Детский сад для детей с нарушениями речи, №52

5177 просмотров

(0322) 70-40-68

Город Львов
Адрес ул. Пасечная, 94
Телефон (0322) 70-40-68
Рейтинг 4.05 согласно 95 17 оценкам
Отзывов 17
Воспитатели / Учителя 4.26
Состояние комнат / классов 4.05
Руководство 4.05
Питание 4.05
Отсутствие коррупции 3.84
× Спасибо Ваше мнение учтено
Детский сад для детей с нарушениями речи, №52
Львов ул. Пасечная, 94
(0322) 70-40-68

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
Марія
0
# 26 июл, 2013 года в 15:19
Приєднуюсь до хороший відгуків про садочок. Мій синок ходить у групу "Ягідка". Виховательки молоді, але дуже добре ладнають з дітками. У порівнянні з попереднім садком (№7) цей садок має переваги практично по усіх пунктах.
З недоліків можу відзначити хіба те, що майданчик для ігор потребує покращення, але думаю спільними зусиллями батьків та завідуючої садка ця проблема буде вирішена.
Загалом садок рекомендую.
Марічка
0
# 13 мар, 2013 года в 13:41
Садком задоволені, донька ходить з радістю, вихователі добрі, уважні, але як і всюди є свої нюанси, я б бажала більше прогулянок на вулиці, і матеріально-технічна база садка сама проситься на оновлення, а взагальному все в порядку тут, приїздять постійно і театр ляльок і клоунів запрошують, так що дітям тут вміють організувати дозвілля.
Наталя
0
# 05 ноя, 2012 года в 13:28
Доброго дня. Моя дитина ходить в яслі (група "Бджілка"). В загальному ми задоволені, хороший догляд і вихователі уважні, кожному розкажуть що і до чого (хто поїв,хто плакав та інше.)
Тетяна
0
# 21 сен, 2012 года в 13:05
Почали водити свою малечу в цей садочок (ясла). Поки що важко сказати про свої враження на всі 100, але за 2 тижні нашого там перебування, ось що можна відмітити: 1.Вихователі: Христина Романівна та Юля, на мій погляд, хороші, досвідчені, позитивно налаштовані до діток.Завжди вислухають тебе та порадять. Завжди усміхнені. Сподіваюсь,що в групці із дітками вони такі ж самі...2. Програма виховання "Я у Світі" - кожен може ознайомитися з нею в і-неті. За цією програмою також працюють і приватні садочки. От тільки велику кількість матеріалу (дидактичного) треба купляти батькам. . Але вважаю, що 50 грн. із родини на рік- це копійки...Звичайно ж не вистачає додаткових занять, наприклад, інозем. мова, спорт заняття, уроки з мистецтва ті ін. Але ж це держ. садок.. В садку працюють психолог та логопед.3. Харчування. Із побаченого мною меню,все гаразд, воно різнопланове, єдине- побільше би овочів та фруктів.4. Кімнати та територія. Терит. - доглянута, велика, і пісочок і дерева.
Ольга Іванівна
0
# 29 авг, 2012 года в 17:47
Гарний садок ,гарні люди в ньому працюють.Багато молодих працівників ,які ще не все вміють ,але стараються ,з любовю відносяться до дітей.Хочеться подякувати вихователю Христині Романівні , няні тьоті Любі.
Ніколи не чула від батьків ,які водять у садок дітей, щоб наша завідуча розмовляла в хамській чи грубій формі ні з батьками ні з працівниками.
А гроші йдуть на облаштування ,ремонт садка! Що поробиш ,якщо держава слабо дбає про садки.Мої діти (двоє) дуже люблять страви ,якими їх годують в садку.
Катюша
0
# 19 авг, 2012 года в 01:13
Садочок просто суперовий. А вихователі які чудові!!! В мене дитина завжди зачесана, заправлена. Одним словом я дуже задоволена. В мене є з чим порівнювати. Ми ходили в ясільну групу садка "Барвінок" що на Шафарика.Це був ЖАХ. А зараз дитина із задоволенням ходить в цей садок.
матуся
0
# 27 июн, 2012 года в 10:19
ужас, це не садок а колонія, зовнішній вигляд, бажає кращого, де діваються гроші які завідуюча бере
наталия
0
# 27 июн, 2012 года в 10:12
У 2011 р. я прийшла у цей садочок,мене привітно зустріли, мого синочка записали і сказали прийти на наступний рік на початку червня.Я почала ходити у цей садочок уже з кінця травня, але завідуючої не було вона була у відпустці, навідувалась кожні 3 дні, нарешті коли завідуюча вийшла з відпустки, її ще на місці не було 1 тиждень відпуск продовжувався.Нарешті мені вдалось поговорити з завідуючою і що я чую в грубій,хамській формі мені було відказано,прийняти мою дитину в садок,не дивлячись навіть на те що у мене друга грудна дитина. Висновок зрозумілий думаю усім.
уляна
0
# 25 апр, 2012 года в 15:48
моя дитина ходить в садок з 3 років. Дуже задоволена. Різноманітне харчування, хороше ставлення до дітей.
галя
0
# 03 янв, 2012 года в 21:01
Моя доця вже 2 рік ходить всадік і я задоволена. За садік нічого не платили, прийшла до завідуючої коли дитині було 1,5 р. без проблем записали. Дитина ходить із задоволенням, в групі тепленько, зроблений ремонт, вихователі привітні одним словом нічим не гірший від приватного садка.
Тетяна
0
# 05 июл, 2011 года в 13:36
Одні і ті ж вихователі ведуть нашу групу вже другий рік, що важливо для дітей, які встигають достатньо прив "язатися до них за рік. Велика подяка вихователям Наталі Ярославівні та Ліні Іванівні, а також няні тьоті Ані, за хороше ставлення до наших дітей!!!
Тетяна
0
# 05 июл, 2011 года в 13:19
А в тому що діти ходили без головних уборів на майданчику, як зазначили в вище викладеному дописі, може бути вина і батьків, які не дали цих уборів дитині в садок. Наша вихователь постійно нагадує батькам про необхідність головних уборів як в холодну так і сонячну погоду, а також носових хустинок.
Тетяна
0
# 05 июл, 2011 года в 13:18
Ми звернулись до завідуючої з проханням взяти нашу дитину в молодшу групу в березні, а вже в червні наша донька пішла вперше у садочок, на відміну від двох інших дошкільних закладів, куди ми зверталися. Дуже подобаються вихователі, дві молоді дівчини, які ставляться до дітей як до своїх. Діти їх дуже люблять, вважають авторитетами і прикладами для наслідування. Няня - спокійна, добра, чуйна людина, яку неможливо не любити. Група не переповнена, в середньому її відвідує 25 дітей. В приміщенні групи зроблено ремонт, завдяки зусиллям вихователів та батьків - затишно та красиво. Смачна і різноманітна їжа, яку моя донька їсть із задоволенням, навіть вдома не їсть з таким апетитом. Після сну її завжди переплетуть і переодягнуть якщо потрібно. Єдиний мінус в тому, що садочок знаходиться трохи далеко від дому, тому змушені возити дитину на авто абомаршруткою, але незважаючи на це, я б не погодилась змінити його. В нашу групу возять дітей навіть із Винник.
оля
0
# 09 дек, 2010 года в 22:50
садок подобається, водила двох діток. Завідуюча хороша, гарний догляд за дітьми, добра підготовка до школи та смачна, різноманітна їжа. Садочком задоволені
оля
0
# 09 дек, 2010 года в 22:08
садок подобаєть, водила двох діток. Завідуюча приємна, вихователі уважні до дітей, хороша підготовка до школи, харчування дуже добре. Садочком задоволені.
оксана
0
# 05 ноя, 2010 года в 15:44
Садок подобається , вожу вже другу дочку, через рік поведу ще і синочка.Гарний догляд за дітьми, підготовка до школи,смачне харчування. Садок дуже виручає сімю.
Оля
0
# 11 окт, 2010 года в 11:46
Записались в цей садочок ще коли дитині і року не було. Завідуюча зустріла привітно, обіцяла передзвонити і запросити, коли дитині виповниться 2,5 роки. Грошей не давала, думала віддячусь, коли влаштую дитину в садок, однак коли наступив час йти в садок, завідуюча відмовила з причини відсутності місць і в досить грубій формі повідомила, що по попередньому запису дітей не приймає. Висновок - мабуть потрібно було платити відразу, щоб взяли. Спостерігала, як на майданчику в садочку гуляли діти - без головних уборів (хоча погода була досить вітряна і холодно), хлопці бились, а вихователі не втручались.
Ось такі не найкращі в мене враження :(
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...