Средняя школа №32

9607 просмотров

(0322) 64-08-98

Город Львов
Адрес ул. Гашека, 13
Телефон (0322) 64-08-98
Рейтинг 3.57 согласно 410 87 оценкам
Отзывов 87
Воспитатели / Учителя 3.63
Состояние комнат / классов 3.70
Руководство 3.51
Питание 3.41
Отсутствие коррупции 3.61
× Спасибо Ваше мнение учтено
Средняя школа №32
Львов ул. Гашека, 13
(0322) 64-08-98

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
Анонім
0
# 23 апр, 2019 года в 14:18
Школа нормальна але вчителька з трудового навчання кричить і обзиває дівчат також ця вчителька не вміє пояснювати.
Майя
-1
# 13 дек, 2018 года в 06:41
Це означає, що дитина впродовж більше десяти років зобов’язана, у середньому, по сім годин проводити у школі майже щоденно. Саме тому, не виключено, що комусь може не сподобатись постійне спостереження за його персоною, оскільки відеозйомка, як і звичайне стеження є не тільки втручанням у приватне життя, а й порушенням недоторканості особи. Наша Конституція чітко визначає, що людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Інша норма Основного Закону говорить про те, що ніхто не може зазнавати втручання в його особисте життя та недопустимим є збирання, зберігання, використання, та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди. Тож відеоспостереження за особою, в тому числі фіксація її дій на відео, є збиранням та накопиченням інформації з можливістю її подальшого використання. Тому такі дії порушую ть особисту недоторканість особи. Подібними за змістом є й норми Закону України «Про інформацію», які вказують на те, що забороняється збирання відомостей про особу без її попередньої згоди на це,
Анонім
-1
# 02 дек, 2018 года в 20:50
Свавіллю директора немає меж!
мамуся
-1
# 01 дек, 2018 года в 21:13
а що камери в класах це законно і без дозволу батьків. Мені здається , що це грубе порушення закону.Батьки, чого мовчимо , пишіть хто проти такого свавілля, негайно треба реагувати.
Ангеліна
0
# 29 ноя, 2018 года в 21:45
Ужасна школа .Поставили камери у класах щоб на батьківський зборах батьки дивилися як їхні діти себе поводя.Вчителі ж не можуть дітей заспокоїти.Поставили в усіх класах.За ті гроші він би ліпше зробив нормальну дорогу взаді школи .Діти не мають по чому бігати.Директор просто хам!Вчитель з фізики Ольга Семенівна просто ужас.Знижує оцінки ,замість того щоб проводити урок вона розказує що в неї вдома твориться а потім дітей муштрує чого ти задачу не розвязав.Нів якому разі нікому не рекомендую цю потворну школу!
Мадама
2
# 20 сен, 2018 года в 17:15
Не рекомендую цю школу батькам.Забрала сина після 7-го класу.Жодного разу не пошкодувала. Авторитарний директор -самодур, який тримає дітей і вчителів за джерело задоволення своїх амбіцій.Викладачі, які бояться втратити місце роботи і виконують безглуді вказівки директора. Запресовані вкрай діти, які не хочуть вчитись, бояться зробити крок вбік.
Анонім
0
# 20 сен, 2018 года в 13:38
Добрий день, школа 32- хороша і тут дають хороші знання. Але ,на мою думку, директор ганяється за рейтингом, занижує оцінки учням, не зважає на думку своїх колег та учнів. У школі є хороші та кваліфіковані вчителі , такі як: Любов Стефанівна Нагорняк,Любов Богданівна Камінська, Козак Світлана Романівна Дзюба Ігор Васильович, Жезло Катерина Василівна, Падалка Микола Олексійович. Особливо хочеться виділити завуча школи , який справляється зі своїми обов'язками краще, ніж директор . Гіль Мирослав Миронович, Вам респект!!!
Катя
0
# 21 апр, 2018 года в 00:59
про школу. давно її закінчила, школа не надає знань, місія вчителя в цій школі - гнобити дитину, доводити дитині те, що вона нічого не вміє, незнає і взагалі вона ніхто. бажання вчитись не було взагалі, бо завжди все було не так. навіть коли ти знала матеріал, то Козак Світлана Батьківна всеодно доводила особисто мене до паніки , спеціально не ходила на її уроки, бо вона принижувала мою гідність перед класом. мені вже 24 , а "осадок" ще залишився до тепер. говорила мені , що я нічого не добюся в житті. а вчителька фізкультури Падалка Галина говорила нам таку фразу " та якшо ти мяч не вмієш злапати,то як ти свого чоловіка будеш в руках тримати?" так от, Шановні, Світлано Романівно та Галина батьківна, ваші поради щодо життя ніяк не знадобились) тому бажаю вам Світлано добитись багато чого у житті, а вам Галинко тримати свого чоловіка в руках. найсвітлішою людиною в цій школі була моя перша вчителька Гончарук Людмила Яківна. дякую вам за все,за підтримку , любов та наполегливість.
VP
1
# 19 апр, 2018 года в 17:27
Школа навчає… Але чому?.. Ось заходиш на офіційну сторінку середньої загальноосвітньої школи № 32 м. Львова, а там, «СЗШ № 32 – це гармонійне поєднання класичних підходів до навчання та виховання з передовими методами сучасності, молодості і досвіду, інтелекту й інтелігентності, любові й вимогливості, взаємодопомоги й толерантності». А тепер про головне! Про яку толерантність та й інтелігентність може йти мова??? Якщо старший вчитель фізичної культури Падалка Микола Олексійович, на секундочку, спеціаліст вищої категорії, дозволяє собі висловлювання такого типу: дибілоїди, шакали, криворукі, дурнувата молодь, дури, хворі на голову. І ці всі слова він, спеціаліст вищої категорії, вживає на рахунок дітей одного з 7-х класів (швидше за все і не одного), при тому, що урок фізичної культури у даному класі веде його дружина, вчитель фізичної культури, спеціаліст І категорії, а за сумісництвом «мовчазний споглядач» Падалка Галина Василівна. Ви, панове вчителі, не розумієте, що ці слова роблять з нашими дітьми? А де була і є класний керівник цього класу, яка в курсі всього, адже неодноразово діти та й батьки скаржилися на цих так званих «вчителів фізичної культури»? А де ж психолог? Та й врешті-решт чому мовчать батьки? Кожна дитина по-своєму реагує на слова приниження, образи від викладача. Одні школярі можуть цілком спокійно ігнорувати, інші сприймають таке ставлення занадто близько до серця і дуже переживають. І хто знає чим воно все закінчиться? Це може призвести до серйозних проблем, які проявляться у міру дорослішання. Далеко не завжди реально спрогнозувати, яким чином це відобразиться в дитячому мозку. Але ж наша СЗШ № 32 не зупинилася на цьому. Тепер, у відповідь на скаргу одного з батьків 7-го класу про те, що «пан-викладач» Падалка Микола Олексійович обізвав школярку, наш шановний вчительський колектив створив комісію, куди викликають школярів-семикласників, і ці діти пишуть пояснювальні. Без психолога. Без батьків. А хіба так можна?.. А як же ст. 5 Закону України «Про загальну середню освіту», у якій говориться, що завдання загальної середньої освіти полягають у формуванні особистості учня, вихованні в учнів поваги до прав і свобод людини і громадянина, почуття власної гідності, відповідальності перед законом за свої дії, виховання свідомого ставлення до свого здоров'я та здоров'я інших громадян як найвищої соціальної цінності, збереження і зміцнення фізичного та психічного здоров'я учнів. А саме: психічного здоров’я учнів. То що, шановні вчителі фізичного виховання Падалка Микола Олексійович та Падалка Галина Василівна, ви робите з нашими дітьми, обзиваючи їх дибілоїдами? шакалами? криворукими? дурнуватою молоддю? А ми, шановні батьки, мовчімо і далі?! P.S. Вчительському колективу СЗШ № 32: «Вчіться у В. Сухомлинського: вчитель повинен знати, що відбувається в душі кожної дитини, з чим вона прийшла до школи, - щоб не допустити – жодного болючого дотику до вразливого дитячого серця».
Параскева
0
# 10 апр, 2018 года в 20:54
Закінчила цю школу багато років назад і тепер моу оцінити тверезим поглядом все і написати адекватний відгук. Найгірше що може взагалі бути-це їдальня. Я чудово розумію, що їдальня орендує приміщення, але нажаль це катастрофа, принаймні було так років 6 тому назад. Коли була підлітком, мене безумовно тішило, що в нашій їдальні продаються всі шкідливі речі на зразок "сушеної картоплі фрі зі смаком..." палочки кукурудзяні Салют з різноманітними соленими смаками і все решта, але нажаль такого бути не може...Окрім того за моєї пам*яті у школі практикувались чергування у їдальні замість уроків для старших класів. По перше,чергові, що були в їдальні, ніколи більше там не зможуть їсти, адже особисто була свідком як з двох над*їджених котлеток, на тарілці, робиться одна для іншої дитини...Загалом їдальня це антисанітарія і вважаю що діти чергувати власне у їдальні не мають,але це моя суб*єктивна думка. Школа є чистою, прибраною та кабінети з ремонтом. Кабінет інформатики досить добре забезпечений технікою, що позитивно впливає на учбовий процес. Пинянська Оксана Богданівна дає глибокі знання з інформатики і рівень моїх знань в університеті на технічній спеціальності відповідав університетському рівню перших та других курсів, що в подальшому дозволило освоїти інші мови програмування. Як і в кожному убовому закладі є хороші і погані вчителі, але я вважаю не коректним та недоречним писати відгуки негативні, що хтось "поганий", адже ідеальних людей немає, ми можем лише сторонньо оцінити людину. Коваль Наталія Дмитрівна як на мене являється найтолерантнішою вчителькою з якою я стикалась, абсолютно акуратна у висловлюваннях та нейтральна до кожної дитини. У Хлібишин Наталії Іванівної дуже швидко та цікаво проходили уроки, хоча філологом та мовним знавцем я не стала, але це була моя вина. В підсумку, школа нормальна, атмосферу створює клас в якому ти знаходишся... також хотілось би побільше молодих вчителів, але нажаль їх не поважають діти...
катя
0
# 21 фев, 2018 года в 11:59
підкажіть хорошу школу
ЮРА
0
# 10 июн, 2019 года в 21:13
Підкажіть де взяти хороших учнів а не пепсікольщиків які тільки з мобільниками в руці і моляться над ними ??????
колишня учениця
0
# 09 фев, 2018 года в 14:32
Хтоб що неказав а 32 школа найкраща я теж вчилась в ній і вчителі хороші якщо діти не хочуть вчитись то вчитель в цьому не виний
Христина
0
# 19 фев, 2019 года в 13:39
Але таки не навчили граматики та пунктуації ))
анонім
0
# 18 дек, 2017 года в 14:33
і нічого не виграла.ДУРА.
анонім
0
# 18 дек, 2017 года в 14:32
та не вже жахлива миші в дальні таргани .фу
анонім
0
# 18 дек, 2017 года в 14:30
це правдв найгірша
анонім2
0
# 18 дек, 2017 года в 14:31
павда
анонім
0
# 18 дек, 2017 года в 14:30
це правдв найгірша
мама колишнього учня
5
# 24 июл, 2017 года в 04:32
зона № 32. концтабір син вчився гарно. виступав за школу наолімпіадах. школу ненавидів зараз перейшов у інший навчальний заклад(до слова один з кращих в Україні) дитина як на світ народилась.
VFVF
0
# 06 окт, 2016 года в 15:38
///
леся
0
# 02 апр, 2016 года в 21:12
яка маршрутка їде з центру до вашої 32 школи
ПППП
0
# 06 июн, 2016 года в 10:41
Юля
0
# 26 мар, 2016 года в 18:41
Вчуся в цій школі дуже давно . Школа непогана . Якщо говорити про вчителів то найкращими є Дрія Йосипівна , Галина Йосипівна , Любов Стефанівна , Наталія Едуардівна . Найгіршими є вчителі з фізкультури Микола Олексійович та Галина Василівна , жахливою і несправедливою є вчителька з хімії Ольга Анатоліївна . Причому всі найгірші вчителі є пенсіонерами . Якщо не враховуват найгірших вчителів і говорити на загал то школа класна
Христина
0
# 18 май, 2018 года в 16:36
Наталія Едуардівна, на жаль, вже давно не працює у цій школі
???
2
# 12 ноя, 2015 года в 17:47
Я перейшов з цієї школи і дуже задоволенний тим що перейшовтоимущо 32 школа найгірша з усіх
???
3
# 12 ноя, 2015 года в 17:42
Школа жахлива!
Христина
-1
# 21 дек, 2014 года в 08:42
Я в 4 класі школи 32 . Брала участь у районній олімпіаді з української мови ім. Петра Яцика і маю перше місце . А недавно ходила на обласну олімпіаду
Елена
0
# 30 май, 2014 года в 16:22
Школа мені не подобається також!
Анна Теодорівна Хмелюк
0
# 30 май, 2014 года в 16:25
Дівчата ось вам не спорте рейтинг Львівських шкіл. 1) 11школа 2) 83 школа 3) 66 школа 4) 48 школа 5) 46 школа 6) "надія" 7) 45 школа 8) 32 школа 9)85 школа 10)86 школа і т.д. Топто 32 не є однією з кращих...
ЮРА
0
# 10 июн, 2019 года в 21:23
Не шукайте гірших чи кращех шкіл а вчіться. Теперішні батьки тільки звикли ходити до вчителів і один на перед одного щось домовлятися. А потім нити про погані школи і вчителі.
48шк
1
# 03 май, 2016 года в 19:32
48 школа НАЙГІРША
Василій
0
# 13 июн, 2014 года в 13:46
хочете сказати що 86 шк. краща за 32? ви помиляєтесь.
86
0
# 17 ноя, 2017 года в 15:15
неправда краща!₴₴₴₴₴
Елена
0
# 30 май, 2014 года в 16:21
Повністю з вами згідна. Перевела свою дитину сюди, а потім відразу назад, ця школа не дуже хороша.. Странна
Соня
1
# 24 фев, 2014 года в 20:56
Добрий день. Зараз не вчуся в цій школі , але дуже хочу відгукнутися про свою свою школу, може навіть не дуже хорошими словами, але факт залишається фактом. Директор - і справді великий мінус, який тягне школу на дноо. Як запитають назвіть 3 найчудовіші учителі та 3 найгірші то я маю звичний варіант. Найчудовіші - Галина Йосипівна ( укр. мова і література) божественна вчителька, поважна людина, дуже вдячна їй за навчання жити. Також хороший вчителем є Наталя Ігорівна ( з англ. мови) усі діти були проти неї, хоча я чомусь цього не розумію..) Вона хороша :) Також хочу відмітити вчительку географії Лесю Зенонівну - вимагала дуже багато, але на справді вона дуже приємна і хороша людина. Ну що ж тепер 3 найгірші вчителі: 1) Безперечно Лілія Миколаївна ( музика) 2) Також можу назвати Олександру Василівну ( жаххх труд. навчання) 3) Галина Василівна ( фізкультура) Пояснювати тут нічого. В нас чудові хімічки, та жахливі фізички. А також хочу відмітити нових вчителів німецької - їм не вистачає опиту, не вміють себе поводити з дітьми. Ну добре я закінчуватиму. Всім успіхів у навчанні) До побачення) З любов*ю Соня)) 32 - люблю тебе) Не забуду
Анонімне курча
0
# 06 фев, 2014 года в 11:44
Перейшла в іншу школу повертатися не схотіла. Ну не полобалося....
саша
0
# 05 окт, 2013 года в 13:19
школа просто ужас!!!!!!!!!!!!!!!
Ляля
-1
# 05 авг, 2013 года в 14:03
Школа така доволі добра:-)
Найбільше мені подобається вчитель із історії хоча він і новенький та дуже кваліфікований вміє чудово говорити та поводитись із учнями :-)
Світлана Романів та Світлана Іванівна теж чудові:-)
Зоряна
0
# 03 июл, 2013 года в 11:04
Це також моя школа, гарна школа приємні спогади, друзі що залишилися на все життя. Директором була Майя Арсентіївна - поважна жінка. А що тільки ватта викладач української Анна Михайлівна, ось де була дисципліна. Якщо все так залишилося як було 20 рокув назад, то це добре.
*******
2
# 21 июн, 2013 года в 11:03
Доброго дня! Що можна ще добавити про школу...... Шановні батьки, це саме та школа де дійсно дбають про безпеку дітей ( вчителі оперативно реагують на стан здоров'я вашої дитини, її відсутність на уроках, поведінку, про що негайно повідомляється батькам) . Що стосується навчання- то , на мою думку-це перш за все наполеглива праця вашої дитини і велике бажання отримувати знання . Так, можливо не всі вчителі ідеальні, но і ми з вами теж не ідеальні. Директор школи чітко знає свою справу і тримає все " єжових рукавицях", і це правильно!!!! Моя дитина залишає цього року цю школу, в якій провчилась 9 років. Мені дуже сумно, але певні обставини змушують нас це зробити. Хочу подякувати всім-всім вчителям !!! А школі-процвітання і втілення нових ідей!!!
Ірина
1
# 05 июн, 2013 года в 17:17
Закінчила цю школу багато років тому, але багато в чому погоджуюся з попередньою дописувачкою. Ця школа й тоді вчила виживати, бо трясли нас, як груш. Були різні вчителі - чесні і хабарники, ті, для яких всі були однакові і ті, що мали улюбленців. Лише з часом із вдячністю згадуєш тих учителів, які прагнули чогось навчити і вимагали, щоб ми вчилися. Якби не світлої пам'яті класний керівник, український філолог Анна Володимирівна, я не полюбила би української мови і це не стало би основою мого фаху. Шкода, що ця вчителька була з нами лише три роки (хоча ми так нарікали на неї за вимогливість і строгість), адже тоді у радянській школі не могла працювати вчителька з проукраїнськими поглядами і навчати цього дітей... А загалом із вдячністю згадую Світлану Романівну, Людмилу Степанівну, Поліну Володимирівну, Олександру Володимирівну, Ольгу Дмитрівну, покійну математичку Ольгу Володимирівну. Це були вимогливі, принципові, справжні фахівці, порядні і морально чесні...
Анонім
0
# 30 май, 2013 года в 19:11
Нарешті я закінчила цю школу!Вимагають надзвичайно багато!Вчилась я непогано 8-9!Але кожен урок,як каторга.Надзвичайно важко!Згадую з жахом деяких вчителів,не буду уточнювати яких,бо вважаю,що це некоректно з моєї сторони!Думаю,кожному вчителеві,з цієї школи,варто задуматись,над своїм ставленням до учнів.Єдине,що я можу сказати позитивного,те,що ця школа навчила мене виживати!..Я щиро дякую своїй школі за ці 9 років мучення!Дякую й окремим вчителям.Жезло Катерині Василівній,провчила мене лише рік,але це був незабутній рік..завдяки їй,я полюбила літературу,почала більше читати.Козак Світлана Романівна навчила відповідальності.Незважаючи на те,що у школі важко,я лише тепер зрозуміла,що люблю свою школу,і низький поклін кожній вчительці,навіть не дивлячись на те,скільки сліз,страждань вона мені принесла.Я дякую кожній(-ому)!Думаю,всі вони готували нас до життя,бо справді,після нашої школи легше у ВНЗ.У деяких гімназіях нищий рівень знань,ніж у цій школі!Дякую!Дякую!Дякую!
оля)))
0
# 22 май, 2013 года в 20:55
школа чудова,вчителі пояснюють дуже добре,добра дисципліна
анна,8.04.2013.
0
# 08 апр, 2013 года в 13:55
Вчителька німецькоі мови Катерина Михайлівна ужасна. Всіх називае дибілами , кричить, бавиться на уроках мобільним а потім ліпить в журнал одиниці. На уроки німецькоі діти не хочуть ходити. Додому задае вчити одне, а питае інше щоб познижувати оцінки. Постійно залякуе дітей, може й справді просто не вміе зними спілкуватись або ій бракуе досвіду.
анонім
0
# 28 мар, 2013 года в 10:59
ця школа зіпсувала мені життя
321584
0
# 18 дек, 2015 года в 07:08
Мені тоже!!!!
Міша
0
# 17 мар, 2013 года в 18:53
В цій школі я навчався 4 роки. Школа хороша. А вчителька найкраща Людмила Яківна. Зараз навчаюсь в іншій школі, тому можу порівняти.
анонім
0
# 13 мар, 2013 года в 11:29
нова вчителька з німецької мови нереальна хамка,ображає дітей, діти залякані,скарги нічого не дають,сама каже що проблема у дітях,чому з іншими вчителями немає пробдем,адже діти ті самі, можливо вчителю не вистачає досвіду роботи з дітьми.
Ліка7542
0
# 10 мар, 2013 года в 14:40
школа погана,вчителі багато вимагають.знижують оцінки.камер забагато.дисципліна строга.один плюс тільки -Сироїшко Оксана Василівна(англ.мова).класна керівничка,мало задає на уроках дає розмовляти.а інше все відстій.
Вдячна учениця
0
# 21 фев, 2013 года в 21:43
Школу закінчила кілька років назад, тому не можу судити про порядки і тому подібне. Проте вчителі не змінилися... І я не можу погодитися з думкою про Романа Омеляновича - тією, що у попередніх коментарях. Він просто чудова людина, хороший педагог, який у нас на уроках за 10 років навчання ні разу і ні до кого не чіплявся. А навіть навпаки, завжди з розумінням ставився до кожного з нас. Усі його любили і поважали. Сумніваюся, що щось змінилося.
Звісно, не можу не згадати про Катерину Василівну, яка мала значний вплив на формування мого світогляду, хоча навчала мене лише 2 роки. Гадаю, скільки б часу не пройшло після закінчення школи, я завжди буду рада її бачити, поспілкуватися про життя. Вона - Людина з великої букви, призванням якої точно є педагогіка.
**********=)
0
# 12 янв, 2013 года в 01:05
ця школа супер вчетелі ще кращі!!!!!!!!!!!
перехожий
3
# 01 дек, 2012 года в 20:55
Не знаю як взагалі Микола Зіновійович може бути директором? Жахлива людина і вчитель.Знаю його з іншої школи,коли він був звичайним фізиком. Дуже дволикий і хамський у відношені до учнів.Бувши класним керівником не раз піднімав руку на дітей.А його манера говорити,коли з рота аж слюна бризже...........фу!!!!!
анонім
-1
# 16 ноя, 2012 года в 22:13
У школі є окремі вчителі,які дуже погано пояснюють.Наявність камер,це взагалі приниження гідності кожного учня.Жахливим є те,що деякі вчителі дозволять принизити учня,за матеріальним статусом,або ж без причини.Звичайно,є окремі вчителі,які чудово пояснюють,і характер у них чудовий.Наприклад,вчителька укр.мови Жезло Катерина Василівна,чудова вчителька,та людина.Як зараз пам"ятаю,вона до уроків відносилась серйозно,влаштовувала дискусії,і т.д.Незважаючи на те,що вимагає багато її люблять і поважають всі.Також хорошими є Наталія Іванівна(історія),Світлана Іванівна(худ.культура),Світлана Романівна(біологія)..хоча й оцінки завжди могла занизити,і ніколи не дозволяла щось доздати,і т.д.тим не менш,цим і виробила до себе повагу.Добровольська Леся Богданівна,завжди чудово пояснювала матеріал..Любов Стефанівна(право).Філіпішин Ольга Романівна(англ.мова),завжди чудово відносилась до учнів.А загалом,школа дає чудовий рівень знань..але оцінки занижують всі,і то так досить нормально занижують.
Анонім
0
# 04 окт, 2012 года в 18:55
Школа досить непогана...Те, що є камери це надзвичайний плюс.Вчителі, на мою думку компетентні, хоча є вийнятки.З вчителів старших класів, на мою, думку найкраща вчителька з історії Наталія Іванівна.Круто, що є розподіл після 7 класу на інформатичний, історичний і загальний.Хоча у інформатичному класі досить важко.Чомусь, мені здається, що від нас хочуть більше знання ніж від інших.Чесно кажучи в 8 класі я шкодувала, що пішла в інформатичний, а зараз байдуже...
Наталя і Марина
0
# 04 окт, 2012 года в 15:39
Вчимося в 32 школі вже давно....школа хороша...але наука дається тяжко бо багато вимагають...Людмила Віталівна(вчителька з математики) реально погано знає свій предмет,пояснює урок погано...Леся Богданівна вчителька супер,ваше чувіха))Тілики одне погано забагато камер,і дисципліна як в тюрмі....за спиною учні називають школу зоною№32...о так от....
Іва
1
# 04 сен, 2012 года в 17:59
Школа класна , директор хороший , ну харчування серед нє , і вчителька з музики (1-4 класів) має поганий характер тож буде важко , ще та вчителька створила ніби хор (так і назвала хор "Дзвіночки") він недуже , те що вчать пісні то одне , але Вам не раджу туди іти , але пораджу курси англійської мови. Там вчителька дуже хороша , чудово вчить і взагалі людина хороша і знає що робить. Кожного літа запрошує амереканців.Дуже класно!
илья
0
# 27 авг, 2012 года в 16:46
школа найліпша
оксана
0
# 26 авг, 2012 года в 23:42
школа чудова сама краща
коментар
0
# 13 авг, 2012 года в 22:19
школа нічого.проблеми зхарчуванням справді є дітям дають півфабрикати і холодну їжу.а директор справжній чиновник і бізнесмен
анонім
0
# 06 мар, 2012 года в 22:44
на рахунок харчування - це не правда, бо їдять всі діти і отравлення не було і харчують все кожний день інше. А взагалі в школі дисципліна і порядок, як в столовій так і у всій школі.
мирослава
0
# 04 мар, 2012 года в 14:46
клас
Анонімка
0
# 03 мар, 2012 года в 16:17
Школа чудова, звиччайно є недоліки, а так школа гарна.З викладачів, на мою думку, найбільш обізнана з своєю професією Катерина Василівна.Вона зрозуміло та якісно пояснює матеріал і в неї на уроках ідеальна тиша, якщо врахувати те, що вона ніколи не дозволяє собі підвищити голос чи образити учня.А от нові вчителі з англійської недосвідчені і в них на уроках проблеми з поведінкою учнів(
анонім
0
# 24 янв, 2012 года в 18:48
я коли переходина в іншу школу то я хотіла назад в свою найкращу школу....вона моя любима....тяжко буде її покидати...(((
вона супер.....
анонім
0
# 24 янв, 2012 года в 18:45
це найкраща моя школа.люблю її... і вчителів...тільки вчителька з географії леся зеновіївна вона гірша...і вчитель з фізкультури роман омелянович тоже дуже не добрий.його ніхто не любе і не поважає...він до дітей погано ставиться і чіпляється до дівчат...він якись збочинець...а дальше всіх люблю...мої найкращі..але тільки в шкоі треба змінити харчквання бо тою їдою можна отравитися....!!!!
і більше всякиї конкурсів для класів тоді буде цікавіше ходити до школи....і щоб були цікаві уроки..))))
куся
0
# 22 дек, 2011 года в 18:08
школа супер , тільки
вчителька з музики (1-4кл.),трохи характер має поганий та ненормальний
Вова
-1
# 09 ноя, 2011 года в 22:17
Супер школа
Христина
0
# 22 сен, 2011 года в 18:05
Школа взагалі просто супер! аж приємно вчитися!
іруся
0
# 21 сен, 2011 года в 17:19
32 школа найкраща у світі
Іванна
0
# 15 сен, 2011 года в 09:59
гарна школа,порядок, чистота, супер
марта
0
# 03 сен, 2011 года в 09:25
люблю свою школу
Катя
0
# 21 июл, 2011 года в 12:45
супер школа найкраща)
Катя
0
# 29 июн, 2011 года в 11:24
Хороша школа, я в ній вчилася.
Мар"яна
0
# 27 янв, 2011 года в 18:08
школа суперова))))))))
Наталя
0
# 10 дек, 2010 года в 11:32
Дуже гарна школа єдина проблема з іноземними мовами . В наш час їх потрібно вчити хоча б три.
назар
0
# 08 дек, 2010 года в 15:25
супер the best це моя школа
Ігор
0
# 29 окт, 2010 года в 23:27
Моя школа бест
Женя Гуменюк
0
# 04 окт, 2010 года в 19:18
Це моя перша школа Зараз я живу в місті Тернополі Моя перша вчителька Людмила Яківна школа супер !!!
Аліна
0
# 28 авг, 2010 года в 16:17
32-the best!!!
петро
0
# 12 июн, 2010 года в 12:30
тупа школа!
321584
0
# 18 дек, 2015 года в 07:11
Cогласна!
остап
0
# 21 фев, 2010 года в 17:29
це the best школа
Вікторія
0
# 12 фев, 2010 года в 19:35
Моя школа - суперова.
маруся
1
# 01 фев, 2010 года в 15:47
Розумні вчителі
Іра
0
# 29 янв, 2010 года в 19:43
школа супер
настя
-1
# 25 ноя, 2009 года в 17:31
це моя школа
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...