Средняя школа №34 им. М. Шашкевича

8693 просмотров

(032) 261-59-79

Город Львов
Адрес ул. Замкненая, 8
Телефон (032) 261-59-79
Рейтинг 3.94 согласно 240 44 оценкам
Отзывов 44
Воспитатели / Учителя 4.06
Состояние комнат / классов 4.06
Руководство 3.85
Питание 3.85
Отсутствие коррупции 3.85
× Спасибо Ваше мнение учтено
Средняя школа №34 им. М. Шашкевича
Львов ул. Замкненая, 8
(032) 261-59-79

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
Крах мрії
1
# 16 дек, 2017 года в 07:34
: Український літак-гігант «Мрія» виявився не потрібен Китаю...... 15 грудня 2017 р..... Як повідомило китайське інформаційне агентство «Sohu», китайські влади втратили інтерес до українського літака-гіганта Ан-225 «Мрія». Агентство уточнює, що після поглибленого дослідження та обговорення перспектив використання повітряних транспортних засобів цього типу було встановлено, що більшість аеропортів в світі нездатні приймати літальні апарати такої маси і габаритів. Цей факт позбавляє весь проект будь-яких перспектив. Останній рік влада Китаю виявляли активний інтерес до придбання прав на виробництво транспортних літаків Ан-225. Проте зараз фахівці китайської авіаційної галузі прийшли до висновку, що вигідніше було б розвивати власну школу авіабудування, а не користуватися напрацюваннями інших країн. Раніше, 30 серпня 2016 року китайська державна компанія Aerospace Industry Corporation of Chin і український «Антонов» підписали УГОДУ про співпрацю, згідно з яким КНР отримувала права власності на єдиний у світі Ан-225. Угода також включало в себе передачу креслень і технічних специфікацій найбільшого літака. p.s. Китайці креслення перекопировали от і послали штопанных майдаунів на смітник. Такий авіапром просри ! Українці, ви просто унікальні долбоукры... Це вам відповідь за поставлене Китаю зерно і неповернення кредиту .... А ще за це вони, вас, лошар, вдуют по самі помідори в Лондонському суді ... бггыгыгы..
Мамай
0
# 10 окт, 2013 года в 17:47
Якщо чесно школа нормальна, але її псують деякі вчителі.Поміж поганими вчителями знаходяться і добрі, котрі стараються навчити чогось дітей.Наприклад вчителька з Української мови та літератури-це вчитель від Бога, адже вона старається передати свої знання дітям, тому що їм у житті- це знадобиться. А також є ще хороший вчитель з німецької мови він хоче навчити дітей свого предмету.... Вчитель з німецької мови допоможе освоїти його предмет. Є багато добрих і розумних вчителів у школі, котрі навчають свого предмету.
Іра
0
# 09 сен, 2013 года в 17:37
Все в цій школі вирішує директор, він справжній хам і хабарник...
Цікаво скільки він носить в райно, щоб його тримали...
Нічого, Бог все бачить, йому це все вилізе боком рано чи пізно!!
лыза
0
# 03 сен, 2013 года в 19:29
школа супер
ліза
0
# 03 сен, 2013 года в 19:23
школа супер вчителі гарно викладають предмет директор класний!!!!!!!!
Марічка
0
# 28 авг, 2013 года в 13:51
Школа хороша,вчителі хороші,нема питань...але це все ззовні...а насправді в середині все прогнило корупцією і хабарами(так званими подарками)...кожного року державна школа обходиться батькам 800-1000 грн.,а то й більше...директору на день народження скинулися по 500 грн. з класу...і всі ці гроші йдуть на подарки вчителям,на квіти з приводу будь-якого свята...а освіта в нас безплатна...за що батьки мають платити гроші???...за прихильність вчителів до дітей...за те,що вони і так повинні виконувати...це їхня робота...професія,яку вони обрали і за що получають від держави заробітну плату кожного місяця...але вчителі байдужі до свого обов'язку,допоки не підлижешся...от тоді в них прокидається інтерес до навчання дітей...а діти,батьки яких ще від себе дали хабар,мають особливу увагу учителя і хороші оцінки...і це не тільки відбувається в школі №34,але й в інших школах...А в нас діти мають конституційне право на безплатну освіту...тим більше в державній школі!!! Ганьба!!!
ольга
0
# 22 авг, 2013 года в 14:16
нормальна школа.
Тетяна
0
# 15 авг, 2013 года в 11:02
дитина вчиться зараз в молодших класах,вчителькою задоволена,але буду забирати з 5 класу.від старших учнів чула різні відгуки про вчителів старшої школи- і добрі,і не дуже.Директор і завуч-нормальні адекватні люди,ніяких претензій до них теж немає.
Ольга
0
# 08 авг, 2013 года в 15:19
Як смієте обливати брудом найкращу школу в місті. У будь -якій школі є добрі і погані вчителі, не вийняток і 34 школа. Та все -таки тут вчителі дають гарні знання та виховання. Як прийнято, якщо дитина не хоче вчитися або не може, то батьки винними роблять вчителів. Щоб оцінити школу, раджу перевести в іншу, буде з чим порівняти. В цю школу варто іти хоча б заради таких вчителів, як Світлана Григорівна, Ірина Ярославівна, Ольга Олександрівна. Це вчителі від Бога.
Наталя
0
# 05 авг, 2013 года в 15:08
Згідна з коментарями про вчителів!!
Молодша школи дає сильні знання!!!
Ну а старша...
математику будуть знати лише добре забезпеченні діти..
Оксана Йосипівна - нормальний вчитель вимагає від дітей знань,молодець всі хто в кого вона викладає дійсно знають предмет!! )
Дмитрик Любов Степанівна - дає сильні знання хімії,дуже дуже хороша вчителька велике їй спасибі!!
Інші вчителі загалом нормальні)
mama
1
# 15 июл, 2013 года в 17:38
Старша школа жахлива!!!! Окреме спасибі Вчителям молодшої школи,власне вони і втримують цю "школу" на плаву.Всі хто працює у цій школі -випадкові люди.Сором для школи носити назву » З поглибленим вивченням англійської мови».Рівень навчання англійської -0.Ця школа з поглибленим вивченням музики та трудового навчання.Директор нікудишній керівник який нічого не бачить та не чує.Ганьба!!!
Звертаюсь до керівників міста: Необхідно провести реформу у цій школі
софія
0
# 24 май, 2013 года в 16:56
дуже класна школа!!!
кароліна
-1
# 17 май, 2013 года в 23:15
школа дуже хороша якщо не подобається переходьте в іншу!
наталя кабар
-1
# 16 май, 2013 года в 02:05
Я шокована від коментарів на рахунок моєї школи!!!!Як можна зневажати свою школу.Я маю двох дітей та знаю що твориться у школах,але повірте ті викладачі яких ви облили брудом хороші .І мені інколи сниться наша школа я хочу потрапити туди але не пускають
kairo4ka
1
# 09 апр, 2013 года в 19:00
плохая школа.согласна с отзывом о оксане омельяновной и учителе английского и оксане евгениевной.от себя добавлю-если с вашим ребенком случится несчастный случай в школе-помощи небудет.а хамству омельяновной и евгениевной вообще нет границ.а директору легче ничего не знать о проблемах,тогда и решать их не прийдется.родители прислушивайтесь к жалобам детей.я многие проблемы пробовала решить миром,а столкнулась с хамством.прийдется перейти в другую школу
true )
1
# 25 мар, 2013 года в 00:12
ой! ну не треба от тим малолітнім дітиськам вихвалювати школу)
ця школа не може похвалитися відсутністю корупції - тобто, вона тут зустрічається досить часто.
вже давно звик(ла), що оцінка тут не значить нічого !
вона-або підтянута "за вуха", або оплачена дбаючими батьками.
також існує таке поняття як "дружба" між батьками та вчителями...
+медалісти--поняття давно вже заплямоване !! дитина має справді мати рівень знань на ту "золоту медаль", а не домовлену чи заплачену батьками.
також, як на мене, то досить свавільна школа. директор-літає в небесах, а весь решта виховницький склад не може поставити на місце дітей, поведінка яких просто жахлива!
можу сказати, що і діти і вчителі розпоясалися.
респект вчителям, які дають знання, люблять свою роботу та мають совість і дітям, які вчаться та не ведуть себе, як останні ... .
саша
1
# 04 мар, 2013 года в 12:57
я вчився з 1978 школа супер
Наталя
-1
# 14 фев, 2013 года в 19:57
Школа так собі. Історики встановили, що в роки 2ої Св. війни на її території вбивали євреїв. Не знаю чи це правда, але всі 10 років некомфортно себе в ній почувала. Звісно, деякі вчителі були дуже хороші, "від Бога". Хоча ми тоді їх не цінували. А директор від початку свого "володарювання" брав хабарі, тож не дивно, що в теперішні часи він це робить у великих розмірах. Ганьба, Вам Романе Зіновійовичу. Свого часу, Ви не дочекались від мене хабаря. І школа в 90ті була бандитською. Можливо, щось і змінилося, але подарунки директору ми колись не робили на уродини!
1978
0
# 31 янв, 2013 года в 09:09
Цілком згідна з "свыдомою ученицею". І що саме цікаве це все чиста правда: і про математику, і про англійську. Всі про це знають і ніхто не може нічого зробити. А хто каже що це неправда, тому дуже повезло і він з тим не стикнувся.
А сама школа хороша і є велика кількість вчителів, які заслуговують на вдячність.Дякую саме їм!!!!!
Настя
0
# 21 янв, 2013 года в 14:12
Молодша школа у 34-ій дуже сильна.
Шагай-Турчин Ірина
0
# 09 янв, 2013 года в 10:08
Закінчила школу у 1965 році, 11-б клас. Пишаюся, що вчилася в ній з 1-го класу і їздила через ціле місто з вулиці Пасічної до своєї школи. Найсвітліші спогади! Хай Господь посилає школі Благословення!
наталя
0
# 30 окт, 2012 года в 15:30
моя дитина тут навчаєтьсяю.за 8 років навчання жодного разу ніяких грошей у фонд школи нездавали.директор справжній патріот і на належному рівні представляє школу.вчителі теж на належному рівні.у школі є бойовий гопак та багато інших гуртків.у цьому районі школа найкраща!!!!!!!
свыдома учиниця
0
# 15 окт, 2012 года в 15:15
коментарый
математики - оксана омелянывна - заслужинний викладач украни II треба позбавити цього звання вона не навидить пояснювати дытям .300 слыв в хвилину як це можна зрозумыти , дуже любить пояснювати за грошы .
укранська мова - оксана шосипывна - викладач вже проситься на пенсыю жодного разу не зявилася на шкыльны збори пысля 5 години вона не виходе на вулиця дытей просто не навидить .
вчитель нымецькоы мови - викладач нымецкоы казанова натуральна його быльше хвилюэ чи сподобався вын молодим викладачкам ы учиныцям старших класыв ныж те чого його учны навчилися .
вчитель англыського - пыв урока розбор домашнього завдання ы хто що забув , а друга виставляння 1.
зауч школи - хамить до дытей ы багато собы позволяэ.
директор - тыльки наживаэться ы з якимись питаннями посилаэ в ынтернат.
Катя
0
# 30 авг, 2012 года в 16:56
Тетянана Василівна просто супер
марія
0
# 24 авг, 2012 года в 15:32
згідна:що школа наша зажерлась
наталя
0
# 18 авг, 2012 года в 17:09
Ця школа найкласніша з всіх шкіл у львові!
Дарія Володимирівна
0
# 16 июл, 2012 года в 20:58
Вчителі з директором ганьблять чесне ім*я ВЧИТЕЛЯ!!!! Вони байдужі до дітей. В школі прогресує тільки комерційне навчання.ГАНЬБА !!! Де ваш патріотизм ? Яке майбутьнє для УКРАЇНИ Ви готуєте!
Хрится Гордієнко
0
# 05 апр, 2012 года в 21:19
Школа прикольна,кому не подобається хай переводяться в іншу.З Маряєю не згідна!!!Порівняно з іншими школами ще мало збирають!Вчителі суперові діти тоже!34 школа найкраща!
аня
0
# 09 мар, 2012 года в 16:43
ця школа най краща я в ній вчуся.моя вчителька надія миколаївна ковалик.
Марія
0
# 20 фев, 2012 года в 09:11
поведінка директора і вчителів ганьбить ім'я Шашкевича! Крім того, що побори грошей тривають щомісяця, ще й на день народження директора вимагають 500 гривень від кожного класу!Ну скільки можна?????
Олена Войтович:):):)
0
# 13 ноя, 2011 года в 19:33
Сама класна школа це 34.У ній найкращі вчителі і найсмішніші діти:):):):):)
Люда
0
# 24 окт, 2011 года в 16:50
34 школа найкраща
Крістінка
0
# 29 сен, 2011 года в 20:37
34 the best ......... найкраща у світі)
Ігор
0
# 04 сен, 2011 года в 18:58
навчався в цій школі 10 років - і нешкодую що мене батьки віддали саме в цю СЗШа,викладачі просто супер,матеріальна база на високому рівні,встановили штучне футбольне поле якому в Галицьому районі просто немає рівних
коротше кажучи - школа найкраща)
Ляна
0
# 27 май, 2011 года в 14:22
34 школа просто клас вона прікольна))))
в ній офігені люди і вчителі)
Віка
0
# 02 мар, 2011 года в 17:41
ця школа найкраща!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Наталя
0
# 23 фев, 2011 года в 14:04
Я навчалася в цій школі там найліпші викладачі Наш клас супер Всім привіт
юля
0
# 11 фев, 2011 года в 20:38
ця школа найкраща!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
таня
0
# 03 окт, 2010 года в 16:19
Ця школа найкраща The best!!!
Василь
0
# 23 сен, 2010 года в 20:08
Хороша школа. Тут тихий район, є матеріальна база. Нещодавно відкрили міні-футбольне поле зі штучним покриттям. Щодо вчителів - математику, українську мову та історіюУкраїни викладають дуже хороші спеціалісти. Головне, щоб ваша дитина хотіла вчитись.
Dima Moysun
-1
# 12 май, 2010 года в 15:45
я вчуся в тій школі вона найкраща
Mukola Demkiv
0
# 12 май, 2010 года в 15:42
№34 the best forever together
Едд
0
# 06 апр, 2010 года в 21:37
Я закінчив СШ № 34 у 1978 р., і знав напевно, як пишеться слово "ДИСЦИПЛІНА"! Чи то зараз прагнення до знань зменшилось, чи дисцЕпліна на уроках впала?
Кремлякова Олена
0
# 14 фев, 2010 года в 19:56
Окрім знання моя школа надала мені відчуття затишку та безпеки. Школа з встановленими нормами поведінки, дисцепліни.
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...