Детский сад «Барвинок», №92

3958 просмотров

(0322) 75-25-11

Город Львов
Адрес ул. Карпатская, 12
Телефон (0322) 75-25-11
Рейтинг 3.47 согласно 95 19 оценкам
Отзывов 19
Воспитатели / Учителя 3.53
Состояние комнат / классов 3.47
Руководство 3.42
Питание 3.47
Отсутствие коррупции 3.47
× Спасибо Ваше мнение учтено
Детский сад «Барвинок», №92
Львов ул. Карпатская, 12
(0322) 75-25-11

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
мамуся
0
# 02 сен, 2013 года в 15:33
Воджу в садок 3-тю дитину, тому можу порівняти з тим,що було 10р тому. Дівчата, при цій завідуючій садок як лялечка, чисто, привітно, завжди смачно пахне,, на стінах дитячі картинки, тому честь і хвала, так тримати!, і видно, що ремонт не совдепівський, а сучасний. Заняття постійно проводяться,сама бачила як завідуюча сиділа на заняттях. Мої діти пішли підготовленими до школи на 100%, без проблем здали тести. А те,що ви придбали для садка подивіться де стоїть чи лежить. Впевнена - знайдете! Колективу і завідуючій велике спасибі за догляд та навчання моїх чад. А дописувачам дам пораду: оцінюйте і хороше!
Оля
0
# 14 июл, 2013 года в 23:55
Згідна з негативними відгуками- групи обдерті:на першому поверсі-сирість в групі курчатка, влітку цього не відчутно, а зимою- заходиш в групу і аж ріже той запах сирості- судячи з усього -це грибок- а це протипоказано дорослим людям- не тещо дітям... стіни облуплені, меблі старі- хоча потрапити в цей садок коштувало 2 роки тому 1000грн.-Якщо припустити, що батьки кожної дитини віддали завідуючій приблизно таку суму, то якби вона хоч трошки мала совість і серце до того садка, то приміщення виглядали б значно краще.
Вихователі- різні і добрі і погані..
Ю.В.
0
# 19 мар, 2013 года в 22:03
Моя дитина вже другий рік ходить в цей садочок. Я задоволена, дитина теж. Проблем нема, дитина чиста, доглянута, якщо траплялись трафунки і чадо моє пісялось, то речі зазвичай повертали чистими. Ніяких хабарів вихователям не ношу і не носила. Стосовно хабарів для того щоб взяли дитину - то шановні батьки, поцікавтесь що вартує "записати" дитину в садочок на Сихові... Здивуєтесь!! Можу стверджувати, що коли є місця, то діток і без жодних подяк візьмуть. Стосовного того, що кричать на дітей... я особисто не чула жодного разу. Чадо моє тільки з приязню говорить про вихователів та нянь. Так, є речі які мені не подобаються, це наприклад те, що дитині сон чи укольчик припідносять як покарання, тобто лякають їх, що за погану поведінку підуть спати... Та погодьтесь, наші діти інколи бувають не стерпними, а вихователі і няні - не стальні, тому інколи можна закривати очі на дрібниці. Звичайно, можливо інші вихователі ведуть себе по іншому, але в групі "Курчатка" вихователі і няня - чудові люди.
мамочка
0
# 16 мар, 2013 года в 20:29
я воджу в цей садочок дитину в яслі, нічого доброго немає . Завідуюча зовсім не займається господаркою тільки чекає на подарки. в садку дозволено водити хворих дітей ніхто на це не звертає уваги діти масово хворіють медсестра нічого не контролює. музичного і занячть вже півроку не проводять ніби як одна людина захворіла і цілий світ на неї чекає персонал перестарілий половина потребує нагайної заміни. діти чи даєш чи не даєш гроші однаково не доглянуті коли би не прийшов все розтріпані ніколи не перечесані. корпус на сліпого взагалі повний жах. рекомендую по можливості шукати кращий заклад я розчарована на 90% ПОВНИЙ БАРДАК
Мама
0
# 04 янв, 2013 года в 21:02
у цей садок воджу вже 3 дитину і дуже задоволена,вихователі чудові , а особливо п.Галина, п. Катя і няня п. Слава із групи курчатка.Діти завжди доглянуті, добре навчені самостійності,а головне вдома з захопленням розповідають про те,що вони робили в садку.
P.S вміють дати гарну пораду батькам.
анонім
0
# 28 дек, 2012 года в 17:41
Садочок як і усі інші. Є як свої плюси так і свої мінуси. Хоча до персоналу суттєвих зауважень немає, і більшість негативних відгуків це лише дещо викривлене відображення справжніх подій. Наприклад, коли дописувач "мама" пише про проблеми своєї дитини, вона приховує одну маленьку деталь. Вона водила дитину в садочок з жахливим розладом шлунку цілий тиждень незважаючи на всі заклики вихователів звернутись до лікарів. Ось і відповідь чому дитина не могла їсти і бігала в туалет 5-6 разів на день. І лише після того як інцидент набув широкого розголосу дитина перестала ходити у садок. Але як можемо бачити "мама" не змогла пробачити, працівникам садочку їхньої принциповості і почала розповсюджувати на спеціалізованих сайтах та форумах викривлену інформацію про садочок та вихователів. Проте вона не врахувала те, що правда завжди з часом випливає назовні.
мама
0
# 09 дек, 2012 года в 22:03
не в курсі як всі вихователі, а от у яслях одна просто жах!!!!!по перше кричить, по друге за дітьми, мами яких нічого не носять....догляду абсолютно ніякого..
В мене випадок стався такий, що дитина чотири дні підряд приходила до дому і жалілася, що дупка пече......коли в останній день я прийшла швидше ніж завжди дитина взагалі сиділа обкакана....я зробила зауваження виховательці, а вона шарпнула мою дитину і пішла мити.....потім щей поки я вдягала дитину, то вона почала кричати на всіх іншох дітей!!!!! і взагалі кожного разу коли я приходила по дитину, вона постійно сиділа на кріселку біля виходу(яка година б це не була) чи 11:00 чи 17:00, абсолютно нічого не їла....(з одної сторони можна зрозуміти виховательку, не їсть не кричить - то нехай сидить тихенько і не заважає відпочивати!!!!!це взагалі якийсь ізвєрг а не вихователь!!!!я думаю, що такі люди не мають права працювати з дітьми!!!! одним словом не можу нічого позитивного сказати про садок!!!відношення до дітей просто ЖАХЛИВЕ!!!!
Елеонора
0
# 14 авг, 2012 года в 23:03
В цей садочок ходила моя молодша сестричка. Чесно, приємно було, коли я забирала її додому, вихователі всі знали, що це "сестричка Еля" :)
Спочатку наш грибочок плакав, коли ми її там залишали, адже для дитини перехід в нове середовище не завше легкий. Але потім вона з радістю ходила в рідну "тусовку" :)

Ранки завжди були з почуттям гумору! Ми деколи всією сім"єю переглядаємо! І костюми просто клас :)
Оля
0
# 24 апр, 2012 года в 20:16
Чудовий садочок і чудові люди в ньому працюють. Чудова завідувачка, чудові виховательки і няні. Все навколо зелено і чистенько, моя дитина туди рветься з посмішкою на лиці!!!
P.S. Прикро, коли люди абсолютно прийнятну допомогу садочку !!! (а не завідувачці) називають хабарем... І з мого досвіду - чим заможніша була мама, тим голосніше вона про це кричала...
Наталя
0
# 14 мар, 2012 года в 12:01
Спочатку хотіла віддати дитину у цей садочок, бо мені підходить розміщення (по дорозі на роботу). Підходила до завідуючої, проте у яслях було вже понад 40 дітей, а на 2012 рік планувалося об'єднання 2 груп в 1групу! Це як на мене забагато. Віддала у №45 і дуже задоволена.
юрий
0
# 28 дек, 2011 года в 15:36
да в тому садочку вихователi називають дiтей недоумками, знаю що б*ють ,якось чув як вихователька кричить на дiтей, це крик психопатки, Чи можуть таки люди працювати з дiтьми? Але працюють i молодi грамотнi вихователi.
андрiй
0
# 26 дек, 2011 года в 19:06
вихователи бють дiтей, непускають пiсяти пiд час сну говорять пiсяй в штани, директорша бере хабарi зi всiх пiдряд
МАРЧИЧА
0
# 19 окт, 2011 года в 23:33
заведующая взяточница ещё ТА,а воспитатели супер ,няни тоже очень хорошие особенно в яслях,первый корпус нормальный а второй УЖАС
Валя
0
# 14 сен, 2011 года в 10:00
Дуже задоволені. Відношення до дітей зі сторони вихователів дуже хороше. Діти ходять у садок як на свято.
Віка
0
# 15 апр, 2011 года в 16:58
І я ставлю саму високу оцінку цьому садочку.
Мама
0
# 03 апр, 2011 года в 12:12
Садочок є найкращим в цьому р-ні, говорю так впевнено, тому, що перед тим., як давати дитину в дошкільний заклад, мала можливість обійти садки в радіусі 1 км і поспілкуватися з завідуючими і персоналом, а також оцінити умови,в яких дитина проводитиме весь день. Ми вже випускники цього року ідемо до школи, тому раджу мамам і татусям віддавати своїх чад в руки Надії Миколаївни, дуже професійної і надзвичайно толерантної людини, не пошкодуєте. Завідуюча абсолютно порядна людина, так що як є місця, точно будете зачислені без хабарів.
Катерина
0
# 29 июн, 2010 года в 00:04
Дуже добрі люди працюють!Завідуюча-просто золота людина,турботлива і справедлива.Відповідно,вона в такому дусі тримає колектив(хоча,звісно,бувають трохи вредні вихователі))
Наталя
0
# 21 мар, 2010 года в 15:38
Ми в пошуках садочка, але мені там не сподобалось: персонал пасивно-ніякий, а розміщення садочка в долині - сиро і вогко..
Ірина
0
# 12 мар, 2010 года в 17:42
Чудовий садочок, дуже задоволені.
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...