Средняя школа №21

3846 просмотров

(0322) 75-65-30

Город Львов
Адрес ул. Кониского, 8
Телефон (0322) 75-65-30
Рейтинг 3.38 согласно 415 79 оценкам
Отзывов 79
Воспитатели / Учителя 3.39
Состояние комнат / классов 3.42
Руководство 3.39
Питание 3.40
Отсутствие коррупции 3.31
× Спасибо Ваше мнение учтено
Средняя школа №21
Львов ул. Кониского, 8
(0322) 75-65-30

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
Тетяна
0
# 21 июл, 2017 года в 01:44
Школа змінилась у кращий бік, зробили ремонт, опалення нове, нормальні туалети, їдальня. Вчителі початкових класів чудові. Діти з задоволенням ходять у школу. Видно що керівництво старається, ще б трохи ремонт у дворі та актовому залі зробили і було б ідеально. Школою задоволені)
мама учня3б
-1
# 14 ноя, 2014 года в 20:17
школа насправді дуже гарна...з багатою історією...на рахунок директора-непогана людина....А от вчителька 3Б Ган Ірина Ярославівна -це супер вчителька...вона НАЙКРАЩА..
олюсик
0
# 15 окт, 2013 года в 15:45
У школі вчилась не так давно.І розумію чому для одних рівень знань О, а для інших школа дала дійсно відмінні знання.Все залежить від того як кожен хотів вчитися.Як на мене,то мені школа дала багато.Страшено любила уроки історіі у Галини Степанівни(вона вимоглива але уважна і дуже добра),ті знання,які я отримала з історії мені дуже допомогли у ВУЗі,з приємністю згадую вчительку з хіміі Лущ Л.В.(також дає хороші знання),Лисенко В.В.(інтелігентний і хороший педагог).Дякую їм,більше б таких вчителів.
Андрій Курочкін
0
# 07 сен, 2013 года в 17:43
Ця школа була нудною ) але все одно круто.......
Анонім
-1
# 07 сен, 2013 года в 17:32
Дурний заклад
Люда
0
# 28 авг, 2013 года в 18:36
Купу років тому вчилась тут, досих пір перетіпує при згадувані,рівень знань-0!!!
мама
1
# 10 июн, 2013 года в 21:14
Мої діти вчились у нашій школі, як і я. Вчителі дали багато. І зараз вони молодці- вчать наших дітей! Не важливо, який директор, а важливо, що він робить для розвитку школи. Ми батьки повинні допомагати йому. Все, що робиться- для них. Я вдячна всім вчителям, а особливо Галині Дмитрівні. Вона добра, чуйна людина і головне - справедлива! Побільш б таких!
Андрій Пріцак
0
# 27 мар, 2013 года в 15:26
Директорка каласна і нормально вдягається, вчителі теж класні))) і не треба на них наганяти, а якшо хочете шось сказати, ТО НЕ ПИШІТЬ АНОНІМНО!!!!!!!!!!
!!!!
0
# 02 мар, 2013 года в 10:44
Директорка дійсно непоганий завгосп , але не більше ! Про фаховість , моральність та зовнішній вигляд говорити не хочеться , бо це є постійним предметом розмов з того часу , коли вона стала директором ! Людина повинна сама розуміти , що є певний стиль одягу ,якого на такій посаді потрібно дотримуватись!
колишня учениця
0
# 18 фев, 2013 года в 20:27
Недавно заходила до школи, давно там не була. Справді, школа змінилася візуально в кращий бік. Можливо це і заслуга нової директриси. Нічого не можу про неї сказати, бо не знаю , але начиталась тут багато про неї!!! Зате дуже тепло можу сказати про своїх вчителів Любов Василівну, Галину Дмитрівну Сливку, Оксану марянівну. особливо Марію Іванівну, свою першу вчительку, яку дуже всі ми любили, бо вона справді супер! Спогади про школу різні,
учень
0
# 08 фев, 2013 года в 20:09
Ця школа хороша і за останній час,вона дуже змінилася,туалети зробили нормальні,коридори пофарбували,спордзал т.д
Школа стала гарнішою.Більшість вчителів хороші,є унікальні.Багато хто з них хоче навчити.За винятком вчительки фізики Надії Романівної чи Наталі Оретівної,котрі невзмозі закрити рот учням,чи докладно розказати матеріал учням.
Стосовно деректриси,вона занадто прямолінійна,коли прийшла до школи почала вимагати форми від учнів говорячи"таке враження,що ви бомжі з вокзалу"але так цього і не добилася докінця.Всім учням наплювати на це.ЇЇ ніхто не любить.Хоча сама не бачила у якому вигляді ходить її донька,темний макіяж..одяг і все інше.А стосовно хабарів це цілком може бути правдою!!!
А так то школа цілкома класна.)
батьки випускника
-2
# 01 янв, 2013 года в 10:39
Усіх вчмтелів,які навчали сина(2008 року випуску)вітаємо з Новим Роком!!! Особливо вітаємо Галину Степанівну Кулльматицьку,прекрасного вчителя,мудрого керівника і просто чарівну та інтелігентну жінку. Не звертайте уваги на брудні технології. Вас просто бояться,Ми зичимо школі процвітання та успіхіві,ну, звичайно, не з тою вуличною дамою,потрібний інший директор(наслухалися всякого, добре що вже закінчили школу,але хочеться щоби все було добре у такої славної школи)
марянка
-1
# 29 дек, 2012 года в 20:03
це дуже класна школа і вчителі добрі хоч вони деколи кричать але це з любові я хочу подякувати свої першій вчительці ГАН ІРИНІ ЯРОСЛАВІВНІ за те що мене і мій клас вивела у люди. школа хороша.
Колишня учениця
0
# 30 ноя, 2012 года в 20:58
Школа була супер, а Кульматицька як завжди усе зіпсувала.скоріше б її на пенсію відправили. Шоб нарешті усі помахали їй рукою і здихнули з полегшенням .Вона не могла виховати своїх дітей - то як вона може виховувати чужих? Від її бажання всюди пхати носа , школу трясе по сьогоднішній день. І куди тільки дивиться районна адміністрація?
Надя
0
# 14 ноя, 2012 года в 20:14
школа-супер
Колишня учениця
0
# 03 ноя, 2012 года в 14:01
Коли у там вчилася, то шкода була не дуже.Погано освітлені коридори, порепанй паркет, яким ми завжди грали у футбол, жахливі туалети...Викладацький склад у нас був поганенький. Історик на уроках розповідав усіляку нісенітницю, неодноразово п'яним приходив , жодної дисципліни та поваги як з боку педагогів та і з боку учнів, фізичка взагалі не могла позакривати роти учням, та і предмет свій вона не вміла подавати. Англічани в нас змінювалися двічі на семестр і жоден з них не вмів докладно пояснити матеріал, виключенням була лише Наталя Мар'янівна, яка справді вміла давати собі раду з нами. Щоправда були і, дуже сподіваюся, що залишилися там ще такі хороші люди як Мар'яна Богданівна Храновська та Валентина Миколаївна Глуха, вчителька з зарубіжної пані Яблонська(пробачте, не всі імена вже пам'ятаю), Богдана Володимирівна - найстарша і найшанованіш географічка. Вчителі молодших класів усі хороші були, справді другі мами:) Це справді люди, які нас вчили не тільки свого предмету, але і життя.
anonim
0
# 19 окт, 2012 года в 21:54
Неправда!!! Вчителька з зарубіжної літератури, Світлана Михайлівна, насправді дуже класна, добра! На свої роки вона дуже добре виглядає, а те,як вона одягається, це її стиль. Ви самі на себе гляньте, як ви одягаєтеся! А от на рахунок Л.Б. треба подумати. Лариса Володимирівна (вчителька з хімії) теж дуже хороша, можливо вона вимоглива, але вона просто хоче нас щось навчити. Галина Дмитрівна теж непогана. Ірина Меронівна(вчителька з математики) можливо й вимоглива, але в глибині душі вона прекрасна людина!!!
Дудко Богдан 4-б клас
-1
# 12 окт, 2012 года в 07:43
гарні коридори, красиві класи, і все все дуже гарно.
Випускниця
0
# 12 окт, 2012 года в 02:57
залишилися тільки приємні вражання ,вчителі приємні та привітні особливо Русенко Галина Дмитрівна,Терлецька Анжела Юріївна,Валентина Василівна,Лідію Богданівна і ще багато хто)
За вчительку із зарубіжної літератури можу сказати що вона завжди одягалася з смаком а хто немає смаку той її і називає різними непристойними словами хоча можливо і заздрять томущо всвої літа вона виглядає просто неперевершино!)
а нарахунок деректриси можу сказати що вона не є така аж і погана просто потрібно мати підхід до людей.
люблю цю школу вона найкраща)
Софочка
0
# 02 окт, 2012 года в 17:15
Школа справді класна.За деректорку можу сказати одне дуже класна вчителька,мене вона мене вчила,хоча директорка бере взятки але бере іх під виглядом допомоги на школу%-)
анонім
0
# 23 сен, 2012 года в 14:48
школа може й чудова, та деякі вчителі не відповідають званню вчителя. а що вже сказати про зовнішній вигляд деяких з них (наприклад, вчитель з зарубіжної......просто атас!) таке враження, що прийшла та вчителька на панель, а не до учнів. і якої вона моралі може навчити??? тому директору спочатку треба навести лад у колективі, а тоді вимагати форми від учнів. Чомусь свою дитину вона не могла одягнути у форму, і не могла заставити зняти чорний макіяж, ходила по школі, як "готи", а не донька директора, яка мала б бути прикладом для інших.
батьки
0
# 25 авг, 2012 года в 08:30
Школа з історичним минулим і вчителі непогані ,тільки неприємно дивитись на зовнішній вигляд директорки ,яка вічно виставляє свої принади на показ. Кого намагаєтесь спокусити ? Вона дійсно багато робить для господарки школи ,але директор має своїм виглядом відрізнятись від завгоспа.
учениця
0
# 23 авг, 2012 года в 01:56
Я закінчила вже цю школу,і дуже рада,що в ній вчилась.Спогади про шкільні роки лише приємні,і навіть коли зустрічаю зараз вчителів деяких ,то можу з ними приємно поспілкуватись.Я б хотіла щоб мої діти вчились саме тут.
Сергій Іваненко
0
# 16 авг, 2012 года в 11:01
Я-учень 7-го класу цієї школи. Я дуже щасливий, що вчуся саме у цій школі. Вона має багату й глибоку історію, самі стіни школи пахнуть цією історією. Дійсно, шкода, що зняли попереднього директора. Але я до директорів не маю ніякого відношення, максимум вітав їх з днем вчителя. Тому мені далеко всерівно, хто в нас директор. Але теперішня директорка не така вже й погана!
Як я зазначив вище, школа має глибоку історію. Колись,як тільки збудували будівлю, це був монастир. Досі відчувається святість приміщення. Потім, коли більшовики захопили владу над Західною Україною, будівля почала функціонувати, як школа. Потім, як Гітлер захопив Львів, тут був німецький Генштаб. Коли знову комуністи стали при владі, ця велична будівля стала школою, такою, яка вона зараз є.
Я дуже люблю свою школу, її історію, вчителів, особливо Ірину Миронівну (вона моя класна керівничка), Оксану Мар'янівну, та мою першу вчительку-Ірину Богданівну.
батько
0
# 02 авг, 2012 года в 21:42
Підтримую попередні відгуки про директора школи яка крім своєї дитини в ній напевно інших і не помічала .І про медаль незаслужену теж згоден.Результати ЗНО підтвердили хто вчився.
учениця
0
# 19 июл, 2012 года в 14:29
вчилась в цій школі!
лишились приємні спогади!
вчителі хороші!особливо любила Ірину Миронівну Мудрак, Світлану Михайлівну і Галину Степанівну (вона була тоді завучом)
Дуже не любила історичку Любов Петрівну((((
тоді директором був ще Богдан Дмитрович!!НЕпоганий був, шкода що зняли(
учень
0
# 18 июл, 2012 года в 18:26
Директриса зробила золоту медаль своїй доньці Яка зовсім не вчилася .Бали ЗНо показали ,хто є хто.
мама учнів
0
# 18 июл, 2012 года в 13:49
На належному рівні працює адміністрація цієї школи!!
Приємно було мати справу з завучем школи Галиною Степанівною!
Вона вчила двох моїх дітей!!прекрасний педагог!
мама
0
# 18 июл, 2012 года в 13:40
школа хороша, педагогічний склад викладає на належному рівні!!
А на рахунок директора, будемо надіятися що її забереть від нас так само як і призначили, тому що не вважаю її за директора!!
наталя...
0
# 25 июн, 2012 года в 17:51
я закінчила 21 школу ще в 2005 році і тоді я була нею задоволена! нас вчили старі вчителі і от тоді була дисципліна! так звичайно ми прогулювали уроки і пакостили, але все ж такого дурдому не було. а тепер я коли не зайду туди вчителів немає на місці! виявляється вони пиячать в біологічки в каптьорці.... і так булокожен раз коли я приходила! А директриса ще та язва... я хотіла організувати післяурокові заняття аеробіки для дітей то вона відмовила казала що 2 спортзали 5 днів на тиждень заняті.... різними гуртками! мало віриться бо там ніколи не було ніяких гуртків!! тепер в мене вже свої діти є і вони там вчитись ніколи не будуть!
Відвідувач
0
# 14 июн, 2012 года в 22:14
Був у вашій школі. сподобалась будівля з якимось духом старого міста. спілкувався з кількома працівниками, чудові враження. а коли зайшов на сторінку, був просто вражений низьким рівнем інтелекту та запитів дописувачів. Хіба справа лише в особі директора чи ЇЇ дочки, як вони одягнені? Де ваші роздуми про освіту і її проблеми, раціональні пропозиції для змін і т. д.? Може, ті, хто пише - це і є не кращі учні школи? Тоді чому мовчать ті, хто справді любить школу, бачить її майбутнє, мислить?
Юра Барабань
0
# 12 июн, 2012 года в 01:47
Мене постійно били мої однокласники та заставляли носити гроші а якщо я не приносив то знущались надімною,тому я не здобув належної освіти і не поступив в міліцейську академію,а так хотілося бути міліціонером с дитинства,поважно ходити у формі,їздити пьяним за кермом,показувати ксіву і не боятися що тебе побьють та відберуть грощі.Може якщоб я вчився в інщій школі я би добився більшого.
Оля
0
# 05 июн, 2012 года в 23:52
Приємно було прочитати приємний відгук від Андрій, 24.03.2012, 09:09 про школу №50,оскільки теж її закінчувала! А про школу №21 чула не завжди приємні відгуки від своїх друзів які там вчились...
учениця
0
# 27 май, 2012 года в 21:16
школа чудова.не зважаючи на деякі негаразди.буду сумувати за нею,так як закінчую вже.
тарас
0
# 17 май, 2012 года в 15:27
Класна школа
.......
0
# 08 май, 2012 года в 21:13
директриса не така вже і погана,вона теж з розумінням відноситься до дітей.Звичайно іноді категорична і занадто пряма,але у всьому свої плюси.Уній є багато хорошого.Порівняно з деякими іншими школами,можна сказати шо 21 школа ще дуже хороша,бо вчителі НЕ занижують оцінки під кінець року шоб їм платили,а навпаки,стараються якось допомогти.
!!!!!
0
# 08 май, 2012 года в 08:10
Директорка продає оцінки!!!!!
...
0
# 05 май, 2012 года в 18:36
Директриса-хабарник!!!!!!!!!!
учні
0
# 05 май, 2012 года в 18:35
В школі працюють дуже хороші вчителі, які добре знають свою справу...і хороші як люди. Наприклад Валентина Василівна-дуже хороший педагог, чуттєва та розуміюча людина. Галина Степанівна (та що Кулиняк=)) теж дуже добрий і справедливий вчитель, який може дуже легко знайти підхід до дітей. Ірина Миронівна -хоч вимоглива, але любляча вчителька. Та ще багато хороших вчителів таких як: Лідія Богданівна, Лариса Володимирівна, Наталя Орестівна, Тетяна Мирославівна.
Андрій
0
# 24 мар, 2012 года в 09:09
Провчився тут 7 років, і старша школа мене дуже розчарувала,
ще у молодшій школі (Лариса Володимирівна-супер) було нормально, але після 5того класу все пішло шкереберть, у мене більше ніж половина класу курила і пила на "красному полі", прогулювали уроки,
я пішов у СЗШ№50... це небо і земля.Там вчителям по-справжньому не байдужі учні, там можна розкритись талантам, там у Вільне Учнівське Самоврядування.Кароче не школа, а одна дружна сім'я, де кожен один одного знає і може допомогти.Що не скажеш про №21, де ти ніби у диких джунглях, і 80%, що дитина виховуватимется не у тому напрямку.
!!!!
0
# 20 мар, 2012 года в 19:36
По одежі зустрічають - це слід памятати! І не можна вимагати нормального вигляду в учнів , коли сам не є прикладом ,а про доньку ,навіть не хочеться говорити!
Тетяна
0
# 19 мар, 2012 года в 22:45
Мені шкода коли люди не вміють реально оцінювати те , що мають....... Моя донька перейшла в цю школу з 49 школи і я задоволена. Як говорять: " Все пізнаеться в порівнянні!" Я вмію аналізувати і роботу вчителів і роботу адміністрації - вона на належному рівні, хоча і потребує допрацювань. Умови покращуються,хоч і за рахунок батьків,та все ж для дітей! Педкадри оновлюються і це не погано. Звичайно ідеалу немає, проте ця школа є достойною, саме тому я віддала ще і синульку сюди, ходимо в другий клас, Ірина Богданівна- The best!!! P.S.- а донька директора мене абсолютно не цікавить, зрештую я не пильную її зовнішній вигляд, а пильную власних дітей, чого і всім бажаю!!!!!!!
учениця школи №21
0
# 18 фев, 2012 года в 23:11
школа найкраща..........21 рулить....Хочу похвалити вчителів як МАр"яна БОгданівна,адже вона дійчно знає своє діло!!!!!!!навідмінну від директриси,ходить як з базару чи з секонд хенду шматки.і дочку в таке саме вдягає.Дітям щось каже за форму,коли іі дочка ходить як не буду казати хто..... а так школа №21 найкраща у світі
Мар*янка)))
0
# 18 фев, 2012 года в 13:59
The Best)))
Ленка))
0
# 10 фев, 2012 года в 18:31
Люблю нашу школу)))Навіть іноді бували не дуже приємні інциденти але вона найкраща і буде такою завжди,вчителі чудові,Галина Дмитрівна-унікальна вчителька фізкультури))Незважаючи на директрису школа-супер*
Учєнь
0
# 10 фев, 2012 года в 14:35
Повірте , в неї окрім зарплати , ще й лівак капає... ( там фотографи, вистави різні , он вчора "планетарій" приїздив , збрили з дітей по 20 грн, ну і відкат їй відповідно ) (мова про школу 21)
батько
0
# 09 фев, 2012 года в 21:45
невже директори так мало заробляють , що не можуть собі купити одяг , а не ходити ,як бомжиха?
Уучєнь
0
# 05 фев, 2012 года в 19:49
Ага , і на директроа вона не дуже пдібна , ходить в ласінах і камізельці ... блін ...
МАМА УЧЕНИЦІ
0
# 01 фев, 2012 года в 17:06
школа старовинна і красива!чого не зкажеш про вчителів і директора взяточники!!!вони заміст того щоб навчати заглядають у кишені батьків!а директриса вигляд торговки з базару вічно з будуна
Бувша учениця
0
# 28 янв, 2012 года в 22:40
Школа не дає належних знань. Вчителі не є достатньо кваліфіковані і вчать учнів не належним чином, особливо це стосується таких вчителів, як вчитель малювання і креслення Анжела Юріївна, вчитель біології Цісик Любомира Михайлівна, а також вчитель фізики Тихойко Надія Романівна.
Мар"яна
0
# 21 дек, 2011 года в 21:12
Школа супер!Тут я навчаюся.8-Б рулить!!!=)))
aнoнiм
0
# 19 дек, 2011 года в 16:02
вцiлому школa нeпoгaнa)
Андрій
0
# 05 дек, 2011 года в 22:38
Моя школа найкраща, там дуже класні вчителі особливо вчителька молодших класів Леся Миколаївна яка на даний момент є завучом школи, вчитель з біології лідія Богданівна та директор школи Валентина Георгіївна. Я люблю свою школу.
гоблин
0
# 09 ноя, 2011 года в 23:44
Школа Просто Клас !!!!!!
учень
0
# 05 ноя, 2011 года в 18:35
як на мене то школа класна,і багато з вчителів є ,в першу чергу, хороші і розуміючі люди,які добре виконують свою роботу,ну звичайно є й вийнятки,але все ж таки........немає нічого ідеального.!
)))))
0
# 20 окт, 2011 года в 19:57
Школа супер,прекрасна Вчителі суперові,бомбезні тільки погано те що є форма а так школа зе бест))))
доброзичливець
0
# 18 окт, 2011 года в 21:22
шола найвищого рівня ще була років40 тому коли викладали вчителіякі закінчували школи ще за Польші Була дисципліна і порядок і якщо пані директиор хоть раз зайде в інтернет і прочитає врадження про школу то зрозуміє що самій треба бути прикладом для учнів а не тільки на всіх кричати і принижувати бо тим самим вона принижує себе і портить долю своїй дочкці схаменіться шановна Валентина Георгіївна подумайте прьо святе і вічне бо як ви до людей так і до вас будуть ставитися люди в майбутньому
мама учня
0
# 31 авг, 2011 года в 23:13
На мою думку, школа не з найкращих, починаючи від туалетів і кінчаючи директрисою. І педагогічний колектив не на найвищому рівні, особливо це стосується вчителів англійської мови, з яких ніхто вільно не розмовляє англійською. Зі старих вчених кадрів вже майже нікого не залишилося. А директрисі я би особисто порадила дисциплінувати насамперед свою дочку, яка постійно запізнюється на уроки, макіяж капає, на голові "ядерний вибух", одяг принагідний, а потім аж вимагати дисципліни і учнівської форми від інших учнів. А також подбати про свій зовнішній вигляд і репутацію. Шкодую, що дала свою дитину в цю школу. Шукаємо альтернативу.
Лариса
0
# 10 авг, 2011 года в 23:31
Школа- на всю жизнь- только тёплые и приятные воспоминания об учителях, ставших легендой , об одноклассниках, о детстве и юности! Выпуск 1963г.
іруся мальота
0
# 03 июн, 2011 года в 20:48
моя школа №21 найкраща!!!!!!!!!!!!
мама учня
0
# 08 май, 2011 года в 14:46
комерція справа хороша ,але не треба перегинати палку , бо коли комерція працює на кишеню керівника ,то можна загриміти за грати.
мама учня
0
# 06 май, 2011 года в 18:10
Слід памятати ,що комерція дуже часто вилазить боком,особливо така ,яку розвинула пані директор!
Батько учня
0
# 06 май, 2011 года в 08:07
Так, не в захваті від директора... а вона і справді комерсант !
ашан
0
# 04 мар, 2011 года в 18:34
зараз школою керує завгосп ,а не директор ,бо цій особі до директора ,як до неба ,Тупа і нагла баба , яка вислужується перед начальством.
мама
0
# 15 янв, 2011 года в 16:55
Нинішня директорка дійсно не подарунок ,дуже любить гроші і навіть цього не приховує. Зовнішній вигляд постійно як з бодуна або, як торговка з Краківського ринку.
Квіточка
0
# 02 янв, 2011 года в 23:36
Школа справді чудова, педагогічний колектив завжди був на найкращому рівні, дуже сильні математики і мовники. Часами звісно попадалися не дуже приємні особистості, як наприклад нинішня директриса, але директори міняються, а вчителі і аура школи не міняються. Своїх дітей віддам лише в цю школу!!!!!
Манюня
0
# 28 дек, 2010 года в 18:20
Крута школа!!!!!!!!!!!
Юлька
0
# 10 окт, 2010 года в 10:04
це сама суперська школа , по багатьом причинам))) Тут вчиться самий афігенний народ ! а вчать нас самі круті вчителі))))) 21 школі respect
лорена подгорна
0
# 19 сен, 2010 года в 22:04
Школа найкраща у світі.
Galyska
0
# 11 сен, 2010 года в 22:33
Ця школа найкраща, там класні вчителі і нарооод...)
Юля
0
# 13 авг, 2010 года в 10:42
Школа дуже дуже класна!класні люби !
Анна-Марія
0
# 03 авг, 2010 года в 10:32
найкраща школа в світі!!!!
Lady Cat
0
# 23 апр, 2010 года в 18:23
Наша школа супер!
Ленка
0
# 31 янв, 2010 года в 22:18
школа то класна....я не спорю,але коли був Бодя дєріком було краще!!!нова тож нічо-так,но все ж - не то!!!
Віка
0
# 14 янв, 2010 года в 16:14
Наша школа супер бо в нас класний директор!
Андрій Кохалик
0
# 12 янв, 2010 года в 12:34
Школу згадую з приємністю.Подобалась ще й тим,що будівля стара,присутня архітектура.Та й вчителі ще були "старої закваски"(випуск 92р.),хапуг і хабарників небуло!Завжди,як проходжу поруч-щось "йокне" в душі...Дочка моя вчилась в цій школі в першому класі...
Катрусі4ка
0
# 20 ноя, 2009 года в 10:31
так ця школа сама сама)) народ прикольний)))
моя мама зараз там директор)))))
Рокса)
0
# 19 окт, 2009 года в 16:24
юху!!! ця школа зе бест! там самі класні люди вчаться! дуже жалію шо перейшла!!((
Інеса
0
# 25 сен, 2009 года в 22:17
Ето най лутшая школа!!!!
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...