Детский сад №7

3769 просмотров

(0322) 75-68-15

Город Львов
Адрес ул. Туган-Барановского, 6
Телефон (0322) 75-68-15
Рейтинг 2.70 согласно 50 10 оценкам
Отзывов 10
Воспитатели / Учителя 2.80
Состояние комнат / классов 2.60
Руководство 2.70
Питание 2.80
Отсутствие коррупции 2.60
× Спасибо Ваше мнение учтено
Детский сад №7
Львов ул. Туган-Барановского, 6
(0322) 75-68-15

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
Христина
0
# 30 окт, 2016 года в 17:50
Може хтось має номер телефону завід.????
Ірина
0
# 02 апр, 2013 года в 18:11
За два роки мої діти до цього садочку так і не звикли. Щодо поборів - вони символічні, за вступ не береться. Завідуюча справляє приємне враження, але сама вона дітьми не займається,
Для цього є три інші виховательки. В старшо-середній групі - Галина Степанівна, старшого віку, дещо нервова жінка. Малий розказував, що вона не лише кричить на них, а й піднімала руку на більш неслухняних дітей.
У молодшо-середній групі дві виховательки: Ольга Михайлівна та Рома Марянівна. Перша - приємна в спілкуванні, малює, тому в садочку багато красивих плакатів та малюнків. Рома Марянівна - ніжна та чуйна з дітьми. Попри це діти часто залишаються недоглянутими. Горщики справді невчасно виливають (мала розказувала, що мусила спиратись на руки, аби не намочити дупцю), легкий запах туалету присутній в коридорі.
Щодо подвіря. Там завжди протяг, оскільки він розташований між будинками. Діти часто мерзнуть. Якщо надворі дощ - виводять їх у павільйон. З дітьми не займаються, рухливі ігри не бавляться.
Мама колишнього випускника
0
# 20 дек, 2012 года в 12:33
Основна претензія до садка полягає в тому, що абсолютно відсутня підготовка до школи! Діти не малюють, не вирізають, не ліплять. Ми робили всі коробочки для звукобквенного аналізу, але дітей цьому не вчили!!! А в школі з цього все починається. Слава Богу, в нас дуже хороша перша вчителька. Надіюсь, втрачений час а садочку, дитина надолужить в школі!!! Нікому не раджу цей садок!!!
Марія
0
# 02 окт, 2012 года в 09:02
Приєднуюсь до попереднього коментаря. Мій син вже майже рік відвідує цей садок. Йому подобається, мені також (звичайно деякі недоліки є, але недоліки є всюди). Особливо хочу подякувати вихователю Галині Степанівні (синочок її обожнює)))) та завідуючій Марії Михайлівній (про корумпованість аж смішно читати)
Вікторія
0
# 31 июл, 2012 года в 15:56
Моя донечка ходить у цей садочок вже більше, як 2 роки. Вона з радістю ходить у нього, приємний дружній колектив вихователів і НАДЗВИЧАЙНА завідуюча Марія Михайлівна створюють домашню атмосферу. Харчування хороше (здорове), що стосується "поборів" то здаємо ми тільки представникам батьківського комітету і то якісь дрібязкові суми. Стосовно корумпованості цього закладу, мені смішно коли я читаю подібні відгуки і хочу авторитетно заявити, що моя дитина потрапила туди абсолютно БЕЗКОШТОВНО, коли мої знайомі при поступленні в інші дитячі садочки платили не меньше 300 у.о. З невеличких недоліків можливо назву мале приміщення садочку, а площдку вже давно заставили новими качелями, фігурками і засадили рослинами. Погодьтеся один маленький недолік проти стількох суттєвих переваг!!! Індикатором якості являється настрій і бажання з яким іде мій Ангелик до садочку! Я ЗАДОВОЛЕНА НА 100% І ВСІМ РАДЖУ!!!
Машка
0
# 27 июн, 2012 года в 10:52
Садочок не з кращих, тісно, всі діти на купі, таке складається враження, що "стадо овечок". Дітей не пильнують, ні мила,ні туалетного паперу нема (хоча кошти збирають),в туалеті не чисто,умивальники брудні! А діти які замурзані ходять! Діти не малюють,не вирізають, не ліплять нічого! Вихователі ніколи нічого не знають (така трохи безвідповідальність і халатність!) Не раджу віддавати сюди дітей!
Світлана
0
# 26 май, 2012 года в 15:08
Садочок - фу! Радянський союз! А директорка корумпована страшно!
саша
0
# 16 май, 2012 года в 14:41
жахливий,корумпований садок(діти бігають без нагляду,горщики вчасно не виливають,вихователі дітям погрожують(
Свєтік
0
# 03 фев, 2012 года в 13:46
Садочок неприємно вражає: холодно, тісно, а двір взагалі як у концтаборі, до того ж кожен і завідуюча в тому числі, здирають з батьків гроші, а куди вони йдуть - невідомо.
Тетяна
0
# 22 фев, 2010 года в 10:35
Садочок просто чудовий. Діти доглянуті, виховатеьки та няні - прекрасно справляються із своєю роботою. Як мама малюка, який відвідує цей заклад 9 місяців, я задоволена.
Висовлюю подяку усьому колективу садочку №7 та зав. дит. садка Марії Михайлівні, котра підтримує там приємну атмосферу.
Дякую!
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...