Средняя школа №31

5829 просмотров

(0322) 63-41-81

Город Львов
Адрес ул. Княгини Ольги, 104
Телефон (0322) 63-41-81
Рейтинг 4.23 согласно 525 101 оценкам
Отзывов 101
Воспитатели / Учителя 4.30
Состояние комнат / классов 4.20
Руководство 4.21
Питание 4.18
Отсутствие коррупции 4.27
× Спасибо Ваше мнение учтено
Средняя школа №31
Львов ул. Княгини Ольги, 104
(0322) 63-41-81

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
20 листопада 2017 р. Офіційний Мінськ оголосив персоною нон-грата першого секретаря посольства України в Білорусі Ігоря Скворцова. Приводом до цього стала причетність дипломата до справи кореспондента «Українського радіо» Павла Шаройко, затриманого в Мінську за підозрою в шпигунстві. Як повідомив офіційний представника КДБ Білорусі Дмитро Побяржин, Павло Шаройко створив агентурну мережу з числа громадян Білорусії, які за грошову винагороду виконували його завдання по збору відомостей розвідувального характеру у військово-політичній сфері». Щодо журналіста порушено справу за статтею 358 КК Білорусі «Шпигунство» . Згідно з повідомленням КДБ, «отримані переконливі докази його протиправної діяльності, що завдає шкоди національним інтересам Білорусі». У тому числі вилучені копії разведдонесений, які відправляв Шаройко. «В результаті Шаройко визнав, що є співробітником кадрового апарату військової розвідки, що працює під прикриттям, а також своє звання — полковник. Він також підтвердив, що координацію його розвідувальної діяльності здійснював співробітник Головного управління розвідки Міноборони України Ігор Скворцов, який діяв під прикриттям радника посольства України в Білорусі. За діяльність, не сумісну з дипломатичним статусом, Скворцов оголошений персоною нон грата». В ході розслідування також заарештований громадянин Білорусії, який здійснював шпигунську діяльність на користь України. Білорус свою провину визнав і повідомив, що за завданням української розвідки за грошову винагороду займався збором і передачею інформації про обороноздатності Білорусії. Відносно затриманого порушено кримінальну справу за статтею «Зрада державі». МЗС Білорусії за даним фактом передав ноту протесту владі України. Офіційний Мінськ також зажадав компенсації за інцидент. Оприлюднення шпигунської справи і висилка українського дипломата свідчить про одне — влада Білорусії скінчилося терпіння до майданним українській владі, яка вчинила державний переворот на Україні в лютому 2014 року. Треба визнати, що майданний режим на Україні володіє неймовірним талантом сваритися з усіма сусідами, незалежно від їх політичного курсу. Те, що у Києва немає нормальних відносин з Москвою — це зрозуміло. Але ж одночасно українські політики примудрилися посваритися з Польщею, не зумівши приборкати бажання звести в герої Степана Бандеру. Цілком дружелюбна Угорщина перетворилася на найбільшого ворога України з-за ущемляє інтереси етнічних угорців закону про освіту. З тієї ж причини з Києвом посварилася і Румунія. І ось тепер цей список поповнила Білорусь. Якщо далі піде такими темпами, то через два-три роки на земній кулі не залишиться країн, які б ще не посварилися з Україною.
Анонім
0
# 03 ноя, 2014 года в 15:14
Школа найкраща. Вчителі суперові.
іванка
0
# 27 сен, 2014 года в 22:43
Школа добра,вчителі добре пояснюють і справедливо ставлять оцінки)Школа №31 - найкраща.
анонім
0
# 25 июл, 2014 года в 21:14
школа в ужасному стані, класи, санусзи, напевно городські туалети кращі, просто зручно бо близенько
Анонім
0
# 06 окт, 2013 года в 11:08
Школа дуже хороша)))так вона не спеціалізована на іноземних мовах та математиці. Але в школі працюють дуже хороші вчителі які можуть навчити)))
Андрушків Олена Михайлівна- найкраща вчителька з української мови*)
I.K.
-1
# 16 сен, 2013 года в 22:31
Тільки після закінчення школу можна тверезо оцінювати, тільки тоді ти знаєш її зсередини. Так от, скажу вам, як її колишня учениця___мабуть коли буду думати куди віддавати вчитись своїх дітей я задумаюсь, але віддам їх туди де їх навчать відповідати за свої вчинки, де їх навчать моралі і неодмінно туди де їм дадуть ті знання на які вони заслуговують. Можливо оцінивши принади навколишніх шкіл, 31-а залишиться в тіні, але не тому що вона найгірша, а тому що наша адміністрація і вчителі не займаються самонахвалюванням і не впускають батькам пил в очі. Стан школи можливо і не досконалий, але явно кращий за стан тієї ж 36-ої!
роман
0
# 22 авг, 2013 года в 23:25
школа ужасна краще ідіть в 36 вона найліпша
Оксана
0
# 20 июл, 2016 года в 16:38
Школа 31 класна . Вчителі добре пояснюють . А те, що вам не подобається - це ваші проблеми .
Остап
0
# 11 авг, 2013 года в 12:47
Ви знаєте що не кажіть але в школі є серйозні недоліки! Школу потрібно відремнонтувати а деяких вчителів просто замінити! але не дивлячсись на то я люблю школу хоч і вона не добюра!
вдячний учень
0
# 10 авг, 2013 года в 14:10
школа дає грунтовні знання тим, хто вчиться. навіть тим, хто не хоче, дає елементарні поняття. я вдячний моїй школі і хорошим вчителям. Ремонт би здався і то капітальний, бо приміщення старе, але при мінімальних витратах, стан підтримується. Дякую за хороші роки, проведені в 31-й
мама
0
# 10 авг, 2013 года в 13:33
рівень школи - її педагогічний склад. Тому тут - 5. Рівень освіти досить високий, хотіли б діти тільки вчитись і їхні батьки сприяти їм в тому. Від школи багато залежить, але все йде від родини. якщо батьки не займаються вихованням дітей, то навіть найкращі вчителі нічого не зроблять. Високий рівень історії, іноземної, географії, математики, хімії, зарубіжної. Особисто нікого не хвалитиму, бо це некоректно відносно інших хороших педагогів.
Нема поборів, як в інших школах і вчителі в міру толерантні. Фонд школи - просто мізер, ваші діти більше на жуйки витрачають. правда, хотілось би кращого технічного стану, але не все залежить від адміністрації, бо зверху обіцяють, а потім не дають ні самим зробити, ні грошей не виділяють. ця проблема справді існує. Хочете офісного приміщення і добродійних зборів по 1000грн. - йдіть у приватні гімназії, а хочете якісної освіти - у школу 31.
незадоволені, ті, що не хочуть дотримуватись правил і вчитись, тому не ображайте вчителів.
Анонім
0
# 15 июн, 2013 года в 17:53
Школа жахлива! Відносяться до учнів як до бомжів. Не рахуються з думкою їнших, вирішують самостійно, після чого ставлять лише перед фактом. Образливе відношення. Медсестра ходить в школу як на дискотеку. Є кілька класних вчителів, але їх нажаль мізерно. Задумайтесь керівництво з таким відношенням вам не буде кого вчити!!!
Соня
0
# 21 апр, 2013 года в 19:30
На мою думку школа просто чудова!Я розумію що вона не ідеальна , але кожна школа має свої недоліки! У нас в школі є хороші умови як для навчання , так і для відпочинку ! У школі є чудова їдальня , у якій дуже смачно годують . Наш директор особисто ходить дивитися чи все добре! Вчителі дуже хороші ! Моя класна керівничка М.Галина Романівна яку я дуже люблю і поважаю ! Вона переживає за нас як і за власних дітей , що в наш час буває дуже рідко!Ми часто відвідуєм театри,музеї , їздимо у всілякіпоїздки!У нас в школі дуже хороші і кваліфіковані вчителі,наприклад Марта Орестівна -вчителька української мови та літератури , Ірина Григорівна -вчителька іноземної мови ,Ірина Дмитрівна -вчителька історії ,Людмила Віталівна - вчителька географії ну і звичайно ж найкраща вчителька 31 школи Галина Романівна - вчителька біології!
Я дуже люблю цю школу і рекомендую іншим !
......
0
# 18 апр, 2013 года в 17:49
одного разу по сімейних обставинах я поміняла школу .в тій школі було кепсько і вчать дуже погано.вчителі гірших небуває повернувшись назад в 31 школу почала її цінити бо я ходила в цю школу з 1 класу і дам пораду свою школу ніколи не міняйте...
Анонім
0
# 01 фев, 2013 года в 22:35
Але не тільки діти винуваті в усьому цьому тут ще й влада винувата.По документам має прийти стількито грошей на ремонт школи,а приходить зовсім менша сума.Чому ж влада яка багато обіцяє нічого не робить? Недавно розпустили інтернат так усі діти звідтам тепер ходять біля школи та беруть усе що неправильно лежить.Можливо вони і в школу почнуть заходити.
Корупції в школі немає,взяток ніхто не бере.Їжа в шкільній їдальні нормальна
хоча могла б бути і кращою,а продавці в їдальні більш ввічливішими.У школі не хватає хімічних реактивів з хімії та скелетів тварин,препаратів з біології, бо влада не виділяє гроші.Приходиться хімічні реактиви купляти за свої гроші,
але і їх хватає на два три рази,а про препарати таскелети тварин з біології я взагалі мовчу,бо навіть якщо вчителі скинуться грішми то цього не хватить.
Батареї не завжди гріють,бо є брак коштів тому деколи буває.Вода в умивальника є весь час.Найважливіше щоб діти слухали вчителів,а їхні батьки їх виховували і тоді все буде добре.
Анонім
0
# 01 фев, 2013 года в 22:13
вч. алгебри та геометрії Боценюк Ольга Михайлівна, пояснить усе просто на хлопський розум.
Так можна довго розповідати про всіх вчителів, але саме головне не злити їх та не нервувати!
Також є дефекти у школі, але ці дефекти створюють діти які вчаться у цій школі. Усі пишуть з туалетів смердить, так це правда, але чому? Тому, що діти роблять це посеред туалету, та кидають у туалети бог зна що і після цього туалети забиваються.Медсестра одягається нормально, вона ходить в білому халаті, а в чому ще вона має ходити?Після другого та третього уроків її немає, бо вона в їдальні провіряє якість їжі,а деколи немає після шостого, бо вона йде поїсти. Усі ж мають харчуватися. Стільці в актовому залі поламані через тих ж дітей.Деякі пишуть "забагато здаєм грошей на школу" так шановні батьки навчіть своїх дітей не розписувати школу як розмальовку, не ламати нічого тоді і менше здавати будете.Також трохи дисциплінуйте своїх дітей, бо вони тільки й вміють матами говорити і за школою ходити курити!
Анонім
0
# 01 фев, 2013 года в 21:52
Школа хороша, вчителі висококваліфіковані наприклад:
зауч Жеребух Леся Михайлівна, вона навчить так, що в дев'ятому класі можна ЗНО здавати.
зауч Левкович Леся Орестівна,дуже цікаво розказує про культуру, архітектури, про традиції так, що це запам'ятовується надовго.
вч. біології Мельничук Галина Романівна ось тут потрібно одразу ж ставати біологами та медиками, бо вона дає дуже великий багаж знань.
вч. географії Загрева Людмила Віталіївна, тут потрібно вчити і добре, бо вона поблажок не дає, вчить так, що зрозуміє кожен.
вч. хімії Хахула Оксана Йосипівна, вона класний вчитель на уроці можна і пожартувати, посміятись, але після жартів потрібно і попрацювати, Оксана Йосипівна навчить і дуже добре.
вч.фізкультури Гасюк Богдан Семенович,розкаже і покаже так, що одразу ж на змагання можна йти.
вч.фізики Каньовський Олег Павлович, уміє пояснити і на практиці показати хоч одразу ж берись за роботу.
вч. правознавства Васильків Ірина Дмитрівна, навчить дуже добре,закони знати будете.
Мар*янка
0
# 30 янв, 2013 года в 21:04
На мою думку школа чудова)Хороші, добрі і люблячі вчителі))Мій класний керівник М.Галина Романівна дуже любимо її всім класом!)Часто їздимо з нею в цікаві поїздки, ходимо до театру і в музеї, гуляємо)Вона дуже гарно все пояснює)Також всі інші вчителі чудові) Особливо П.Марта Орестівна, Б.Галина Дмитрівна, К.В*ячеслав Степанович, З.Людмила Віталіївна, Х.Оксана Йосипівна)) І прохання до користувачів які пишуть тут відгуки-пишіть правильно, ставте розділові знаки, а також імена вчителів потрібно писати з великої літери бо інакше це не повага до них!
*** *********
0
# 11 янв, 2013 года в 20:58
Як деякі кажуть що вчителі погано вчать то це все брехня Вчителі тут просто супер найкраща вчителька це марта орестівна Як дехто говорить що ореста дмитрівна вчить погано це не правда вона вчить прекрасно пояснює все так що кежен зрозуміє нажаль вчителька з англійської мови в нас одна на уроках ми можемо вчити слова завдяки іграм Тоалети на 3 поверсі вже майже поміняли я надіюсь що на 2 і1 теж поміняють Наші заучі Леся Орестівна і Леся Михайлівна просто супер і наш директор також Медсестра одягається дійсно як на дискотеку В їдальні роздають не дуже смачну їжу А ось крісла в актовому залі слід би було поміняти В деяких кабінетах можна б було поставити батареї Але при всяких обставинах 31 школа the best
Учениця ГАЛИНИ РОМАНІВНИ)))))
0
# 09 янв, 2013 года в 17:47
Привіт всім.Я навчаюсь у 31 школі) Ця школа прикольна ,але є все ж таки недоліки(( У туалетах неприємний запах,незавжди гріють батареї....У туалеті незакриваються добре кабінки, де так неповинно бути. Вчителька з Англійської мови не дуже добре навчає(.Класно навчає Галина Романівна,Надія Дмитрівна,В*ячислав Степанович,Богдан Семенович,Загрева Людмила Віталівна)))))Це вчителі супер....У їдальні все класно претензій немає)))Готують нормально))))Мені ще в цій школі вчитись 4 роки, і я надіюсь що провиду їх в тій школі незабутньо...До медцестри претензій немає крім одної(ЇЇ завжди немає на робочому місті де вона повинна б бути))))Вчителі незавжди добре поводяться до учнів як це б мало бути))))Будуть ще якісь скарги напишу)))))))ЦІ вчителі які я перерахувала їм потрібно поставити пам*ятники ))) ЦЕ ЗОЛОТІ ЛЮДИ))))...........
М********н Соломія
0
# 05 янв, 2013 года в 22:47
Привіт я навчаюся у цій школі . Просто деякі особи не розуміють що час змінюється і школа теж!!!!!!!!! В туалетах вже не смердить , а якщоб декотрі діти не робили Це на плитку тоб було б ще краще !!!!! вчителі дуже хороші особливо Марта Орестівна Галина Романівна Олена Святославівна Ірина Дмитрівна Ірина григорівна і т.д. За двері у класах відповідають діти і класний керівник ,Яка різниця як вдівається медсестра головне щоб лікувала добре!В їдальні готують добре ще ніхто не отравився як в інших школах!! Двері можуть спокійно бути відчиненими тому що в школі є охорона !!!!!!!! Навіть був випадок що до школи вірвалися хлопці й хотіли щось вкрасти але нічого не вийшло .доказ що охорона в нас хороша !!!!!!!!!!!загалом це все що я хотіла сказати
Просто минула учениця
0
# 16 дек, 2012 года в 21:18
Привіт ! Я перечитала всі коментарі які написані вами з 2012р. по 2009р. . Я вчилася у цій школі тож можу осудити її .
+- Деякі вчителі відмінні , на примірі можу сказати точно хто , це Наталя Мирославівна та вчитель з фізкультури
+-Дуже добре вчать англійську мову з іграми та вчителька все пояснює
+-Вчитель з музики чудово поясює в них є піаніно і можна співати під музику
+-Актовий зал великий
- Ореста Дмитрівна дуже погано вчить
- У їдальні готовлять та продають шкідливу їжу
- У туалетах дуже смердить сечею , блювотою та іншими випорожненнями
- Медсестра молода вбираєтся як на дискотеку
- Стільці у актовому залі поломані
- В актовому залі зберігаются речі непотрібні для людей та замки поломані це називаєтся "Беріть хто що хоче"
- Двері у класах поломані та обідрані
Одним словом єдиним найкращим плюсом це є вчителька Наталія Мирославівна , я б їй поставити пам"ятник
Євгенія Гончарук
0
# 04 дек, 2012 года в 22:39
школа найкраща... я в цій школі провчилася 3роки якщоби мене не забрли в спортивне училище то я би з радістю там продовжувала вчитися!,але як кажуть:що поробиш..)вчителі суперові особливо В*ячеслав Степанович,Орест Орестович,Олена Михайлівна, Галина Дмитрівна...я їм дуже вдячна за все вони дуже веселі,афігєнські люблю їх...*** я до вас колись зайду... ваша спорцменочка Жені4ка Гон4арук...☺
san
0
# 23 ноя, 2012 года в 14:39
школа так нiчого, але немаэ гурткiв для дiтей. Був гопак, дуже скоро десь дiвся, були танцi - нема. Щось нiчого не затримуэться невже так не вигiдно? Чи оренда зашкалюэ?
- Адмiнiстрацiя всiх грошей не заробиш зробiть щось для дiтей.


З розмов батькiв, введiть уроки лiкувальноi фiзкультури, в багатьох дiтей проблеми з хребтом. Вправи не складнi i вчитель з фiзкультури маэ iх знати.
Данило
0
# 16 ноя, 2012 года в 19:26
Школа супер клас
****
0
# 07 ноя, 2012 года в 12:25
Жах
Каха
0
# 10 окт, 2012 года в 16:38
Школа Супер!
Едік
0
# 09 окт, 2012 года в 20:21
Шановна п.Ірина я вважаю , що школа прекрасна !Стався один неприємний випадок с ким не буває!?У нас у Львові в інших школа ще й не таке можна побачити!!На моїх очах учень з іншої школи вчителя обзивав і вчитель навіть боявся щось йому відповісти!Я вже не кажу скільки вікон було розбито в інших школах! А на рахунок нашої школи можу сказати ,що школа дійсно хороша вчителі легко все пояснюють так , що до кожного дійде!

Школа The best!=)Загрева Л.В найкраща і всі вчителі також!=)
Учень
0
# 09 окт, 2012 года в 15:09
В Нас вчителі прекрасні , я так думаю. Вчителі не візьмуть від вас взяток , люблять всіх одинаково. я в цю школу перейшов коли мені було 10 років але вже її закінчив поступив в Університет і досить довольний що тут пройшли мої роки! Було багато нових друзів) цікавих знайомств не мало. Одне погано що ще досі туалети не змінили ,мій брат зараз вчиться в цій школі звичайно він не полюблює уроки робити але школа йому подобається) ну особисто моє враження що ця школа дуже хороша !!! І вчителі вчать дуже добре .пояснюють по простому)
Аня
0
# 09 окт, 2012 года в 15:00
Школа чудова) я вчусь там вже багато років і не жалію що вибрали батьки саме цю)
Пані Ірині з цяткою на склі
0
# 06 окт, 2012 года в 22:20
Дуже вдячні за "щирі вітання з професійним святом", а ще більше за допис про школу на цій сторінці. Будьте послідовною!
Мартусі4ка)
0
# 06 окт, 2012 года в 18:16
Школа супер!прекрасні вчителі!!!Мельничук Галина Романівна та Попович Марта Орестівна прсто супер!!!)І взагалі усі вчителі класні!)
Ірина
0
# 03 окт, 2012 года в 19:49
От цікаво, хто з дорослих цю школу вихваляє??? 18:45 сьогодні захожу - двері відкриті, жодної живої душі в коридорі, хожу ... хожу... шукаю.. з кабінету №2 на першому поверсі чути страшний вереск і крики... дітиська (явно не молодша школа, але й не старша)... закрили їх там чи що??? і явно нема жодного дорослого з ними ... а мені якраз туди і треба - бо без нагляду вчителів з вікна жбурляють каміння по машинах - мені по шибі попали... є цятка тепер... і чим ця школа така прекрасна?
Орися
0
# 03 окт, 2012 года в 17:42
люблю школу 31....вона найкраща
Мар"яно4ка)
0
# 02 окт, 2012 года в 16:16
31- найкраща, усі вчителі чудові особливо мені подобається Мельничук Галина Романівна вчителька на всі 1000000)) і Попович Марта Орестівна прекрасна вчителька) ЛЮБЛЮ 31 ШКОЛУ)))))♥
////////
-1
# 20 сен, 2012 года в 21:01
прикольна школа супер
Кристина
0
# 31 авг, 2012 года в 21:34
Не ідеальна школа як тут пишуть!!!Но я там вчилась і я її люблю!!!Викладачі хороші люди но інколи змінюються на очахЗ янгола в монстра!!!
просто людина
0
# 22 июн, 2012 года в 16:48
школа чудова вчителi хорошi!
Юля Малишева
0
# 08 июн, 2012 года в 22:28
прікольна школа! і вчителі там прікольні моя улюблена Петрович Леся Богданівна ! завітайте у нашу школу не пожалієте!
іруся
0
# 11 мар, 2012 года в 21:23
школа клас
5-б the best
0
# 08 мар, 2012 года в 17:33
СЗШ №31 СУПЕР!!!Завітайте у 15 кабінет у якому я вчуся,Там ви зможите побачите суперову вчительку(Петрович Лесю Богданівну)!!!
Оксана.
0
# 11 фев, 2012 года в 21:10
Школа кльова вчители супер .Ядуже люблю цю ШКОЛУ .
Ірина Боднар
0
# 15 янв, 2012 года в 01:48
Це одна з найкращих шкіл м.Львова.Приємні спогади,найкращі роки мого дитинства пройшли там.В 2012 буде 10 років як я закінчила її.Дякую всім вчителям цієї прикрасної школи за їхнє терпіння.Особлива подяка моїй першій вчительці Лесі Орестівній і вчительці випускного класу Ірині Григорівній.
Ірина Боднар
0
# 15 янв, 2012 года в 01:30
Це найкрутіша школа
31
0
# 09 янв, 2012 года в 10:59
супер директор має бути господарем і дбати за дітей. В їдальні холодна і гидка їжа, в приміщеннях - холод, в туалетах - нема води і смердить так, що противно заходити, унітази – мало не ровесники самого директора. Так, що не треба "своїм" людям його захищати. може то сам директор пише коментарі? Тоді, шановний, дбайте трохи за дітей, яких ми вам довірили.
Бо вчителі справді хороші і шкода залишати школу через недолуге керівництво
Cherry$=)
0
# 02 янв, 2012 года в 16:14
І ще до просто мамИ наш директор найкращий у львові а може й в Україні )Так що краще б змовчали на рахунок цього)
миша
0
# 20 дек, 2011 года в 19:19
Школа так. Їдальня та актовый зал в одному приміщені.1 - 4 класс провод ять физкультуру на коридорі, чистота просто супер .для чего уборщицы? гигиена 000.
Юрчик
0
# 14 дек, 2011 года в 20:35
школа - клас!
в школі є 3 найкращі місця : -кабінет інформатики
- спортзал.
- 8 кабінет
Софія
0
# 06 дек, 2011 года в 15:47
Школа клас))))
Діана
0
# 30 май, 2017 года в 00:35
Некажи
Оленка Мартинюк
0
# 23 ноя, 2011 года в 19:03
Сама краща школа! вже 15 рокiв як живу в России але памятаю Левкович Лесю Орестивну перша вчителька моя в 1993 роци. Всих своих однокласникив, всих вчителив. я вас люблю. памятаю!!!
САША
0
# 21 ноя, 2011 года в 12:10
Шановне керівництво школи! Може ви нарешті уже поставите вікна на 3 поверсі для першачків? Мало того що Дошку своїми силами купили, Меблі поробили по 300 грн здирали з кожного учня а їх 27 чол, то ще й чекаєте що ми своїми силами вікна пластикові поставимо?? А туалети??? що Першим-третім класам не потрібно нормальних туалетів, умивальників???
Та хватить уже з батьків здирати по 400-500 грн на рік!!!!!! самі трошки робюіть щось, це ж державна установа!!!!
НА рахунок навчання - задоволена, багато задають для дітей 1-х класів, але навчання терпиме.
Андрій
0
# 04 ноя, 2011 года в 21:41
Нормальна школа і нормальні вчителі)))
Христина
0
# 23 окт, 2011 года в 21:39
школа реально хороша вчителі класні і деректор Цар О.М супер 2011 року з 11а класу всі поступили у ВУЗИ ........там реально надають знаня:)
!!!!
0
# 15 окт, 2011 года в 10:20
За смердючі туалети і холод в класах відповідає в першу чергу не завгосп , а директор, бо завгосп працює безпосередньо під його керівництвом ! Якщо за все відповідальність несе завгосп , то навіщо тоді у школі директор???
Дара
0
# 14 окт, 2011 года в 11:04
Ми не можем дати собі ради з німецькою мовою, таке враження, ща зразу з першого року навчання потрібно наймати репетитора, тоді для чого вчитель, якщо не може навчити елементарному. Мені цікаво чи директор відвідує уроки іноземної мови, щоб подивитись, що знають діти, чи йому всерівно? Для чого є обовязковим вивчення німецької мови, якщо ви не маєте кваліфікованого вчителя. Прислухайтеся будь-ласка.
Олена
0
# 10 окт, 2011 года в 14:02
Дуже висококваліфікаційний педколектив, за окремими вийнятками, які є всюди. Діти при бажання отримують хороші знання.
Зате завгосп Бук разом із смердючими старими, вічно без води туалетами просто вже дістав, школа мало що опалюється. Діти мерзнуть. Просто ганьба, що нині у Львові може школа бути в такому плачевному стані через безгосподарність і безвідповідальність.
просто мама
0
# 10 окт, 2011 года в 13:34
Школа хороша в плані відповідальних і хороших педагогів. Тут той, хто хоче здобути знання, їх обов язково отримає. Заучі хороші і відповідальні. Але господарська частина на чолі з завгоспом Володимиром Васильовичем - завал повний. Туалети в жахливому стані, це ганьба, щоб нині в школі були такі туалети! В сільських школах і то кращі! Опалення теж майже відсутнє. Діти зимою і в міжсезоння замерзають. Повна безвідповідальність і безгосподарність! Такий собі пан завгосп НІЧОГО не робить для школи - зате все для себе, чим кидає тінь і на директора. Може вам, панове пора на пенсію?
Andrew
0
# 04 окт, 2011 года в 16:11
Школа - супер!!!!
макс
0
# 20 авг, 2011 года в 18:23
Школа найкраща .на мою думку кращох школи у Львовы немаэ.Тут у вчителів добрі відношення і взагалі добре навчають . якби я вчився в інші школі якщо переходити я б перейшв у 31. Хочу подякувати класному керівнику Андрушків О.М за добрі відношення і всім вчителям.школа the best☺
олена
0
# 30 июл, 2011 года в 10:31
я дуже сильно люблю свою школу,і керівничка наша просто супер:)!
Софія
0
# 05 июл, 2011 года в 17:36
Я дуже обожнюю свою школу номер 31
Діана
0
# 30 май, 2017 года в 00:39
Я тоже
6-А клас
0
# 09 июн, 2011 года в 12:56
Ми дуже любимо нашу школу, а також вчителів , завучів і директора!!!!!
31 школа НАЙКРАЩА! 6-А також ( 7 кабінет ). Завітайте в нашу школу вам будуть раді!!!!!
дінка 7-а
0
# 01 июн, 2011 года в 15:43
я всіх люблю особєнно кулика з 7-а хочу з ним зустрітися в неділю о 15 годині
7-А КЛАС
0
# 01 июн, 2011 года в 11:43
Загрева Л.В найкраща. вона дуже дуже нам подобається якщо чесно всі вчителі теж кльові .боценюк о.м дуже кльова вона як і галина романівна добре пояснює наші всі всі вчителі незрівнянні з іншими . заучі супер-пупер
7-А клас
0
# 22 май, 2011 года в 16:52
ми любимо школу особливо нашу керівничку вона the best (найкраща)
Надя 7-а
0
# 22 май, 2011 года в 16:26
Всі супер.вчителі теж .керівничка Л.В просто незрівнянна.тільки в школу не хочу ходити
Софія Романчак
0
# 16 май, 2011 года в 21:48
Школа супер.Вчителі теж. Всіх люблю цьом.
Соня=)
0
# 10 апр, 2011 года в 18:11
Хай мовчуть наша школа просто супер а вони просто заздрять хай заткнуться!!!!!!!!!
Ірина
0
# 30 мар, 2011 года в 14:01
як учні ставляться до школи, так і вона до них. це за аналогією сентенції "світ довкола тебе є таким, яким ти його хочеш бачити, або - яким ти його робиш"

коли у школі вчились такі "колишні випускники", приміщення було обшарпаним на вигляд, мабуть завдяки руйнівним діям декотрих учнів, які копали по стінах, били вікна цеглою і шкодували копійок та своїх рученьок, щоб нормально відремонтувати власну парту.
колишньому випускнику: не ведіть своєї дитини в нашу школу, нехай вона іде руйнувати іншу.

ті, що залишились працювати у школі, не залишили її у важкі для всіх часи (з корабля в бурю першими втікають щурі...)
старий кінь борозну не псує...
Ірена
0
# 29 мар, 2011 года в 17:27
Ви колишній учень мабуть курили за школою а не вчились Ідальня давно вдремрнтована вікна умивальники плитка сцена приведена в порядок А ви думаєте вибити це так легко Вчителі хорош староі закалки може вам підходять нові молоді кадри то шукайте якщо знайдете хорошого то обов"язхково напишіть де Сором паплюжити рдну школу
Зіновій Проців
0
# 25 мар, 2011 года в 22:22
Суперова школа!
Cheri$)
0
# 25 мар, 2011 года в 21:59
Хай= )))Я вчуся 4-й рік в 31 школі=)))Вона The Best=)))
Вчителі просто супер=)))Всі абсолютно=)))Якшо хочете переводитись в якусь школу, то тільки в 31=)))
Колишній учень
0
# 24 мар, 2011 года в 15:47
Мені цікаво, хто пише, що школа суперова і найкраща??? Ви там були? Я закінчив школу давненько, тоді це був жах, і ставлення вчителів і атмосфера і добробут самої школи. Я досі шкодую що не перевівся в іншу. А тепер який вигляд ця "суперова школа" має, заклеєні ПЛІВКОЮ вікна (там навіть перебувати шкідливо), а скільки років ставились склопакети, про це навіть по телебаченню показували, а стіни, з яких ледь не обвалюється цегла, яка їдальня, і це можна продовжувати довго. Чому керівництво інших шкіл може отримати (вибити) фінансування, а даний директор не встані, чи можливо ці кошти "кудись стікають". Які зараз вчителі - не знаю, але напевно, ті які не змогли працевлаштуватись в краших закладах. Тому - шкода дітей, які через певні обставини змушені туди ходити, а своїх дітей я туди не віддам. Це - найгірша школа!
ірина
0
# 22 мар, 2011 года в 08:29
школа міцніє! мікроклімат (людські стосунки) - якнайкращі. це справді важливо. а вчитися треба все життя, не тільки в школі. У школі потрібно тільки навчитися вчитися, а потім, "по ходу" ще здобувати знання.

до Ірини від 11.03, спеціально: учні з елітних шкіл теж ходять до рЕпетиторів, і високі бали всяких "гімназій" на ЗНО - це результат роботи репетиторів, яких наймають заможні батьки. бо діти є діти: і у нас є талановиті, здібні та сумлінні, і у елітних школах є ліниві та недовчені.
наші учні нашу школу ще піднімуть!
правда?
Стьопа
0
# 19 мар, 2011 года в 18:58
Ця школа одна з найкращих...Суперашка.
Ірина
0
# 11 мар, 2011 года в 22:13
Як на мене,то це слабенька школа..... Взагалі то в мене сестри там вчилися, то рівень їх знань не дуже...., щоб поступити в університет мусила ходити до рипетиторів, хоч вона і старанна в навчанні....
viktor
0
# 25 фев, 2011 года в 17:25
malo chogo pruemnogo shob zgaduvatu
7-б клас
0
# 16 фев, 2011 года в 15:35
школа найкраща ми the best ми i love сзш№31 м.львова до школи йдемо як на свято завiтайте у 5 кабiнет
Теодор чубік
0
# 08 фев, 2011 года в 19:44
Школа просто супер!!!!!!!!!!=)))))))))
в цій школі можна найти і хороших друзів і когось ближчого ніж друзі!
я кожен день в неї ходжу(ну звісно крім суботи і неділі)
і завжди в школі весело!
школа бест!
Роман
0
# 05 фев, 2011 года в 19:15
Привіт народ. я вчуся в цій школі уже сім років моя класна вчителька Васильків Ірина Дмитрівна вчителька історії сама найкраща. у цій школі завжди цікаво там дуже добрі вчителі бажають дітям тільки найкращого. я вчуся на даний момент в 7б класі в 5 кабінеті мені дуже подобається одна дівчина з не нашого класу але походу я їй ні підкажіть що мені робити. школа №31 назавжди буде найкращою.
Христя
0
# 14 янв, 2011 года в 15:28
Найкраща школа! Вчителі суперові,директор і завучі всі вони-the best.В кожному кабінеті пластикові вікна... Заходьте в 7 кабінет-найкраций кабінет він повністю відремонтоватий і я в ньому вчуся.
ОЛЯ
0
# 21 дек, 2010 года в 10:34
Школа найкраща
клас 9 -Б 2010
0
# 30 ноя, 2010 года в 11:12
класна школа!
Сергій
0
# 09 ноя, 2010 года в 21:59
Супер школа
Роксолана
0
# 03 ноя, 2010 года в 22:49
Школа найкраща в світі!!! Я дуже задоволена, що все своє дитинство я провела саме тут!!! Вчителі тут найкращі, із розумінням ставляться до дітей, надають прекрасний багаж знань, можуть вислухати і дати хорошу пораду!!! За останній рік школа стала справді дуже красивою! спортивний майданчик просто супер, із сусідніх шкіл діти приходять сюди і дуже задоволенні своїм перебуванням тут!!!!! 31 завжди залишиться в моєму серці!!!!
Моя вам порада: приходьте саме в цю школу, тому що вона - найкраща!!!!
марічка
0
# 11 сен, 2010 года в 00:53
сама краща школа
Софія
1
# 03 сен, 2010 года в 14:39
Школа клас
Мар"яна
0
# 12 авг, 2010 года в 17:08
Школа просто супер!!!!! сама краща школа у Львівській області!!!! якщо туди підете не пожалієте!!
Оксана
0
# 10 авг, 2010 года в 11:47
Школа-супер. вчытелы спрады вчать не тыльки шкыльних дисциплын, а й розуму. якщо комусь потрыбно помыняти школу-йдыть тыльки в 31
Женічка
0
# 21 июн, 2010 года в 14:28
Моя супер=колишня школа.......
Зоряна
0
# 15 июн, 2010 года в 16:25
школа хороша...вчителі також...зробили ремонт...поставили умивальники у їдальні так що не треба "ля-ля"...кортше кажучи піднімається школа )))
Вася
0
# 25 май, 2010 года в 19:28
Школа супер!!!!
олена
0
# 24 май, 2010 года в 18:24
школа-супер !!!
Марія
0
# 14 май, 2010 года в 00:13
Повірити не можу, що це гарна школа????!!!!!.Бомжатнік самий натуральний-на третьому поверсі ваняє сечою з параші ,бо туалетом це не назвеш!!!!!! в столові умивальника нема !!!!!!......про всіх вчителів не скажу ,але про шановну Химич Н .І .-вона помилка в цій школі,може буде розумна людина і виправить цю помилку ,тоді вже не буде кому калічити дітей молодших класів!!!!!!
іра
0
# 22 апр, 2010 года в 18:54
дуже гарна школа. я у ній зараз навчаюся і ніскільки про це не жалію. там працюють вчителі від Бога. сзш№31 the best
марія
0
# 30 янв, 2010 года в 12:19
У мене залишилися лише хороші спогади . Було багато цікавого , вечори , спортивні змагання . Вчителя були хороші .А зараз зробили ремонт ,поставили вікна пластикові . Будь-яка гімназія позаздрить !!!
ірина
0
# 23 янв, 2010 года в 20:40
і колись була класна, і тепер. там вчителі по-людськи ставляться до учнів, а не так, як в більшості шкіл. і не сачкують
оленка
0
# 02 янв, 2010 года в 12:18
школа класна !!! я закінчила іі !!! тількі хороші спогади ! директор клас!!!
Михайло
0
# 28 окт, 2009 года в 09:10
Привіт!
Школа - 31, одна з багатьох середніх шкіл України,
але не в кожній школі знайдеться випускник, який є
керівником ДУС при Президенті України, в нас такий є, це І.Тарасюк.
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...