Средняя школа №27

9226 просмотров

(0322) 76-18-52

Город Львов
Адрес ул. Свенцицкого, 15
Телефон (0322) 76-18-52
Рейтинг 3.77 согласно 360 68 оценкам
Отзывов 68
Воспитатели / Учителя 3.83
Состояние комнат / классов 3.76
Руководство 3.82
Питание 3.68
Отсутствие коррупции 3.74
× Спасибо Ваше мнение учтено
Средняя школа №27
Львов ул. Свенцицкого, 15
(0322) 76-18-52

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
Венесуельський лідер Ніколас Мадуро 6 січня 2018 року оголосив про емісію перших 100 млн. національної кріптовалюти: https://www.reuters.com/article/us-venezuela-economy/maduro-says-venezuela-will -issue-5-9-billion-in-oil-backed-cryptocurrency-idUSKBN1EV02S... Як повідомляють місцеві ЗМІ, криптовалюта під назвою «петро» забезпечена венесуельською нафтою. «Кожен петро буде коштувати стільки ж, скільки барель венесуельської нафти», — зазначив президент Венесуели. За його словами, використання нової технології допоможе країні подолати соціально-економічну кризу. Центробанк Великобританії також рассматриваетет випуск власної кріптовалюти в 2018 році.Про це пише видання Daily Telegraph з посиланням на представника регулятора: http://www.telegraph.co.uk/news/2017/12/30/bank-england-plots-bitcoin-style-dig ital-currency/... Він зазначив, що Банк Англії ще в 2015 році сформував спеціальний відділ, який зараз займається вивченням питання можливого введення британської кріптовалюти. Його співробітники повинні відзвітувати про виконану роботу в 2018 році, і на підставі представлених даних регулятор зможе прийняти рішення щодо створення аналога биткоина. За даними газети, альтернативна цифрова валюта буде менш волатильною, ніж биткоин: вона буде прив'язана до фунта стерлінгів і підкріплена Нацбанком.
«арктичний УАЗик» для ВС РФ
2
# 06 янв, 2018 года в 08:00
Міноборони Росії оснастить арктичні бригади всюдиходом «Кречет». За рахунок оригінальної конструкції шин і підвіски він легко долає снігові замети, глибокий сніг, болота, а також водні перешкоди. У машини безпрецедентна дальність ходу — 1 500 км на одній заправці. Взимку 2018 року почнуться випробування легких всюдиходів «Кречет», призначених для арктичних бригад і інших частин, що діють за Полярним колом. Після завершення випробувань і необхідних доопрацювань машина буде рекомендовано для прийняття на озброєння. В умовах важкопрохідної місцевості невеликі всюдиходи стануть оптимальним транспортним засобом для спеціальних підрозділів арктичної угруповання. Однією з головних завдань для них буде патрулювання місцевості, пошук і знищення ворожих диверсантів. Ці машини також знадобляться для доставки вантажів і особового складу на віддалені пости. Всюдиходи вже були випробувані в різних кліматичних і ландшафтних умовах: на полярному Уралі, в тундрі Таймиру і Ямалу, в горах Алтаю і навіть пустелях ОАЕ. Результати випробувань показали, що всюдихід здатний переміщатися по будь-якому бездоріжжю, а також вміє плавати. Впевнено заводиться при температурах повітря від -60°C до +50°C. При необхідності в машині передбачена установка різних видів озброєння, бронювання або інших систем захисту. Високу прохідність «Кречету» забезпечують шини низького тиску і кліренс 600 мм. Система підкачки коліс дозволяє розподіляти тиск по осях в потрібному співвідношенні. Колісна база 6×6 — оригінальна розробка компанії «ТехноИмпульс». Ключова особливість конструкції ходової частини — редуктор, що дозволяє використовувати економічні малопотужні силові агрегати. Це дає безпрецедентний запас ходу «Кречету» — 1,5 тис. км. Патрулі зможуть перебувати на маршрутах кілька днів без дозаправки. Зараз Міноборони Росії в Арктичному регіоні розгортає велику кількість військ і військовим знадобиться спеціальна техніка. На Крайній Півночі потрібні будуть масові машини — свого роду «УАЗики». В 2018 році на Чукотці планується розгорнути дивізію берегової оборони. Завданням військових стане патрулювання узбережжя і протидія висадці ворожих диверсантів.
анонім
0
# 16 окт, 2017 года в 21:41
Ониськів Ольга Ярославівна моя найулюбленіша вчителька! Дуже добре пояснює матеріал.
Учениця
0
# 29 июл, 2018 года в 18:12
Саме так я не розумію чому у коментарях я читала про неї стільки поганого
Мирон
2
# 07 авг, 2017 года в 22:08
Сідлецький Амбросій Михайлович- вчитель фізики, пояснює матеріал жахливо ,так щоб діти нічого нерозуміли, і батьки мазали.Якщо ні,то оцінки будуть жахливі. Всі предмети,включаючи хімію дитина розуміє,а внього то не так і це не те. І за таких наші хлопці помирають на сході. Ганьба.
Учениця
0
# 11 апр, 2014 года в 16:34
Школа суперрррр)Вчителі найкращі,дякую Любов Григорівній за хорошу науку)Ви всі найкращі)
Вікторія
0
# 06 окт, 2013 года в 10:39
не школа,а параша,ремонтують тільки туалети.Ліпше б звернули б увагу на репетиторство яке продовжується далі і далі....Далі нагліють вчителі математики і фізик
Іван Іванович
0
# 01 сен, 2013 года в 15:44
Свято першого вересня пройшло нецікаво,неорганізовано на низькому рівні .Озвучення урочистої частини не було в звязку з відсутністю якісної техніки(нічого небуло чути) .Погане розташування класів на лінійці - батьки першокласників заступали дітей інших класів. Площадка непідготовлена до лінійки (непокошена трава діти шпортались) Організації свята небуло!
мішаня
0
# 21 авг, 2013 года в 22:09
та не тільки математика ай фізика...я перевівся і стало легше і грошам і мені))
Юлія
0
# 21 авг, 2013 года в 22:06
Ооо.....бачу не задоволених багато і не без підставно,всі вчителі математики без винятку займаються репетиторством і вимагають взятки.решта вичелі хороші,та хороший рівень знань дають.Про домашні завдання і мови не має задають так що дитина вийти на вулицю не може сидить і вчить і так 5 днів +субота, на тиждень по по 7-8 уроків.
Юрік
0
# 07 авг, 2013 года в 15:58
Школа - шо треба, все на рівні, про хабарі - брехня повна, якшо ти тупий і на уроці не розумієш, дорога тобі на репетиторство. Вчителі - супер!!! рекомендую!!!
Мирон
0
# 07 авг, 2017 года в 21:52
Весь клас не може бути тупим,це роблять вчителі щоб мати додаткові заняття.
Анонім
0
# 13 июл, 2013 года в 01:57
Останній рік в школі відбулося дуже багато змін,зокрема це пов'язано зі зміною директора. Нарешті запанувала дисципліна.Вона достатньо зробиладля школи за останній рік,і впевнена зробить ще більше.Так,недоліки в цій школі є,але це дрібниці,які швидко усунуться.
Тому,у порівнянні з іншими школами 27-це найкраще що може бути.
анонім
1
# 10 апр, 2013 года в 19:00
Загалом школа не погана,однак завжди у бочці меду знайдеться ложка доґтю.Панує страшенна корупція серед вчителів математики.Якщо так прикинути то кожна 4 дитина ходить на "репетиторство" з математики.Вчителі ставлять погані оцінки,погано пояснюють матеріал тим самим "не прямим текстом" змушують дітей ходити на додаткові заняття.
Олеся
0
# 13 мар, 2013 года в 14:37
незнаю незнаю а щодо попередніх коментарів я б хотіла заперечити!!!
школа досить непогана Є І ГІРШІ .
щодо англійської мови
ЯКЩО ВИ ПОРІВНЮЄТЕ ШКОЛУ З ЛІЦЕЄМ ТОДІ ЗРОЗУМІЛА ВАША І ДУМКА
А РІВЕНЬ ЗНАНЬ З ІНОЗЕМНИХ МОВ ДОСИТЬ ВИСОКИЙ)))
перший клас це ніщо, бо діти ще писати по українськи не можуть що не говорити про англійську. ну але порівнюючи з пятим шостим класом то прогрес видно!
школа супер))
директор також))
Ольга
0
# 25 фев, 2013 года в 22:42
Дуже мені цікаво, кому ж то дорогу перейшли вчителі математики Ониськів і Звірко, що їх так активно поливають брудом. Таке враження, що всі ті дописи - справа рук однієї людини. На мою думку , та і на думку дуже багатьох учнів школи- це розумні, кваліфіковані педагоги. Я не чула, щоб когось кнутом заганяли до репетиторів - не хочете йти , то і не йдіть, а оббріхувати людей , це дуже не порядно!
просто порада
0
# 09 фев, 2013 года в 14:31
Хороша школа,та бачу,що невдоволеними є вчителями математики.Звірко і Ониськів не те ,що взяточниці вони гроші просто вимагаю.Вимагають щоб до них ходили на репетиторство бо тільки погані оцінки ставлять.Жахливо відносяться.Якби не було з ким з цієї школи порівнювати.........Бо є і розуміючі і хороші вчителі,які знають свій предмет і заслужені ставлять оцінки.
анонс
0
# 05 фев, 2013 года в 17:41
Школа просто супер ! Вчителі кльові !
Ольга
0
# 16 янв, 2013 года в 14:53
Закінчила цю школу. Даю пораду для тих,хто цікавиться цією школою і зважує чи віддавати туди свою дитину. Можу порівняти з іншими школами, оскільки специфіка моєї роботи пов"язана із відвідуванням дошкільних і шкільних закладів. Школа 27 в досить занедбаному стані. Ремонт постійно нібито оновлюється,учні періодично здавали і здають гроші, але в загальному ситуація щодо вигляду не міняється. Можливо проблема в директорі,риба все ж таки гниє з голови. Щодо учителів можу сказати одне -рівень знань іноземних мов дуже низький. Зараз це один з вагомих факторів при виборі школи. Тому Шановний новий Директор школи, маю велику надію, що зверните увагу на попередні зауваження і піднімете рівень знань учнів 27 школи ,підберете кваліфікований персонал і приведете в належний стан цю занедбану школу.
настя
0
# 29 дек, 2012 года в 13:32
Звірко Ольга Ярославівна,дякую,щиро ,навчили ви мене життю,я потрібно підлабузнячитись,обмовляти,і репетиторством замйматись.ще ні в одній школі такого не було.думали прийде нова деректриса і буде по новому і закриється її займання,а то далі й далі!!притензії тільки до тої сімейки математиків і української мови всі решта дуже хороші вчителі)
анонім
0
# 06 дек, 2012 года в 23:43
школа фігня...100 раз пожалів що не пішов з 9 класу...але Лев Львович рулить!)
анонім
0
# 02 дек, 2012 года в 12:45
школа з репетиторства з математики.тільки гроші гроші і репетиторство .3 сидять і вимагають та шей так відкрито
анонім
0
# 02 дек, 2012 года в 12:38
школа з репетиторства з математики.тільки гроші гроші і репетиторство .3 сидять і вимагають та шей так відкрито
ірусік селеман
0
# 08 ноя, 2012 года в 21:45
школа ну просто фу
завжди ваняє тими катлєтами
і їдалка взагалі атстой
може нова деректриса шось зробе!
вся надія на неї...
ольга
0
# 25 окт, 2012 года в 15:14
найкаща школа,та вчителів української мови та математики потрібно змінити бо переходить всі границі наглість і взятки
анонім
0
# 07 окт, 2012 года в 15:45
Велике дякую ,Ольга Ярославівна за порожній кошильок
Випускник
0
# 05 окт, 2012 года в 20:40
Блін,школа дуже прікольна так всю картину псує вчителька математики Ольга Ярославівна,ті додаткові і вимагання грошей ніколи не забуду.Хамелеон сміється в очі а поза очі гадості наговорює.А так спогади найкращі і найприємніші.найтепліші)
Марк
0
# 02 окт, 2012 года в 12:43
Це найкраща школа в світі
Илья дорофеэв
0
# 17 сен, 2012 года в 15:32
Школа норм и вчители прикольни особливо Любов Григоривна,Орися Дмитривна,Юрий Андрийович.
Анджела
0
# 15 сен, 2012 года в 17:44
Ну школа фу але мені норм.
:3
0
# 23 авг, 2012 года в 21:10
Школа найнайкраща!!!Особливо Пелех Любов Григорівна!!!!!!! Юрій Андрійович!!В мене мама ,сестра,бабця вчились і залишились лише позитивні спогади і мені у цій школі прекрасно!!!!))))))
анонім
0
# 06 авг, 2012 года в 14:47
Школа просто супер! І ще школу треба судити не по її зовнішньому вигляду, а по тому як там вчать! І вчать там добре, відносяться теж непогано!
анонім
0
# 06 авг, 2012 года в 09:18
Я в цій школі вчуся, і все добре. Я погоджуюсь школа не в найкращому стані, але як на мене все добре.
анонім
0
# 27 июн, 2012 года в 16:30
Школа нормальна,та за знання треба платити у Ольги Ярославівни,ходити на додаткове бо математику в Ониськів знати не будеш.Так само й фізика.
анонім
0
# 20 июн, 2012 года в 16:12
Ура.......!!!!закінчилася школа....гаманець звісно зменшився,бо хочеш бал -плати.хочеш знати математику ходи на додаткове. в загальному школа не погана коли б не вимагали вз'яток вчителі математики.хочете знань "без коштовних" беріть гаманець побільший
Олеся
0
# 11 июн, 2012 года в 20:40
Школа дуже класна! Вчителі вчать на вищому рівні, особливо Людмила Михайлівна, Оксана Ярославівна, Олена Іванівна! Ставляться як до власних дітей, а високий рівень знань закладають на все життя. Такою школою можна лише пишатись! А ті, хто оцінює школу по рівню зробленого ремонту, мабуть табличку множення зможуть вивчити лише за допомогою татового гаманця! Хабарів в цій школі не беруть, мабуть тому так багато невдоволених відгуків!
Роман
0
# 06 июн, 2012 года в 23:46
Найкраща школа м.Львова.15 років тому закінчив її. Одні позитивні враження, починаючи від їдальні (ніколи незабуду, смачні, запашні трикутники) і закінчуючи вчителями, рівнем знань.
ольга
0
# 21 мар, 2012 года в 14:17
школа вимагає кращого вигляду. в ній як в Радянському союзі. Деякі вчителі класні. особливо історії. Живу поруч, але свою дитину туда не віддала.Низький рівень знань
Аня
0
# 07 фев, 2012 года в 14:57
хороша)
іринка
0
# 09 янв, 2012 года в 20:54
кращої школи не знайти, а історію вчать професіонали....школа де взяток ніхто, ніколи не брав.зовнішній вигляд бажає кращого
Оксана
0
# 31 дек, 2011 года в 17:18
Школа зебест особливо Любов Адамівна найкраща вчителька економіки
MARK
0
# 23 дек, 2011 года в 19:12
школа супер
попандопало попандопайлович
0
# 08 дек, 2011 года в 18:08
школа іс бест шо ви хочете вчителі супер, особливо Любов Адамівна а також Оксана Степанівна і Віра Омелянівна.незнаю кращої всвіті школи
Соломія
0
# 06 дек, 2011 года в 16:15
школа жахлива ,гарун взагалі взятки бере !!школа не дає належного навчання учням
анонім
0
# 20 ноя, 2011 года в 21:21
галіма школа =))
маша кучер
0
# 18 сен, 2011 года в 14:48
супер школа.програма міністерства жахливаа
анонім
0
# 16 сен, 2011 года в 20:14
плохая школа=))
наталя
0
# 25 авг, 2011 года в 16:29
класна школа.школу потрібно оцінювати не по зовнішньому виду,а по вчителям.бо школа супер.
анонім
0
# 25 авг, 2011 года в 13:59
просто супер.історію вчать найкращі вчителі
юля
0
# 25 авг, 2011 года в 13:55
школа нормальна .
борис
0
# 25 авг, 2011 года в 13:49
школа супер!!!
анонім
0
# 24 авг, 2011 года в 14:40
вчителі супер .вид дуже поганий.
анонім
0
# 24 авг, 2011 года в 14:33
просто супер. вчителі особливо гарун найкращий вчителька.
анонім
0
# 03 июн, 2011 года в 16:42
рівень знань низький.... приміщення не дуже..
дебільна школа..
Хуй
0
# 12 май, 2017 года в 14:18
Ти хуй
випускниця
0
# 22 фев, 2011 года в 18:39
дуже погана школа, брудна і зачухана. Рівень вимоги до знань низенький, всім все "по барабану", нічого не вчать і не вимагають. Маю з чим порівнювати, тому що перейшла туди в 10 клас з іншої школи у зв"язку зі зміною місця проживання. Хоча живу поряд ніколи б не віддала туди свою дитину!!!!
Оксана
0
# 20 окт, 2010 года в 13:39
найкраща школа а також вчителі...особливо Пелих Любов Григорівна
Юсік
0
# 06 окт, 2010 года в 20:16
Школа про100 супер =***
василь
0
# 08 авг, 2010 года в 12:47
назад у школу хочу
анонім
0
# 21 май, 2010 года в 10:37
прікольна школа ще б вчителі були деякі нормальні...
м
0
# 09 май, 2010 года в 17:27
найкраща школа в світі...!
Анджель
0
# 28 апр, 2010 года в 21:25
Це школа якою ми можемо пишатися
Василина
0
# 19 апр, 2010 года в 13:16
Це дуже класна школа.....
Анонім
0
# 20 янв, 2010 года в 16:10
Школа №27 супер.
Мирослава
0
# 29 ноя, 2009 года в 16:36
Найкраща школа Львова!!!!Я тебе люблю!!! :-*
Школа N 27
0
# 29 июл, 2018 года в 18:15
я також тебе люблю
Вован
0
# 13 дек, 2019 года в 19:41
Школа класна 27
Q
0
# 11 окт, 2009 года в 19:51
Це найкраща в світі школа.Школа №27 the Best and Forever
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...