Детский сад «Школа-сад 1, 2, 3»

9019 просмотров

(0322) 62-20-12

Город Львов
Адрес ул. Любинская, 89В
Телефон (0322) 62-20-12
Рейтинг 3.26 согласно 365 58 оценкам
Отзывов 58
Воспитатели / Учителя 3.59
Состояние комнат / классов 3.42
Руководство 2.99
Питание 3.30
Отсутствие коррупции 3.01
× Спасибо Ваше мнение учтено
Детский сад «Школа-сад 1, 2, 3»
Львов ул. Любинская, 89В
(0322) 62-20-12

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
Тетяна
-1
# 13 ноя, 2018 года в 10:47
На скільки суперовий садочок , на стілки жахлива школа. Дітей затуркують так, що просто жах!!!! Перед батьками одне ставлення до дитини ,а на справді зовсім інше !!!! Якщо ви готові постійно ходити і носити подачки ,підлизувати одне місце вчитилям і самій Любі Федорівній, то вам саме туди!!! В іншому випадку до вашоі дитини буде просто жахливе ставлення!!!! До речі якщо захочете дитину забрати з того аду, то документів всіх яких належно вони чомусь не віддають, чому не відомо!!!! Тому, шановні батьки, перед тим як віддавати свое дитя в цей конц. табір добре подумайте!!!!
Анонім
-1
# 27 июл, 2018 года в 16:46
Садочок такий собі,знала б швидше далаб в інший.. корупція всюди є.. але в 127 зазу сказали здати 1500 бо вставили двеі і вікно..тут 400 грно канцоваи іпосуд і постіль- даже незнаю як висались в ту суму батьківський комітет.. Вихователі,невстигають..діток повно..Незадоволена вих. Ольгою -їй пора на пенсію, мабуть в 78 працювати -то занадто, дитині з пешого тижня не сподобалась вона .. та і мені, погано дивитись за дітьми- лиш би спекатись.
Ірина
0
# 13 фев, 2019 года в 21:00
Вам до Ольги як до неба!!Для початку писати навчіться.
Вікторія
-1
# 14 янв, 2018 года в 20:14
Не розумію, чому такі відгуки написані тому, що садочок цілком задовільняє. Директор Любов Федорівна - людина жахлива, хабарниці ще та, якій давно пора на пенсію. Абсолютно не цінує своїх працівників, на яких і тримається садочок. Окремо хочу висловитися про кухню, яка є в хорошому стані і моя дитина харчуванням задоволена. Оладки, сирна запіканка, сирники, котлетки - улюблена їжа, просить готувати таке вдома. Тому однозначно рекомендую.
Анна
-1
# 06 июл, 2017 года в 01:36
Абсолютно не згідна з такими поганими відгуками. Ми дуже задоволені школою і садочком. Дуже!!! Школа дає високу підготовку. Коли після 4 класу половина діток з класу йде в гімназію Євшан, а друга в гімназію ім. Стуса, це говорить про дуже високий рівень підготовки дітей. І половина класу дітей є призерами олімпіад. Атмосфера в класі, як вдома. Діти не хочуть йти зі школи додому. Вчителі від Бога. А такі хамські відгуки може написати лише людина з відповідним рівнем вихованням.
мама Ксенія
-1
# 04 июл, 2017 года в 23:42
Садочок непоганий за рахунок вихователів, завідувач специфічний експонат з своїми принципами і гонором, як не з тої ноги встане, то краще до неї не підходити....сама адекватна там Леся Ярославівна, за що їй велике Дякую, бабі Олі дійсно пасувало б уже йти на пенсію, але хто захоче няньчитись з дітиськами за таку зарплату, хоча вона як людина дуже хороша....... плинність кадрів є, відповідно якась нестабільність для діток
Мама
-1
# 17 май, 2017 года в 19:07
Садочок дуже хороший за рахунок вихователів, а директор хамка,і працівників за людей взагалі не має!!!! Нічого не роблять тільки п'ють ( маю на увазі адміністрацію).
Мама
-1
# 23 дек, 2016 года в 20:24
Директор садочку Козак Любов Федорівна - ХАМКА. Не вміє спілкуватися з людьми. Шкода педагогів які працюють під таким керівництвом такої особи.
Галина Єгорова
-1
# 23 янв, 2016 года в 00:58
Я зареєструвала свого сина чи дійсна ...ця елекрона реєстрація. Чи треба йти в самий садочок записуватись..
Sonce
0
# 19 ноя, 2015 года в 17:01
Який предмет викладає? Планую малого на перший клас туди- щоб не попасти до такої
Ольга
-1
# 28 окт, 2015 года в 17:25
Ми ходили у школу . Нам в учітеля досталась Остапишин Оксана Юліанівна. Вже два рокі лікуємось в невролога. Нервовий тік , неврози. В цией вчітельки немає любові до дітей , повна відсутність співчуття , вона здатна довести дитину до нервового зриву , дуже схільна до зведення рахунків з дітьмі ( якім по 8-9 років ) На виховних годинах вона в присутністі всього класу вішает ярлики на дітей ( дає ім негативні характеристики)
Мама
-2
# 28 сен, 2015 года в 20:36
У ясельній групі сирість, у всіх інших сирості немає. Садочок суперовий. Вихователь Леся Ярославівна чудова!!! Тільки завідуюча досить дивна. Впринципі садком задоволена!
Просто Мама
-1
# 31 мар, 2015 года в 16:49
Моя донечка на даний момент ходить у ясельну групу. Тому не можу говорити про весь садочк, але своєю групою ми задоволені. Вихователі Ольга Григорівна та Наталя Петрівна добре дивляться за дітьми, займаються з ними та приділяють достатньо уваги. Звісно, що буває всяке - то їсти не хоче, то спати, то ще щось.... Але це ж діти, ми самі не завжди можемо вмовити своє чадо щось з"їсти. Єдиним мінусом цього садочка, який я бачу на даний момент - велика сирість у групах.
Петро
-1
# 09 дек, 2014 года в 16:08
Жахливий садочок.!!!
Михайлова Ірина Ярославівна
2
# 13 июн, 2013 года в 11:10
Хочу висловити щиру вдячність Ользі Григорівній за свого синочка, Владислава. Ольга Григорівна - велика шана Вам і хвала, за те, що вмієте знайти підхід до кожної дитини. Ми полюбили Вас за Вашу любов і ласку до всіх діточок, за все перебування у вашій групі мій малий жодного разу не попісявся чи був не витертий, завжди був нагодований навіть краще ніж я сама змогла би його погодувати. Ольга Григорівна - ви справжній професіонал своєї роботи , щиро , дуже щиро Вам вдячна.Зівжи з усмішкою згадую, коли випросила вас на дві хвильки в роздягалку, як діти стукали за вами в двері щоб ви прийшли - Ви серцем відчуваєте дітей а це зараз дуже велика рідкість.Ольга Григорівна я щиро бажаю вам міцного здоров'я, сили, наснаги, та терпіння яке Ви ітак неймовірно проявляеєте в своїй професії. 200 роів Вам життя і стільки ж трудового стажу:)))
Маряна
-1
# 08 май, 2013 года в 15:25
Яслі хороші лише завдяки виховательці , а школа просто жах.
випускник
-1
# 09 апр, 2013 года в 19:50
в садочку правда є багато недостатків вчителі коли діти гулятюь говорять і не звертають уваги одного разу я впав і розбив голову а вчителі навіть уваги не звернули. А Вікторія Петрівна вчителька англ. мови це взагалі інша розмова я поступив у гімназію "Євшан" то у мене все добре крім англійської мови . Вікторія Петрівна вміє лише брати щоденники і записувати розмовляє на уроці у той час як я сиджу тихо і спокійно вона бере хабарі і ставить хороші оцінки лише тим дітям які ходять до неї на додаткову англійську. Загалом школа нормальна крім англ мови раджу ходити на додаткову англійську до якогось репетитора але ніяк не до вікторії петрівної
михайло
-1
# 02 янв, 2013 года в 14:33
Школа це зовсім інша справа.Вчителі міняються дуже часто,що дитина не встигає привикати. Як вчитель добрий то його коллектив з Їсть скоро. ВНЕСКИ СПЛАЧУВАТИ ПОТРІБНО РЕГУЛЯРНО!!!!!!!
В класі 2 вчителя.Один займається під час уроків. Другий на групі продовженого дня зробить за додаткову плату домашнє завдання з вашою дитиною. Як не домовитись то над нею будуть знущатись,заставляти в першу чергу робити завдання ті що ваша дитина не може виконати або чогось не розуміє.Це робиться для того щоб дитина ваша прийшла до дому і знову сідала з вами за уроки.
На жаль в цій школі навчать ненавидіти вчителів, робити уроки, дадуть зрозуміти, що таке несправедливість, а у відповідь на запитання " чому так?"
дадуть відповідь "ТАКЕ ЖИТТЯ".....
Хоча одна вчителька була хороша. На жаль я не пам ятаю її ім я через те що не вчила мою дитину!!!!
михайло
-1
# 02 янв, 2013 года в 14:31
Чисто випадково попав на цей сайт, почитав відгуки про школу-садок 123 та згадав навчання своєї дитини. В садочку, як в садочку: дітей могли потрусити, як треба могли покричати,можуть вкрасти верхній одяг!!!!!! Вихователі різні !!!!! Найкраще як хочете віддати туди дитину потрібно піти вечером коли батьки забирають дітей ,вони все розкажуть. НЕ ДУМАЙТЕ ЗАПИСУВАТИСЬ НА АНГЛІЙСЬКУ В САДКУ, ДАРЕМНА ТРАТА ГРОШЕЙ. Не знаю чи працює ще вікторія петрівна /це просто повний нуль/.Ходить в групу за ваші гроші на 5-10 хв. читає щось на анг. діти роблять що хочуть її не чують.
оля
0
# 08 ноя, 2012 года в 20:35
скажіть це школа з 1по 4 клас
мама
0
# 22 сен, 2012 года в 14:20
Чи світ перевернувся догори ногами, чи люди втратили здоровий глухд, щоб поливати брудом інших людей. Що за Лоли ,яка там Совість це люди без елементарного глузду. За Ольгу Григорівну ми молились,щоб ще поробила бо менші підростали і помогла у вихованні в найважчий період дитинства.Кожна мама приводить у садок і думає що наймає гувернантку для тільки її дитини , а інші діти нецікавлять. Український принцип "моя хата скраю", моя дитина одна і нехай бігають тільки коло неї. Порядна людина коли їй щось не подобається звертається відкрито з аргументованими скаргами. А коли щось недовподоби шукає інший приватний заклад. І ще що до вихователів ,які говорять , а деяке дивиться зі сторони, ви впевнени що це вихователі говорили, а не мамочки збирали останні плітки між собою.
правда
0
# 17 сен, 2012 года в 21:11
.І це ще не весь перелік важкої праці вихователя і няні. Останні ще і змушені прибирати на подвір"ї дитячого садочка:прибирати листя, садити квіти......Після цілого напруженого робочого дня вислуговувати незадоволених батьків ,котрих невлаштовує то, то, то і то і ще щось...Складається враження, що всі батьки ідеальні!!!!!Іхні діти завжди чисті,доглянуті завжди вдома їдять, ніколи не б"ють інших дітей., завжди діляться іграшками!А приходять у садочок і у всьому винні тільки вихователі.
Вони винні у всіх смертних гріхах, які тільки можуть лиши бути, що стосується Наших дітей!!!Нам батькам усе не так!!!!!
Коли ми були ще у ясельній групі, я допомогала вихователю одягати дітей на вулицю...15 дітей. . Вони просто молодці!!!!!!!!!!!!
І перш ніж обливати брудом людей на весь нет, поставте їх на своє місце...
правда
0
# 17 сен, 2012 года в 20:57
Добрий вечір!!!!
Відносно слів "Майте совість" щодо молодшої групи. Моя дитина відвідує цю групу і ніколи не жалілася на вихователів, а тим більше не чула, щоб в групі били дітей( кидали на землю, хапали за ноги). Це витвір Вашої буйної уяви.
Вихователі в молодшій групі - прекрасні педагоги, Вони молодці, що дають собі раду з 30 і більше дітьми. Ви в дома маєте одну дитину, а вони більше 30. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Я би подивилася на Вас "Майте совість", коли би ви були на їхньому місці?!Цілий день, як бджілки, працювати: дітей заспокоїти, вислухати всіх батьків, що треба вдягати, що треба дати, вітамінки після обіду, таблетку до їди, чого такий рахунок на квитанції, чого, чого.....Дати дітям істи, помити посуд, робити уроки малювання,, годувати, переодягати, вкладати спати, застелити ліжка,гратися, читати книжки,,одягати на вулицю, перезувати, мити руки після вулиці, водити кожну дитину у туалет,підтирати 30 дитячих поп
правда
0
# 17 сен, 2012 года в 16:21
Кожен має своє бачення і свою думку, кожен бачить , те, що йому хочеться бачити!!!
Моя дитина відвідує садочок 123 я цілком задоволена. Дитина доглянута, нею займаються.
Ольга Григорівна педагог від Бога. Добра, відповідальна і привітна людина. Це у Вас "ЛОЛА" не все в порядку з головою, якщо пишете такі відгуки про прекрасного педагога. Причина , по якій Ваша дитина пісяється, можна пояснити періодом адаптацією дитини до садочка, або ж просто соромиться сказати про це. Не треба всі проблеми вішати відразу на вихователів. Батьки, котрі приводили своїх дітей у підгузниках , з великими словами подяки зверталися до Ольги Григорівни, що привчила їх до горщика, бо мамі це ніяк не вдавалося.
наталя
0
# 17 сен, 2012 года в 10:15
добрий день я хочу стати на захист вихователя ясель баби Олі.вона добре ладнає з дітьми знаходить підхід до кожного діти іі люблять.моя донька ходить в цю групу другий тиждень я не маю жодних зауважень до садка. Шановна лола підійдіть до вихователя і вискажіть своі притензіі а не обливайте брудом в неті
тота.
0
# 16 сен, 2012 года в 20:41
Шановна, Лола!

Перш ніж написати таку інформацію на сайт (відгуків про садок), перевіряйте свою грамотність, та інформацію про вихователя, якого "обливаєте брудом". Як, Ви, можете зранку усміхаючись, віддавати свою дитину в руки вихователю, якого так жорстоко "поливаєте брудом". Як, Вам, не соромно?????????Моя, Вам, порада: "Не плюйте в джерело, з якого воду п'єте". Задумайтесь! Вже всі знають - хто така ЛОЛА!!!!!!!!!!!!!
Майте совість!!!!!
0
# 14 сен, 2012 года в 21:28
Шановний користувач "Майте совість", а ви не знаєте що садать ще й за те :що мами яка кожен день в нетверезому стані забирає дитину з садочку і обзиває дитину нецензурною лексикою в присутності вихователя та батьків садочку !!! А ви не знаєте що посадити можна ще й за те що, нетвереза мама разом із усією нетверезою сімєю , бють по черзі дитину, а синяки і погрози переадресовують в бік вихователя !!!! Так що задумайтесь про виховання своєї дитини і про те що говорите, тому що у вас не залишилося ні каплі здорового глузду!!!!
Софія Самардак
0
# 04 мар, 2016 года в 18:07
щож ви за люди такі які бачуть як б"ють дитину і ще досі не повідомили в соціальні служби ,а потім такі мамаші дітей до смерті забивають а винні ті люди яким все до одного місьця!!!! Негайно повідомте про це в соц служби !!! Виконайте обов"язок громадянина!!!
Оля
0
# 12 сен, 2012 года в 13:52
Моя дитина ходить вцей садок уже давно і я стільки натерпілась, що не рекомендую нікому. Постійні хабарі, погане харчування, сирість у всіх групах, а щей погрози діточкам. Куди дивиться Любов Михайлівна не відомо.
ПРОСТО ЖАХ !!!
0
# 12 сен, 2012 года в 11:00
садочок поганий, в яку групу не зайдех у спальнях сирість, хоча постійно роблять ремонти ( за які оплачують батьки), харчування погане, здирництво грошей навіть на миючі засоби які видає держава. Догляд дітей ніякий, на вулиці діти роблять,що хочуть і майже без догляду вихователів, які стоять в стороні точуть ляси між собою. Садочок просто жах вихователі погрожують і залякують дітей, а знаменита всім деректрова Любов Михайлівна прикриває всіх, замість того,щоб навести порядок у своєму садочку, вона дивитьсь хто більше суне їй в кішеню.
Майте совість!!!!
0
# 11 сен, 2012 года в 11:44
ясельною групою задоволена претензій не маю претензій Ольга Григорівна чудовий викладач хай там хто що каже .Звересня моя дитина перейшла в молодшу групу якою я зовсім не задоволена оскільки моя дитина жаліється на постійне приниження та погрози вихователя який обіцяв зламати їй ручку та хапав за ножки та кидав на землю.на даний момент моя дитина боїться ходити в цей садочок.на разі я це так не залишу і буду звертатись у відповідні контролюючі органи.Причому сказано що моєї виховательки на той момент не було а була інша з групи.Ви закріпляєте за групою викладача для того щоб він дозволяв іншим бити своїх підопічних чи для того щоб виховував і дбав про наших дітей? Розберіться будьласка зі своїми службовими обовязками і не вживайте перевищення службових обовязків в своїх методиках за це садять.
лола
0
# 10 сен, 2012 года в 14:29
Скажу вам мої любі я зараз віддала доньку 123 і розчарувалась а стільки похвал!!!моя дитина на другий день пісятись почала в ліжко а вона вже взагалі не пісялась.такого страху наїлась від їхньої баби Олі виховательки.Виховувати залякуванням дітей це не метод буду піднімати питання вище шановна Любов Михайлівна готуйтесь до візиту по прав матері і дитини або звільняйте Ольгу Григорівну якщо в неї не все в порядку з психікою то хай іде на пенсію.я це питання так не залишу
Лена
1
# 16 май, 2012 года в 15:11
наблюдала со стороны, когда дети гуляли на улице, два воспитателя стояли лялякали, а дети совсем были без присмотра.
JUL
0
# 28 фев, 2012 года в 18:20
Дуже хороший садочок. Усі працівники працюють як бджілки. Свою роботу виконують на 100. У приміщеннях немає ніякої сирості, постіль чистенька. Завжди є задоволені і незадоволені люди у садках,школах,гімназіях,турфірмах і т д. Але не завжди у цьому винний директор, вчитель чи вихователь. Можливо дитині просто потрібно більше часу для засвоєння предмету (наприклад, англійської) і тому стає нудно вчитись.Вихід з ситуації - репетиторство за свій рахунок.
тарас
0
# 02 фев, 2012 года в 09:27
Рекомендую як на Львів чудовий садок -хороша школа
)))мама
0
# 11 янв, 2012 года в 16:10
Шановний Афанасію! Мені здалося,що ви навіть і цієї школи не закінчили (стільки помилок у маленькому тексті говорить про вашу необізнанність і недалекогляднісь). Можливо вам і хтось не догодив, але спаплюжити роботу десятків людей своєю безкультурністю і потайки це вас не прикрашає. Коли у вас були такі проблеми чому ви не міняли школи, або у відкриту не звертались до тих людей (на вашу думку такі є у цьому закладі) щоб вам зарадили. Цей запис це просто підлість з вашої сторони.Моя дитина ходила у цю школу, не все легко їй вдавалось, але жодного разу не дозволю собі і думку погану засіяти у голову своєї дитини про тих людей ,які віддавали їй свої сили, як не в одній школі,я маю з чим вже на сьогодні порівняти. Прикро за людей невдячних . Р.S.Ніколи не пишу у закритих блогах, але бруд по відношенню до цих людей,які зробили стільки добра дітям,прикро...А щодо хабарів не думаю,там "перелякані" були по відношенню до подарунків, за коробку цукерок червоніли.
Маняня=)
0
# 06 сен, 2011 года в 18:51
Це дуже чудова школа та садок,я там вчилась з ясельної групи.......діти завжди доглянуті,ситі.....зрозумійте якщо дитина хоче вчитись,то вона буде відміннецею навіть в самій гіршій школі......і буде добре вчитись.....вчетелі дуже добре відносяться до дітей......колектив ідеальний.......люблю цю школу.....і своїх дітей в майбутньому сама б туди віддала......
Оля
0
# 30 авг, 2011 года в 20:33
Вже друга моя дитина навчається у цій школі. Я як мати задоволена відношенням та турботою про дітей зі сторони вчителів та вихователів.
Важливою є можливість залишати дитину на групу продовженого дня.
Це важливий аргумент, коли обоє батьки працюють і при цьому впевнені в тому що їхня дитина нагодована ( триразове харчування) та знаходиться під наглядом досвідчених вихователів. До того ж група продовженого дня є хорошою можливістю для дитини закріпити вивчений матеріал та зробити домашнє завдання у школі з допомогою вчителів.Умови в школі досить хороші - майже на рівні приватних закладів( кімната для переодягання з індивідуальними шафками для дітей, санвузол до кожного класу, приємний інтерєр класних кімнат). Рівень професійності вчителів також досить високий + оригінальний підхід до шкільної програми ( інтерактивні ігри , перегляд навчальних відеоматеріалів,позаурочні заняття на групі продовженого дня)
Дуже вдячні колективу НВК "1,2,3" за приділену увагу та професійний підхід.
надія
0
# 22 авг, 2011 года в 23:22
Моя донька навчається в цій школі. Навчання прекрасне, педагоги відносяться до кожної дитини, як до своєї власної. Як можна писати всяку дурню про людей, які постійно присвячують себе нашим дітям! Подивіться на умови, в яких перебувають ваші діти. Вони зовсім домашні. В якій ще школі такі гарні класи, туалетні кімнати, роздягальні? І все це люди стараються для НАШИХ ДІТЕЙ!!!!!! Щиро дякую! Ви такі єдині!
олена
0
# 21 авг, 2011 года в 19:02
Моя донька навчається в НВК "Один,два,три ".Школа гарна там працюють
висококваліфіковані педагоги , які дають міцні знання. Марія з задоволенням
йде до школи. Порівнюючи з сусідськими дітьми, які вчаться в звичайній школі, знання моєї доньки досить високі.Мій старший син закінчив НВК і дуже добре вчиться в гімназії,тому я не роздумувала, в яку школу віддати доньку.
Так тримати !!!
батько випускника
0
# 21 авг, 2011 года в 17:37
Щиро дякую вчителям та вихователям за турботу у навчанні та вихованні наших дітей .Діти отримали міцні знання і не лише з навчальних предметів.Дуже багато часу приділяється учням в позаурочний час.Працює багато гуртків та факультативів, діти багато подорожують по своєму краю.
квітка
0
# 20 авг, 2011 года в 22:53
супер школа))))))))якщо хтось не вчиться міняй на іншу де халява. Я вчуся і мені дуже добре!!!!!
сонце)))))))))))))))))))))))))))0
0
# 15 авг, 2011 года в 17:48
поганий садок і я тав вчуся харять мене всі вчетелі і форма тупа
випускник
0
# 09 авг, 2011 года в 19:33
ВЕЛИКЕ СПАСИБІ усім ПЕДАГОГАМ!!!!! Школа найкраща , знання міцні , діти себе легко почувають у 5 класі . Вчителі навчили відстоювати свою думку ,не боятись помилок, бути рішучими та наполегливими. Школа - наш другий дім, коли я навчався до нас постійно приходили випускники нашої школи ( хіба там де погано навчають хтось повертався???) і я часто приходжу до своєї вчительки розповідаю про свої здобутки і проблеми,ми є єдиним цілим колективом. Набридло чути і читати про вчителя англійської хто вчив все те що давала вчителька, тому репетитори не були потрібні, а ліниві тільки розводили плітки і брехню, щоб якось оправдати своїх "горе" дітей.
друзі
0
# 09 авг, 2011 года в 12:22
Колектив чудовий, атмосфера доброзичлива. Навчають з трепетом і бажанням донести до дітей знання.Постійно працюють задля дітей, намагаються розвивати почуття власної гідності. А всі негативні відгуки дають тільки ліниві батьки, які гадають віддати дитину на виховання в садок та для навчання в школу, а самі тільки чекають як би їм нічого не робити, а мати "відмінний" результат. Я мама випускника школи дитина ерудована, обізнанна без проблем поступила у гімназію яку собі обрала і з великим жалем розлучається з колективом у якому прожила 7 років. Дуже дякую всьому колективу . Так тримайте і не зважайте на недоречні відгуки. Щиро дякую.
ЛЯЛЯЛЯ
0
# 28 июн, 2011 года в 20:45
Я працювала у цьому садочку - діти,як діти)))всі хороші!!!А от колектив - не дуже,оскільки все залежить від керівницва!Вершина садочка мені дуже не подобається,одна Наталя Василівна добре,розуміє людей(методист).
За те,щоб дитина потрапила в садок - це просто жах(((,потрібно придбати щось для групи чи садочку на велику суму!!,їжа також не дуже добра,умови спання для дітей - це просто жах,оскільки сирість велика у всіх групах!!!!
gallina
0
# 25 фев, 2011 года в 09:57
Садок -може бути, якщо змиритися з постійними поборами і ремонтами.
А школа жахлива , постійно нахваляють самі себе і більш нічого...
Англійська мова викладається на додаткових платних заняттях , які також не дають ніякої користі крім кращої оцінки в табелі....
Однозначно свою молодшу дитину в цю школу не віддам.
mam
0
# 15 фев, 2011 года в 23:27
Вихователі - нормальні.
Не подобається харчування, могли б кращі продукти закупляти і готувати смачніше.
Суттєвий недолік - постійні "побори" з батьків, які явно не йдуть на садок.
Ir@
0
# 14 фев, 2011 года в 13:17
Я згодна з вами, Віка. Вчитель з англійської мови - одна з найбільших проблем, практично, у всіх дітей цієї школи. Та й на додаткових уроках вона абсолютно не зацікавлює діток, а вони ще маленькі і потребують особливого викладання, цікавого пояснення, з елементами гри, а там - у формі дуже швидкого відтарабанення матеріалу. Дуже шкода, бо школа, в принципі, не погана.
хаха
0
# 02 фев, 2011 года в 11:47
"ХОРОШІ ЧУЙНІ ВЧИТЕЛІ" !!!! я на власні очі бачила, як "чуйні вчителі і вихователі" посерд дня пили горілочку! А потім ішли до наших дітей.
Віка
0
# 31 янв, 2011 года в 18:30
Я навчалась в цій школі і вона прекрасна. Там працює дуже чуйний і добрий персонал , вчителі гарно викладають . Проте, там і надалі немає хорошого вчителя з англійської мови . Ще 8 років тому що не півроку мінялась викладачка з англійської мови ,але вже як 5-6 років та сама викладачка .На мою думку вона викладає свій предмент не на повну силу , а вже як давати їй дитину на додаткову , то вона набагато краще пояснює. І це мене дуже пригнічує , бо там навчається моя сестра. А зараз без знання англійської мови нікуди.!(
Те що мені там найбільше сподобалось ,те що там 3-ох разове харчування і нянічки прослідкують за дитиною , хороші вчителі , і те що там дуже гарна постановка дитячих ранків .Кожне свято захоплює ... А так школа дуже-дуже класна!!)
Оксана
0
# 23 янв, 2011 года в 14:28
Садочок чудовий!!!!!Моя дитина в старшій групі,вихователі і няня чудово виховують дітей!!!!!!!!!!!!!!!!!!Я більше,ніж задоволена!!!!!!!!!!!!
Тетяна
0
# 05 сен, 2010 года в 16:20
Не можу не погодитися з вами Olga. Особливо мені не сподобався рівень викладання англійської. То одна вчителька вчила, то інша. На уроках не дуже пояснювали. Мені вже пізніше дитина сказала що це радше було малювання. Зате коли я віддала доньку у спецшколу де і англійську і німецьку треба було вчити, то моя дитина мала з англійської 5 балів. За 4 роки навчання такий бал? Скільки ми потім повинні були надолужувати. Хоча слава Богу тепер дитина покращила свій результат, і дуже завдячуємо в цьому репетитору. Дитина зацікавилася мовою і сподіваюся так і буде на далі.
Olga
0
# 04 авг, 2010 года в 20:07
Дуже слаба школа. Особливо з англійської мови. Я сама вчитель, і коли діти переходять в 5 класи з ними доводиться вчити все спочатку.
Якщо хтось з батьків бажає, щоб дитині не було важко в майбутньому моя порада шукайте когось хто б зміг влітку позайматися з дитиною. Особливо до того часу як підете в 5 клас. Бо дітям дуже важко вчитися в спеціалізованих школах з таким рівнем англійської.
Кому цікаво можу допомогти, e-mail: jobnet2@ukr.net
Залізничний район (вул. Патона/Виговського)
Мар'янка
0
# 17 апр, 2010 года в 18:31
Я проходжу практику в садочку,в середній групі зараз колектив чудовий,садочо,адміністрація все супер!!!
марія
0
# 20 янв, 2010 года в 13:14
Як садокдосить добре, школа слабенька
Мейсон
0
# 07 дек, 2009 года в 21:17
я там вчуся мені там нудно
Ghost
0
# 09 сен, 2009 года в 09:50
Файний садочок. Чисто, доглянуто, хороший колектив вихователів. Приємно коли дитина задоволена!
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...