Детский сад «Сказка»

4827 просмотров

(067) 732-24-35

Город Львов
Адрес ул. Патона 24
Телефон (067) 732-24-35
Рейтинг 3.88 согласно 110 18 оценкам
Отзывов 18
Воспитатели / Учителя 3.95
Состояние комнат / классов 3.82
Руководство 3.82
Питание 3.86
Отсутствие коррупции 3.95
× Спасибо Ваше мнение учтено
Детский сад «Сказка»
Львов ул. Патона 24
(067) 732-24-35

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)


Директор: Кирда Ирина Михайловна 


Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
Наталья
1
# 04 окт, 2013 года в 11:37
Садик просто чудесный! Ходим уже третий месяц! Довольны просто очень! Заведующая просто умница, за всем следит, всё убрано, везде порядок, во дворе всё чистенько и красиво, даже маленький фонтан имеется! Чувствуется, что женщина доброжелательная, но в тоже время держит дисциплину жёстко! Молодец! Что касается нашей группы, да деток много, но это как-то не ощущается, что является огромнейшей заслугой воспитателя. Забираешь ребёнка, и такое ощущение, что именно твой ребёнок там самый любимый... при чём такое ощущение у каждой мамочки! Это конечно же заслуга воспитателя! А это, друзья, дорогого стоит! Так что могу сказать, наша Марьяна Васильевна the best!!! Действительно воспитатель от Бога, человек занимается именно своим делом! Спасибо ей за это огромное!!! Так что смело ведите своих чад в этот "Сказочный" детсад, не пожалеете, я вас уверяю!
Наталя
0
# 14 сен, 2013 года в 19:37
Дуже задоволені садочком!!! Завчасно записались, прийшли у назначений час нас взяли (без хабарів, навіть нічого не натякали за гроші). Ходимо вже 3 місяці, всім задоволені. Вихователі і нянічки просто суперові, мала із задоволенням ходить. Видно, що займаються з дітьми. В групі чисто, багато іграшок, книжок. Завідуюча дуже приємна людина, багато що робить на користь дітям. А тим хто бажає, щоб з їхнтою дитиною няньчилися і не відходили від неї, виконували всі її забаганки - то вам там не місце, бо в них всі діти однакові!!!!!!
Марта
0
# 14 июн, 2013 года в 16:30
Дуже гарний садок!Гарно, чистенько, хороші вихователі.Назва "Казка" підходить для цього садочка на всі 100%)))
галина
0
# 02 фев, 2016 года в 12:21
правильно говорите
христина
0
# 11 мар, 2013 года в 11:30
доброго дня....я б не сказала що там безлад..те що групи переповнені це факт але завідувач попереджає про це і ваше право давати чи ні .вас ніхто не заставляє....завідувач дуже приємна людина....ми записались в кінці лютого а сьогодні прийшли запитатись чи попали...нам сказали що можемо готуватись до садочка .....і до речі без всяких взяток ми навіть нічого не намікали на гроші...тому що прочитавши ваші коментарі я вирішила провірити чи це правда на рахунок взяток...і зрозуміла що ні....звісно хто бажає може чимось допомогти але прямого натяку немаєєє...мені це дуже сподобалось...а садочку чисто...меню теж мені подобається кілька раз заходила то завжди різне...і я думаю якщо б батьки говорили з завідуючою на рахунок харчування вона би до них прислухалась..адже це в їхніх інтересах щоб всі булизадоволені...ось така моя думка.
Валя
-1
# 21 ноя, 2012 года в 09:49
Безпредел,в тих садочках конкретний це треба щоб перевірка перевіряла без попередження йх,а не по дзвінку ,а так до них нічого не дійде тільки щось конкретне.
alla
0
# 19 ноя, 2012 года в 17:04
perechutavshu komentari batjkiv y dekiljkoh sadochkah az strashno staje jak zalushatu y nah svojih ditej.......
ліля
0
# 25 окт, 2012 года в 21:05
Садок дійсно дуже хороший, все новеньке, гарненьке, чистота ідеальна, але є великий нюанс, що групи переповнені дітки не завжди мають де спати, водять їх по інчим групам, або розкладають ліжка безпосередньо в групі, одним словом ложать діток де є вільне місце, нарахунок вихователів, всім не вгодиш, але нюанси завжди є, вони добрі коли щось їм сунеш тоді трішки краще відносяться. А нарахунок завідуючоі дуже хороша людина.
Ірина
0
# 22 окт, 2012 года в 15:40
Вигляд садка гарний,но це не показник йжа така собі маленькі порціі діти не найдаються меню кожен день,а то через день одинакове чуть не кожен день макарони ні фруктів нічого вітамінного не дають на вечерю булочка і чай що то за вечеря скажіть мені ,спальня і роздача йжі все разом і завідуюча тільки гроші бере і не думае розширятися.Короче порядку немае.
Людмила
0
# 22 окт, 2012 года в 15:25
Люди послухавши вас ви такі дивні,місць немае тому що хоче завідувач гроші,а коли даете зразу все е і місця теж,а подивіться що робиться в групах по списку 50 дітей і діти сплять в групі на ліжечках,і дісципліни ніякой понабирали молодих без всякого досвіду,і завідувач мае бути завідувачем,а не зусіма каву пити і цукерки йсти за батьківські гроші,я водила свою дитину і без кінця сварилася порядку не було,але вже зараз ми пішли до школи,то цього не бачиш,по перше всіх треба ставити на місце і не мовчати.Ми закриваемо двері і не знаемо що роблять за дверима з нашою дитиною,тому за все треба вникати і дивитись.
Марія
0
# 18 окт, 2012 года в 10:11
Ходимо вже другий місяць. Влаштовує нас повністю все, а то що багато дітей це у кожному садочку-ну мусять їх кудись дівати батьки, а так все просто супер. А від нянічки пані Галі мала в захваті. Дуже дякуємо.
Ірина
0
# 14 сен, 2012 года в 16:52
Садочок дійсно чудовий.Дуже кваліфіковані педагоги!Но кількість дітей у групах зашкалює!!!!!!!!
надія
0
# 09 сен, 2012 года в 15:38
все гарно і без грошей!!!!!моя дитина ходить вже 3 роки і в мене притензій нема ні до кого.відповідальний коликтив і чудові умови.а те що важко потрапити в садок то це проблема не тільки цього садко а і всіх садочків м.Львова.а в такий садок як Казка тим паче.
Іра
0
# 27 авг, 2012 года в 13:33
Ну не треба говорити, що все гарно і без грошей...Садочок справді дуже гарний - все нове, гарні вихователі і няні.Територія садочку дійсно казкова - гномики, півники,песики,фонтан.В групах гарні іграшки, мебель, книжечки.Іжа теж гарна і корисна. Наша донечка пішла цього року із серпня - ми записувались коли нам було ще 6 місяців.Якщо хочете попасти в гарний садочок то спішіть завчасно записатись. Коли ми прийшли в назначений час весною, то не було жодних розмов про те, що ми спізнились.
Марія
0
# 23 авг, 2012 года в 09:33
Ми записалися коли дитині було 1.5роки. потім нам сказали прийти весною коли формували групи. Ми прийшли і нас без проблем взяли і ми ходимо вже тиждень малій зараз 2.9роки. І при чому без всяких блатів, грошей і внесків. Поки що нас усе влаштовує. А хто приходить в садок за місяць чи тиждень до навчального року то звичайно місць не буде.
ліля
0
# 07 мар, 2012 года в 16:05
в садік попасти напевно не реально,я прийшла в назначене число завідуючою,а вона сказала що вже нема місць, це було не гарно з її сторони
Олена
0
# 03 мар, 2012 года в 15:10
ви спробуйте туди віддати дитину. навряд чи потрапите
іра
0
# 24 фев, 2012 года в 18:19
Чудовий садочок, прекрасні вихователі, ходимо вже третій рік! Всім радимо!
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...