Детский сад для детей с нарушениями речи, №94

3040 просмотров

(032) 233-24-66

Город Львов
Адрес ул. Яцкова, 15
Телефон (032) 233-24-66
Рейтинг 4.00 согласно 110 22 оценкам
Отзывов 22
Воспитатели / Учителя 4.00
Состояние комнат / классов 3.91
Руководство 3.91
Питание 4.00
Отсутствие коррупции 4.18
× Спасибо Ваше мнение учтено
Детский сад для детей с нарушениями речи, №94
Львов ул. Яцкова, 15
(032) 233-24-66

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
Оксана
1
# 16 окт, 2012 года в 10:32
Декому не подобається , те що свята проходять в вишиванках, але мені здається що костюми звіряток можна одягти хіба що на Миколая. А от на свято Шевченка, День Матері, Різдво, Стрітення, Січових Стрільців ми ж не одягнемо картаті сорочки чи костюми, а ВИШИВАНКИ!!! Це ж так гарно!!!! І хто б , що б не говорив якщо ходиш в християнський садок - то й поводь себе відповідно, а ні то є інші садки, там у вас цього не будуть вимагати. В жодному садку нема свята кожного місяця, діти щоразу вчать нові вірші і ролі відчувають себе акторами. Я дуже задоволена цим садком, всім рекомендую!!!!
Оксана
0
# 16 окт, 2012 года в 10:31
Дуже вдячна колективу за уважність до наших дітей!!! Діти йдуть в садок із задоволенням( вдома розповідють масу нової і цікавої інформації), переодягаються самі, а якщо не можуть то вихователь і няня допомагають-це бачила на власні очі. Ірина Василівна - супер вихователь, від неї діти виходять з чудовими знаннями, Леся Богданівна (на жаль пішла в декрет), Галина Миколаївна, Світлана Яківна (психолог) , а нянічки просто супер!!! Щодо вишиванок на свято, то завідуюча їх вимагала одягати батькам для того щоб показати дітям приклад, що ми українці- і в вишиванках як ОДНА РОДИНА!!!!
ліда
1
# 15 окт, 2012 года в 22:36
Олено, я не зовсім зрозуміла, що означає "підхід до російськомовних дітей". Чому до них повинен бути особливий підхід? Я україномовна, і ходила в дитинстві у радянський садок, і багато дітей були україномовні, а вихователі говорили російською і дітей зросійщували, і ніхто не жалівся і ніхто не вмер. А ми живемо в Україні. То в чому справа? І чому на свята для українців дивно одягати національний одяг - вишиванку?
Як знущаються над дітьми - забирайте в інший садок або наймайте російськомовну няню. Вибачте, якщо різко, але мене то дуже зачепило.
Оля
0
# 04 окт, 2012 года в 10:20
Не погоджуюсь з п.Іриною, ми зараз відвідуємо садочок, і старший ходив у цей садок, то жодних претензій до вихователів чи нянь ставити не можна: меншим вони допомагають переодягатися до сну, а старші діти вже самі переодягаються, і переодягаються незалежно від погоди чи холодно, чи тепло. Щодо побутової хімії, то ніхто нікого примусово не заставляє купувати, вдома ми використовуємо не менше побутової хімії, маючи одне чи двоє дітей. Хочу щиро подякувати колективу за виховання наших дітей, за ранки, які проводять кожного місяця і дають змогу прийняти участь у святі, повернути нас у дитинство, розділити радість з діточками.
Катерина Антоневич
0
# 11 сен, 2012 года в 11:34
Закінчив дитячий садок мій син. Всім працівникам Велике Дякую за
високий професіоналізм, порядність, доброту і увагу до наших дітей. В закладі велику увагу приділяють підготовці до школи , а також моральному і духовному вихованню дітей .Хочу зазначити , що моя дитина дуже поважає і любить вихователів які працювали в його групі .
Висловлюємо особливу подяку вихователю Галині Миколаївні за щирість, доброту і любов до наших дітей .
Олена
0
# 02 сен, 2012 года в 08:12
На рахунок вихователів , то я згідна. Чудові , добрі , готові прийти на допомогу в будь- яку хвилину, відповідальні, піклуються про дітей та з любов' ю до них ставляться.А от завідуюча націоналістична особа, яка на кожне свято хотіла вишиванку. Стеля в середній групі ремонтується кожного року і кожного року штукатурка падає у спальній кімнаті . З побутовою хімією згідна!
спмсок під 300 грн. підходу до російськомовних дітей немає!
Над ними знущаються ! Але не у всіх групах.
Ольга
0
# 19 мар, 2012 года в 13:18
Не погоджуюсь з п. Іриною. В нашій групі дітей переодягають в піжами (часто забираю доньку під час сну). Вихователі уважні до дітей А на рахунок купівлі побутової хімії, то ми здали ще у вересні усе необхідне і більше ніхто нічого не вимагає. Можливо вам варто поговорити із завідуючою і з'ясувати ці питання в неї, а не поливати брудом усіх працівників???
Ірина
0
# 15 фев, 2012 года в 16:56
А я непогоджуююсь з цим,вихователі може і не погані,але є певні недоліки один з них це "сонний час " дітей не переодягаюють перед сном,діти в чому прийшли,поїлили,погуляли....в тому і спати лягли,запріли,і в такомуж вигляді пішли на прогулянку...як наслідок,двотижневі ангіни,ГРВІ,і тому подібне ,шановні вихователі НЕПОЖАЛКУЙТЕ СВОГО ЧАСУ НА ПЕРЕОДЯГАННЯ ПІЖАМИ....тоді і відвідування буде більше і відгуків з негат. менше.!!!І ще одна не менш болюча тема...це купівля побутової хімії в НЕ РЕАЛЬНИХ кількостях,я пропоную створити фонд групи, в який що місяця збирати не великі кошти для разової купівлі,краще в місяць здати 10-20 грн,(це не так сильно б*є по гаманцю)а ніж теперішня політика(батьки розуміють про що я..!)
Валентина
0
# 30 сен, 2011 года в 23:12
На рахунок вихователів , то я згідна. Чудові , добрі , готові прийти на допомогу в будь- яку хвилину, відповідальні, піклуються про дітей та з любов' ю до них ставляться.А от завідуюча...Як на мене, то їй треба навчитися з більшою повагою ставитися до людей.....
п. Ольга
0
# 25 май, 2011 года в 12:07
Закінчується навчальний рік і я хочу подякувати усьому колективу дитячого садочку за працю, за те, що діти завжди доглянуті і добре підготовлені до школи!!!
Наталі
0
# 22 май, 2011 года в 01:09
Дівчата, пробачте, але щодо "Потрапили діти,які написали заяви після нас,Система влаштування Ярослави Іванівни своєрідна." хочу заперечити. Обидвоє моїх синів опинилися в садочку згідно нашої черги, чесно і прозоро і без ніяких там хабарів у вигляді валюти чи коньяку!Займали ми чергу завчасно. Коли підійшла наша черга, Ярослава Іванівна особисто залелефонувала нам на домашній(разом з заявою і копією свідотства залишаєте адресу та номер телнефону).І ніяких махінацій зі списками не було.
от
0
# 20 май, 2011 года в 22:17
Я не задоволена.
іра
0
# 24 апр, 2011 года в 23:01
Я не дуцже задоволена. Тяжко попадали .но я думала що краще.
Оля
0
# 13 мар, 2011 года в 21:46
Зовсім не погоджуюсь з Ніною, ми йшли по черзі, але думаю якщо одна чи двоє дітей перед вами взяли в садок, то це вже не трагедія
Ніна
0
# 09 янв, 2011 года в 11:26
Не реально майже влаштувати в садочок ,хоча стоїмо на черзі.Потрапили діти,які написали заяви після нас,Система влаштування Ярослави Іванівни своєрідна.
Катерина
0
# 15 окт, 2010 года в 16:38
Садок-ЧУДОВИЙ. Велика вдячність завідуючій садочка Ярославі Іванівні за все, що вона робить для садка. Думаю садків такого рівня,вже неіснує у Львові. Окрема вдячність вихователям Наталі Іванівні, Олені Анатоліївні , логопеду Надії Степанівні за навчальний процес і виховання наших дітей.
таня
0
# 15 окт, 2010 года в 00:11
дуже хороший садок
Оля
0
# 18 авг, 2010 года в 23:35
Погоджуюсь з усіма відгуками і теж вдячна долі,що ми у цьому садочку, бо таких садочків у Львові як 94 дуже рідкість. Велике дякую всьому колективу.
наталя
0
# 17 авг, 2010 года в 12:33
дуже хороший садок. Старший мій син там перебував, а тепер донечка. Вихователька Леся Олегівна хоч і молода, але супер, Ірина Василівна - дуже хороша, а няні п.Галина і п.Катя - просто унікально добрі і привітні!
Харлова Марьяна
0
# 16 авг, 2010 года в 19:36
В цьому садочку була моя старша донька(12р).І ми були дуже задоволені! Повністю підтримую Наталі, Тепер будемо влаштовувати туда меньшенького. Впевненна,що дитина буде доглянута і в безпеці
******
0
# 14 авг, 2010 года в 18:04
Супер
Наталі
0
# 14 авг, 2010 года в 17:16
Якщо ваша дитина ходить в цей садок-дякуйте долі щодня!
Адже кращого садка щодо харчування, виховного моменту, навчання, устаткування груп та оформлення території ви у Львові не знайдете!
Ми це відчули особливо гостро, коли переїхали жити в інший мікрорайон і ,нажаль, змушенні були обрати інший садок близько свого нового місця проживання. Я обійшла п!ять садочків і серед них вибрала самий непоганий. Тут уважна завідуюча і приємний персонал...Але й він ні в якому разі не зрівняється з ДНЗ№94 по вулиці Яцкова.
При нагоді щиро дякую Ярославі Іванівні-завідуючій , що не шкодує сил і часу для наших діточок, Ірині Василівні-мудрій і люблячій виховательці, Валентині Миколаївні, Галині Володимирівні та двом ніжним нянечкам Катрусям а також усім, хто не зважаючи на мізерну зарплату, забезпечував чистотою, смачними стравами, увагою.Дякую за цей райський куточок, в який із задоволенням ходили мої синочки. Щасти вам у всьому і низький уклін від родини Заболоцьких.
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...