Детский сад «Малыш»

4640 просмотров

(0322) 63-24-44

Город Львов
Адрес ул. Владимира Великого, 41А
Телефон (0322) 63-24-44
Рейтинг 4.05 согласно 175 31 оценкам
Отзывов 31
Воспитатели / Учителя 3.91
Состояние комнат / классов 4.23
Руководство 4.00
Питание 4.23
Отсутствие коррупции 3.86
× Спасибо Ваше мнение учтено
Детский сад «Малыш»
Львов ул. Владимира Великого, 41А
(0322) 63-24-44

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
Марія
-1
# 01 окт, 2013 года в 10:52
Садок справді хороший. І школа теж (старший син уже в школі). Так, ми справді самі робили ремонт і в групі, і в класі. Але така ситуація всюди. І нам ніхто не наказував що робити, які вікна чи меблі міняти. Ініціатива була від нас. І, напевно, люди що написали попередні два коментарі не зовсім в нашому світі живуть, а якимись власними реаліями. Де ви бачили на сьогоднішній день ремонти в класах чи групах за кошт держави? Чи може десь меблі спішить держава купувати чи вікна міняти? Стосовно оплати в мене теж були питання на які мені чітко і конкретно відповіли і все пояснили. А за те, що ви дитину повели в інший садок - "Дякую"! Групи ж переповнені. Садок справді один з найкращих у Львові!
Іринка
0
# 12 сен, 2013 года в 21:15
Садочок переповнений. Умови створюють самі батьки за свої гроши (по можливості)роблять ремонти, купляють меблі,ремонтують майданчики. Куди іде щомісячна оплата взагалі не розумію. А на рахунок вихователів, то як повезе. Другій наший дитині дуже повезло з вихователями. А перша дитині не дуже,. ми ніяк не могли зрозуміти щож тут доброго і за що цей садок так хвалять.А виявляется вся справа в людях(вихователях).Просто де які працюють на 100 відсотків (але це складно при кількості майже сорок дітей) а де які на 10.
Я думаю що хороших вихователів можна знайти і в звичайному садку
Рекомендаціі: якщо ви точно знаете що попадете в хорошу группу то можете спробувати.
Артур
0
# 03 сен, 2013 года в 21:49
Садок хороший в порівнянні з іншими,але.... Ці хороші умови створюють самі батьки, але аж ніяк керівництво садочку, тому цей садок існує і процвітає лише завдяки зусиллям батьків: ремонти, вікна , майданчики і т.п., також постійні щомісячні збори на необхідне, фонди груп...Нарікань на вихователів в принципі немає, але в інших садочках вихователі абсолютно не гірші. Вважаю , що щомісячна оплата неоправдано зависока.
Рекомендація батькам , які збираються віддати свою дитину в садок "Малюк" - "сім раз відміряй -раз відріж".
Другу дитину віддав в інший садок-в три рази дешевший і нічим не гірший і не пожалів.
Марія
0
# 06 авг, 2013 года в 15:40
Так в чому ж річ - 5 років навчання і вперед до роботи в школі! Така легка робота! А зарплата яка хороша! А відпустка яка довга! 56 днів!!! Уявляєте??? А які навички, вміння, терпіння треба мати, щоб створювати тепло півдня в класі!!! І різне буває за півдня, ой різне! А скільки здоров'я треба вкласти, щоб підтримувати це "тепло" півдня, хтось про це знає? Чомусь на сьогоднішній день, одиниці випускників педвузів йдуть працювати в школи... І чому так? Тому, перш ніж писати дурниці відчуйте це на собі!

Вчитель працює півдня в теплі - гарно сказано, але це зовнішня поверхнева оцінка. Ця оцінка необ'єктивна. Мало хто знає, що вчительська робота ЦІЛОДОБОВА. Так-так, цілодобова і в будні, і у вихідні. Починаючи від "півдня в теплі" (справа в тому, що інколи може бути дуже спекотно), і закінчуючи великою купою, я не перебільшую, вели-и-и-кою купою паперової роботи вдома. Звичайно, ілюзіями легше жити, але давайте дивитись на речі реально!
Галина
1
# 24 май, 2013 года в 16:37
Я б не казала, що вчителі сьогодні працюють аж за такі копійки. Сьогодні нікому не є просто, а в порівнянні з іншими професіями, то і зовсім вчитеям не є зле. Вчитель працює в теплі, пів дня, має велику відпустку. А вчителям малюка то ще краще ще й роблять що хочуть і кажуть батькам що хочуть, і все ім з рук сходить. Іх не жаліти треба ім позаздрити можна.
зоряна
0
# 14 ноя, 2012 года в 21:41
А я обожнюю цей садок!Моі діти (5 і 7 рочків) ходять туди вже 4 роки .Для нас "Малюк" як рідний дім!Не уявляю собі іншого закладу для моіх дітей. Прекрасне відношення вчителів і вихователів: п.Наталя,п.Таня.п.Христина,п.Слава,п.Наталя,п.Оля - моі діти і ми батьки ні коли вас не забудем! п.Оксана ,п.Галя- ви найкваліфікованіші вчителі , ви найкращі! За ці копійки які вони отримують, я вважаю ,що вони прикладають титанічні зусилля щоб навчити наших дітей не тільки добре вчитись, а й відноситись один до одного з любов"ю та розумінням.
???
0
# 14 окт, 2012 года в 22:33
Ого! То "Малюк" це базар?! Ні, дякую, я школу шукаю!
Мама
0
# 18 авг, 2012 года в 15:02
Погоджуюсь, що школа жахлива. Ласкаво просимо - спробуйте.
Юля
0
# 11 июл, 2012 года в 14:23
Маю досвід перебування в "Малюку" 8 років (3 діток ). Повірте, про вчителів вище сказане - нічого подібного, так строгі, вимогливі, але так має бути в теперішній час. Ви повіться яке зараз суспільство. А на поведінку дитини слід звернути увагу, поки не пізно. І не треба забувати, що це ШКОЛА, дитина прийшла вчитися, а не витрачати час на підготовки до свят, так, у садочку часу на це предостатньо. Тому хочу стати на захист вчителів "Малюка" і сказати дякую за титанічну працю!
мамуся
0
# 11 июл, 2012 года в 10:26
цікаво, чим цей садок відрізняється від інших і, аналогічно, чим школа різниться з іншими навчальними закладами?
Мама випускника
0
# 06 июн, 2012 года в 19:43
Дякую усім хто зробив навчання та перебування моєї донечки у "Малюку" пізнавальним, цікавим, комфортним, спокійним.
П. Наталя та п. Леся - найкращі вчителі ( строгі але люблячі).
П. Христина - серце "Малюка".
Нехай Ваш заклад процвітає!
Діна
0
# 11 май, 2012 года в 01:21
А загалом школа у Львові не одна, до Вашого відома)
Ви можете знайти таку школу, в якій Вам і Вашій дитину буде комфортно і де до неї ставитимуться з повагою, розвиватимуть усі її таланти і навчатимуть так, як Ви бажаєте!
Як то кажуть: "базар великий")
О, і так)) Пані Оксана, пані Галя, пані Ліля - це взагалі вчителі від Бога!
На жаль, не мала можливості навчатись у інших, проте прекрасно знаю, що вони професіонали і люблять свою справу!
мама
0
# 11 апр, 2012 года в 16:52
Є різні вчителі та вихователі. Двоє моїх дітей ходить у цей заклад. Діти задоволені, щасливі, але батькам це обходиться у круглу суму.
Мама
0
# 14 мар, 2012 года в 23:52
Садок в МАлюку справді супер, а от школа... вчителі так себе ведуть ніби забули що існують за гроші батьків. Гарне відношення до дітей знайдете лише на стендах при вході. Святкові ранки закінчились із випуском зі садка. Школа, яка називає себе сучасною, насправді такою не є, бо поваги до дитячоі особистості тут немає, підтримки теж. Щось не вдається- значить дурний, зробив щось не так- твоі проблеми. Вчитель друга мама- це не про вчителів Малюка. Звичайно ж не про всіх мова, вчитель фізкультури просто супер, а от класоводи жахливі. Сумно, бо батьки шукають альтернативу радянській школі, а напорюються на спотворену іі копію тільки в гарненькій обгортці. Хочеться чути від учителя про позитивні поступи дитини зроблені, завдяки тому ж вчителю, але ні дитина або нічого не зробила( тобто поганого) або ж таки ваша дитина погана. У Малюу, якщо дитина прийшла з якимось талантами, іх успішно придушать, замість того щоб виявити і розвинути. Слід міняти або відношеня або вчителів.
наталя
0
# 10 мар, 2012 года в 15:42
Садок - супер!!! Пані Христино, зробіть сайт "Малюку"!
оля
0
# 10 мар, 2012 года в 15:40
Вихователі і вчителі - СУПЕР!!! І не правда що не зацікавлюють дітей, і програма в "Малюку" просто чудова. А от директор ... (не буду писати).
Іра
0
# 13 ноя, 2011 года в 20:34
Знайома особисто з пані Христиною, дуже приємна особа, хоч і не давала туди дітей, але в планах маю, справляє дуже хороше враження!!!
Нещодавно дізналась що там іще і школа є:))))
анонім
0
# 12 окт, 2011 года в 21:39
група "Бджілки": просто супер!
аня
0
# 08 сен, 2011 года в 20:40
я не погоджуюсь з вищесказаним про директора та вихователів.
свою першу дитину водила туди,другу воджу і третю,якщо Бог дасть,теж туди поведу.не варто всіх рівняти під одну планку,а п.Галя з п.Світланою-найкращі
sveta
0
# 14 июн, 2011 года в 10:25
Школа супер!
Вчителі пані Галя і пані Оксана самі найкращі!
maria sakhno
0
# 16 май, 2011 года в 20:52
я в МАЛЮКУ вчилась два роки та один рік в садку мені мені дуже сподобалося!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
мама
0
# 22 фев, 2011 года в 18:32
Ні одного разу не пошкодувала, що віддала туди дитину. Дуже хороші вихователі, добрі няні. До діток відношення просто супер! До батьків також! Приємна психологічна атмосфера. Директор п. Христина дуже порядна людина, відчувається що любить свою роботу і переймається нею. Найтепліші враження від таких вихователів в дитини, це: п. Наталя - просто супер, п. Оля, п. Ірина. п. Степана, вчителя фізкультури діти обожнюють!
Олена
0
# 31 янв, 2011 года в 12:56
садок хороший, дітей пильнують, приміщення і територія чудові, гуртки теж хороші!
Мама
0
# 27 янв, 2011 года в 15:30
У цьому садку-школі мої діти вже 8 років. Дуже вдячні всім працівникам без виключення! Директор п. Христина робить все для закладу, гроші батьків ідуть тільки на те, на що батьки їх здають - всі, хто цікавиться, може завжди довідатись, куди саме розподілено їхні гроші. Окремо вдячна висококваліфікованим вчителям початкової школи, які (що зараз велика рідкість) насправді зацікавлені дати дітям освіту. У цьому садку-школі люблять дітей!!!
Оксана
0
# 09 ноя, 2010 года в 15:37
"Малюк" - один з найкращих садочків Львова. Двоє наших діток відвідують цей заклад з двох років. Щоранку Із задаволенням ідуть в садок та школу.
Так, групи ремонтували за кошти батьків, але така ж ситуація у всіх садках міста. Директор - чудова людина.
Леся
0
# 24 окт, 2010 года в 20:51
Дякую "Малюку" за чудових вихователів групи "Сонечко", бо направду люблять дітей, добре до них відносяться. Мені і моїй дитині завжди приємно згадувати про них. Сумуємо за своїми вихователями п.Славою і п.Наталею.
анонім
0
# 07 сен, 2010 года в 16:26
найкращий садочок при директорі п.Ріті.Це найкращий садок у цілому Львові.Ходили туди з великим задоволенням і зараз би пішла, але вже велика(((((
Наталя
0
# 11 июл, 2010 года в 20:37
Величезні гроші,які платяться нізащо.Умови батьки створюють самі(за свої гроші),окрім оплати по всіх чеках.Пані Христина-хапуга!!!Нічого не вкладає у цей садочок.Завжди одні і ті самі відмазки(немає грошей...Звідки ж ми візьмемо?Якби ж батьки те-то і те-то...)От батьки і роблять,змінюючи одні одних.По всіх правилах повинно завжди бути 2 вихователів і няня.Але,чомусь.коли не прийдеш за дитиною,вихователь один.Нічого не робить з дітьми після денного сну,не зацікавлюють діток.Програма,по якій вони повинні працювати,виконується десь на десяту частину.Коли було масове отруєння дітей по садку,пані Христина сказала,що вона,навіть,не знала про це...Загалом,якщо хочете перевірити мої слова,віддайте туди свою дитину.Я б туди вже свою не віддала!!!!!!
Ірина
0
# 27 янв, 2010 года в 18:29
Моя донечка Софійка ходила в цей садочок повні два роки з 2005 по 2007 р.р. В нас сформувались тільки позитивні спогади і про п.Світлану, і про вихователів. Свою молодшу донечку планую відвести теж в "Малюк".
Соломія Гера
0
# 08 янв, 2010 года в 19:38
всі дуже задоволені! Пані Христина найкращий директор!!!
Мирослава
0
# 21 ноя, 2009 года в 21:56
Дитина в садку-школі 4 роки. Дуже задоволені.
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...