Детский сад «Дивосвит-1»

8119 просмотров

(032) 295-83-27

Город Львов
Адрес ул. Щирецкая, 36
Телефон (032) 295-83-27,
(032) 263-92-69
Рейтинг 3.48 согласно 310 55 оценкам
Отзывов 55
Воспитатели / Учителя 3.37
Состояние комнат / классов 3.63
Руководство 3.29
Питание 3.56
Отсутствие коррупции 3.56
× Спасибо Ваше мнение учтено
Детский сад «Дивосвит-1»
Львов ул. Щирецкая, 36
(032) 295-83-27, (032) 263-92-69

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
Катя
0
# 04 май, 2017 года в 21:22
Хто зараз керівник цього садочка?
Надія
0
# 17 июл, 2016 года в 01:34
Школа дуже хороша. Дивують погані відгуки. Мій син відвідував садок від 3-ох років, зараз закінчив 3 клас і я не маю жодної претензії. Ви просто злі.
Наталья
1
# 10 июн, 2016 года в 11:58
Школа-садик красивые,но на этой красоте все и заканчивается.Если вы хотите, что бы ваш ребенок ходил в красивую школу, то это для вас.Если вам нужны знания,то это не для вашего ребенка.Здесь обычная выкачка денег,а знания посредственные.За все здесь нужно платить.Не дай бог вы разорвете контракт,то станете врагами №1.Директора здесь все называют,ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ДИРЕКТОР.Посмотрите на его физианомию и вам станет все понятно.Так что выбор за вами.
близняшки
0
# 09 дек, 2015 года в 20:48
Мои дети были в этом садике. Первое впечатление было прекрасное-он невероятно красивый. От многого я была в шоке. Но все изменилось,когда к нам пришла няня пани Оксана. Мои дети обажали ее. С тех пор я не за что не переживала. Дети были накормлены,заплетеные,чистинькие. Всегда расскажет,как все было. И сама она была пример для детей,выглядела супер. В группе стало чисто и в туалетах тоже. Мы ее всегда вспоминаем,благодарны очень. С моими детьми было сложно,этот садик нам очень помог.
Веселка
0
# 16 окт, 2014 года в 14:13
вільна Українка певно працівниця закладу....
Кристина
4
# 21 сен, 2014 года в 10:16
У нас был случай что забирали от ребенка домашние бутерброды, кексы. В школе дети очень жестокие. Учителя молчат о том что там происходит чтобы не терять постоянных клиентов... Как воспитаны дети зависит от взрослых, а взрослым все равно , главное что их не тревожат....
Галина
2
# 15 сен, 2014 года в 11:03
Не переходіть на особистості все буде добре :)))
Ірина
3
# 15 сен, 2014 года в 11:02
Репутація закладу ніщо у порівнянні з тим що можуть зробити з Вашою дитиною в ньому. Право вибору у кожного своє, добре що тут є добрі коментарі і добре що є погані. А колодязь, вода, хату палити ...не мішайте грішне з праведним!!!
вільна Українка
2
# 14 сен, 2014 года в 17:19
У мене увірвався терпець!!!!!Ось так і будується вільна, незалежна Україна... А будуємо її ми - українці, нажаль такі які не можуть розв"язати конфлікт без форуму. Скажіть будь-ласка: Від того що ви поливаєте брудом заклад і педагогів вам стане легше? Чи ви думаєте що заклад перестане існувати? Повірте мені мої дорогі доброзичливі друзі, моя дитина також ходить до цієї школи, і я впевнено можу сказати- всі мемуари які тут написані, ніщо інше як намагання знизити репутацію закладу. Змінилось керівництво? Подякуйте минулому керівництву, і побажайте новому-плідної праці. Так,ні, ми ж українці. Ми ж, якщо у когось щось ліпше,хату зпалимо. Чи не так? Отак ми будуємо -незалежну Україну.А саме образливе , це те, що все це напевно чують і читають наші діти..... які є нашим майбутнім...Шановні відвідувачі цього форуму! Невже в такий час ви ще маєте бажання гадити в чужий колодязь? А ви не думаєте про те , що можливо колись із нього прийдеться напитись водички?... більше немає слів....
фея
-2
# 14 сен, 2014 года в 11:47
Пані Галині. Дякую за побажання :) Взаємно!!! Мої діти старші, тому витрати значно більші. Успіху!!!
фея
0
# 14 сен, 2014 года в 11:00
Шановні педагоги, діти у Вас класні :)!!! Батьки :((( ... Терпіння, творчої наснаги, любові та успіху. Ви найкращі!!!
Галина
1
# 13 сен, 2014 года в 09:05
Фея, бажаю Вам добрих заробітків, раз для Вас 2000 гривень в місяць на освіту дитини потребують великих зароблянь. Я підтримую попередні коментарі і вважаю, що коли платиш, то потрібно платити не за каліцтво і дім глухих, німих і незрячих. Бажаю всім щоб в Ваших групах не було таких випадків.
фея
-5
# 12 сен, 2014 года в 22:44
"Лев не смикається, коли пси гавкають " Співчуваю :) Просто потрібно більше заробляти... 0
Ксенія
5
# 11 сен, 2014 года в 17:34
Дівчатка , це все квіточки. Ми теж дуже розчаровані школою і тим , що в ній відбувається. Повторюся, мені як і Вам всім дуже шкода , що пані Олі не має на посаді директора...Ірина Орестіана , а також і завуч (не знаю як ім'я, по-батькові) зовсім не для цих посад, так як по натурі вони люди конфліктні і не здатні вирішувати внутрішні шкільні проблеми. На рахунок пані Оксани-англійська мова, крім того що вона горланить так що її з горища чути в хол траплялися випадки що виганяла дітей з класу, не за поведінку, а за не уважність. Увагу на уроках приділяє тим дітям, з котрими займається додатково в позаурочний час, ті хто не є її платними підопічними уваги вчителя не заслуговують. Їдальня , це окреме питання. Обов'язково заплітайте дівчаткам косички, ні в якому разі не відпускайте з довгим , незаплетеним волоссям, виженуть з їдальні і їсти не дадуть, тому що "нема чого косами в зупу лізти". Також до недавнього часу не можна було їжу з собою в їдальню приносити (домашні бутерброди, печиво, випічку) , тому що ними дитина наробить дрібок. Стосовно дітей, тобто наших однокласників, кругом і всюди царює вседозволеність, діти чудять, вчителі приховують , не бачать нічого, не чують нічого. Дитину на прогулянці побили, все нормально, дитину штовхнули, та до кута парти розбила підборіддя , прикусила губу, то це все добре і як завжди ніхто нічого не бачив і не знає. Батьки ....цей пункт пропустимо, якщо є зауваження, то не правий ти, тому що їхні діти золоті, а ти ніщо, хоча і вчився на тих самих умовах що і вони. Переконуюся в тому що з кожним днем без пані Олі, хороша репутація від нашої школи стає все дальше і дальше... Ми вирішили не жити по умовах всезабитості і всепофігізму, життя і здоров'я дитини важливіше, коли почали звертатися з відповідними зауваженнями то з нас і хотіли зробити осла- відбувайла. Щоправда , не вдалося. Подумайте добре чи вартує дитяча психіка і здоров'я за наші , Ваші кошти таких умов.
Не в грошах справа
6
# 11 сен, 2014 года в 12:34
Справа не в грошах, справа в тому що ми маємо право знати за що ми платимо і бачити з того результат, якщо результат негативний то це називається не вдалою інвестицією. Сьогодні в інтернатах не такі сумні речі відбуваються як в школі і садку дивосвіт. Чому??? Вседозволеність і пофігізм . Дуже шкодую що пані Олю заміняють такі "люди" з одного погляду на який пропадає бажання до розмови. Конфліктів щодень стає більше і через дорослих, яким плювати на психіку наших дітей, як садок , так і школа втрачають авторитет. Я згодна платити скільки потрібно, але щоб моїй дитині не травмували ні психіку, ні фізичне здоров'я
Веселка
0
# 16 окт, 2014 года в 14:16
Згідна на 1000 %
Мама своєї дитини
3
# 11 сен, 2014 года в 12:24
Як додаток , хочу сказати, мені дуже шкода, що я всім друзям і знайомим рекомендувала садок, як зразковий заклад для розвитку дитини. Крім зразковою ціни там більше нічого зразкового не має, ні підходу до дитини, ні відношення. Одна показуха , яка не вартує тих грошей, які ми за неї платимо.
Мама своєї дитини
3
# 11 сен, 2014 года в 12:22
Одне можу сказати з 100% гарантією, що в садку, що в школі твориться жах, який дуже старанно прикривається і замовчується. Ми садок пережили відносно добре, в школу пішли з тих міркувань, що дитина знайома з дітьми і вчителями, не будемо їй травмувати психіку переходами. База жахлива, особливо з того часу як змінилося керівництво, що директор, що завуч не бачать проблем з побиттям дітей. Ніхто нічого не чує, ніхто нічого не бачить. Коли нарешті ввірвався терпець і висловила свою думку дитині -забіяці, то сказали що я не адекватна і перелякала чужу дитину. А те що наша дитина то з синяками, то з укусами, то мало не з вибитими зубами то так має бути, бо то діти їм потрібно кудись дівати свою енергію. А ще як відповідь звучить, нехай вона його обходить 10 дорогою. Школа- ЖАХ і я не боюся цього слова!!!
мамуся
7
# 29 авг, 2014 года в 23:21
Час від часу заглядаю сюди...бо раджу цей заклад багатьом знайомим.І мені теж дуже шкода, що я читаю такі коментарі про дошкільний заклад в якому перебувають мої діти. Доречі, найменшенький теж в молодшій групі, мабуть ще й в тій самій . Я - педагог, тому чітко усвідомлюю , наскільки важливо для батьків щоб вихователем їхньої дитини був хороший фахівець. Моя дитина також дуже звикла до попереднього вихователя , але і про теперішнього педагога не можу сказати погано. Тому що коли приводжу малого в групу, бачу уважну , привітливу виховательку...І доречі сьогодні я бачила як усі дітки гарненько сиділи на ранковій зустрічі і повірте мені ніхто не кричав криком , і при мені привели дитинку яка прийшла тільки 3 день- і її не треба було відривати від тата. Тому , дуже важливо перед тим як ображати педагога , зрозуміти від чого плачуть діти... Чи всі діти плачуть? Чи тільки ваша дитинка ? Як дітки себе поводять коли батьки виходять за двері? Повірте це дуже важливо. Можливо у вашої дитинки так проходить процес адаптації... Мій малюк теж плакав при мені коли я йшла, але без мене він заспокоївся... Це перевірено. Тому перед тим як звинувачувати вихователя і працівників садочку, придивіться до своєї дитинки. Неговорю про оплату, про мило, про басейн- мені важливо що моїй дитині комфортно. І ще, якщо через деякий час ваше малятко скаже вам що йому дуже подобається вихователька, я впевнена так і буде, як ви тоді будете дивитися в очі людині яку ви щойно образили... Я не вмовляю вас, тому що навіть не знаю хто ви, але вибір у вас є для чого ставити якісь незрозумілі умови, є куча закладів де для діток можливо є зручніші умови і кращі вихователі...Нащо ви витрачаєте стільки часу для доведення чогось.... Хоча щиро надіюсь ,що ми з вами ще не раз будемо зустрічатись на дитячих святах , просто я невпізнаю вас бо ви до того часу вже зміните свою думку на кращу. Вибачте, якщо нащі думки не співпадають. Бажаю вам і вашій дитинці йсього найкращого!
людина
0
# 28 авг, 2014 года в 22:31
Я перепрошую...а ви заявляли притензії саме цій "шмаркачці"?
мама дитина
2
# 28 авг, 2014 года в 17:05
Хотіла бути першою, але спізнилась, тому приєднаюсь до попереднього коментаря мами дитини. Садочок в принципі досить не поганий, і харчування і приміщення, і не виникало ніяких проблем до моменту зміни вихователя в наймолодшій групі. Вихователя який адаптував двох річних дітей і що немало важно викликав в них довіру. 1. Тут батьки дійсно зіткнулись з нещирістю нового керівництва, тому що при двох зустрічах з директором, з проханням повернути вихователя в групу - ми почули дві суперечливі версії, щодо її звільнення, і неможливості повернення на дану посаду. (Хоча згідно Наказу МОНУ №665 від 01.06.13р, консультацій освітян виявляється «в цьому житті можливо все, головне бажання»). Не буду описувати, що відбувається з моєю дитиною, після зміни чергового вихователя, бо це в принципі крім мене нікому не цікаво. Тепер мені доводиться годувати дитину сніданком вдома, бо в групі багато дітей стали відмовлятись від каші на сніданок (раніше такого не було). А в групу йдемо при умові, що я кажу що сьогодні в гості до них прийде улюблена вихователь. Особисто моя думка, вирішенням проблеми було б повернення вихователя в групу (але відверто кажучи на її місці я б цього вже не робила), альтернативою ж вважаю досвідченого вихователя, рівнозначного тому який починав вести дану групу. Молоді нехай набираються досвіду зі старшими дітками, з ними легше домовитись. 2. Щодо басейна – це дійсно дуже незручно, бо перші місяці його відвідування в такому віці, тягнуть за собою необхідність присутності батьків. Пів дня ти втрачаєш. Сподіваємось, що з вересня графік посунуть в кінець дня. 3. Щодо зміни системи оплати….., я навіть не коментую. Дуже сподіваюсь на то, що до думку батьків дійсно врахують, а не просто скажуть «довіртеся нам», бо дітям цього не поясниш під дверима групи. Готова змінити цей коментар, після позитивних змін. П.с. Ці коментарі написані не за проханням конкурентів, і тим паче не за проханням вихователя якого було звільнено, а по потребі дітей, а значить і батьків
Ромко
4
# 28 авг, 2014 года в 12:26
Молоді вихователі, що набираються досвіду, повинні набиратись його в парі з досвідченим вихователем. І не в наймолодшій групі - це точно. Рівень щомісячної оплати дійсно не малий. Така річ, як звичайне доросле мило, це капець за такі гроші ))) А "директор з методистом накричали" то це якась пост-радянська жесть взагалі. А що там з дітьми, якщо директор кричить на маму??? Аха-ха-ха.
Ольга
5
# 28 авг, 2014 года в 02:32
Відвідуємо садочок недавно і сам заклад мав хорошу репутацію. Пані Ольга яка донедавна займала посаду директора з розумінням і чуйністю ставилась до проблем які виникали. АЛЕ сьогодні посаду директора займає Ірина Орестівна і хочу прокричати всім батькам, що 10 раз подумайте чи варто віддавати дітей у цей садочок: 1. Вихователів, яких беруть на роботу не перевіряють на знання чи вміння. Вони туди попадають по знайомству. На наймолодшу групу призначили шмаркачку яка вчиться на 4 курсі і не знає що робити з дітьми коли вони плачуть. Неодноразово батьки помічали що вона сидить і не займається дітьми. Ігнорує прохання дітей і якби не нянька яка їй підказує що робити, то в дітей був би нервовий зрив. Щоб залишити дитину в групі доводиться 30 хвилин вмовляти дитину, а потім її силою відривають від тебе. 2. Коли звертались до керівництва з проханням призначити більш досвідченого вихователя - на нас директор разом з методистом накричали. Та це взагалі в жодні ворота не лізе. Більше того нам пояснили що мусять десь молоді спеціалісти досвіду набиратися. Я не хочу щоб на моїй дитині вчилися, а хочу щоб її вчили. За теперішнього керівництва цього не дочекаєшся. 3. Дітям для миття рук видають найдешевше мило від якого у моєї дитини алергія. Невже складно закупити хочаб дитяче мило, а не ДУРУ за гривню. 4. З першого вересня нам змінили систему оплати без будь-якого попередження. Повідомили що тепер будете платити не залежно від кількості відвіданих днів. Ми договір підписали на одних умовах, а за 2 місяці ці умови суттєво змінились. 5. Басейн, на який батькам доводиться приходити, щоб привчити дітей поставили у графік на 11годину. Тобто зранку привів дитину, йди погуляй 3 години, а потім вернись шоб дитина в басейн сходила. А як бути працюючим батькам? Шановні батьки теперішнє керівництво садочку не враховуватиме ні Вашої думки, ні істерики вашого чада. За 2300 можна пошукати і кращий варіант, чим зараз і сама займаюсь.
Наталія
0
# 10 июн, 2018 года в 23:36
Цікаво...а яка ваша думка зараз?
Оля)
1
# 27 авг, 2013 года в 21:27
я звичайно перепрошую, в мене ще немає дитини, але я також маю відношення до цього садочка))) я там проходила практику і була там кожної середи... я завжди старалася готувати для діток цікаві розвиваючі заняття, ігри, заготовляла різний матеріал, з того паперу, який ви приносите, і потім з ми робили з дітками різні вироби, які ви потім усі бачили, і ще в кожної дитини є своє портфоліо, де ви можете дивитись успіхи своєї дитини) не залишилась там працювати тільки через місце проживання))
А щодо харчування то повірте, з державними садочками то просто не до порівняння))
І ше одне: про зарплату!!! там справді педагоги отримують так як у державному садку, але батькам про то не скаржаться, а якщо ви батьки вже спитали, то чесно вам відповідають)) А пані Оля і пані Оксана - методист, то люди, які вірять в тебе, і завжди з*ясують незрозумілі ситуації, бо кожному недогодиш... Батьки! не бійтеся говорити і обговорювати свої незрозумілі речі з вихователями)))
Каріна
-1
# 05 авг, 2013 года в 15:28
ЦЕ ПРОСТО ЖАХ!!!!!!!!!!!!!!!! За немалі гроші давати дітям САРДЕЛЬКИ І СОСИСКИ, СОКИ з ПАКЕТІВ і т. д-ОДНІ КАНЦЕРОГЕНИ !!!!!!!!!!! На мою думку вже краще сухофрукти варити ( але , вибачте, це буде коштувати копійки, а не так як у вас).Якщо чесно, хочеш віддати дитину у хороший садок, але в нас далі деруть гроші та створюють ІЛЮЗІЮ чудового садочка !!!
Уляна (продовження)
0
# 23 май, 2013 года в 18:02
Вона надзвичайно добрий і чуйний педагог, який знає кожну дитину в лице, який залюбки розмовляє з батьками і дослухається до всіх. За рік часу не було ЖОДНОГО побору, ані на які канцтовари чи миючі засоби, чи ремонти чи ще щось. Єдині канцтовари, які купували, в наплічнику моєї дитини. І до речі, пані Ольга якраз популяризує релігійні свята і українські традиції, проводячи постійно майстер-класи, різні свята тематичні і багато іншого. Я задоволена на всі 100%. Вчителі і вихователі дуже добрі, по них видно, що вони дійсно люблять дітей і про свою зарплату ніхто з них ні разу не заікався. Тому попрошу непорядних коментаторів не обливати брудом чесних і порядних людей.
Уляна
0
# 23 май, 2013 года в 18:01
Мій син закінчує перший клас у НВК "Дивосвіт". Поділюсь загальними враженнями, бо деякі коментарі просто гидко перечитувати. Щодо харчування - повністю задоволена, раціон збалансований, є і овочі, і фрукти, на сніданок - молочні каші, на обід дуже смачна перша страва і друга страва завжди з м'ясом, є ще підвечірок і вечеря. По п'ятницях додому завжди дають пляшку соку і булочку. Про басейн - він просто чудовий, вода чиста, температура +31 у воді, +29 в приміщенні, є душові, фени, роздягалки. Так, тренер був трохи кращий, тренерша зараз трохи простіша. Але тим не менше мій син вже вміє плавати 5-ма різними способами і перепливає басейн від бортіка до бортіка. Далі. Щодо директора пані Ольги Банах. Я в житті не повірю, що вона непорядна людина.
Лола
-2
# 07 май, 2013 года в 22:07
А басейн такий хороший був і перетворився в багнюку! і тренерка ніяка. Мужик , що був оце профі
Павло
-1
# 01 май, 2013 года в 01:35
Десь три тижні в садіку гуляє вітрянка і всі мовчать.Чому?????я випадково дізнався від других мам.Я вже написав в епідемстанцію.Такщо чекайте гостей.Це має бути чистка,карантин.Не ведіть зараз своїх дітей в садок , епідемія.мій малий мучиться.Я в шоці!!!!!!!!!!
Тайм
0
# 01 май, 2013 года в 01:22
Моя мала ходить в той садок.Харчування там хороше,
На обід дають перше (суп),друге(варте на картопля,рис,макарони)
З м'сною підливою або риба,котлети...потім чай і булочка..)За харчування можете не переживати . В цілому садік хороший і рекомендую.І ще одне питання на рахунок театру,що завідуюча бере собі гроші.Ви говорити ,що квиток в театр 15грн.,а ви заплатили 30 грн,а транспорт ви не рахуєте ,що ваших дітей доставили туда і назад.В той садік бідні не ходять,а рахують все до копійки аж бридко.Завідуюча п.Оля дуже хороша людина моя думка.І деякі мамочки думають,якщо вони платять такі
Гроші за садік то їхні діти можуть робити,що захочуть,прибігають до вихователів і при дитині починають робити розборкиХіба то судра мама?с
Оксана
1
# 18 мар, 2013 года в 13:16
"Дивосвіт"-школа там навчається у 1 класі моя Оленка,спершу коли закінчила садочок ,то мала хотіла йти в нашу місцеву школу,але я не мала змоги з нею сидіти після школи,наша школа до 12год+харчування жахливе.Спочатку переживала як мала сприйме нову школу та дітей бо вона в мене мамина дитина.але знаєте,все чудово.Особлива подяка нашим вчителям п.Уляні та п.Ірині-це вчителі від Бога:добрі,чуйні,а головне їх діти люблять.Рівень навчання в них супер,звичайно все залежить від вчителів,моїй малій повезло,А на рахунок харчування,я читаю меню,і нарахунок варених яєць та сосисок-такого в меню ще небачила,моя мала розказує що готують смачно.Не думаю що для садочку варять сосиски,а для школи щось ін.,або в меню дурять,або хтось дуже хоче наговорити на Дивосвіт.Тому раджу незважати на думку чужих,а переконатись самому,врешті-решт дитину можна буде перевести в іншу школу чи садочок в любий час.Тому бажаю успіху,тому що вибір школи чи садочку залежить тільки від нас батьків та наших гаманців.
Катерина
1
# 15 мар, 2013 года в 11:03
Садочок нічим не відрізняється від державного. Харчування ніяке, догляд за дітьми ніякий . Єдине що супер це приміщення тепле . красиве, охайне. Дітей більше 20 в групі.Місце для прогулянки ніяке навколо паркінг дихайте дітки CO2. Постійні проблеми з адміністраторами. "Совковий підхід". Не рекомендую.
Ірина
2
# 01 мар, 2013 года в 14:03
Деколи дивуєшся людській озлобленості і заздрісності. Це ж треба буквально зі своєї хворобливої уяви видобути такі жахіття і написати тут!Я порадила б дійсно зацікавленим батькам менше читати оті ядучі опуси, а піти і переконатися у зворотньому.
Садочок чудовий, маю з чим порівняти, бо старша дитина ходила у державний.Настільки уважні педагоги і керівництво, що досі, після державного, не можу звикнути. Жодних поборів і різниці між дітьми,харчування хороше,сама пробувала, відповідає усім вимогам МОЗу, фрукти , сік, булочки ще й дають додому!
І ще я б порадила батькам, які вважають-раз я плачу такі гроші,все повинно крутитися навколо моєї дитини,-не створювати собі ілюзію. Є правила, яких треба дотримуватись, і, привівши свою дитину не треба очікувати, що вихователь має кинути інших і негайно зайнятись вашою, або -"сьогодні моє чадо з"їло б саме отаке і негайно це приготуйте"..
Особливо вдячна нашій пані Ірині!
kati
1
# 24 янв, 2013 года в 16:02
Ми ходили в Дивосвіт зараз перейшли до п. Ганни це небо і земля. І дітей далеко не 40. В Дивосвіті гарне приміщення і більше нічого доброго. В пані Ганни трошки гірше приміщення , але харчування набагато краще за Дивосвіт , та й те як займДивосвітом.аються з дітьми не зрівняється з
Оля
0
# 23 янв, 2013 года в 19:26
Мне кажется , что плохо отзываются о садике те, кто не в состояние платить за него. Потому, что садик абсолютно нормальный. И питание и развитие детей. Про то что дети не танцуют это не правда!!!! Мой ребенок ходит на танцы да они на 2 танца показали больше , но дети которые не ходят также танцевали!!!!!!!То что ваш ребенок не умеет танцевать либо же не хочет, ну так это проблема не садика. Я также за театр 15 грн плачу, понапридумывали тутю Я двумя руками ЗА этот садик, молоцы! По сравнению с государственными по 40 чел в группе, это рай.
Жанна
0
# 18 янв, 2013 года в 23:01
Цікаво, що Вам подобається найбільше з харчування?! Гречка і половина вареного яйця до неї, хліб без сиру? чи сосиски? чи макарони , які щоденно є в раціоні , і постійно жарене!!!
Оля
0
# 14 янв, 2013 года в 20:09
Я задоволена садком. З плюсів:Привітні вихователі, і особливо няня-пані Наталя. В групі записано 22 дитини, а приходить менша кількість. Дитина радіє гурткам: бісероплетіння, англійська мова, спорт, танці, і щоранку зясовує який саме сьогодні. Харчування добре (Подекуди просить приготувати саме так, як у садку). Гарно прикрашена кімната. Тепло у зимовий період. З мінусів: маленька територія для прогулянок, оточена магазинами і стоянкою.
Ирина
0
# 30 дек, 2012 года в 14:24
Театр по 30 грн ??? Не знаю как вы аноним, но я плачу 15 грн.
анонім
0
# 27 ноя, 2012 года в 22:03
А як вам , що на святах в садочку танцюють лише діти, які ходять на так званий гурток танців до музичного керівника. А інші сидять і жодного танцю за весь виступ не танцюють. Цікаво якщо б вся група не ходила на танці до пані Олі , то що ми б виступів не бачили, і ранків в Дивосвіті з танцями б не проводили?! Здирництво в садочку на кожному кроці. Канцтоварів принеси на 250 грн! На театр по 30 грн збирають, хоча квиток в касі коштує 15, а ще кому15 грн. пішло можна здогадатися ще дітям до сніданку пишуть хліб з маслом і сиром , а дають без сиру!!! Де ж сором ? Ганьба, така гарна матеріально- технічна база садочкаі такі безсовісна завідуюча. що обдирає дітей і їх батьків як липку.
Ніна
0
# 16 ноя, 2012 года в 14:55
Садочок не вартує тих грошей. Харчування ніяке. Постійно макарони сосиски , які завідуюча дуже гордо називає сардельками. А хіба дітям корисно їсти сардельки?! Для чого тримаєте кухарів і платите їм зарплату?! , щоб вони відварили макаронів і сосисок. Або ще варена гречка і половинка .вареного яйця, без жодних овочів. Ну скажіть як таку суху їжу може зїсти дитина?! То і дорослий подавиться від пісної гречки і ПОЛОВИНКИ яйця! За що кухарі отримують зарплату?! Відварити яйця і сосиски це справа 5 хвилин для чого такі кухарі що готують нашим дітям "фаст фуд" за 10 хв. І це за 1500 грн. в місяць
яра
0
# 08 ноя, 2012 года в 13:05
Вихователі і вся решта на чолі з завідуючою кричить. що їм мало платять, тому всім своїм видом показують ", а що ви хочете як платять так і працюєм". Але дорогенькі , звільняйтеся, якщо вам щось не подобається і на ваше місце прийде 10 талановитих людей , які будуть вдячні Богу що отримали роботу в час тотального безробіття. А ви бездарі йдіть в державні садки де по 40 дітей в групі, де будете клеїти вікна , щоб вам не дуло взимку, малювати колеса на дитячому майданчику, а то ви погані пригрілися за плечима пана Писарчука і підриваєте йому імідж. Бо багато людей не розуміє , що садочок то Петра Івановича,але він немає часу вникати в деталі управління, а довірився вам , що ви порядні люди і будете мудро керувати садочком. А ви перетворюєте садочок на місце де панує хабарництво . вихователі теревенять між собою язиками за дітьми не дивляться, беруть в батьків гроші , щоб дитина була одягнута на прогулянку, бо інакше "забудуть" в мороз дати дитині під штани колготи,чи рукавиці або шарф.
оля
0
# 07 ноя, 2012 года в 21:33
Відношення вихователів і нянь до дітей жахливе , (маю на увазі тих дітей, чиї батьки не платять вихователям за гарне ставлення до їх дитини). Завідуюча покриває такі дії вихователів і закриває очі на халатне відношення вихователів до дітей, бо вихователі їй теж носять хабарі. В меню часто пише завідуюча фрукти , а дітям дають печиво , а гроші краде собі. Шкода що такі пройдисвіти поганять такий гарний садочок з прекрасною матеріально-технічною базою. Замінити б там заввідуючу і кілька вихователів і був би ідеальний садочок . Поставити чесну людину яка б не шахрувала і не кидала тінь на такий гарний садік. що збудував Петро Іванович
Я
0
# 22 окт, 2012 года в 15:23
Відношення в цьому садочку до працівників жахливе. Працівникам постійно не довиплачують зарплату, а завідуюча цього садочку заробляє гроші як тільки можна: діти з вулиці в басейні, невиплата премій і т.д і т.п. До того ж вона сектантка, не святкує наших релігійних свят, а поклоняється Богу Сонця. А дитину свою назвала Орстан.
Валерія
0
# 21 сен, 2012 года в 22:29
Хотіла цього року віддавати туди свою дитину, перечтавши відгуки , вирішила сама поспостерігати за дітьми і вихователями в садочку під час прогулянок. Ось що я побачила: дітки різні і зовсім не схожі на дітей мажорів є й такі , що навіть дуже скромно вдягнені, не знаю хто за них оплачує такі суми за садочок. А вихователі мене дуже негативно вразили. Сидять на лавочках і теревенять між собою, на дітей нуль уваги. Діти самі бавляться періодично плачуть, бо хтось когось вдарив, вихователі не розбираючись обидвох наказали і далі чешуть язиками. В мене біля будинку держ.садочок, то там вихователі з дітьми ігри грають, займаються з дітьми. А в дивосвіті, вихователі постійно між собою балакають, а дітьми зовсім не займаються. Цікаво куди дивиться керівництво на таку поведінку вихователів. Тому зваживши всі за і проти ми в Дивосвіт на південному не пішли
Вікторія ,Львів
0
# 20 сен, 2012 года в 23:24
Садок жахливий. Вихователі відкрито заявляють , що в них зарплата така ж як в державному садочку, тобто якщо ви не заплатите їм ще в кишеню пару сотень то не чекайте хорошого ставлення до своєї дитини. Харчування теж ніяке дуже часто сосиски , макарони щодня, дуже часто фрукти " забувають" дати, в меню зазначили . а насправді дали вафельку, або печенько. І це все за ваші чималі гроші.
Олеся.Львов
0
# 23 май, 2012 года в 15:51
Очень отличный садик!!!Только такие садики нужны для детей!
Ирина
0
# 01 фев, 2012 года в 09:13
Хотела поправить Карину. Резервная группа с 8 утра -, в девять воспитатели разбирают. И вечером с 19 до 20 резервная. Летом мы из садика около девяти иногда уходим, детям нравится.
Ирина
0
# 29 янв, 2012 года в 13:31
Добрый день.Когда у меня родилась дочка я стала интересоваться садиками - и о ужас, гуляя с ребёнком я поняла :в САДИК ОТДАВАТЬ СТРАШНО! И ОПАСНО! В одном садике группа около трёх лет гуляла Сама!Я специально осталась что бы спросить у воспитателей, вы что Здурели? - Мне ответили что отошли на секундочку, в другом кричали на ребёнка что он пописял под дерево - ребёнок ревёт а "воспит."орёт, в третьем в послеобеденный сон варили то ли мазуту не поняла - я от туда с ребёнком убежала- жуть, в других садиках -поломанные качели, всё поржавело, еда Сосиски с макаронами -очень часто.Вобщем БРР.Я конечно слышала про садик "Дивосвіт",но считала - Дорого.Но последив за воспитателями в течении полу года - поняла ,єто то что нужно!Цена и качество - Идеальное сочетание. Воспитатели замечательные,всё чисто, котов в песочнице нету,кружки на любой вкус, еда Ням Ням - сама пробовала. И в 2и8 отдала дочку на поготовку, а в 3 в садик. Естественно второго своего ребёнка мальчика - я отдала в Дивосвіт.
Христина
0
# 20 янв, 2012 года в 16:47
Абсолютно не згідна з попередніми коментарями. Походили в цей садок декілька місяців, потім перевели в державний. За мої ж гроші отримала хамство (від адміністративних працівників), втрату медичних документів дитини. На початку ходили на підготвчі курси для так званої "адаптації" до групи і вихователів, а з першого вересня попали до зовсім інших вихователів та в іншу групу, бо "так сталося". Єдине, що були нормальні вихователі та няня. Малий туди не хотів ходити, плакав постійно, коли пішли в звичайний садок - це припинилось. Висновок: не все, що платне - добре...
Каріна
0
# 13 янв, 2012 года в 20:56
Дуже хороший садочок беруть дитину з трьох рочків .Час відвідування з 09-19
Дуже задоволені садочком
Марічка
0
# 15 ноя, 2011 года в 18:48
Саме планую дитину віддати в садік.
Дуже ззовні сподобався і бачила як дітки гуляють під ним....Цікаво з якого віку беруть, з якої до якої години.
Хто має там дитину напишіть.
Дякую.
Ліля
0
# 07 сен, 2011 года в 15:07
До цього садочку ходили в Бебітошку. Садіки різні - в бебітошці менше дітей і кожному в прямому значенні слова підтирають соплі. Тут дітей в двічі більше. Але це б назвала навіть позитивом. Син став значно самостійнішим і впевненішим в собі.
Про садок - гарні групи і дитячі майданчики. Смачно готують (син капризний і якшо він щось їсть то це справді смачно, а там він їсть).
Дуже гарний вибір гуртків - спорт(бойовий гопак), мистецький, бісер, танці, англійська. Мій малий сам вибрав де буде ходити - ходимо на мистецький і англійську - дитина в захопленні.
Гарні і досвітччені вихователі. Коли дитина проходила адаптацію в садочку, коли гуляли на вулиці навмисне звертала увагу як поводять себе вихователі з інших груп. Ніразу не бачила, щоб на дитину кричали, конфліктні ситуації вирішують дуже професійно.
В садочку періодично екскурсії і відвідування театру.
Ціна в нас виходить десь 1200 - 1300, на 100% вартує.
Ірина
0
# 01 июн, 2010 года в 20:13
Ми також ходили у цей садок, і також були дуже задоволені. Порівнюючи з державним це небо і земля(ми теж ходили в держ садок). Маємо ще молодшенького, коли підросте планую віддавати у "Дивосвіт" Усім раджу.
Мила
0
# 23 ноя, 2009 года в 20:08
Коли влаштовувались в цей садок - ніде не могла знайти відзиви, тому тепер пишу, можливо комусь знадобиться.
Дуже задоволені, попали без проблем, динина ходить з задоволенням! Ходили в державний сад кожен день зі сльозами, а тут - у вихідні не може дочекатись понеділка!
Велика увага приділяється адаптації дитини до садка. Також великий плюс, що в группі небагато дітей, з дітьми добре займаються: розвиваючі ігри, додаткові заняття по бажанню.
Ціна, якщо порахувати скільки вийде у державному садіку (фонд садіка, фонд группи, виховательці, няні, ремонт...) - несуттєво вища, а якість бачу по дитині. Коли друга дитина підросте, також плануєм віддати у цей сад.
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...