Учебно-реабилитационный центр «Левеня»

6169 просмотров

(0322) 63-05-72

Город Львов
Адрес ул. Владимира Великого, 72
Телефон (0322) 63-05-72
Рейтинг 4.36 согласно 110 22 оценкам
Отзывов 22
Воспитатели / Учителя 4.36
Состояние комнат / классов 4.36
Руководство 4.36
Питание 4.36
Отсутствие коррупции 4.36
× Спасибо Ваше мнение учтено
Учебно-реабилитационный центр «Левеня»
Львов ул. Владимира Великого, 72
(0322) 63-05-72

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
Оксана
0
# 06 июн, 2018 года в 16:58
Я була у садочку Левеня ще у роках 1994-1995. Зараз читаю коментарі і тішуся, що ситуація ніби стала кращою. У мене не було вад зору, просто ми жили поряд і це було зручно для моїх батьків. А для мене той садок назавжди залишиться пеклом. Нас змушували спати у сонну годину, ща порушення дисципліни деколи карали тим, шо ставили в кут НА КОЛІНА НА ГРЕЧКУ. Дітей малих..так, ми шуміли, могли шось вкрасти, але такі покарання надалі викликають лише злість і бажання помсти. Було дві нерпи, якщо я не плутаю, Наталя Михайлівна (така жирна, коротке волосся, на жаба згадувала)) і Ірина Михайлівна, фарбована рижа "лисичка." і якшо рижа ще більш-менш людяна була, то Жаба - мы навіть в дитинстві думали її чимсь втруіти... Так вона доводила. Але то всьо таке. Я про шо хочу сказати, шановні: добре, що наш час тепер такий, більш уважний до дітей. Батьки, любіть своїх дітей .Вихователі - ваша робота важка, а ще більш того- відповідальна, бо несе за собою наслідки на довгі роки. Будьте терплячими та мудрими! Садочку бажаю розвитку!
Наталя
0
# 08 сен, 2014 года в 11:14
Доброго дня. Скажіть будь ласка скільки потрібно платити в місяць і чи є якісь пільги для двійнят?
Оксана
0
# 07 сен, 2013 года в 18:21
Ми привели свою дитину в садок і страшенно переживали,як це буде. До омєї дитини поставились як до своєї власної. Тут так затишно, чисто, красиво. Не віриться, що в наш час, ще існують люди ,які не шкодують сил і часу, що зробити добре людям. Вихователі - прекрасні, група - просто фантастика. А директор, направду свята людина. У нас були побоювання як наша дитинка з такимим серьозними проблемами зору буде себе почувати в колективі, так Віра Миколаївна, все пояснила і заспокоїла. З нею говориш - і всі труднощі відходять. Чується, що при тому що вона справжній директор, строгий (у нас порядок всюди, такий би в нашій Україні!!!!), а насправді добра людина, справжня мама.
Низький уклін вам!
Екатерина.
0
# 25 янв, 2013 года в 17:40
У меня только одни хорошие отзывы и впечатления. У меня слабовидящий сын с задержкой псих-речевого развития да еще целый букет диагнозов. Где мы только не были в нашей милой столице все руками разводят вроде наш единственный такой. Даже предлагали отдать в детский дом. Только в Львёнке мне рассказали что и как, помогли сдвинуться с места и добиться результатов. После диагностики малыш начал говорить(так как невролог выписал препараты которые действительно помогли, а не 350 видов таблеток что до лампочки), психолог дал рекомендации как я должна себя вести именно в нашем случаи, окулист наконец то поставил остроту зрения(в Киеве этого не могли сделать). Я очень довольна и мы с нетерпение ждем апреля чтоб поехать опять. Спасибо Вере Николаевне за ее работу, что есть такой центр для наших особых деток. А здоровым там точно не место. Центр же создавался не для них.
А условия действительно хорошие.
Батько
0
# 30 сен, 2012 года в 19:30
Ставлення до дітей просто фантастичне. Такого терпіння від сучасних педагогів я не очікував. Душа на місці, коли залишаєш дитину і приходиться пахати цілий день. Харчування відмінне, умови чудові. Навіть не думав, що в державному закладі може так бути добре дитині. Так вже надоїла "чорнуха" про сучасні садки. Хто не вміє працювати, так їх не треба підпускати до дітей!
Дякую працівникам "Левеняти"!
Мар'яна
-1
# 06 сен, 2012 года в 15:54
Заклад дуже хороший. Харчування та лікування відмінне.Дякую, що ви є і помагаєте діткам.
юрій
0
# 03 сен, 2012 года в 13:52
дякую за розуміння і терпіння
К.
0
# 29 июн, 2012 года в 20:15
Так це ж один заклад, там є і садок і школа. Ми вже закінчили садочок.Надзвичайно задоволені - просто супер: що умови (європейські), що ставлення до дітей, що робота адміністрації. Відразу видно господаря!!!
Не задумуючись пішли і в школу. Тут і лікують, і навчають. Харчування - просто супер! кожний день фрукти. Якби такі заклади були всі - ми давно були б Європі, а не в ...
Наталя
0
# 30 май, 2012 года в 23:34
Помилки тут не має,це адреса садочку "Левеня"для самих маленьких,а адреса по вулиці В.Великого,87а це початкова школа до четвертого класу.
Оксана
0
# 14 май, 2012 года в 18:56
Центр дуже добрий. Ідеальна чистота, хороше харчування, турботливі вихователі і няня. З моїм сином працюють спеціалісти і я плакала, коли побачила його на дитячому святі. Велике спасибі і пошана директору центра, всім працівникам від батьків, що отримали можливість ровивати дитину, лікувати і навчати
А
0
# 29 фев, 2012 года в 09:46
Добрий день,тут зроблена помилка - адреса навчально-реабілітаційного центру В.Великого 87а
настя 17 років
0
# 09 фев, 2012 года в 23:17
ви люди дурні це місце святе а то що там діти хворі це нічого не значить це ж Навчально-реабілітаційний центр а не проста школа для дибілів наркоманів і гопників повірте мені я ту школу закінчила і тепер з гордістю вчусь в Англії що теж є результатом Навчально-реабілітаційний центр «Левеня»
якщо хтось говорить що діти виростають після центру не розумними то це провина батьків
Анна
0
# 09 фев, 2012 года в 10:42
Тут був мій старший братик (14 років зараз)І казав що це просто жах!!!Тьагнули за руки робити прививки,море сліз слів (я хочу до мами!!!)І жалісний крик...Словом це жахливе місце!!!І я його не рекомендую!
Елена
0
# 06 окт, 2011 года в 15:23
Спасибо этим Людям за мужество и терпение! За доброту и человечность!
Василь
0
# 05 май, 2011 года в 22:45
Дякую спеціалістам Центру розвитку дитини "Левня". Ми потратили багато часу щоб приїхати, але моя диттна пішла вперед в розвитку. Дуже погано що на Україні один такий центр. Дякуємо спеціалістам за підтримку, дружню атмосферу, гарну організацію нашого приїзду і допомогу моїй сімї. Надіємося, що приїдемо ще .
Оксана
0
# 11 янв, 2011 года в 22:41
Господи, куди тільки ми не звертались зі своєю бідою. Не просто сліпа дитина, а дуже проблемна з неврологічної сторони. Нам помогли тільки тут! А скільки часу було втрачено по іншим установам, лікарням, центрам. Тут ми зустріли класних спеціалістів і добре людське ставлення. Директор - людина, яка сама знає біду, зуміла створити сучасний європейського рівня центр, сама завжди знайде добре слово до кожної мами. Дякуємо вам!
Вдячні батьки
0
# 22 ноя, 2010 года в 20:49
Спасибі,що Ви є!!!
Юлия
0
# 20 ноя, 2010 года в 09:09
Я очень благодарна специалистам центра. Здесь у меня проснулась надежда , я перестала думать про свою беду, а просто поняла как жить дальше, к чему стремиться, как понимать своего ребенка, как его учить. Жаль что у нас в городе нет такого центра. Львовским родителям понятна перспектива. У них єсть садик, школа, они с раннего возраста имеют возможность получить квалифицированную помощь и поддержку .Большое спасибо руководителю и специалистам Центра развития ребенка Левеня во Львове.
Надія
0
# 28 авг, 2010 года в 01:30
Я дуже вдячна цій школі,а особливо керівництву цього закладу,тапедадогічному колективу.Таку роботу, яку виконують ці люди на правду з великої літери,не кожен зможе виконувати,а цей хороший колектив дає шанс діткам і їхнім батькам подивитись на проблему з іншої сторони. Директор,та завуч цього центру навчають батьків у яких сталось таке горе і підтримують їх не лише морально,а й фізично.Цієї роботи не оцінить ніхто,якщо не є в шкурі мами такої дитини.Звичайно і ворогові цього не побажаєш,але коли діти разом, тобто серед яких є і здорові і не зовсім,виховується мораль з малку у більш здорових дітей.Вони вчаться допомагати хворим,співчувати.Незабувайте,що фундамент доброти закладається з малку.Якщо ненавчити дитину поважати маму і батька з малку,то на хвору старість не дочикаєтесь навіть і з віком.Додам що моя дитина провчилась у цьму закладі 5,5років.Зараз навчається в звичайній школі,а підготували її до дорослого життя наші шановні педагоги ЛЕВЕНЯ. Велике Вам спасибі.Здоров`я Вам усім.
Наталя
0
# 02 июл, 2010 года в 13:15
А ніхто і не каже що це місце для здорових дітей! Це є садок -центр реабілітації для дітей з вадами зору,доречі єдиний на західній Україні.Мої діти ходять у цей центр,і я дуже задоволена,такого відношення як тут не знайдеш ніде,у садку працюють найкращі спеціалісти
mariya
0
# 07 июн, 2010 года в 14:33
жахливе, страшне місце для здорових дітей. так як вони бачуть дітей з вадами на прогулянці, на музіці! стреси і сльози від страху не можливо спинити!!! не можна поєднювати таких дітей!!!!! соціалізація прийде з віком, в такому віці це викликаєь тільки страх!!!!!!!!!!!!!!!
Люба
0
# 18 авг, 2015 года в 11:13
Не можу зрозуміти такоі жорстокості. Це місце не є страшним для здорових діток. Це ваш шанс виховати свою дитину чуйною до навколишніх і оточуючих діток. Не важливо Хворі це дітки чи здорові. Хороша мама виховає свою дитину так, що іі дитина надасть допомогу хворому однолітку, старій бабусі чи дідусю. А так я розумію шо ваша дитина навіть вам не буде співчувати, це особиста ваша проблема.
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...