Вечерняя средняя школа №22

3203 просмотров

(032) 270-82-55

Город Львов
Адрес ул. Зеленая, 196
Телефон (032) 270-82-55
Рейтинг 5.00 согласно 15 7 оценкам
Отзывов 7
Воспитатели / Учителя 5.00
Состояние комнат / классов 5.00
Руководство 5.00
Питание 5.00
Отсутствие коррупции 5.00
× Спасибо Ваше мнение учтено
Вечерняя средняя школа №22
Львов ул. Зеленая, 196
(032) 270-82-55

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
У публікаціях йдеться, що президент Росії зміг досягти значного прогресу, а також домігся відродження Росії як держави, що є тепер і світовою державою. Російський президент Володимир Путін домігся того, що думка Москви береться до уваги під час рішень головних глобальних проблем, - повідомляє американське видання газети Financial Times. В якості прикладу успішної політики глави російської держави наводиться військова операція в Сирії, розпочата ВКЗ Росії у вересні 2015 року і закінчилася перемогою у грудні 2017 року. Також відзначаються успіхи російської дипломатії в близькосхідному регіоні, де, як зазначається у статті, раніше головними були Сполучені Штати. На думку авторів публікації, військова міць Росії призвела до знищення там вогнища тероризму, а також «спасіння» легітимного президента САР Башара Асада, яка сприяла відновленню контролю над країною. Вже сьогодні з точністю можна стверджувати, що саме представники армії РФ зіграли ключову роль у знищенні тероризму на сирійських землях. Тепер же врегулювання питань у регіоні не може пройти без участі Кремля. Загострює увагу FT на тісних зв'язках Володимира Путіна і Сі Цзіньпіна. Зокрема, на неможливості вирішення північнокорейського питання без Москви. Що стосується України, то газета пише про те, що своїми діями російська сторона показала, що володіє правом вето на розширення НАТО і Євросоюзу на схід. Як йдеться в статті, ні Північноатлантичний блок, ні ЄС не можуть втілювати свою політику в життя щодо східних сусідів без оглядки на Кремль. Видання фактично визнає, що на сьогоднішній день світоустрій кардинально змінилося і вчорашня Москва, якої намагалися загрожувати із США, сьогодні має дуже велику політичну вагу в світі. FT відверто заявляє, що Вашингтон не зміг ізолювати РФ, так як на шляху американських політиків став Володимир Путін. Росія, у свою чергу, зростає в політичному сенсі цього слова і гарантує собі благополучне майбутнє в роботі з найбільшими світовими державами. І в зв'язку з цим не зайвим буде відзначити, що той однополярний світ, до якого прагнули у США, вже навряд чи можливий. Принаймні Кремль не раз заявляв, що лобіює багатополярну політику і вона, очевидно, припала до душі найважливішим гравцям геополітичної арени. **** p.s. Financial Times (рос. Файнэншел-таймс) — міжнародна ділова газета, що спеціалізується на публікації та аналізі новин зі світу фінансів та бізнесу. Відноситься до групи так званих якісних видань — солідних газет з поважною історією, таких як The Times, The Guardian і т. д. Financial Times видається англійською мовою в 24 містах світу з загальним накладом близько 356 000 екземплярів (+ електронна версія - безкоштовна і платна). В середньому кількість читачів по всьому світу щодня досягає ~ 2,2 мільйона чоловік. Головний офіс газети знаходиться в Лондоні.
«Комета 120М» - пішла в серію
1
# 19 дек, 2017 года в 22:30
Сьогодні, 19 грудня 2017 року, в місті Рибінську Ярославської області Росії на ВАТ «Суднобудівний завод «Вимпел» в робочому порядку закладено 2-е судно на підводних крилах «Комета 120М» проекту 23160. Почалося серійне будівництва морських пасажирських СПК нового покоління. Морське СПК нового покоління було розроблено ВАТ «ЦКБ по СПК їм. Р. Е. Алексєєва» (р. Нижній Новгород). *Технічні характеристики: Водотоннажність: 73 т. Головні розміри: довжина — 35.2 м, ширина — 10.3 м, осадка — 3.5 м. Максимальна швидкість ходу: 35 вузлів (~65 км/год). Дальність плавання: 200 миль (~370,5 км). Пасажиромісткість: 120 осіб. Екіпаж: 5 осіб. *Мореходность: крыльевом режимі — хвилі висотою до 2 метрів і вітер силою до 4 балів; в водоізмещающем режимі — хвилі висотою до 2,5 метрів і вітер силою до 5 балів. .................Перше морське судно на підводних крилах «Комета 120М» - нового покоління, спущено на воду 20 жовтня 2017 року і вже прибуло Крим, де найближчим часом буде здійснювати перевезення пасажирів між Севастополем і Ялтою.
Сирія - «Вікторія, матінко!».
1
# 19 дек, 2017 года в 22:26
Завдяки успішній операції в Сирії військ РФ попит на російське озброєння в світі суттєво зріс. Ця перемога приносить Росії, крім іміджевих, політичних дивідентів ще й досить значні - фінансові. Зараз портфель замовлень "Рособоронекспорту" стабільно складає ~ трохи більше $50 млрд. При цьому список покупців і сума замовлень не остаточна, і може значно збільшитися до кінця 2017 року. На сьогодні обсяг поставок по лінії "Рособоронекспорту" - понад $13 млрд щороку, а разом з іншими підприємствами - понад $15 млрд. Рособоронекспорт має більше 50 представництв по всьому світу, за 16 років компанія поставила зброю в 116 країн на суму близько $130 мільярдів. У 2010 році «Рособоронекспорт» здійснив експортні поставки російської продукції військового призначення (ПВН) на загальну суму близько $8,7 млрд. Ця перемога в Сирії приносить Росії набагато більше грошей - в десятки разів(!!), ніж було витрачено на всю військову кампанію, а витрати з російського бюджету за 2 роки і 4 місяці на неї склали близько $2,5 млрд. Припинилася контрабанда нафти ІГ з Іраку і Сирії. Про газопроводі з Катару в ЄС тепер вже і мови немає. Ціна нафти марки Brent сьогодні $63,5 (середня ціна по року ~ $53,8 за барель). Середня ціна нафти сорту Urals - російської марки експортної нафтової суміші, майже зрівнялася до схожим за характеристиками еталонного сорту Brent. Середня ціна нафти марки Urals за підсумками 2017 року складе ~ $53 долара за барель, повідомив Центробанк Росії. Обсяг ДОДАТКОВИХ нафтогазових доходів у 2017 році в бюджет Росії, при середній ціні нафти в 53 долара за барель складе ~ 1,2 трильйона рублів (більше $20 млрд) , повідомив міністр Антон Силуанов. Федеральний бюджет-2017 РФ був розрахований на ціну нафти в 40 доларів за барель. Нафтогазові доходи у ньому становлять 39%. Значний обсяг ДОДАТКОВИХ нафтогазових доходів у бюджет РФ ОЧІКУЄТЬСЯ і в 2018 році. Після перемоги в Сирії Росія вже отримала від ряду країн у світі, також ще й багатомільярдні замовлення на цивільну продукцію для своєї промисловості на кілька років вперед. І цей процес продовжується. Росія досягла в Сирії безумовного успіху. Як казав Олександр Васильович «Вікторія, матінко!».
Замовлення на МС-21
1
# 19 дек, 2017 года в 22:33
Портфель замовлень корпорації «Іркут» (р. Іркутськ) на сімейство новітніх російських ближньо-середньомагістральних вузькофюзеляжних пасажирських літаків МС-21 досяг 315 одиниць (на 1 листопада 2017 року), а кількість твердих (проавансованих) замовлень на МС-21 досягла 175. Потужності підприємства «Іркут» вже зараз завантажені на 4-5 років. Перші літаки МС-21 замовники отримають вже в 2019-му році. Інтерес до покупки літака виявляють індонезійські, іранські та інші компанії. Розробники МС-21 планують реалізувати до 1000 літаків за наступні 20 років. Вартість одиниці $72 - 85 - 90 млн.
Ольга
0
# 22 май, 2013 года в 12:31
У вечірній школі № 22 Львова класно викладаються такі предмети як географія та украінська мова . вчителі з розумінням ставляться до учнівських проблем. Готові учням допомогти у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання.
Ольга
0
# 03 авг, 2011 года в 15:00
Вечірня школа дає можливість здобути середню освіту в зручний для учнів час.
Наталя
0
# 22 окт, 2009 года в 21:27
Саме тут я вивчила хімію! Це правда.
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...