Детский сад №96

6230 просмотров

(032) 233-31-22

Город Львов
Адрес ул. Клепаровская, 31
Телефон (032) 233-31-22
Рейтинг 3.27 согласно 150 29 оценкам
Отзывов 29
Воспитатели / Учителя 3.40
Состояние комнат / классов 3.50
Руководство 3.00
Питание 3.47
Отсутствие коррупции 3.00
× Спасибо Ваше мнение учтено
Детский сад №96
Львов ул. Клепаровская, 31
(032) 233-31-22

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
Катерина
0
# 27 авг, 2018 года в 15:00
Садок не поганий. Моїй дитині подобається, вона із захопленням розказує про нього, хоч ми ходимо недовго, але за короткий термін Любов Степанівна знайшла підхід до моєї доньки. Видно, що вихователь любить дітей та свою роботу. Мені , як мамі, приємно чути від своєї дитини, що вона хоче ходити у садок. Не кожний вихователь, навіть з великим досвідом роботи, не вміє правильно пояснити дитині, що добре, а що ні. Побільше таких вихователів, як Любов Степанівна.
Ольга
0
# 26 сен, 2017 года в 20:36
Садок хороший!!! В нас Марія Юріївна, дуже хороша, діти люблять її, і вона за ними, як за своїми рідними. Я задоволена! Завідувач садочку теж нормальна, в нас прийшло підтвердження, я прийшла до неї, вона мені дала написати заяву, все розказала, пояснила, без панібратства, але і без хамства...
Лена
0
# 26 авг, 2016 года в 10:00
а что вы можете сказать про Надію Богданівну?
Вікторія
0
# 28 окт, 2013 года в 08:46
Садочок прекрасний я туди ходила маленькою, плимінниці дві ходили з задоволенняма- прийшла черга малу в садік оприділяти-пішла на прийом до завідуючої і ще досі в шоці-жінка себе веде жахливо, принижує,на всі мої запитання відповідала мені ніби я розумово відстала і ще ходять чутки що вона домовляється тільки з татами.Ось так не повезло такому садочку з такою самовпевненою пихатою завідуючою.
мамочка
0
# 25 авг, 2013 года в 19:52
Хочу розповісти як ми попали у цей садочок. Прийшов час,коли дитинку я з чоловіком вирішили влаштувати до садочка.Чоловік солідно вдягнутий пішов домовлятися з завідуючою.Вона йому відмовила про влаштування ,сказала ,що не має місць,але запевнила,що через місяць щось знайде. Ми чекали місяць і чоловік,знову йде на зустріч у назначену дату.Але прийшовши,завідуюча знову починає говорити про те,що місця ще не появилися,на що мій чоловік починає натякати їй про матеріальну "допомогу" і завідуюча знову запевняє його що вона ще через місяц щось знайде і це обовязково. Дочекавшись назначеної дати чоловік знову йде до завідуючої.І вона знову починає викручуватися і накручувати ціну.Звичайно терпінню наступає кінец і ми через добрих знайомих з Управління оствіти міста виходимо на завідуючу і виявляється,що місця у садочку Є. Прийшовши до завідуючої на прийом,про який домовилися попередньо з управління освіти і побачивши мого чоловіка вже не вперше,завідуюча аж ахнула і змінила тон розмови на більш лагідний,докоряючи його про те,що не треба було звонити З Управління освіти,що вона і так пішла би на зустріч і обовязково влаштувала нашу дитинку.Незважаючи на звінок ,завідуюча все ж таки назвала ціну яку ми їй "спонсорували" за вступ дитини до садочка.Чисто символічно ми заплатили 2000 грн. Але не відомо скільки все це могло би тривати,якби не втручання Управління Освіти.За що їм і дякуємо!!!!!!І звичайно хотілось,щоб у державних закладах було б меньше КОРУПЦІЇ!!!!!!!!!!!!!!!
Лена
0
# 26 авг, 2016 года в 09:39
Я с вами полностью согласна.))
Люба
0
# 15 авг, 2013 года в 23:33
садок чудовий
Ніна
0
# 15 авг, 2013 года в 20:27
Я зрозуміла ,що в садочку і керівництво,і вихователі в тому числі, майже усі на одній хвилі в плані хамства,пліток тощо....Ось сьогодні,йду забирати дитину із садочка, а вихователька в присутності персоналу та моєї дитини,каже:оооо, йде та "сволочь,скотина". Вихователька.-Ірина Романівна.Нещодавно почала свою трудову діяльність в цьому садочку, а вже так відкриває свого рота.Ні стида, ні совісті, ні порядності,ні такту, ні виховання. Як , взагалі, таких людей допускають до роботи з дітьми в ДНЗ.????
Катерина
0
# 27 авг, 2018 года в 15:09
Ужас натаких потрібно шукати управу.
Лена
0
# 26 авг, 2016 года в 09:58
Это еще что.Моей дочке ногтями на задней части ушек где кульчики застегиваются надавили ногтями так что аж ушки гноились а они говорят что быть такова не может воспитатели хорошие и т.д. а ребенок 5 дней мучился .потом она пописяла и пока я за ней не пришла она так и сидела на улице и игралась.а потом след на лбу от ВЗРОСЛОГО ногтя а они мне доказывают что это дети а ушки гнили из за кульчиков типа аллергия хотя проколола я ей их 1 год и 8 месяцев назад.а раны типа тоже кульчиком надавило при чем с двух сторон.Что мне делать как быть,подскажите.Спасибо.
Ольга Анатолієвна -мама
0
# 12 авг, 2013 года в 20:36
Завідуюча садочком Світлана Петрівна Ущапівська- хамка,зверхнє відношення(хто ти ?,а хто Я!!!).Деякі вихователі,справді хороші,але таких мало,на жаль.В основному всі підстать завідуючій.Вихователі вважають себе пупком землі,наприклад,Марія Василівна.При присутності батьків може назвати дитину дурнем,брехуном.Але сама неодноразово (тоб то постійно) була помічена на брехні.Сьогодні говорить одне,а завтра на цю саму тему,зовсім протилежне.Де ж її педагогічна освіта????Вони ж не тільки вихователі,ше й психологи. Я би цей садочок не радила нікому,якщо Ви порядні,та чесні люди.Бережіть своїх діточок і свої нерви. ПОТРІБНО ТЕРМІНОВО змінити персонал,а в першу чергу Ущапівську С.П. Тому що риба гниє з голови.
Ната
2
# 08 авг, 2013 года в 23:41
Можливо деякі вихователі і хороші,але Марія Василівнв це просто ЖАХ!!!!!!!Зла,постійно кричить, хамить, брешить і займається плітками замість роботи. дитина скаржиться,що вона хватая за шию і душить.поводить себе так ніби це ії приватний садок,а вона власниця!!!!!!Люди добрі зверніть увагу кому Ви залишаєте своє саме рідне-Ваших Діточок!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Мамочка
1
# 13 июн, 2013 года в 09:52
Вихователі дійсно хороші! Теж хочу відзначити Оксану Ярославівну та Вікторію Юріївну разом із нянечкою Тетяною Іванівною. Ви - молодці! Вас люблять батьки та діти. Оцінка суто вихователям, про керівництво тактовно промовчу...
Павло
0
# 05 апр, 2013 года в 18:54
Прекрасний садочок причудовому керівництві! Особлива подяка Вікторії Юрівні та Тетяні Іванівні !
кіка
0
# 17 май, 2012 года в 20:46
Шановні батьки. Садок по росташуванню просто знахідка в такому базарному районі.Багато старих дерев які створюють зелень і тіньочок в літку. Але керівництво цього закладу настільки (добре) ставиться до своїх підлеглих,що дозволяє дорослим тьотям ходити в туалет разом з дітьми. Яка честь для дорослої тьоті і гігієна для маленької дитини.... А все через те. що дорослий туалет приватна власність керівництва.(власна гігієна на 1 місці).Отже шановні батьки перед тим як віддати дитину в цей заклад купіть своїй дитині на краківському персональний ноцник, бо боротись там НІЗКИМ. Бажаю успіхів
мама
0
# 19 фев, 2012 года в 12:39
Ми дуже задоволені садком . Моя донька просто обожнює свою виховательку Оксану Ігорівну Пелюх. Коли вона йде на сесію всі діти з нетерпінням чекають її повернення. Добра, лагідна , завжди привітна. В нашій групі теж дуже багато дітей , напевно саме більше в садку, але ми ніколи не чули якихось нарікань!!!!! Усім раджу наш садок !!!!!!!
Мама
0
# 12 фев, 2012 года в 01:13
Ми дуже задоволені садочком!!!В мене двоє діточок і обидва йдуть в садочок із задоволенням. В садочку панує атмосфера затишку і добра. Вихователям хочемо сказати окреме дякую,за ставлення до наших діток: в ясельній групі - Оксана Ярославівна(навіть незнаем,як будемо від неї переходити в іншу групу), а в середній - Марія Юріївна.
вихователь
0
# 01 фев, 2012 года в 23:47
Усім не догодиш .
Наталія
0
# 12 дек, 2011 года в 10:46
Садочок ніби нормальний і ніби ні. Методи виховання не зовсім прийнятні. Якщо дитина не хоче їсти або спати, то грозять, що вижинуть з садочка. Відкривають вікна в групі, а дітей садять на крісла і кажуть сидіти. Вихователь ходить незадоволена, що багато дітей ходить.
Ірина
0
# 07 ноя, 2011 года в 16:29
Садок в принципі хороший, якщо з дітьми хороша виховатилька, яка дбайливо доглядає за дітками. В нас Марія Юріївна, дуже хороша і діти її поважають. Як тільки хтось на заміні, зразу дитина простуджена.
А завідуюча попередня, мене цілком влаштовувала.
Ліна
0
# 27 окт, 2011 года в 01:23
Завідуюча помінялась. Як на мене- попередня таки була краща. Харчування в принципі нормальне, з двох груп (60 чол.) ходить в середньому 8 !!!!Все решта- хворіє! Діточок шкода, як за ними там дивляться? Шукаю приватний садочок, чула хороші відзиви. 96- не рекомендую нікому!!!
зоряна
0
# 30 сен, 2011 года в 13:13
Це справді кращий садочок в районі. Мій син, вже старший школяр, виховувався у цьому садочку і ми задоволені його перебуванням тут! Вдячні виховательці Любі Степанівній! Часто проводилися виховні заходи, на які запрошувалися і батьки. Дітям було цікаво. Тепер через 9 років у цей садочок ходить і моя донька. Садочок змінився тільки в кращий бік. Акуратний, чистий, прибраний. Будь-який куток задбаний - не соромно заглянути. Ми дуже задоволені вихователькою Оксаною Ярославівною з ясельної групи!
Особлива подяка завідувачці Євгенії Дмитрівній, якій вдається це все утримувати в такому ідеальному порядку і дисципліні в сьогоднішніх умовах! Це нелегко, якщо держава не надто дбає про своє майбутнє.
На превеликий жаль, ми змушені вибути з цього садочка, бо змінили помешкання. Я стикнулася з проблемою пошуків нового! Після відвідання декількох садків в іншому районі мені направду виступили сльози на очі. Наш садок таки найкращий!
Елеонора
0
# 29 сен, 2011 года в 19:29
Садочок чудовий! Я сама навчалась та зростала у цьому садочку. За всі ці роки , що я проводила у цьому закладі та зараз коли вже сама вожу сюди свою дитину я не бачила недбайливого ставлення як до дітей так і до батьків. Працюють чудові люди , професіонали своєї справи. Завідувач садочку дуже багато робить для цього садочка, виконуються і поточні ремонти, і закуповується нове обладнання та меблі. Садочок чистий та гарний, завжди був і є в такому стані. Дітки дуже задоволені тими розважально-виховними закладами які проводять у садочку, це і свято осені і весняні гаївки, до них у садочок приїзджає дитячий театр зі своїми виставами,виховують у діток патріотичні та релегійні цінності. Вкладають в наших діток дуже багато сил та душі.Хочеться побажати усім працівникам цього садочка відмінного здоров"я та чудового настрою, щоб ще не одне покоління наших діточок могло з гордістю та задоволенням сказати що наші перші соціальні кроки починались саме з цього садочка!
Колектив батьків
0
# 29 сен, 2011 года в 19:09
Садочок дуже чудовий і в плані розвитку дитячого виховання так і в плані побудови та ведення навчального процесу.Колективом дитячого садочка дуже задоволені-усі чудові люди та професіонали своєї справи. Завідувач садочка створила усе можливе для цього закладу, щоб діткам було комфортно та затишно знаходитись та навчатись у цьому місці.З нагоди професійного свята-дня освіти хочу від усіх батьків,поздоровити весь колектив зі святом освіти.Бажаємо Вам залишатись такими оптимістично настроєними та життєрадісними, професійно налаштованими Вихователями-власне тільки з такої важливої та великої букви.
Олена
0
# 22 авг, 2011 года в 19:31
Батьки шоковані хамством завідуючої. Ставлення до колективу із її сторони просто жахливе. З нетерпінням чекаю коли вона покине займану посаду !!!
Наталя
0
# 03 июл, 2011 года в 17:31
Можливо, що садок і хороший. Але завідуюча вважає себе "всесильною пані", хамить, поводить себе зверхньо, виявляє повну неповагу до співрозмовника, що є неприпустимим для людини, яка займає таку посаду. Хотілось би, щоб у нашій країні з дітками працювали достойні люди. А так як у Львові постійні черги у дитсадки, то завідуючі ще довго будуть себе поводити таким чином і спекулювати місцями у садочках... А батьки мовчки слухають, терплять хамство, бо ж треба дитинку прилаштувати - от така залежність...
юля
0
# 21 июн, 2011 года в 16:49
Садок прекрасний! Моя дитина чотири роки відходила із задоволенням. Завідуюча молодець, дисципліна в садочку залізна, всюди чистота і порядок.
Наталя
-1
# 23 май, 2011 года в 16:28
Садочок хороший, але попасти туди дуже важко.Завідуюча хамить і принижує тебе тільки ти зайшов в кабінет, навіть при дитині .Як на мене з її сторони дуже непрофесійно.
ксюша
0
# 09 май, 2010 года в 17:43
це кращий садок в районі
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...