наснаги до праці))))
Тетяна
-1
# 03 июн, 2010 года в 14:20
Садочок чудовий! У групі тепло і затишно! харчування не погане! дитина з радістю встає кожного ранку. Любить свою виховательку, а вчительку з фізкультури просто обожнює. Батьківський комітет чесний і відповідальний! Садочком задоволені!
Ангеліна
-1
# 02 июн, 2010 года в 15:47
Такого гарного садочку як Струмочок, у Львові я не знаю! Сучасний стиль керівництва, гарно працює батьківський комітет групи!
Приїжджаємо з іншого району, як і багато інших батьків! Живемо у групі дружно - великою родиною! Всім працівникам дякуємо!
Артур
0
# 02 июн, 2010 года в 08:35
Хочу дещо добавити до свого минулого поста. Музичний керівник вже є, і непоганий. В нашій групі 26 (а не 40!) чоловік, відповідно ходять не більше 20. Ліжок вистачає на всіх. Столів теж.
Щодо завідуючої. Які побори??? Виберіть нормальний батьківський комітет, і хай він цікавиться, що робить керівництво садочку, і на що ідуть гроші. Тоді питань не буде. Нарікання є, але тут вчасно роблять ремонти, садком опікується міськрада, бувають закордонні гості (одного разу був Клічко). Чи приїзжав би хтось в поганий садочок? Возимо дитину з іншого району, бо садочок в нашому районі набагато гірший.
Артур
0
# 01 июн, 2010 года в 10:29
Садочок хороший. Ходимо в групу до Любомири Михайлівни Рубахи (до речі, в садку дві Любомири Михайлівни). Чудовий вихователь! Раджу цей садочок всім знайомим.
марія
0
# 19 май, 2010 года в 21:45
Садочок нормальний, вихователі теж. Ходимо в групу до Любомири Михайлівної скарг немає, дитина задоволена. Мамі Світлані раджу (попробувати інших )
Наталя
-1
# 12 май, 2010 года в 12:29
Садочком дуже задоволена,дитина ходить з радістю. Я спокійна цілий день,бо знаю що за дитиною є належний догляд.
Мама Світлана
-1
# 26 апр, 2010 года в 21:42
Садочок не поганий. Вихователька Любомира Михайлівна - жахлива! Любить дітей, які сидять на килимку, як щенята. І не видають лишніх звуків. Свої обов"язки любить перекидувати на нянічку. Четверта дитина - вперше зустрічаюся з такою вихователькою!
Марія
-1
# 15 мар, 2010 года в 14:11
Ходимо в садочок четвертий рік. Відгуки якнайкращі, вихователі хороші,скарг немає.Раджу всім.
Ірина
-1
# 01 янв, 2010 года в 20:11
Моя доня ходить в Струмочок з літа 2009р., відгуки про вихователів якнайкращі! Вдячні всім працівникам садочку за турботу!
Надійка
-1
# 03 дек, 2009 года в 22:05
Чудовий садочок, прекрасні вихователі, ходимо вже третій рік! Всім радимо!
Олена
1
# 07 окт, 2009 года в 10:54
Моя дитина відвідує цей садок. Завідуюча стрімкими темпами, за кошт батьків, робить ремонти в садку. Коштів на благе діло не шкода!!!!!!!
Але віддачі не відчувається. В групі по списку 40-к дітей. Приміщення маленьке, спальні окремої немає. Ліжка стоять в групі ,систематично виникає питання, що бракує столів, ліжок! Місця для ігор в групі де 40-к дітей дуже і дуже мало. Починаються хвороби через брак площі.
Музичного керівника в дітей немає.

Систематичні побори.
Анатолий
0
# 02 сен, 2009 года в 09:28
Дитина в садку з 2-ох років. Садок непоганий, зимою тепло майже все у металопластикових вікнах, харчування - те, що треба дітям, гарні вихователі.
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...