Специализированная школа №2

12143 просмотров

(032) 263-30-55

Город Львов
Адрес ул. В. Великого, 55-А
Телефон (032) 263-30-55
Вебсайт http://www.lvschool2.org.ua
Рейтинг 2.63 согласно 215 35 оценкам
Отзывов 35
Воспитатели / Учителя 3.49
Состояние комнат / классов 2.86
Руководство 2.09
Питание 2.65
Отсутствие коррупции 2.07
× Спасибо Ваше мнение учтено
Специализированная школа №2
Львов ул. В. Великого, 55-А
(032) 263-30-55

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
ірина
0
# 31 июл, 2019 года в 23:07
цікавить початкова школа. хто що може розповісти.
Ірина
0
# 15 апр, 2019 года в 16:55
Загалом школа непогана, сильна програма. Вчителі є різні- як всюди. Корупція в старших класах присутня, але завуальовано-чим менше знань дати на уроці, щоб приходили на додаткові заняття, щоправда, таких вчителів небагато. Окреме питання- їдальня. Їжа жахлива, все холодне, несмачне і взагалі, невідомо ким перевіряється.
Ірина
-2
# 13 фев, 2019 года в 13:36
Доброго дня. Хочу переводити дитину у 5 клас цієї школи. Будь ласка батьки оновіть відгуки про неї. Порадьте чи варто переходити саме сюди. Наперед вдячна.
Бобик
2
# 21 сен, 2017 года в 17:41
Дайте адресу Iгоря Ляшенка (11 кл)
Ірина
0
# 03 июн, 2017 года в 03:22
Так звичайно,, завжди знайдуться жополизи.Але де саме діваються гроші ви ж не в змозі сказати?!
Ірина
0
# 03 июн, 2017 года в 03:18
Школа слабка,а з батьків тянуть гроші, як у внз
Випуск майже 20 років назад
0
# 31 май, 2017 года в 09:40
Я вчилася у цій школі багато років назад, Савчук була директором і тоді, я також негативної думки про цю школу, вчителі тут є добрі, я своїх дітей віддала в іншу школу, там також корупції хватає.
МАМА
7
# 12 май, 2017 года в 16:33
Добрий день. Хочу поділитись досвідом про так зване репетиторство у цій школі. Вчителі, мабудь, з дозволу директора пропонують свої послуги по своїм предметам. Так і запропонували це моїй доньці, яка тут навчається у старшій школі. Ми погодились і почали ходити на додаткові заняття з української мови. Все було добре перших декілька занять, а потім кількість дітей почала зменшуватись, пояснень не було ніяких, а деколи діти просто сиділи на задніх партах переписували просто тексти, поки вчителька проводила урок в іншому класі. Коли ми відмовились від такого репетиторства, то на дитину обрушились несправедливі оцінки і діставання до будь - чого. Так що майте на увазі - вчителі в цій школі не зацікавлені у знаннях дітей на уроках - ТІЛЬКИ ЗА ГРОШІ!!!
^_^
2
# 22 дек, 2016 года в 12:29
Чо на коменті де обісрали Толочко так багато мінусів, так їй і треба😂😂
Мати
-2
# 12 дек, 2016 года в 17:46
Доброго ранку, дня або вечора. Моя дитина навчається у цій школі. І враження у мене складаються не дуже хороші. Я не можу терпіти того, що моя дитина вертається додому у сльозах, і причиною цього всього стає Пані Толочко Наталія Тадеївна. Ні через що ця Велична Пані забороняє моїй дитині висловлювати свою думку, і говорити, що нікого вона не цікавить. Добре, що до синочків прекрасних вчителів усі колеги ставляться на вищому рівні, не занижують оцінки, дають змогу висловити своє "фе". Наталія Тадеївна робить тільки вигляд, що хоче чогось навчити. Сама призналась (на той час моя дитина була у 6 класі), що пояснює теми на рівні інституту, виникло питання "як дитинка у 6 класі повинна зрозуміти матеріал?!" Це викладач в якої немає людяності. Добре, що донечки випустились з золотими медалями! Хочу виразити велику подяку вчителям таким як : Бонк Ірині Романівній, Пазинюк Оксані Ярославівній, Домарацькій Оксані Олександрівній, Борецькій Тетяні Романівній, Телюк Галині Володимирівній, Гресько Ганні Петрівній, Гриці Олесі Іванівній, вчителі на якій тримається школа, вчителі, які задоволені своєю роботою, вчителі, які навчать діток, знайдуть підхід до кожного, мають людяність, щирість та любов до учнів!!! А Вам Шановна Наталіє Тадеївно, хочу дати пораду – не любите свою роботу, чужиш дітей, то нема чого сидіти Вам в тій школі, і псувати діткам психіку.
Вікторія Василівна
3
# 01 сен, 2016 года в 16:40
Не дуже хороша школа, якщо чесно... Хоча є пару вчителів, на яких тримається школа. А що до харчування, так це повний ЖАХ! У буфеті тримають булочки по 5-7 днів, інші продукти також з закінченим терміном придатності або він закінчуюється на наступний день, як наприклад, круасани. Моїй доньці продали просрочений сік. Слава Богу, класна керівничка помітила і не дала їй це випити. А її однокласниця помітила волосся у своєму обіді...Питання про шкільне харчування ми вже розглядали на батьківських зборах, але нічого не змінилось. Директорка дійсно погана. Все що робить, так тільки бере хабарики і вимагає гроші на "ремонт школи", хоча нічого не міняється в ній крім пластикових вікон і батарей, на які держава виділила кошти. Отож, шановні батьки, подумайте. А я напевно все таки переведу свою доньку в іншу школу.
Галина
-2
# 24 фев, 2015 года в 19:04
Погоджуюсь з Іриною. Шановні "Робіни Гуди" другої школи! Непогано знати про такі статті, але не треба так вже страшити. Ви би краще давали ідеї щодо покращення стану школи, допомагали. Та до директора можна прийти з будь-якою проблемою чи скаргою. Писати і критикувати під прихованим ім'ям можуть тільки боягузи. А батькам велика ПОДЯКА за те, що не відмовляються від внесення коштів у фонд школи.
ірина
-2
# 24 фев, 2015 года в 17:03
Це все дурниці і наклепи на вчителів та адміністрацію .Таке враження , що людям нема що робити, тому займаються плітками
Ваші_гроші
14
# 27 янв, 2015 года в 13:47
В світлі останніх подій у школі: інформація для Лідії Ярославівни - Кримінальним кодексом України передбачено кримінальне покарання за статтями «Зловживання владою або службовим становищем» (ст. 364 ККУ), «Перевищення влади або службових повноважень» (ст. 365 ККУ), «Одержання хабара» (ст. 368 ККУ). І для батьків - керуючись вказаним законодавством ви маєте право відмовитись від внесення коштів на вимогу директора, вчителя чи іншого представника навчального закладу.
Владислава
11
# 21 янв, 2015 года в 00:19
Знову скелети зі шаф повилазили. давно не було гопанок у школі.... Затихло все... Так ні, знови гоцанки. Цікаво, чи дозволила би пані Савчук провести дітям випускний у школі? Мабуть -ні. А як " дискотівка для старичків"- прошу дуже! І скільки оце свавілля буде тривати? Де імідж школи, пані деректорко? Невже ці літні люди з випивкою на нашому спортивному майданчику додають нам рейтингу?
Батьки
10
# 17 янв, 2015 года в 20:36
п. Савчук так господарює, що в час війни і трауру за загиблими у Волновасі, дає дозвіл на проведення так званих "танців" для людей старшого віку. Наші діти прийшовши на бальні танці (за котрі батьки платять гроші) в актову залу школи (відремонтовану за кошт батьків) побачили там застілля (їжа і алкоголь) і десятки людей похилого віку, які святкували старий Новий рік (14 січня 2015р.), сновигали по школі, по туалетах першого і другого поверхів. З вікон сусідніх будинків було видно, що світло в актовій залі згасло близько півночі... а вже зранку наші діти бігли до школи і є великий сумнів, що ті самі туалети (після великої кількості СТОРОННІХ осіб) були чистими. Ця ситуація викликалає одночасно і обурення, і глибокий сум. Як каже народна мудрість "ні стида, ні совісті"!
Калина
6
# 25 дек, 2014 года в 12:28
Читаю відгуки і розумію, що нічого не змінилось. Я, свого часу, закінчила цю школу, можу сказати, що є декілька вчителів, на яких тримається школа, які здатні щось навчити дітей, але корупція, яка процвітає все псує, якість харчування є жахливою, не знаю, як зараз, а декілька років тому, у школі навіть не було води у туалетах, про охорону взагалі мовчу. Скажу одне, я б свою дитину туди не віддала, принаймі поки там господарює п. Савчук.
"совість"
0
# 02 окт, 2014 года в 17:38
ОГО! ХТОСЬ ТУТ ПИСАВ: "Зла не тримаю"... Може вже після стількох коментарів вам полегшає. У вас тепер все добре. То напевно можна пробачити ту вчительку...
___висновок для вчителя
2
# 30 сен, 2014 года в 18:06
Ні хімія, ні біологія не знадобиться, а оцінка так?!!! Майте совість, це що тепер усі вчителі мають учням ставити високі бали з тих предметів, які не знадобляться, бо інакше вони беруть хабарі або протеже директорки. Логіка зрозуміла!!! Вчителі вчіться!!! Хіба Ви ніколи не бачили реакцію батьків на низькі оцінки в журналах? Я це розумію, через любов до свого чада батькам важко повірити у невеликі здібності дітей. Нехай буде вчитель хабарник, принижує. Запам'ятайте вчителі, якщо маєте повагу в адміністрації, батьки вас зневажатимуть. Так виходить з попереднього коментарю.
батьки
7
# 29 сен, 2014 года в 22:38
До 11 класу ще не дійшли, але принципово носити гроші за оцінки не буду, бо хіба ми не боремося проти корупції, хіба не треба починати з себе? Так за що гинуть люди? Всі ми хочемо мати європейські цінності, але починати з себе не хочемо. Школа це як маленька держава. Всі , хто хоче жити по- новому, повинен це усвідомити. Треба ламати старі стереотипи і систему
мама
-3
# 29 сен, 2014 года в 19:28
гидко читати всі відгуки про хабарі, так вони мають місце , але чому про це писати в неті , а не прийти і просто не сказати це директору.Хоча , як правило про хабарі пишуть люди , які ніколи нічого не давали! Видно , що до всіх відгуків долучились учителі , бо почали виправляти оцінки.Не витрачайте на це часу , а краще правте учнівські зошити!
батьки батькам
1
# 29 сен, 2014 года в 17:35
Шановний тавтолог! Можете бути задоволені собою, Ви мене страшенно "обламали". Дуже по сміливому (не знаю як це слово правильно пишеться, вибачте, я не тавтолог) тут лити бруд на школу на цьому сайті. А слабо до директора підійти і все прямо в лице викласти! А ще вибачте, розділові знаки не ставлю, не маю часу думати над цим, я ж не пишу офіційного листа... І ще, апостроф можна навчитися з клавіатури набирати.
від_батьків
1
# 29 сен, 2014 года в 11:55
Кожен судить по собі... Думаючим батькам потрібні в першу чергу знання! А знання отримують не в 11 класі, а протягом 11 років! Різницю відчуваєте? P.S. Для довідки: "будь-ласка" пишемо без дефісу, звертання "ви" бажано з великої букви писати, і розділові знаки "," таки не дарма в укр. мові існують і т.д. Ось Вам і об"єктивний атест без самого атестату (вибачте за тавтологію).
Мама
1
# 28 сен, 2014 года в 21:37
Шановна Українка! Моя дитина вчиться у цій школі. Все що ви написали - правда, крім Толочко. Ви напевно маєте на неї особисту образу. Напевно ваша дитина не вчила хімії, так, хімія специфічний предмет не всім дається. Напевно захотіли щоб оцінка зверху впала зі стелі. Але це несправедливо. В нашому класі всі учні і батьки задоволені тим рівнем знань, які Толочко дає. Вона сильний вчитель і не пишіть тут дурниць!!!
юля
2
# 28 сен, 2014 года в 20:44
Ви дякуйте , що старші вчителі щепрацюють , бо коли вони підуть зі школи , то буде повний завал, молоді вчителі собі ради з дітьми не дають, а школа тримається на досвідчених педагогах!
батьки
1
# 27 сен, 2014 года в 00:34
Дуже точно і влучно сказано, підтримую на всі 100%
Мама
7
# 26 сен, 2014 года в 15:32
Підримую попередніх дописувачів щодо скарг на адміністрацію! Шановна Лідіє Ярославівно, схаменіться, бо Ви перейшли вже всі межі: 1. шануйте вчителів, котрі вкладають душу в наших дітей, Ви ж їх постійно стравлюєте між собою, а також через них тиснете не батьків - ВОНИ ПОВИННІ ВЧИТИ НАШИХ ДІТЕЙ, а не бути Вашими співучасниками; 2. шануйте батьків, котрі вкладають гроші в школу, а натомість отримують зневажливе ставлення, незрозумілі схеми витрат (брехню), охорону по 20 грн, прохання від вчителів постійно МОВЧАТИ. Якщо Ви далі хочете керувати цією школою, то для Вас наступні поради: 1. Прозорий вибір (наглошую на цьому слові) БАТЬКІВСЬКОГО КОМІТЕТУ; 2. Прозорі схеми щодо витрат батьківського фонду школи; 3. Забезпечте охорону на всі 20 грн (20грн*900 учнів=18 000 грн); 3. Дайте можливість працювати вчителям і дайте можливість піти на пенсію "поважним педагогам" в віковій категорії "старші за 55". Далі буде...
батьки
6
# 21 сен, 2014 года в 15:10
Хочу відповісти пані Олі. Так , ми всі знаємо в якій державі ми живемо. І у всіх школах збирають гроші, але... 20 грн за охорону? Я цікавилась, скільки збирають інші школи, ніхто не збирає таких грошей 3,5, 10 в місяць, але ніяк не 20. Коли Моя дитина йшла в перший клас збирають добровільно- примусово з батьків гроші на ремонт, актовий зал директриса давала в оренду на танці по неділях, а на ремонт залу збирали з батьків. Постійно йде пресинг вчителів, тому батьки не можуть голосно про це все заявляти. І про альбоми теж правда. В якій державі ми живемо? Чому ми не можемо обрати собі фотографа такого як ми хочемо, а не того, кого пропонує нам п. Савчук, просуваючи свій бізнес? Я наводжу реальні факти, а не поливаю директора. Думаю зі мною погодяться інші батьки, ми не проти фонду на покращення умов у школі. Але не треба батьків тримати за дурнів, ми маємо право знати на що йдуть зібрані кошти.
Оля
0
# 20 сен, 2014 года в 19:19
А чи знаєте ви , що держава переклала утримання шкіл на плечі батьків? Тому може назвете школу в якій не збирають грошей ? Від директора вимагають підготувати школу до навчального року і нікого не цікавить звідки він візьме на це кошти.А ви тут поливаєте брудом директора! і
випускниця
4
# 14 сен, 2014 года в 11:14
А скільки грошей вона з чоловіком заробляє на випускних жахливих альбомах!
віра
5
# 14 сен, 2014 года в 10:51
Директор дійсно дивна людина, гроші основна цінність у її житті.Скоро за повітря трба буде платити.!
Іванна
3
# 13 сен, 2014 года в 18:04
Загалом школа і вчителі не погана!!!а от директор-жах!!!!!!!!!!!
Сусанна
0
# 12 сен, 2014 года в 23:45
Цікаво, чому не має ні одного відгуку. невже хтось витер, адже інші школи мають декілька десятків відгуків і рейтинг тут не найкращий
НПЗАР
0
# 29 янв, 2015 года в 21:26
Шановні,назвіть школи де не збирать фонди? Можливо я туди віддам свою дитину!
Наталя
1
# 01 июн, 2018 года в 23:05
Всі школи збирають фонди. Але по одних школах видно що там батьки щось збирають, а от по 2 школі нічого не видно . Таке враження що з 1980 р ніхто нічого не здавав
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...