Детский сад «Любисток»

4827 просмотров

(0322) 52-31-62

Город Львов
Адрес ул. Гетьмана Мазепы, 15А
Телефон (0322) 52-31-62
Вебсайт http://lnvk-lybustok.ucoz.ru/
Рейтинг 3.29 согласно 150 25 оценкам
Отзывов 25
Воспитатели / Учителя 3.43
Состояние комнат / классов 3.07
Руководство 3.40
Питание 3.47
Отсутствие коррупции 3.10
× Спасибо Ваше мнение учтено
Детский сад «Любисток»
Львов ул. Гетьмана Мазепы, 15А
(0322) 52-31-62

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
Таня
0
# 12 май, 2016 года в 13:37
Чудова початкова школа єдина в Шевченківському р-ні ,яка навчає по програмі Монтенссорі ,діти всебічно обізнані ,реально готові до реального життя з лідерськими здібностями .Вчителям оцінка відмінна !!!В класі мала кількість учнів,всі діти дружать.В учнів працює закон" один за всіх і всі один за одного".Керівництву оцінка добра.Хороше харчування -повноцінний обід.Стан класів добрий-вікна пластикові ,коврики,шкафчики для одягу,окремі туалети.Корупції 0.
Марго
0
# 20 янв, 2015 года в 18:29
я ходила туди в школу,вчителі прекрасні : - )
ліда
0
# 10 дек, 2014 года в 07:25
Садочок просто супер в мене вже друга дитина ходить.Ми зараз в яслах задоволенні вихователями,нянічкою ,харчування на "5",підготовка до свят"5".Ставлення працівників закладу дуже привітне!"5"
Іра
0
# 12 сен, 2013 года в 20:53
Садок нормальний,дитина не жаліється,ремонт-такий собі,кароче-на 4.
Анастасия
0
# 15 авг, 2013 года в 07:59
Моя дитина ходить туди останній рік.За 3 роки я знайшла 4 мінуси:погане отоплення,холодна вода,смердючі туалети і погано лакована підлога.Всьому решту,я ставлю вищу оцінку.
Ганна
0
# 06 авг, 2013 года в 15:55
Я воджу свою дитину туди,вже майже півроку.За цей час,я придивилась до цього садка і знайшла декілька недоліків:старий дитячий майданчик,вікна,і батареї.Проте,є речі,які мене радували:догляд персоналу,цікаві виступи,смачна їжа і дитяче щастя.
Моя дитина ніколи не жалілась на це,і я впевненна,що не помилилась з вибором садка!
Ольга
0
# 17 июл, 2013 года в 15:15
Моїй дитині 5 років.Коли ввечері я її забираю,вона розповідає,як провела день.По її словам я осудила,що дитсадок"Любисток",є дійсно спеціалізованим садком з вищою категорією.
зірка
0
# 22 май, 2013 года в 11:19
моя дитина ходить в цей садочок майже рік. і практично поганого я нічого не можу сказати.вихователі хороші. моя дитина любить туди ходити.розповідає віршики.гано танцює на виступах.і стала більш компанійською до діток.ми садочком задоволені.ходили перед цим влаштовувати в інший садок, так там наннас накричали, що не прийомний день.а тут такого не було.
мама
1
# 29 мар, 2013 года в 22:09
садок ужас хабарі відношення до батьків погане ,в мене ходили 2 дітей в цей садок але ще коли була попередня завідуюча ,а та що зараз це жах свою 3дитину я відала в інший садок і нкраджу нікому давати туда дітей тому що там ніхто за дитиною недивиться і ще відкривають вікна коли діти сплять щоб ще більше хворіли і неходили
мамочка
0
# 24 фев, 2013 года в 19:20
ми ходимо в любисток,садок не поганий але є різні вихователі,мій син ходить останній рік і слава БОГУ що це вже останній ! перших три роки ми ходили з задоволенням в нас були дуже хороші вихователі,а цей навчальний рік нас перевели в іншу групу бо наша група випустилася і дітки пішли в школу,а мій син з кінця року і ми підемо в школу тільки цього року.Інам прийшлося ходити в іншу групу в якій вихователька хамка їй би тільки гроші а дітьми зовсім не займається
мама
0
# 05 ноя, 2012 года в 14:09
моя дитина ходила в ясельну групу. Тому розповісти мені, що там робиться ще не вміла. Не буду багато писати, але після садочку ми з дитиною опинилися в реанімації з отруєнням... Пережили три жахливих дня в критичному стані. Зате завідуюча сказала, що то ми незнати чим годуємо дитину вдома. Через тиждень я дізналась, що в той день ще 3 дітей з інших груп потрапили в лікарню з отруєнням... Зараз ми ходимо до іншого садочка і надзвичайно задоволені всім, а той час я згадую як страшний сон...
Христина
0
# 12 апр, 2019 года в 19:07
В який садок ходите?
Кіцюня
0
# 21 июн, 2012 года в 22:35
Садочок чистий, з дітками гуляють в будь-яку погоду, дивляться за ними, моя дитина туди ходе із задоволенням! Знаю що в наш садок возять дітей з інших районів, бо там на високому рівні підготовка до школи.
Мама
0
# 27 фев, 2012 года в 21:28
Мій старший син відвідува садок за попередньої завідуючої, дах протікав не перший рік, що це була за завідуюча, що сама не знайшла коштів на ремонт?????? Діти спали, а між ліжками стояли миски і відра у які скапувала вода.
Зараз цей самий садок відвідує моя донька, і я бачу зміни. Теперішня завідуюча знайшла кошти на ремонт даху.
З нашою допомогою (батьків) було відремонтовано сантехніку, поміняно вікна, зроблено ремонт в актовому залі.
І ще одне, кошти на потреби я здаю батьківському комітету, а не завідуючій, який потім звітує куди вони були потрачені.
татко
0
# 03 фев, 2012 года в 16:23
недавно ходили писати заяву в ясельну групу, директор садка відразу сказала 3 умови: 1)в групі буде 2-3 дитини з відхиленнями (типу з ДЦБ); 2) по 40 укр.$ щоб було 2 вихователі замість 1-го після обіду (якби по бажанню); 3) і по 500 укр.$ на рахунок закладу при вступі дитини. Але чесно кажути, на сьогодні напевно не має таких садочків де б не було добровільно-примусових пожертв, за вийнятком приватних.Фактично, якщо пожертви більш-менш розумні і прозорі то з цим можна миритись. мені здається найкращим "лакмусомим папірцем" буде реакція дитини на атмосферу в садочку, якщо дитина буде задоволена, то тоді мета виправдає засоби...
мама
0
# 04 окт, 2011 года в 19:47
садочок справіді хороший.вихователі займаються з дітьми.мая дитина ходить в цей садок.але нарахунок навчання шкільного не думаю продовжувати в *любистку*.теперішні завідщуюча справді зовсім не вміє вести розмову.не має жодних правил етикету.про які вчать на кожних курсах,хто очолює такі останови і займається з дітками
Гілочка
0
# 22 сен, 2011 года в 15:59
Садок супер! Особливо добрі вихователі!
мама №1
0
# 11 сен, 2011 года в 17:47
А нам садочок подобається, діти доглянуті, вихователі уважні,завідуюча дійсно трішки наглувата, але зато в самому садку дуже добре і чисто. Принаймі в нашій групі, і з дітьми займаються, старша дитина в минулому році пішла до школи після "Любистка", то є зараз серед найкращих учнів в класі, все ж таки садок дає добру дошкільну освіту. А кому щось не так, то висловлюйте свої притензії зразу, мовчати не треба, а як вже взагалі не подобається, то в нас в районі купа інших садків є, вибір завжди за батьками.
мама
0
# 09 сен, 2011 года в 17:06
Ми ходили в цей садочок . Враження негативне! Порядку ніякого, завідуюча думає тільки про гроші, а те що вона працює з дітьми значення не має. Робота садочку поставлена погано.Я розумію, що фінансування не достатнє і по можливості, батьки можуть допомогти, але це по можливості, а не в приказному порядку. І ще на рахунок того як за дітьми дивляться: то дитина ясельного віку за межі садочка вийшла, то на цвях на майданчику сіла.
Мамка
0
# 31 май, 2011 года в 14:45
Як можна гарантувати на 200% за кошти і в цілому рекламувати "Любисток", якщо ваша дитина не ходить в цей садочок та щей живете в другому кінці Львова. Може ви там працюєте і робите собі рекламу і захищаєте директора хабарницю?????
Мамуся
0
# 18 апр, 2011 года в 10:34
На мою думку садок ПРЕКРАСНИЙ, те що завідувач строга, то це так і має бути, інакше вона б не була завідуючою та директором. Всі кошти які батьки здають на садок ідуть виключно на благо самого садка, -- це я Вам можу гарантувати на 200%. Я свою дитину дуже хочу водити саме у цей садок, але живу в другому кінці Львова, тому такої змоги не маю, але якщо ще взяти і порівняти садок де ходить моя дитина зі "Любистком", то Любисток тоді получається взагалі найкращий садок у Львові. Уявіть що у садку де ходить моя дитина регулярно по пів дня включають мультики, щоб дітей заспокоїти, та щоб вихователька, яка і так нічого не робила - відпочила!!!!!!
Того подумайте, що Вам важливіше вкладання в свою дитину чи просто спихання дитини в будь-який садок, щоб в хаті не сидіти.....
мамуся
0
# 23 мар, 2011 года в 12:30
Мені садок дуже подобається, маю з чим просто порівняти і харчують добре і за дітками дивляться!!! В нашому районі кращого нема!!! А те що декому завідуюча не подобається, то їх справа, і зрештою не завідуюча ж веде діток, а вихователі. А на рахунок хабарів, я знаю всі розцінки в кожному садку, і повірте - Любисток просить найменше, а особисто мені взагалі ніхто нічого не казав, я сама зробила доброчинний внесок, дежава ітак нічого не може, то чого ж від неї чекати? Найнижчий рівень життя в Україні з поміж пострадянських країн.
мама
0
# 07 мар, 2011 года в 20:46
нічого вона не назбирає,а якщо щось і назбирає то тільки собі,дах в актовому залі тече другу зиму не може зробити батьків поставила перед фактом що потрібно 200 тис. щоб зремонтувати,а що ж вона за завідуюча яка не може гроші для садка знайти?взагалі не розумію за що їй зарплату платять.Останнє що придумала різні гуртки по 35 гривень,які раніше були безкоштовні і які входять в освітню програму для садків,наприклад умілі ручки,де діти ліплять клеять, що вони мають і так робити,а якщо дитина не ходить на гурток просто нічим не займається.
От такі негативні емоції від особи, яка є завідуючою в садку складають враження і про весь садок.
Ірина
0
# 09 июн, 2010 года в 10:56
Перша зустріч почалася з відвертого наїзду на підвищених тонах...Ви зобов"язані... Ви повинні... А потім: "Доречі мене звати..." Тут не потрібно мати психологічну освіту, щоби зрозуміти помилку у побудові вступної розмови. Я думаю що вона назбирає грошенят, зробить ремонт і заробить авторитет гарного садочка, та дбайливої завідуючої. Але яким шляхом :( Садочок, це преша освіта моєї дитини. Яку освіту може дати моїй дитині неврівноважена, нагла егоістична людина, яка доречі підбирає відповідну команду. На рахунок попередньої завідуючої, я рік тому перед тим, як прийти до садочку мала нагоду познайомитись. Згідна також з коментарем, вище. Доречі цікаво, де вона. Нам Вас бракує.
мама
0
# 17 май, 2010 года в 18:52
раніше в садку була супер завідуюча, яка дбала про нього і дітей, а тепер прийшла некультурна і егоїстична особа, яка тільки і думає, як напхати свої кишені батьківськими грішми.Почались постійні побори, тоїй на фарбу, тоїй на забор, тоїй ще на щось, і все це приказним тоном. так якби їй всі чимось зобовязані.Яне кажу щоб взагалі не здавати грошей, зрозуміло якщо батьки не дадуть,то ніхто не дасть, але це все треба робити не приказним тоном, а вміти залагоджувати іншими способами.Навіть не вітається, якщо ти до неї вітаєшся, а минула завідуюча знала імена і прізвища всіх дітей, навіть деяких батьків.Дуже неприємна особа.
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...