Детский сад г. Анны

4547 просмотров

(0322) 62-52-81

Город Львов
Адрес ул. Журавлиная, 3
Телефон (0322) 62-52-81
Рейтинг 4.46 согласно 65 13 оценкам
Отзывов 13
Воспитатели / Учителя 4.46
Состояние комнат / классов 4.38
Руководство 4.46
Питание 4.46
Отсутствие коррупции 4.54
× Спасибо Ваше мнение учтено
Детский сад г. Анны
Львов ул. Журавлиная, 3
(0322) 62-52-81

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
Ві
0
# 03 дек, 2012 года в 16:41
Здоровя
За майже 3 осінні міс. відвідування садка, ми ні разу не хворіли по вині садочку! Малеча часто гуляє. Провітрюють приміщення, слідкують за тим чи дитина адекватно одягнена батьками: якщо затепло то її роздягають ще й батькам наказують так тепло не одягати чи навпаки. Харчування 4-х разове: корисне, різноманітне, з того що я читала в меню - як раз таке як треба дитині. Наразі дитина голодна зранку йде в садок та сита повертається.

Висновок
Не можу сказати що для мене це ідеальний садок(возити трохи далеко :)), але з того всього що є у Львові для батьків в кого робота закінчується о 19:00, і в кого не має бабусь, мені здається це найкращий садок. Чи багато у Львові є садків які працюють до 20:00, не немає канікул влітку, де є додаткові секції, коли ви спокійні за дитину, впевнені що вона доглянута, сита, щаслива?! Оплата відповідає якості на всі 100%!
Ми дуже раді що в нашому місті є такий садок. Дякуємо всім вихователям, нянечкам та завідувачу садочку!
Ві
0
# 03 дек, 2012 года в 16:35
Інтер’єр – це затишні, чистенькі, відремонтовані та по сучасному обладнані кімнати. Можливо ще не абсолютно всі-всі куточки будівлі стали сучасними, але сподіваюсь це в процесі. Територія ззовні садочку теж радує: тиха, простора, багато зелені, багато різновидів качельок-гірок, багато вуличних ігр.

Атмосфера
Але найголовніше це - моральна та розвиваюча атмосфера в садочку. Там люблять, там турбуються, виховують, вчать, розвивають. Ми теж почали ходити з 2х рочків, засинали до того лише біля грудей, частково ще користувались підгузником, їли-пили не на 100% самі, були дуже привязані до мами. Через 3 дні дитина сама лягала на обідній сон, закривала очі та спала. В садку за кілька тижнів дитина стала спокійніша, почала ділитись своїми іграшками, менше почала вередувати, краще почала говорити, стала самостійніша (відмовились від підгузників, почала сама їсти, пробувати одягатись, мити руки), а також стала вихованішою(говорить дякую коли це доцільно в нашому дорослому світі).
Ві
0
# 03 дек, 2012 года в 16:31
Представлюсь: я, мама сина, відвідуємо садок з 09.2012, ясла.

Не погоджуюсь з абсолютно необгрунтуваними коментарями. Шкода що такі «пусті» коментарі не можна видаляти. «Пішли в інший садок, але так і не зрозуміли причину чому тут було погано…», «Не сподобався зовнішній радянський вигляд».
Тепер по ділу.

Територія.
Так, ззовні та і трохи всередині тут ще повіює колишніми часами. Але ви спробуйте самі за ту місячну плату зробити щось кардинально інше, сучасне з будівлі яка колись і була дитячим садком. Тобто екстер’єр там на 100% як колишній садок. Хоча це і кльово, бо витримані всі стандарти яким має бути справжній садок. Мали ми нагоду і в інших приватних садках особнячного типу побувати, то повірте ні один особняк з нашим радянським садком недопорівняння. Я сама не люблю все радянське, але ж це дрібничка, тому приходиться йти на особистий компроміс. Хтось з ним погоджується -залишається в садочку, кому це надважливо шукає ззовні гарніших садочків.
тато
0
# 03 дек, 2012 года в 14:21
дивилися 3 садіки перед тим як віддати сина в яслі - зупинилися на цьому. І вибір був вірний. Син освоївся за 4 дні і перестав по ранках плакати, вихователі - профі, знають справу. Діти кожного дня щось ліплять, малюють, є уроки музики. Територія доглянута, в садіку тепло і чисто. Син задоволений, батьки теж :)
таня
0
# 02 окт, 2012 года в 15:24
ви знаєте ми закінчили цей садочок і дуже задоволені . Моя дитина найкраща в класі . Читає, пиши , знає анг. мову і все дякуючи вихователям. Тому рекомендую цей садочок . Юлічка передає своєму садочку великий привіт.
таня
0
# 26 июн, 2012 года в 16:44
вперше як зайшла в садок,думала що помилилась,бо потрапила в звичайний радянський садік!наганяє жах з першого погляду,завідувач навіть не ознайомивши з вихователями зразу завела розмову про гроші.за 2000гр.в місяць мало б бути набагато краще!
Тетяна
0
# 30 янв, 2012 года в 16:19
Цей садочок з першого погляду відрізняється від інших - де Ви у Львові бачили такий гарний майданчик?
Віддала свою донечку в 2 рочки. Вона була дуже капризною дівчинкою, ще в памперсі, їсти сама не вміла, дуже погано говорила, і головне, що на обід без циці заснути не могла, але там вже на третій день ми її залишили до вечора. Її заколисували на руках, її годували, забавляли. Її там постійно такі зачіски виплітають - просто принцеса, і чистенька, і доглянута. Дитина практично не хворіла. Розвиток відчувався з перших днів - там малюють, ліплять, танцюють, вчать англійську. Дитина стала вихованішою, слухнянішою, самостійнішою, ділиться з іншими дітками іграшками і смачненьким.
Коли приходять вихідні, вона щоранку питається чому не йдемо в садочок. Доця його дуже любить - і це головний критерій.
вихователі
0
# 14 окт, 2011 года в 21:36
Дякуємо за гарні відгуки.Ми все робимо для того , щоб вашим діткам було затишно в нашому садочку. Дітки всі різні і до кожної малечі ми знаходимо індивідуальний підхїд.Дякуємо батькам за співпрацю.
Юля
0
# 05 мар, 2011 года в 08:42
Дуже хороший садочок. Ми зранку плачемо але за дві хвилини вихователі забавляють дитинку , а ввечері дитинка бере за руку вихователів і веде за собою додому.Ціна відповідає якості. Дякую вихователям за доглянутих дітей.
Олена
0
# 25 янв, 2011 года в 16:00
А моєму синочкові не подобалося там - кожен ранок починався з плачу. Після того пішли у державний садочок і все стало добре. Так і не зрозуміла, чому...
Милена
0
# 09 июл, 2010 года в 01:40
очень хороший садик.замечательная заведующая и очень внимательные воспитатели.вкусная еда,хорошая территория и мощная дошкольная подготовка.мы были очень довольны
Оля
0
# 07 май, 2010 года в 11:31
Супер садочок. Ціна відповідає якості!!!
Юлія
0
# 01 дек, 2009 года в 16:41
Турботливі вихователі, хороший навчальний підхід. смачне харчування. мінус- приховують карантійні стани в садочку від батьків. сильна підготовка до школи.
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...