Детский сад «Центр реабилитации»

3079 просмотров

(0322) 70-55-94

Город Львов
Адрес ул. Шафарика, 15
Телефон (0322) 70-55-94
Рейтинг 4.14 согласно 175 35 оценкам
Отзывов 35
Воспитатели / Учителя 4.34
Состояние комнат / классов 4.14
Руководство 4.06
Питание 4.14
Отсутствие коррупции 4.03
× Спасибо Ваше мнение учтено
Детский сад «Центр реабилитации»
Львов ул. Шафарика, 15
(0322) 70-55-94

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
Таня
0
# 15 май, 2016 года в 18:24
Садок ніякий. І те ,що ви пишите ,що завідувач чуйна,добра я не помиляюсь,що пише сама завідувачка. Читаю нема корупції , корупція яка була така і є. Завідувач бере взятки за садок .як брала і колись. Реєстрація тут до чого я була 5 стала 20 . Коли це припинеться ,щоб дітки ,які потребують садочок прийшли сюди без взятки. Або має бути рахунок куди перераховувати кошти благодійні .Я впевнена ,що ці кошти осідають в кишенях керівників це не тільки в цоьму садочку але в цілому Львові. Пора це все розігнати.
Ірина
0
# 12 май, 2014 года в 17:35
Дорогий анонім, звати ту пані Ірина Михайлівна, підійдіть і скажіть в очі все що думаєте. Чекаю Вас!!!!!!
анонім
0
# 08 май, 2014 года в 08:41
останні дні на вулиці проводиться зараядка. З одного боку це корисно для дітей, а з другого- чине дуже гучно лунає музика в такий важкий час. І пані,яка проводить зарядку надто гучно коментує дії.
Олександра
0
# 22 май, 2013 года в 11:22
Чудовий садок! Ми вже випускники, а рідний "Барвінок" будемо памятати довго: і уважний персонал, і привітного керівника, і працівників кухні за їх по домашньому смачні страви (особливо духмяні булочки, запах яких розноситься по садку і повертає нас, батьків, у дитинство, ще раз стверджує що тут другий дім для ниших діточок), і ті неповторні дійства в яких ми брали участь (родинні свята, спортивні розваги, конкурси)!
Щире спасибі всім працівникам за віддану, творчу працю!
мама
0
# 30 апр, 2013 года в 09:51
Знаєте мамочки!я займаюся із своєю дитиною з самого народження!в сім"ї дитина можна сказати майже зразкова,і послухає і поїсть і поспить і..З підходом дуже ерудованих вихователів всього за місяць (не повний ) - моя дитина стала агресивна, перестала добре їсти і зовсім перестала спати, пройшов вже майже рік і тільки зараз дитина знову така як була. знаєте як би ви не хвалили цей садок я всеодно скажу що вихователі є там хороші але як і всюди є - погані,коли дитина не їсть цілий день,а їй всеодно,коли дитина сидить на кріселку в брудних трусиках, бо вона їїї не підтерла - і їй всеодно.тому можете осуджувати але це чиста правда!тому пораджу всім перед тим як віддавати дитину в садок добре подумайте куди і до якого вихователя, от мені порадили а я не перевіривши повірила. скажу що це остання така помилка в моєму житті!тому удачі вам і вашим діткам!
Анонім
0
# 25 апр, 2013 года в 19:13
Чудовий садочок!!Є група для дітей з обмеженими можливостями, де працюють чудові люди.В групі є боляр, телевізор, акваріум.Індивідуальний підхід до кожної дитини!!
Батьки двох діток
0
# 15 апр, 2013 года в 23:12
Ми дуже задоволені садочком. Усе, що не подобається, можна вирішити з керівництвом, і завжди у завідувачки є на все адекватна відповідь, повірте, вона робить усе, що в її силах і навіть більше. Тому діти просяться в садок вранці, тому з задоволенням розповідають мені, що було за день (особливо молодший, старша вже про школу мріє)). Одна проблема - відсутність гарячої води, щоб мити посуд. Ну не вірю я, що в холодній воді можна нормально помити тарілки після 25-ти дітей. Але то питання часу, не більше. Ми любимо "Барвінок"!
анонім
0
# 27 мар, 2013 года в 12:23
Не Марина, а Марія Василівна
Анонім
0
# 10 мар, 2013 года в 17:33
Чудовий садок. Є чудова група "Джерельце" для дітей з ДЦП.Чудові вихователі:Катерина Михайлівна, Наталія Валентинівна, Марина (непам*ятаю по-батькові).Вони завжди допоможуть і зроблять все можливе й неможливе для того, щоб ваша дитина почувала себе нормальною і виросла здоровою людиною.Група просто чудова, є телевізор, гаряча вода,роздягалка, а також акваріум. Колектив групи "Джерельце" проводить з дітьми різні розвиваючі ігри та влаштовують вистави. Всім батькам які мають дітей з ДЦП я рекомендую водити малюків в цю чудову групу.
мама гр.
0
# 05 фев, 2013 года в 20:09
Ми також задоволені содочком і вихователем.Наш вихователь чуйна, добра, до неї тягнуться всі діти. Батьки раді, що наші діти в хорошого вихователя.свою другу дитину обов"язково дам до Надії Михайлівни.
Олександра
0
# 31 янв, 2013 года в 12:49
Ура! В нашому рідному "Барвінку" розпочалися родинні свята. Вчора відбулася спортивна розвага на вулиці для дітей трьох середнії груп та їх батьків. Взяли участь навіть дідусі та бабусі. А якими були задоволеними діти коли із санчат зроболи довжелезний поїзд і татусі везли на них своїх дітей навперегін. Діти весело вболівати за своїх батьків і під час змагань на лижах. А як весело діти грали у хокей в команді із батьками, стійко обороняли ворота. Радості дітей та дорослих не було меж. Завершилось свято ліплення снігових споруд, яких наші діти розмалювали кольоровими водичками. Всім працівникам садочка ВЕЛИКЕ СПАСИБІ!.
Ірина
0
# 29 янв, 2013 года в 19:02
Дорогі батьки!!!! я також мама дитини, яка відвідує цей садок. чому говорити тільки погане, якщо щось не подобається - висловіть свої незадоволення тому вихователю, якого це стосується. А чим ви цікаветесь крім опалення, "хамки" тощо. а ви знаєте, що вихователі працюють за новітніми методиками, які доступні даній групі, ще маса цікавих розваг - музичні, спортивні. краще цікавтесь, що ваша дитина вивча і допомагайте вихователям а не наговорюйте всякі гадості. подивіться на себе - перш ніж критикувати інших.............
мама
0
# 29 янв, 2013 года в 07:24
Я дуже задоволена садочком .Завідувачу окреме дякую воно хороша .чуйна людина !!!! щодо вихователів групи "Барвінок" я водила свого сина доних, в групі цій процюють два чудових спеціаліста своєї спраави,вони люблять дітей ,а діти їх ,але спочатку ніж говорити ,щось погане про вигователів!Зверніть увагу на батьків які пиходять і на дітей яких приводять.Шановні батьки ви бачили куда давали свою дитину,три як три роки ходили все влаштовувало ви будете казати те що в групах холодно ,але дітей першими приводите ,і останніми забираєте!!!!!!! Як би я мала другу дитину ,однозначно записала в цнй садочок!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Оксана
0
# 22 янв, 2013 года в 12:52
Директор садочку дійсно хороша людина. Грошей не бере. з розумінням ставиться до будь-якої проблеми, щира і відкрита. Дратує дві речі. Перше - це опалення, часом тепло. часом холодно. Складається враження що хтось економить.......... А друге, найважливіше, вихователь групи Барвінок періодично дозволяє собі працювати з дітьми будучи у не тверезому стані, звичайно у ці дні важко сказати що вона працює.... не знаю що робити, директору не хочеться жалітись, та й не впевнена що щось зміниться.... а забрати дитину вже немає змісту залишився рік до школи............. А от друга вихователька суперова людина, чуйна, добра, і займається дітками. АЛЕ другу дитину я в цей садок не дам.....
мама
0
# 26 дек, 2012 года в 21:42
Вожу свою дитину в групу Соняшник",на рахунок Оксани Антінівни-вона працює поруч,(Іі майданчики на одній стороні)я жодого разу не чула там ніяких криків,а влітку-я б хотіла бачити цю мамочку,яка так зухвало написала про неї-п.Оксана турботливо відносилася до усіх без вийнятку малят.А хто пише про хабарі-хворі люди.Усі вихователі які працюють з нашими дітьми-хороші,творчі,і роботу помітно постійно-завжди щось нове як в оформленні групи,так і на святах,навіть на прогулянках різні конкурси!Увиступах задіяно не тільки дітей,але і батьків.Молодці!!!Особливе ДЯКУЮ за гарні свята!
Галя
0
# 25 дек, 2012 года в 15:31
Садочок просто супер! Чуйні й турботливі вихователі люблять своїх вихованців, тому діти із задоволенням ходять в садочок. Щодо відгуків про хабарництво яке цвіте у садку, то все це плід хворобливої уяви деяких не зовсім психічно здорових батьків. У мене ніколи навіть не було натяку на щось подібне.
мама
0
# 09 дек, 2012 года в 22:29
Оксана Антінівна, вихователь ясільок, просто жахлива людина......дітей, мами яких носять хабарі вона доглядає, а от мою дитину....навіть не звертає увагу напевне цілий день....бо коли б я не прийшла моя дитина сидить на кріселку біля виходу......не їсть хоча я думаю що за це має відповідати вихователь, коли мами нема поряд.....вона ж ерудована особа і має мати підхід до кожної дитини!!!!але оскільки лекше щоб дитина цілий день сиділа на кріселку і мовчала, ніж займатися з нею!!!!!я розумію що моя дитина не одна, але навіщо набирати такі великі групи коли така "фахова" вихователька не справляється з усіма!!! одним словом це ще не все...але це довго писати....Садок на вигляд хоч і не поганий, завідуюча добра людина і не хабарниця, а от вихователів я б порадила поміняти, особливо в ясільках, це ж зовсім ще маленькі діти, до них потрібен підхід, а не вічний крик, і докори батькам!!!Вихователю - 0 балів по 100 бальній системі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Олександр
0
# 05 дек, 2012 года в 11:49
Садочок просто супер!!!!! Керівництво і працівники прекрасні. Без поборів дають собі люди раду. Молодці!!!
олександра
0
# 15 окт, 2012 года в 17:57
Другий рік воджу сина в цей садок і щоразу новизна! На День дошкільника працівники влаштували для дітей - велоперегони! Запросили клоунів на велосипедах. Взяли участь навіть 2-о річні діти. Ми одного лінимося навчити катанню на велосипедах, а тут за тиждень - і ПЕРЕГОНИ! Титанічна, творча, різноманітна робота колективу. Велике спасибі колективу садка "Барвінок". Ви найкращі!
люба
0
# 05 сен, 2012 года в 19:15
Садочок прекрасний. Керівник грамотна, людяна, з досвідом роботи і неправда, що вимагає гроші. Моі діти ходять і я не платила за те,щоб іх взяли у садок. Вихователі і няні СУПЕР. Найкращий садок в районі.
Олена
0
# 23 авг, 2012 года в 10:15
Найкращий садок району.

Ми були і на Зеленій, і на Пасічній-Личаківській, і на Дністерській. Тут НАЙКРАЩЕ. Якщо попадете до вихователя який працює в садку не перший рік - то це буде однозначно хороший педагог, а якщо якась новенька - ну то вам не поталанило. Моя дитина була в вихователів (Оксана Богданівна, Марія Миколаївна, Зоряна Мирославівна), про яких згадує весь час з любовю і повагою.

Музичні ранки завжди під супровід фортепіана (в деяких садках включають фонограму, а подеколи і на російській мові).

Завідувач МОЛОДЕЦЬ.
мама
0
# 09 авг, 2012 года в 18:16
зверніть увагу деякі мами які приводять у садок дітей із соплями я не хочу щоб моя дитина постійно була поряд особливо у яслях особливо ірина григорівна не любить зауважень
Ковч Олена
0
# 06 июл, 2012 года в 16:09
Як можна назвати завідуючу хамкою?! І що це за нове дієслово таке «задовбали»?
про гроші:
Ми вже другий рік ходимо у цей садочок, за увесь цей час ЖОДНОГО разу нам не натякали, не вимагали і не просили грошей. Усі фінансові питання підіймав виключно батьківський комітет. І це нормально – батьки хочуть щоб їх діти проводили більшу половину дня у прийнятних умовах. Наша держава такі умови не забезпечує, тому мусимо самі.
про керівника:
Мені дуже подобається наша завідуюча, мені подобається що вона переймається дітками, садочком. Насправді таких відданих своїй справі керівників є дуже мало.
про вихователів:
Я не знаю як у інших групах, але наші вихователі люблять своїх діток, а це дорого варте. Часом коли забираю сина – бачу які вони вимотані під кінець дня. Вдвох справитись з 15-ма дітлахами, то вам не жарти.
Олександра
0
# 04 июл, 2012 года в 09:57
В мене коментар з приводу завідувача-хамки та "вимагання" грошей "невідомо на що". Особа савідувачки - це фахова. чуйна, вимоглива людина, яка є добрим господарником і весь час намагається покращити розвивальні та розважальні програми для дітей та їх батьків, матеріальну базу садка, його безпечний та естетичний стан. А ми допомагаємо їй у цьому: закуплено нові меблі, зроблено ремонт у 2-х групах, замінено багато старих дверей на нові, постійно замінюється сантехніка, на території заново вимуровано нові пісочниці, завезено пісок, пофарбовано всі старі вікна. А яка чудова територія - квітуча, з пофарбованими спорудами, плодовиті городи. Адже це все - для НАШИХ дітей. До речі, на батьківських зборах постійно вихователі, батьківські комітети та завідувачка звітують про виконану роботу та разом з нами планують подальші кроки розвитку НАШОГО садка. В мікрорайоні він найкращий.
М.
0
# 29 июн, 2012 года в 20:09
Задовбали збором грошей. Скільки можна вимагати. Головне, щоб хоть щось на ті гроші робили.
А завідуюча -хамка, яких пошукати.
Якби мала змогу кудись перейти - не задумалась би на хвилину.
мама
0
# 26 июн, 2012 года в 20:17
хочемо подякувати нашому вихователеві за чуйність, щирість,теплоту і індивідуальний підхід до наших діточок. Ми дуже задоволені, що Ви до нас прийшли !!!
Мамуся
0
# 24 июн, 2012 года в 21:19
садочком дуже задоволені. Гарні св"ята, наша вихователь хороша, добра, чуйна. Наша дитинка із задоволенням йде в садочок.вихователь проводить гарні заняття, виховує патріотизм, любов до батьківщини.Дитини знає багато віршиків, казочок.
Квітка
0
# 27 мар, 2012 года в 14:27
Оцінюю цей садок на найвищий бал.
Дитина повертається з садка весела і щаслива, розказує, що було за день, що нового вивчили, де гуляли і що бачили, навчилася багато пісеньок і віршиків. Годують дітей смачно, я багато разів приходила під час вечері чи обіду забирати дитину, бачила на власні очі - завжди є щось м"ясне, і не просто підливка якась чи фляки, а котлети, м"ясо в плові великими шматками, риба смажена, сирна запіканка, а на десерт і яблука були, і мандарини, і булочки вони самі печуть. Моя дитина якось не хотіла їсти булочку на обід, то я її забрала і ту булочку мені загорнули в серветку і віддали, щоб дитина хоч при мамі поїла - і я вам скажу, що печуть вони СМАЧНО!
Однозначно я хорошої думки про цей садок, там компетентні і чуйні вихователі, які мають підхід до дітей і до батьків.
Олександра
0
# 24 фев, 2012 года в 10:08
Садочок чудовий. На цьому тижні у нашій групі проводилось спортивне свято за участю татусів. Враження неймовірні. 40 татусів приймали участь в іграх, естафетах!. А як за них вболівали діти, дружини, інші члени родин. Це справжнє свято для родини. Побільше таких заходів. Колектив садка дружній, творчий, фаховий, самобутній, веселий! Велике спасибі за працю!
Олександра
0
# 10 фев, 2012 года в 10:01
Садочок чудовий! Його діяльність оцінюю в 10 балів!
Ірина
0
# 22 ноя, 2011 года в 15:27
хороший садок, моя малеча ходить і ми дуже задоволені. чудові проводять свята та яскраві заняття. а якщо комусь щось не подобається потрібно обговорити з вихователями, або завідувачем. всі питання можна вирішити. якщо не влаштовує кількість дітей звертайтесь у приватні садки. батьки оплачуючи 100 гривень за садок на місяць все скидають на вихователів, щоб дитина була сита, помита та ц навчина. незабувайте - левова частка виховання залехить лише від батьків. робіть так щоб дитині було добре, не лише балачками і висновками з одного негативного досвіду.
Тетяна
0
# 05 июл, 2011 года в 13:29
Завідуюча - хороша, чуйна людина, завжди вислухає і щось порадить.
Мамуся
0
# 29 июн, 2011 года в 19:51
Садочок жахливий :( Виховання тільки криком :(((( А на рахунок їжі це окрема тема. В мене дитина два дні походила в садок і дістала дуже сильну діарею. Я маю намір взяти їжу і занести в санстанцію :) В групах по 30 дітей при макс. 15. А що буде далі???
Ілона
0
# 07 апр, 2011 года в 18:16
Завідуюча цього садка, дуже приємна, хороша, розумна, порядна людина...Вміє вислухати, порадити, допомогти...Коли моїй дитині було 10 міс. ми записалися в садочку, були 40 по списку...Вона мені нічого не пообіцяла. Я була дуже здивована, коли мені подзвонили через рік і запросили в ясла..і мені це ні копійочки не коштувало...
Ми ходим зараз в "Усмішку", вихователі постійно міняються, це мінус, бо моя Мала не може звикнути до них...і як на мене вони не мають терпіння до дітей -- кричать...Зараз заміняє Галя, це дійсно вихователька від Бога, дуже добре до дітей ставиться, і вона по освіті юрист...
Годують на оцінку добре, мало гуляють, чесати волосся після сну не хочуть, ліжок на всіх дітей не має, батьки не шкодують своїх дітей, водять їх хворими, тому страждають здорові діти, бо завтра будуть і вони хворими...Я зі своєю малою тиждень в садочку, 2 тижні вдома, ми так ходим.......
дехто
0
# 29 окт, 2010 года в 11:06
Сніданок каша,обід каша,на вечерю теж каша.Опалення незадовільне.
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...