Средняя школа №18

8513 просмотров

(032) 292-26-81

Город Львов
Адрес ул. Кульчицкой, 18
Телефон (032) 292-26-81
Рейтинг 4.01 согласно 400 79 оценкам
Отзывов 79
Воспитатели / Учителя 3.98
Состояние комнат / классов 4.11
Руководство 4.03
Питание 3.98
Отсутствие коррупции 3.98
× Спасибо Ваше мнение учтено
Средняя школа №18
Львов ул. Кульчицкой, 18
(032) 292-26-81

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
С.Н.В
0
# 26 дек, 2018 года в 13:18
Школа нормальна і вчителі дуже добрі.Все що про цю школу говорять брехня
Андрій
0
# 20 дек, 2018 года в 16:23
Школа фу!!!Харчування жорстоке,був раз в 5 класі дали макарон знайшов в макароні засохшого черв'яка.Заходиш в їдальню такі черги всі пхаються щоб першим бути.Заходиш в туалет смердить і сигаретами і сечою.Діти не виховані матюкаються на кожному кроці.Охоронець під час роботи пішов робити каву в їдальню...Вчитель в 313 кабінеті з української мови і літератури занижує оцінки.З дітей збирають гроші на покупки до школи(лавки,смарт-телевізори,смарт-дошки).Повне халатство..... P.S. Не віддавайте дитину в ту школу.
Багиня
0
# 11 дек, 2018 года в 14:17
Ну просто учні ніколи не були в інших школах. І думають що в них класна школа. Насправді школа фуфло
Багиня
0
# 11 дек, 2018 года в 14:12
Школа жахлива. В туалетах смердить. І прибиральниці постійно оруть на дітей. Вчителі занижують оцінки. Діти жорстокі. Харчування жах. Діти не можуть поїсти у школі бо всі булочки або тверді або сирі. Діти постійно матюкаються і обзивають один одного. Школа потребує ремонту в коридорах і класах Школа жах. Якщо хочете щоб дитина мала освіту обходьте 18 школу подалі
Володимир
0
# 20 дек, 2018 года в 16:08
Погоджуюсь
анонім
0
# 28 июн, 2018 года в 20:49
школа так собі, як колишня совдепівська, але покращеного планування. зараз стали з поглибленим вивченням іноземних мов, але рівень викладання зовсім не змінився. зокрема, вчителі англійської мови розмовляють так, ніби щойно закінчили курси і прийшли після пту проходити стажування - англійськими літерами з українським акцентом. усі носяться зі сметаніною лідією михайлівною - краща - брехня - рівень знань з ангоійської в неї на 3 за 5-бальною системою, а ще займається хабарництвом і вдало приховує свої статки. що візьмеш з людини, якщо їй скоро 70!, а вона все вчителює. вона ж має прокурорсько-адвокатські плечі.
Анонімно
1
# 15 мар, 2018 года в 16:27
Зверхність, хамовитість, неповага до дітей, байдужість, безвідповідальність—все це поєднано у вчителях. Таке відчуття, що їх примусили там вчителювати. Звісно є хороші педагоги, а більшість—некомпетентна. Зовнішній вигляд школи гарний, проте в туалетах не прибрано, туалетного паперу немає, хоча самі унітази поставлені. Діти жорстокі, не виховані, можуть образити просто так, тому що ти не такий, як усі. Немає дисципліни, порядку. В статуті школи зазначена форма, 95% дітей її не дотримуються. Якщо ви хочете забезпечити дитині хорошу освіту, високий рівень знань і не понижену самооцінку, то оминайте цю школу. Більшість відгуків по типу "18 школа найкраща" пишуть діти, котрі не хочуть вчитись і не розуміють всієї складності проблеми. В 18 діють закони Совдепії, вчителі та учні з плоским баченням світу і стереотипами, яких ми мали давно позбутись, ти завжди ходиш під пресом чужої думки—це жахливо. Шановні батьки, будь ласка за для добра Ваших дітей не віддавайте їхні навчання у цю школу. З великою повагою та не байдужістю, на жаль учениця ССЗШ 18 м. Львова.
Тарас
1
# 15 мар, 2018 года в 14:23
В туалеті жахливий запах хлорки, який перебиває хібащо запах цигарок. Тренер з плавання взагалі ніби під примусом працює. Дитина його боїться, тому ми вже не плаваємо. Для вчителя фізкультури пана Тараса, прірітетно показати перед дітьми своє домінування, навіть, якщо доведеться принизити дитину, навіть , якщо вона маленька. Схоже, що про повагу до дітей він не чув. Доріжка до школи в поганому стані. На ній вже болтяні гейзери повилазили. Неможливо пройти і залишитися чистим. Покищо не помітив нічого такого чим можна було б похвалити цю школу. Крім того, що вона одразу за моїм домом.
Соля
2
# 24 ноя, 2017 года в 18:34
Знайте це не правда, що кажуть про 18 школу! В цій школі ти можеш просто пройти повз когось і він скаже «привіт» звичайно що школа не ідеальна але все ж таки там добрі вчителі. Учні доброзичливі, можна побачити таку картину: Просто 11-тикласники можуть просто поговорити з 7-класниками; або якийсь старшекласник просто підійде до когось і спитає маєш 5-10грн. інший дасть і скаже «не віддавай» ось така ця школа:Добра та щира!
20 листопада 2017 р. Офіційний Мінськ оголосив персоною нон-грата першого секретаря посольства України в Білорусі Ігоря Скворцова. Приводом до цього стала причетність дипломата до справи кореспондента «Українського радіо» Павла Шаройко, затриманого в Мінську за підозрою в шпигунстві. Як повідомив офіційний представника КДБ Білорусі Дмитро Побяржин, Павло Шаройко створив агентурну мережу з числа громадян Білорусії, які за грошову винагороду виконували його завдання по збору відомостей розвідувального характеру у військово-політичній сфері». Щодо журналіста порушено справу за статтею 358 КК Білорусі «Шпигунство» . Згідно з повідомленням КДБ, «отримані переконливі докази його протиправної діяльності, що завдає шкоди національним інтересам Білорусі». У тому числі вилучені копії разведдонесений, які відправляв Шаройко. «В результаті Шаройко визнав, що є співробітником кадрового апарату військової розвідки, що працює під прикриттям, а також своє звання — полковник. Він також підтвердив, що координацію його розвідувальної діяльності здійснював співробітник Головного управління розвідки Міноборони України Ігор Скворцов, який діяв під прикриттям радника посольства України в Білорусі. За діяльність, не сумісну з дипломатичним статусом, Скворцов оголошений персоною нон грата». В ході розслідування також заарештований громадянин Білорусії, який здійснював шпигунську діяльність на користь України. Білорус свою провину визнав і повідомив, що за завданням української розвідки за грошову винагороду займався збором і передачею інформації про обороноздатності Білорусії. Відносно затриманого порушено кримінальну справу за статтею «Зрада державі». МЗС Білорусії за даним фактом передав ноту протесту владі України. Офіційний Мінськ також зажадав компенсації за інцидент. Оприлюднення шпигунської справи і висилка українського дипломата свідчить про одне — влада Білорусії скінчилося терпіння до майданним українській владі, яка вчинила державний переворот на Україні в лютому 2014 року. Треба визнати, що майданний режим на Україні володіє неймовірним талантом сваритися з усіма сусідами, незалежно від їх політичного курсу. Те, що у Києва немає нормальних відносин з Москвою — це зрозуміло. Але ж одночасно українські політики примудрилися посваритися з Польщею, не зумівши приборкати бажання звести в герої Степана Бандеру. Цілком дружелюбна Угорщина перетворилася на найбільшого ворога України з-за ущемляє інтереси етнічних угорців закону про освіту. З тієї ж причини з Києвом посварилася і Румунія. І ось тепер цей список поповнила Білорусь. Якщо далі піде такими темпами, то через два-три роки на земній кулі не залишиться країн, які б ще не посварилися з Україною.
31 жовтня 2017 р. В грудні 2017 року ПАТ "Іл" приступить до розробки середнього військово-транспортного літака Іл-276 (раніше Іл-214, також відомий під позначеннями МТС — багатоцільовий транспортний літак і СВТС — середній військово-транспортний літак), який буде створюватися в інтересах Міноборони Росії - повідомив сьогодні керівник програми в ПАТ "Іл" Ігор Бевзюк. Перший політ нового російського транспортника заплановано на I квартал 2023 року. Завершення самої роботи з присвоєнням відповідної літери - це 2025 рік з початком серійного постачань у війська в 2026 році. Іл-276 - тактичний військово-транспортний літак, розроблений в конструкторському бюро Ільюшина. Спочатку проект був російсько-індійським, в 2015 році Індія з нього вийшла (занадто багато захотіли індуси: і виробництво в Індії, і передачу технологій, і ...). Сьогодні завод "Авіастар" в місті Ульяновську визначений головним виробником. Реактивний літак Іл-276 призначений для заміни у ВКС Росії українських турбогвинтових українських Ан-12, Ан-26 і реактивної авіамашини Ан-72, оскільки до 2025-28 рр. почнуть підходити до кінця терміни експлуатації цих літаків. Їх і покликаний замінити новий літак. Новий транспортник Іл-276 в ВКС Росії буде займати нішу між легким Іл-112 і важким Іл-76. Згідно з проектом, Іл-276 буде здатний перевозити до 80% необхідних армії вантажів і техніки при значно менших витратах. Розміри вантажної кабіни літака ідентичні Іл-76МД. Іл-276 може перекинути 12 тонн вантажу на 3700 кілометрів або 20 тонн на 2000 км, або 90 десантників. Спочатку на Іл-276 планується встановлювати добре зарекомендували себе двигуни ПС-90А-76, який має потрібні характеристики для зниження технічних ризиків. А як тільки новий авіадвигун ПД-14 підтвердить свої характеристики при серійному виготовленні, вони будуть використовуватися на Іл-276. А з новими двигунами зростуть й можливості літака.
Добродій
1
# 13 июл, 2017 года в 18:15
Пащак Тарас Ярославович найгірший вчитель
Настя
0
# 13 июн, 2017 года в 22:04
ми не встигли подати заяву і тепер ні одна школа в районі не хоче брати мою дитину Що мені робити? Може можна ще до вас попасти?
Ірина
1
# 10 фев, 2015 года в 14:20
Можливо і хороша школа порівняно з сороковою!Але маючи при школі зремонтований басейн і не користуватися ним ну це жах...Навколо три школи,там вчаться багато дітей,які б хотіли ходити на плавання!Це здоровий спосіб життя наших дітей!!!! Беріть приклад з 36 школи!
Соля
0
# 24 ноя, 2017 года в 18:23
Школа 18 тепер користується басейном
Іруся
1
# 10 дек, 2013 года в 19:53
Наталя Євстахівна найкраща
іра
1
# 10 дек, 2013 года в 19:51
найкраща школа
Софія
0
# 18 окт, 2013 года в 17:17
Вчителі так собі діти зовсім розбещені ти ідеш по школі чи заходиш в їдальню тебе можуть образити просто тому що ти просто не така яка маєш бути на їх ню думку: худа, без прищів, не розумна, матюкаєшся на кожному кроці немає дисципліни.Але іноді я люблю цю школу.Хоча іду туди не охоче.
Соля
0
# 24 ноя, 2017 года в 18:30
Це не правда ви погано знаєте цю школу
м
0
# 17 окт, 2013 года в 21:02
нє вона злюка
Сонічка
1
# 16 окт, 2013 года в 20:26
Яворська Лідія Михайлівна сама НАЙКРАЩЩА!!!!
Марта
-1
# 16 окт, 2013 года в 19:56
Я вчуся в цый школы ы завтра тобто 17жовтня до нас приэжжаэ Садовий(мер мыста) ы нам купили для школи вже 30 знайпадыв це шкыльны планшети а ще через кылька дныв куплять для кожного учня!
ольга
0
# 27 авг, 2013 года в 14:56
колись була вищою по знаннях і культурі від школи 40.........а зараз низько впала ......жах.а не школа.....
випускниця
0
# 12 авг, 2013 года в 00:04
жахлива школа, некомпетентні вчителі, учні ніби вихованці колоніїї..
чимало кримінального там відбувалось роками і відбувається, мабуть, і досі. Про 18 школу ходить чимало чуток та історій вже років 15..Не рекомендувала б навіть найгіршим ворогам!
Оля
0
# 08 май, 2013 года в 20:54
Я б ніколи не сказала що це справді хороша школа
Anonim
0
# 08 май, 2013 года в 12:16
Дуже слабенька школа,пошкодувала що вчилися в ній .я це зрозуміла після її закінчення дальше вчитися було дуже важко хоч в ній я вчилися відмінно
ірино4ка
0
# 01 май, 2013 года в 12:06
школа клас порівняно з іншими школами, всі кажуть охорона фуфло а я можу сказала охорона норм вчителі класні а вчителька з анг мови вопше сміхота на уроках, можу іншим школам сказати в нас школа найкраща!!!!
Я
0
# 22 апр, 2013 года в 16:09
школа гарна вяителі деякі добрі а деякі погані
юля
0
# 06 мар, 2013 года в 15:47
школа дуже прикольна і вчителі веселі
катеринка
0
# 26 окт, 2012 года в 16:13
школа так собі вчителі привітні але вчителька з основи здоров*я не дуже)))
анонім
0
# 14 авг, 2012 года в 13:57
школа супер...скучаю за вчителями і за однокласниками
Діана
0
# 02 июл, 2012 года в 22:55
ааа школа № 18)
найкраща в світі
і хай хто попробує мені заперечити
в*бу!!!!!!!!!
Тарас
1
# 22 май, 2012 года в 04:10
Порівняно з ЛФМЛ так собі.
надія
0
# 06 май, 2012 года в 13:51
дійсно суперська школа!"
врес
0
# 27 апр, 2012 года в 10:11
прекрасна школа!
Марто4ка
0
# 29 мар, 2012 года в 11:59
Школу просто обожнюю.....найкраща школа у світі
і з гордістю кажу Наша школа №18 найкраща.........!!!
18
0
# 16 фев, 2012 года в 17:17
Школа класна вчителі класні заучі класні тільки Галина Богданівна заучка фуфло ричить і ричить це сама сама краща школа ось про неї віршик:
Ми вчимося в найпрекраснішій школі на світі, а всі решта школи нам заздрять. Це ж тільки у нас, після фрази "привіт", говорять "маєш шось курити?". Це тільки ми, пройшовши по коридору, можемо поцілувати більше ста чоловік.Тільки ми ввійшовши в клас зранку в четвер кричимо:"бляяяя...хтось написав геометрію?" Тільки у нас ніхто ніколи її не писав.Тільки в наших туалетах на стінах пишуть любовні послання. Тільки у нас головний біль загострюється 2 рази на тиждень перед хімією. Тільки у нас "проїбав!" - звучить гордо! Тільки ми натовпом в 30 чоловік біжимо курити зразу після уроків і нас таємним чином не помічають. Тільки у нас найпротивніший і найстрашніший ворог - охоронець. Ми гордо називаємо нашу школу " найкраща в світі", а інші школи заздрісно говорять "Колонія бля", але все таки вона наша, наша Львівська школа № 18 !Заздріть нам! Ми найкращі
софія
0
# 02 фев, 2012 года в 19:02
школа супер. вчитель Андрій Марянович найкращий. Обожнюю!!!
мартуська...
-2
# 19 янв, 2012 года в 18:44
школа-фуфло краща 40 а вчителі -хамлять
настя
0
# 11 янв, 2012 года в 14:04
Охорона фуфло ! А загалом все чудово !!!
СОНЯ
1
# 10 янв, 2012 года в 19:31
18 класна
Анастасія
0
# 05 дек, 2011 года в 17:58
Школа 18 - найкраща !!!
поля
0
# 26 ноя, 2011 года в 19:43
Школа просто супер :):):)
поля
0
# 03 ноя, 2011 года в 21:03
супер школа
Аня
0
# 02 ноя, 2011 года в 18:58
the best
вікуся
0
# 01 ноя, 2011 года в 00:20
школа супер а охрана не оч це точно!!
Рома
0
# 22 окт, 2011 года в 14:50
♥ 18 школу)
Настьониш
0
# 14 окт, 2011 года в 17:52
школа №18 просто супер
павло баран
0
# 05 сен, 2011 года в 14:45
школа супер
настя
0
# 02 сен, 2011 года в 14:55
школа суперова і важка
Анастасія
0
# 29 авг, 2011 года в 10:27
18 школа найкраща і вчителі теж !
Таня
0
# 11 авг, 2011 года в 12:37
Школа супер.
софія
0
# 02 авг, 2011 года в 12:06
нормальна школа, як всі.
Анастасія
0
# 04 июл, 2011 года в 21:12
Школа супер ! Вчителі The Best !!!
сабіт
0
# 23 июн, 2011 года в 21:25
мені дуже нрав ця школа
Мирося
0
# 21 июн, 2011 года в 17:27
Школа супер)
наша Наталя Василівна Четирбок найкраща))
Оля..))*
0
# 06 май, 2011 года в 21:34
в цій школі я вчилася .))слабенька школа .
недає фундаменту в майбутне ...
Mika
0
# 31 мар, 2011 года в 15:47
School №18 the best !
Дмитро Чепара
0
# 26 мар, 2011 года в 14:34
школа просто супер:))
діана
0
# 24 фев, 2011 года в 19:10
вона найкраща
зоряна Бедрило
0
# 28 янв, 2011 года в 01:00
Шалай Надiя Миронiвна супер
Христина
0
# 17 янв, 2011 года в 20:09
Це сама хороша школа.Хороші Вчителі,Заучі і також Директор.
Уляна Пижик
0
# 07 янв, 2011 года в 21:39
Супер, Клас, Forever, Best!!!!!!!!!!!!!
Віка
0
# 17 окт, 2010 года в 12:16
Сама класна школа...Обожнюю її)))
адріян
0
# 10 окт, 2010 года в 17:08
18 школа the best
марат
0
# 06 окт, 2010 года в 14:38
18 Школа супер))!!!!!!!!!
Сікора Роман
0
# 28 сен, 2010 года в 19:53
best school in Lviv
Юлька
0
# 14 авг, 2010 года в 13:53
школа суперова...*
люблю її..**
ALINA
0
# 18 июн, 2010 года в 19:56
scholl forever
Ольга
0
# 06 июн, 2010 года в 23:36
Слабенька школа!
THE BEST
0
# 06 июн, 2010 года в 20:28
18 the best
Марта
0
# 27 май, 2010 года в 16:47
школа як школа. Окремі вчителі - істеричні, деякі хамлять, всі інші терпимо
Діма
0
# 19 май, 2010 года в 16:51
Школа супер.....Вчителі кулл охорона Фуфло
Іра Курівчак
0
# 11 май, 2010 года в 19:59
18 школа просто супер!!! 18 FOREVER
Марічка=))
0
# 30 мар, 2010 года в 17:13
18-Best Of The Best!!!!Обожнюю цю школу.=)
natysik
0
# 12 фев, 2010 года в 16:48
сама абалдєна школа в світі!!!!!!!!!!!18 THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Сікора Назар
0
# 21 дек, 2009 года в 16:26
Школа №18 The best.
марта=)
0
# 09 дек, 2009 года в 18:47
школа №18-супер,обожнюю її!
Олег Солін
0
# 19 окт, 2009 года в 18:45
18 СУПЕР!)
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...