Детский сад №73

3875 просмотров

(0322) 63-01-14

Город Львов
Адрес ул. Бойчука, 7
Телефон (0322) 63-01-14
Рейтинг 3.91 согласно 250 46 оценкам
Отзывов 46
Воспитатели / Учителя 4.00
Состояние комнат / классов 3.84
Руководство 3.98
Питание 3.80
Отсутствие коррупции 3.94
× Спасибо Ваше мнение учтено
Детский сад №73
Львов ул. Бойчука, 7
(0322) 63-01-14

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
Мама
-1
# 31 окт, 2013 года в 22:55
Шановний "анонім".Я б хотіла щоб Ви хоч один день побули в шкірі цих працівників ясельної групи.Чомусь Ви не хочете своїх дітей тримати до 3 років дома,а пхаєте в садок,а мамочкам до 3 років дають дикретну відпустку за дитиною.
Виховательці не важко вдягати дітей,це не каміння на будові носити,але завідувачка не гуляє з дітьми ,вона тільки гарно на зборах "лапшу на вуха вішає" і розказує що батьки дітей в садочок віддають і вони вільні і на манікюр можуть піти,і каву попити,а де ж ваше батьківське серце,якщо воно у вас є а в багатьох його взагалі нема.
Спочатку садок,потім школа,а потім вулиця виховує. А приміщення до вашого відома перевітрюють і зранку до приходу дітей, і коли діти ідуть на музичне чи фізкультуру і перед сном. І сплять діти при хорошій погоді при відкритих вікнах.Я взагалі не захищаю працівників,але розплющіть очі, тільки ті плачі,соплі,віруси перенести, вони також люди. Поважайте тих людей, яким довіряєте найдорожче
мама
0
# 31 окт, 2013 года в 13:59
Моя дитина відвідує ясельну групу "Бджілка". Ми дуже задоволені вихователями та нянею . Вони дуже уважні і турботливі, дбають про дітей про їхнє здоровя, завжди провітрюють приміщення. А на рахунок гуляти... Діти маленькі, часто хочуть в туалет, ще не знають своїх речей. Щодо ремонту - керівництво садочка не заперечувало брати своїх майстрів і робити ремонт в групі. Грошей ніхто не вимагав, що потрібно в групу вирішують батьки і купляють з добровільних внесків.
Мама
0
# 27 окт, 2013 года в 20:07
Моя донечка відвідує групу-ясельну Полуничка!Я щиро вдячна вихователям Христині Ігорівній та Євгенії Юріївній,а також їх помічнику Наталі Михайлівній!Низький Вам уклін за вашу роботу!І звертаюся до "мамочок"які регулярно заражають вірусами по пів групи!!!Бо водять хворих діток у садок!!!Шановні!!!Якщо Вам всерівно на чужих дітей,то пошкодуйте своїх!!!Які ходять по групі,і як не сопельками дусяться,то кашляють ,то стоматіти приносять!І наші діти потім лікуються,поки не будуть здорові до кіеця!А ви своїх чомусь приводите за пару днів!Майте совість!І побійтеся Бога!!!
Анонім
0
# 09 окт, 2013 года в 23:10
Для мене в цьому садку багато що викикає подив. Найперше те, що завгосп поводиться, як директор. Знаю,що в інших садках батьки навіть не знають свого завгоспа, а тут... Завідувачка коли набирає дітей, то за списком дітей десь приблизно 20. Батьки вкладають немалі гроші в ремонт, який мусять робити "надійні" майстри завідувачки, а вони беруть за роботу разів у 5 більше, ніж усі інші (здогадайтеся, чому!). Потім виявляється, що дітей доходить до 30 і далі. Ще одна особливість цього садка - ясельних дітей взагалі не водять гуляти, пояснюють, що їх вдягати важко. Багато моїх знайомих водять дітей до різних садочків, всюди найменших водять гуляти з першого дня, і групи всюди переповнені, бо тепер не буває по-іншому. Знаю, що гуляти чи ні - вирішує завідувач, а не вихователька. Напевне,їй вигідно, щоб діти весь день товклися в переповненому неперевітреному приміщенні і частіше хворіли. Загалом вихователі і няня непогані, бо дитина з радістю йде до дитсадка. В цьому - суто їхня заслуга!
Діанка)
0
# 17 июн, 2013 года в 16:38
Я ходила в цей садочок дуже давно закінчила його 6 років тому! І ні нащо не скаржусь вихователі були дуже ввічливими та добрими! Завжди допомагали у всьому! Мені завжди здавалося що ми були ніби однією дружньою сімєю! Між нами ніколи не було ніяких суперечок(...).Завжди ходили у садок з радістю, усі з радістю ходили на двір гуляти! Усі чемно їли все що нам давали! Я дуже вдячна Світлані Михайлівні та Наталі Романівні за те що були нам ніби другими мамами! А також дякую Вірі Іванівні котра завжди нам додавала добавки!)))) Ніколи не забуду наші фотосесії, адже вони були як завжди не перевершені! Дуже хочу відвідати свій садочок!
Анонім
0
# 16 июн, 2013 года в 01:14
Згідна повністю з відгуком аноніма від 05.06.13 р.,моя дитина теж іде в цей садок!!!І страшну таємницю на рахунок персоналу який буде проводити з моєю дитиною більше часу ніж я ,трохи лякає!!!!Я не можу зрозуміти чому батьків з ним не знайомлять,як це роблять в інших садочках?????Складається враження що його просто немає!!!Любов Миколаївна!!!Звертаюсь до Вас,з повагою!!!Щоб розвіяти різні погані думки батьків,будьласка організуйте збори груп,і покажіть нам будьласка людей,які будуть виховувати наших дітей!Наперед вдячна!!!
Ірина
0
# 13 июн, 2013 года в 13:29
Ще не знаю цього садка, тому нічого сказати не можу. Але це - єдиний заклад, куди змогли потрапити. Знаю, що буде по-різному, залежно від того, який колектив сформується, які будуть вихователі, няня.
Але великим позитивом дитсадка вважаю те, що керівництво не забороняє коментарів та оцінок в інтернеті, попри критику, яку тут висловлюють. Викликає повагу, що тут шанують твою думку, навіть критичну і неприємну. А до тих закладів, що прийняли рішення заборонити висловлювання, відразу виникає упереджене ставлення.
Анонім
0
# 05 июн, 2013 года в 01:52
Не пишу свого імені не тому, що боюся. Просто моя думка - суто об'єктивна, так би мовити, перше враження. Як на мене, багато позитивних відгуків тут пише хтось з працівників адміністрації, бо багато їхніх думок викладені тут. Якщо помиляюся, то вибачайте! Думаю, чи віддати сюди дитину. Формується група, завідувачка акцентує увагу на потребі ремонту в приміщенні. Не заперечую, це потрібно робити батькам, коли державного фінансування фактично немає. Але комфорт дитини в дитсадку - це не лише бездоганна група, це наспмперед чудові вихователі і няня. З ними нас поки що не знайомлять. І складається так, що ми, батьки, вкладемо немалі кошти в ремонт, а ось кому віддамо дітей, в які саме руки - не знаємо. Страшно стає від думки, що твоя дитина може потрапити до таких працівників, як це описано в деяких відгуках... Тому все-таки треба розпочинати не з ремонтів, а із знайомства з вихователями і нянею.
Люба
0
# 17 фев, 2013 года в 12:56
Щиро дякую завідувачці Любі Миколаївні за турботу про дітей,які виховуються в дошкільному закладі .
Оксана
0
# 26 дек, 2012 года в 12:33
Доброго дня п. Ірина змушена так до вас звертатись тому, що справжнього імені ви не написали, зрозуміло що вам стидно та тішить хоча б те, що бодай одну людську рису ви ще не загубили. Хочеться вам нагадати, що людина відрізняється від усіх інших істот тим. що вона вміє говорити, хоча таке надбання вам мабуть не притаманне, якщо ви не наважуєтесь висловити свої міркування особисто, а не позаочі, та показати своє справжнє обличчя. Раджу вам задуматись перш за все над тим, чи взмозі ви навчити хоча б чогось доброго свою дитину, коли самі поводите себе так підло та низько. А усі ваші дописи це ніщо інше як НАКЛЕП !!! за який можна понести кримінальну відповідальність. Моя донька відвідує групу " грибочки" вже 3.5 роки з привеликим задоволенням та за увесь цей час жодних нарікань на роботу помічника вихователя ні у мене, ні у моєї дитини не було, лише слова подяки за нелегку щоденну працю. Велике Вам спасибі Марія Ярославівна що окрім догляду щодня дарує дітям свою любов і тепло!
Ірина
0
# 07 дек, 2012 года в 13:28
Садок нормальний,вихователі,ще нормальні,а от няні деякі то просто жах!Ми ж батьки між собою спілкуємось,то є,що послухати про деяких працівників!Нянічка в групі грибочки це просто жах,таке відчуття,що вона прийшла в стайню і кричить до телят!!!Не один раз я чула,яке в неї відношення до дітей,навіть не здивуюсь,як вона там ше дітьми тріпає!Таке відчуття,що деякі няні і вихователі приходять на роботу,щоб язиками потріпати,а не працювати.Радила б завідуючій цього садка звернути увагу на колектив садочку,від цього і діти страждають!
Марія
0
# 21 сен, 2012 года в 23:28
Моя дитина ходить в цей садочок вже не перший рік , і я задоволена є хороші вихователі,няні ,поварі .Я щиро вдячна Людмилі Миколаївні та Тетяні Павлівні чудово виконують свою роботу, вивчають цікаві вірші ,пісні ,писати.Теж вдячна няні Марії Іванівні за чистоту в групі.Все що пишуть це неправда ,ну щодо хабарів їх всюди беруть.
Марина
0
# 19 сен, 2012 года в 15:21
Щиро вдячні Оксані Данилівні та Мирославі Іванівні за турботу та увагу, котру вони приділяють нашій донечці. Насправді, це - дуже щирі і добрі люди. Цього літа з нетерпінням чекали 1 вересня, щоб повернутися у рідну групу "Дзвіночок"!
Ірина
0
# 10 июн, 2012 года в 13:41
Садочок чудовий!!! Дитина (донечці 3роки) доглянута, сита (Мирослава Іванівна і докормить і добавки дасть, якщо дитина попросить), в групі "Дзвіночок" тепло та затишно, вихователь Оксана Данилівна-дуже позитивна та творча людина, проводить цікаві заняття для діток,вони вивчають вірші та пісні. ВЕЛИКЕ СПАСИБІ Оксані Данилівній та Мирославі Іванівній!!!
анонім
0
# 04 мар, 2012 года в 14:23
Я задоволена що моя дитина відвідує саме цей дошкільний навчальний заклад!!!!
Вітаю вихователя Тетяну Михайлівну та помічника групи Світлану Михайлівну з наступаючим жіночим днем!!!
Марина
0
# 02 мар, 2012 года в 12:58
Садочок нормальний,але дуже часто міняють в групах вихователів і діти ніяк не можуть привикнути,бо різні вихователі
Георгій
0
# 16 фев, 2012 года в 17:53
Хабарі беруть усюди, а садок в дійсності нормальний
Оксана і Маряна
0
# 06 фев, 2012 года в 22:04
Мамочка з групи "БДЖІЛКА",спочатку навчіться грамотно писати,і не підписуйтеся чужими іменами.В той час,коли всі християни готуються до щедрого вечора,Ви обливаєте брудом садок і працівників в який ходить ваша донька.А ті (хабарі),як Ви пишете,які беруть видно і по групах і в дитячому садку:поміняні вхідні двері,двері в музичний зал,харчоблок,столи в групі,крісла,шафи,постіль,ковдри,подушки,килим,обігрівач для групи і т.д.Це все дякуючи благодійним внескам батьків.
Мар'янка...:)
0
# 04 фев, 2012 года в 02:42
Я теж пишу для того, щоб сказати, що Христина Ігорівна - відмінний вихователь, діти її надзвичайно люблять, і вона чудово виконує свою роботу! Справді, такі люди заслуговують поваги....!!!
Успіхів і наснаги Вам у цій нелегкій справі!:)))
Оксана
0
# 03 фев, 2012 года в 14:01
Садок чудовий, мій син відвідує другий рік групу "Полуничка". Там хороші умови, уважне ставлення до дітей. Я вдячна за турботу виховательці Олі Олексіївні і помічнику Наталі Михайлівні. Дитина ходить з великим задоволенням!!!!!
Люба
0
# 30 янв, 2012 года в 23:47
Я дуже задоволена, що моя донечка відвідує цей садочок. Щиро дякую вихователям ,Наталії Дмитрівній і Марічці Степанівні ,а ще Тамарі Станіславівні , ви дуже хороші і дітки вас люблять.
небайдужа мати
0
# 30 янв, 2012 года в 21:50
Дуже хороший садок. Моя дитина із задоволенням ходить в цей заклад. Любов Миколаївні низькій уклін, подяка та терпіння. Щодо поганих відгуків, то це пишуть батьки, які незнають як важко керувати 11 групами та великим колективом у наш важкий час. Якби вони були на її місті, хотіла б я подивитись, як би вони накірували. Легко зайти на сайт і написати своє негативне ставлення. А от прийти в садок і ввічі сказати про своє незадоаолення, я впевнена ніхто із вас невідважився. Слідкуйте за своїми недоліками, а судити людей не ваша справа ( справа Бога).
оксана
0
# 19 янв, 2012 года в 12:24
повністю згідна із маряною!! завідуюча і її завгосп друть гроші перепродують по два три рази навіть банячки.. В групі "БДЖІЛКА" дуже холодно дітей приходиться вдягати по два светра .. А завідуюча забороняє виховатилям говорити батькам що в групі холодно!!! батареї ледь теплі...Любов миколаївна жахлива завідуюча
маряна
0
# 18 янв, 2012 года в 15:27
садок просто жахливий, а особливо марія михалівна та любов миколаївна, хабарі бере а в садок нічого не старається , особливо в групу " БДЖІЛКА" там вікна ледь тримаються... Позвільняти цих дамочок і поставити розумних людей....
Оля
0
# 01 дек, 2011 года в 18:00
моя дочка ходить в грyпy Грибочки це гарна грyпа i там чyдовi вихователi та нянiчка
Надія
0
# 14 ноя, 2011 года в 15:05
Моя доця ходить у групу "Грибочки" і вона дуже любить своїх вихователів Христину Ігорівну і Христину Олегівну,а також їх помічника Марію Ярославівну!Дочка іде до садочка з великим задоволенням.Дякую п.Гончаренко Л.М. за таких чудових працівників!
анонім
0
# 13 ноя, 2011 года в 15:12
садок гарний,чистий,був би ще кращий,якщо би завідувач Любов Миколаівна непродавала батькам одніж ті самі ліжечка по два рази!!!!!
анонім
0
# 12 ноя, 2011 года в 18:47
садок гарний, чистий,було би ще краще,щоб завідувач Любов Миколаівна непродавала батькам одні ж тісамі ліжечка по два рази!!!!!!!
Наталка
0
# 28 окт, 2011 года в 14:53
Керівництво як всюди: трохи матеріальної зацікавленості, трохи активності в свою сторону, але загалом у садочку порядок і чистота. Ми відвідуємо групу Юлії Василівни та Ганни Степанівни. Малий закоханий у виховательку, дуже любить і помічницю. Вважаю, що нам повезло із людьми. Гадаю, при виборі садка слід керуватися людьми, що безпосередньо будуть з дитиною. Мені і вихователька і помічник сподобалися із першої зустрічі.
ірина савка
0
# 02 окт, 2011 года в 13:38
я щаслива шо моя дитина відвідує цей садочок і незнаю про що писала мама таня якої в нашій групі немає це все наклеп,тому що в нашій групі найкращі вихователі і помічник вихователя марія ярославівна!!!!!!!!!!!я особисто кожного ранку заходжу в групу і бачу порядок!!!!!!!!!!!!!а мамі тані скажу одне непідписуйтесь під чужим іменем а скажіть в очі що вас турбує!!!група грибочки сама найкраща!!!
Оксана
0
# 29 сен, 2011 года в 22:26
Найцікавіше,що немає коментарів вихователів!
Наталя
0
# 29 сен, 2011 года в 21:01
Дякую вихователям та помічнику групи "Ромашки" Я щаслива,що мій син відвідує цю групу.Я садком задоволена............
Задоволена вихователями Оксаною Романівною та Юлею Богданівною.Дуже співчутливі і компетентні вихователі....Дочка їх дуже любить в садочок йде із задоволенням,вони завжди стараються для дітей,Пом.вихователя також дякую за чистоту в групі.Я садочком задоволена,рекомендую.....
Тетяна
0
# 14 авг, 2011 года в 08:34
Стан садочку задовільний. У групі "Грибочки" постійна антисанітарія: постіль рушники брудні; вологе прибирання не проводиться щоденно; килими всі у пилюці. Помічник вихователя, Марія Ярославівна, постійно підвищує голос на дітей, виявляє свою агресію, що неприпустимо для педагогічного закладу. На столах під час трапези паперові серветки кладуть тільки зранку, щоб бачили батьки, а в інший час діти ходять брудні або витираються об рушники. Часто дітям не дають повної порції їжі, особливо м'ясних продуктів. Через антисанітарію у групі, недоїдання та перетяги діти масово хворіють. На шанобливе ставлення заслуговує вихователь Христина Ігорівна, яка відзначається чуйністю, тактовністю, доброзичливістю. Здоров'я їй та щасливого сімейного життя.
Тетяна
0
# 14 авг, 2011 года в 08:18
У групі "Грибочки" постійно брудно: постіль та рушники змінюються 1 раз на місяць, вологе прибирання не проводиться 2 рази на день, на столах під час трапези серветки кладуть тільки зранку, щоб бачили батьки, а в інший час діти ходять брудні, неохайні. Дітей у групі не вчать правилам поведінки; помічник вихователя постійно підвищує на них голос, виявляє свою агресію, що неприпустимо у педагогічних закладах. На шанобливе ставлення заслуговує вихователь Христина Ігорівна, яка відзначається чуйністю, терплячістю, добротою. Здоров'я їй та щасливого сімейного життя.
Анна
0
# 26 июл, 2011 года в 09:33
Садочок чудовий, працівники усі привітливі та до дітей ставляться гарно, окрім одної няні. Вона п. Світлана працює на старшій групі і постійно кричить на дітей замісь того щоб спокійно звертатись до дитини вона кричить як до тварини. А в загальному садочок дуже хороший і завідувач п. Гончаренко Любов Миколаївна багато робить для садка.
Анонім
0
# 29 мар, 2011 года в 20:22
Садок нормальний,колектив чудовий,харчування одноманітне.Завідуюча тягне на трієчку по пятибальній системі.
Струк Ромчик(група "КОЛОБОК")
0
# 15 мар, 2011 года в 20:19
Дуже дякую Оксані Володимирівні та Оксані Романівні.Вітаю весь колектив цього прекрасного дошкільного закладу.
Батьки групи,,Бджілка"
0
# 10 мар, 2011 года в 22:52
Вітаємо вихователів Летюк Тетяну Павлівну,Васинчик Людмилу Миколаївну,помічника Дзеву Марію Іванівну з святом весни,з 8 березням.Здоровя,щастя,натхнення.Так тримати!!!!!!!!!!!!Успіху.
Петрик Ніна Миколаївна
0
# 04 мар, 2011 года в 09:06
Садочок чудовий .!!!!
ганна
0
# 25 янв, 2011 года в 14:14
так не поганий садок, не з найкращих, але на даний час та кризову ситуацію в україні, може бути. мій син відвідував цей садок ще коли завідувачем була Тетяна Павлівна, ото була людина, таких керівників потрібно пошукати.
анонім
0
# 25 янв, 2011 года в 14:10
не дуже хороший садок. тягне на двійочку з плюсом. яке керівництво такий і садок.
оксана
0
# 04 дек, 2010 года в 18:14
Гарний садок, який ми відвідуємо з великим задоволенням. Колекти прекрасний, завжди всі усміхнені, доброзичливі. Адміністрація вміє прислуховуватись до батьківських звернень, побажань а найголовніше - дбає про те, щоб нашим діткам було найкраще! Дякуємо!!!
марія
0
# 02 дек, 2010 года в 17:50
дуже добре що сьогодні є такі завідувачі які працюють на дитину. Успіхів пані Любі Гончаренко
Ольга
0
# 08 сен, 2010 года в 11:49
Дуже задоволені садочком, особливо вихователькою Татяною Павлівною!!!!! Це вихователька від Бога)))))))
Боженка
0
# 01 мар, 2010 года в 20:01
Я щаслива, що мій синочок відвідує цей дошкільний заклад! Я щиро рекомендую цей садочок всім. Найкраща вихователька - Мних Оксана Данилівна!
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...