Средняя школа №44 им. Т. Шевченко

11510 просмотров

(032) 233-33-16

Город Львов
Адрес ул. Пстрака, 1
Телефон (032) 233-33-16
Рейтинг 3.64 согласно 375 58 оценкам
Отзывов 58
Воспитатели / Учителя 3.88
Состояние комнат / классов 3.77
Руководство 3.67
Питание 3.35
Отсутствие коррупции 3.53
× Спасибо Ваше мнение учтено
Средняя школа №44 им. Т. Шевченко
Львов ул. Пстрака, 1
(032) 233-33-16

Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
Учениця 44-ої
0
# 06 май, 2020 года в 14:05
З наступного навчального року я випускниця цієї школи. Сказати, що школа хороша я не можу, тому що вона ПРЕКРАСНА❤️ Я переступила через її погір ще у першому класі і бачила протягом всіх років, що школа змінюється на краще! Не можу сказати, що наші вчителі погані, бо кожна вчителька все таки вкладає нам той граніт науки. Це дуже важко! Особливо тоді, коли дитина сама не хоче вчитись( Моя мама ніколи не говорила, що ця школа погана і що вона мене переведе в іншу, тому що ніяких ознак для цього не було. Люди хороші, вчителі добрі, а директор найкраща! Раджу усім свою школу, тому що тут цікаво навчатись і весело проводити час з людьми❣️
Світлана
1
# 30 апр, 2020 года в 19:24
Неправда! Ніколи не було навіть натяків на якісь пакунки, а більшість дітей які ідуть додому то підходять і обіймають її- це про щось каже!!! Ніколи не чула від своєї дитини, щоб Оксана Володимирівна когось принижувала, навпаки, особливо першачків, якщо в дитини стався якийсь "форс мажор" вона виручала а всі "конфузи" приховувала...
Світлана
1
# 30 апр, 2020 года в 19:12
Доброго дня! Основна задача школи- давати знання нашим дітям, і тут дійсно вчать!!! Моя дитина закінчує молодшу школу, вона З РАДІСТЮ іде до школи щоранку, а це для мене показник. Вчитель в класі доброзичлива до кожної дитини!!! Не тільки зрозуміло пояснює але і навчає дітей допомогати один одному, вчить доброті, бачити прекрасне навколо, вчить охайності... Діти в класі не закомплексовані але і розуміють правила поведінки, мають питливий розум і немалий багаж знань! (Знаю, бо часто з класом ходила на екскурсії, і завжди лектори, приємно здивовані, перепитували який це клас і яка школа.) Звичайно, в любі справі відіграє людський фактор! Я не можу нічого сказати за всіх вчителів, але за вчителя своєї дитини я дякую Богу! Що до керівника школи, були випадки коли я не погоджувалась з її діями... але, вияснюючи всі обставини і можливі наслідки, враховуючи поради сторонніх фахівців, розуміла, що вона, як завжди, була права!!! На будь які мої питання в неї не тільки є відповіді але і листи звернень, для вирішення цих питань! Вважаю директора школи інтелегентною, професійно грамотною людиною! Ніякої корупції в школі не замічала!!! Держава надає необхідне: парту і вчителя, але якщо ми хочемо дітям кращі умови, то розуміємо що повинні допомогти створити ці умови. Не подобається харчування! Але знаю мам, в яких 2 дитини, і один їсть все і каже що смачно, а другий не їсть! Держава фінансує мізерні кошти на харчування. Можливо, є шанс покращити меню з фінансовою допомогою батьків, але ніхто не хоче збирати зайву гривню з нас. Не подобається що територія не огорожена, але знаю що керівництво і Рада школи над цим працюють, по мірі надходжень коштів будуть дороблять паркан. Зроблені вже 2 майданчика: тринажерний і для гри в футбол чи баскетбол.... По можливості школа ремонтує коридори, в молодшій школі зробили зону відпочинку, щоб діти не сиділи в тефонах а могли на килимку чи пуфіку пограти, обладнують місця де можна взяти почитати книгу, для старшої школи ставлять тенісні столи в коридорі... Вважаю що школа робить все можливе, щоб дітям хотілося навчатись. Ідеалу не існує, всюде є плюси і мінуси, кожен баче те що хоче бачити.
Обурена мама
0
# 19 сен, 2019 года в 21:28
Прошу звернути увагу на вчителя з математики, Юлю Андріївну. Мій син коли приходить до дому завжди каже, що вчителька з математики погано об'яснює і не справидливо ставить оцінки, а якщо ти їй скажеш,що ти не зрозумів,то вона каже що треба було слухати,а втой самий момент ти слухаєш. Прошу звернути увагу.
Лілія Гриневич
5
# 18 дек, 2018 года в 11:32
Я звернула увагу на тебе дівчинко Василь ... А ти з числа ображених? =) Ми пришлемо по твоєму проханню, на усі ваші екзамени представника з МО... Коли я вчилась, у нас в цій школі взагалі не було охорони! А про “жахливість школи” - в попередньому пості(09 Гру, 2018 ) гарно сказано, що робити коли Вам щось не подобається.
Бонд 007 / Джеймс Бонд
1
# 18 дек, 2018 года в 11:20
Предмет фізична культура, не є основним, а додатковим. І в подальшому оцінка з нього нікуди не йде, і не буде впливати на наше життя. Тому робота з основним предметом, це швидше послуга, за яку потрібно бути вдячним - на відміну від ведмежої...
Агент 007
-1
# 09 дек, 2018 года в 23:33
Розумно кажеш анонім
Агент 007
1
# 09 дек, 2018 года в 22:33
Оксана Володимирівна дуже хороша вчителька ,як і Ірина Михайлівна
Агент 007
-3
# 09 дек, 2018 года в 22:31
Це правда, дуже часто фізкультуру замініють на українську мову (за відсутность самого вчителя з фізкультури)
Анонім 354
-2
# 09 дек, 2018 года в 21:32
Прошу звернути увагу. В нас вже чотири тижні не було фізкультури. Вчителя вже нема 4 тижні. І не справедливо замінювати фізкультуру іншими уроками.
Анонім 354
-2
# 09 дек, 2018 года в 21:32
Прошу звернути увагу. В нас вже чотири тижні не було фізкультури. Вчителя вже нема 4 тижні. І не справедливо замінювати фізкультуру іншими уроками.
Мисакович Олеся 7-а
3
# 09 дек, 2018 года в 14:52
Це не правда!!!!!! Оксана Володимирівна дуже хороша! Вона навчала мене у молодшій школі. І до всіх ставилася однаково, ніхто не давав звзятки!!! А якщо вам щось не подобається в цій чудовій людині прошу покинути цю школу!!! Коли я навчалася там, в нас навіть не було таких можливостей, як у цих дітей. То яке право Ви взагалі маєте обурюватися?
Андрій
0
# 25 окт, 2018 года в 22:39
Школа - просто совдепівська клоака. Психолог повністю неадекватна людина. При дитині, розказувати розказувати батькам, що вона не придатна до навчання у 1-му класі, при тому, що дитина вміла читати, писати, рахувати. Під час розмови дитина боялася так званого психолога. Потім ця пані прийшла в клас і просила дітей підняти руку хто з проблемної сім'ї. Це я так розумію спосіб знайти жертву для травлі. Прибиральниця можна запросто шарпнути дитину і коли їй роблять зауваження, щоб вона не чіпала чужих дітей вона нагло в очі бреше і каже, що нікого не рухала. На питання чому вона бреше, каже, що просто поставила дитину на місце. Вчителька може легко пообіцяти розірвати дитині рот від вуха до вуха. Хамити батькам при дитині. Директорка нагло бреше про те, що грошей на "Нову Українську Школу" нема і тихо саботує реформу. Всім на дитину в школі плювати. Головне щоб дитина сиділа тихо. Інше вчителів не цікавить. При чому не соромляться про це говорити. Ну і дрібниці у вигляді постійних поборів під усілякими приводами, неможливість відвести дитину в клас, задавання уроків у першому класі.
Ірина
0
# 18 сен, 2018 года в 12:26
Пішли з цієї школи у 2011 році після закінчення 4 класу. Що змінилося - нічого? Бачу з відгуків, досі ця школа вимагає гроші з учнів на ремонт школи/класу. Вчителька молодших класів, Ірина Володимирівна, на кожних батьківських зборах заохочувала збирати гроші на вікна, двері, парти, виделки, горнятка в їдальню, навіть, на м'яч для уроку фізкультури. Причому, за пару років після встановлення вікон у нашому класі за гроші батьків, міська влада централізовано встановила їх у всій школі. Питання, куди списали кошти? Дитину проводити до класу як тоді забороняли, так і зараз батьки пишуть те саме. Апогеєм цього абсурду було 1 вересня, коли першокласникам директорка заборонила заходити до школи, оскільки вони забруднять "помиті підлоги"! Якщо ви вірите в нову українську школу і творчий та інтелектуальний розвиток своєї дитини, то не раджу віддавати її до вчительки Процишин Ірини Володимирівни, а то знизить оцінку за малюнок вашій дитині у другому класі, а причина, цитую: "Бо хмари рожеві не бувають". Думайте самі.
учениця школи
0
# 16 фев, 2018 года в 23:07
не правда я там навчаюся і це не правда
Зоряна
0
# 08 фев, 2018 года в 22:29
Школа Дуже хороша .Старший вчиться і меншого даю в цю школу .Особливо такі вчителі як Зоряна Богданівна,Ольга Зенов'ївна,Сергій Валерійович,Ірина Миронівна це друзі для учнів Дуже приємні люди правда хімія так собі і англійська а взагалі враження від школи позитивні.😊
Олександр
0
# 06 ноя, 2017 года в 00:40
Загалом школа непогана, за винятком вчительки англійської мови Рихлик Христини. Навіщо було після уроку по телефону розказувати комусь із своїх знайомих як її задовбали ці діти, і що вона не знає що з ними робити. Моя дитина була просто в шоці від почутого. Скарга на цю "вчительку" вже в директора школи.
Учениця школи
-2
# 27 мар, 2016 года в 15:44
Школа дуже хороша!Вчителі в цій школі дуже добрі і добре навчають нас.Знаєте я скажу правду школа дійсно хороша і навіть коли йдеш до школи то йдеш з радістю.Рекомендую всім цю школу.Школа№44 є найкраща!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Агент 007
0
# 09 дек, 2018 года в 23:16
Ти серйозно?!
Агент 007
1
# 09 дек, 2018 года в 22:40
Школа не така вже й погана, але я як і знайомі мені люди,до школи ми абсолютно без радісті йдемо. АБСОЛЮТНО!
Учениця школи
0
# 02 фев, 2016 года в 19:36
Школа дуже хороша,а особливо я вдячна вчительці Цястун Д.П. і Буник О.З. Вчителі в цій школі накйдобріші вони можуть бути інколи суворими але це через те ,що вони хочуть нас навчитити.Кожен день в цій школі мені запамятався назавжди.Школа №44 є найкраща!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
анононім
2
# 27 май, 2015 года в 21:22
Прошу звернути вашу увагу на вчителя молодших класів Юрдигу Оксану Володимирівну. Хапуга ще та, проводить всі заняття за кошти додаткові за які їй платять батьки. Все це проводиться на території школи в класі. Де дітям які платять даються контрольні роботи на виправлення, та завдання на перед. А до всіх учнів які не платять їй чи не приносять пакунків, не шиють одяг і т.д несправедливе ставлення! Приниження учнів відбувається систематично!
мама
1
# 11 май, 2014 года в 19:18
Галина Степанівна дуже творча і енергійна ЇДАЛЬНЯ ДУЖЕ ПОГАНА
Андрій
-2
# 27 июл, 2013 года в 13:12
школа жах їдальня жах нема актового залу спортивний зал дуже малий,дериктриса ......є ї жахливі вчитилі
Василько
0
# 10 июн, 2013 года в 00:32
Школа норм.,одне не задовільняє відсутність актового залу та хотілося б спортивний побільше..) Вчителі класні,но вибірково Поточняк Є.Анатоліївна супер викладає українську мову та літературу у старших класах хороший вчитель а також людина,Карпан Віра Дмитрівна хороша також Сабіна весела ,географія,матиматичка то 2 прікалюги веселі ха..) а так впринципі всі вчителі хороші.)
Батя
1
# 28 май, 2013 года в 22:46
Моя дитина закінчила 1-4 клас школи №44. Окрема щира подяка вчителю поч. школи Люд.Ів. Просто молодець навчила дітей азам гум. наук, матека дуже непогано, виховання на висоті. Оргробота директора - добра. З недоліків школи - практично відсутність англійської , актового та повноцінного спортзалу.
Зоряна
0
# 03 апр, 2013 года в 20:28
Школа непогана!А вчитель Процишин Ірина Володимирівна просто супер!!!тільки на оцінки трошки скупувата.
Учениця школи
0
# 09 мар, 2013 года в 13:12
В школу №44 імені Тараса Григоровича Шевчнка я поступила з 5 класу. Ця школа мені зразу сподобалась! Вчителі хоч і вимогливі,но добре навчають! А загалом мені в школі дуже цікаво, я попала в хороший, веселий клас, і кожен день проведений в цій школі незабутній!!!
Данило Лильо
0
# 07 фев, 2013 года в 21:46
Дякую Лесі Павлівні за хорошу науку!
Вікторія Доброштан
0
# 01 фев, 2013 года в 21:39
Школа №44 це школа,там де збагачується знання учнів....)),я дуже люблю цю школу,адже в ній найкращі вчителі,і кращих вчителів не існує....,всі майбутні учні Львова...,звертаюся ідіть в школу №44 вона найкраща,та повірте вона навчbть вас всього,адже кращої школи нема...!
Оля
0
# 03 янв, 2013 года в 21:21
Хороша школа.
Оля
0
# 01 янв, 2013 года в 22:01
Школа жахлива, пішла я ї цієї школи ще в 5 класі, тому що тоді побачила, наскільки вчителям начхати на знання учнів. Також можу сміливо сказати, що в школі процвітає хабарництво, особливу увагу тут треба звернути на директора школи. В молодші класи дітей віддавати ще можна, але далі коли потрібно дійсно здобувати знання, там розумним дітям немає чого робити.
Павлів С.
0
# 22 сен, 2012 года в 17:54
Школа хороша! Дуже вдячна Поточняк Є.А за її працю,за те,що так багато вклала у розвиток кожного із школярів!!!
віві
0
# 02 сен, 2012 года в 11:19
роман. М, ну, може зараз Юлія Андріївна і нормальна, не сперечаюся, люди міняються... Але в 1995-96 н.р. то таки була не надто приємна особа.
AI-KAPONE
0
# 26 июн, 2012 года в 01:58
Школа дійсно дуже хороша, вчителі добрі,щирі,вимогливі.В школі є порядок і
дисципліна.Я дуже вдячний таким учителям:Богач Т.І,Шаруну В.В,Цястун Д.П,
Дідух Р.Т.
@
-1
# 14 июн, 2012 года в 22:46
У школі панують хамство та хабарництво.
роман. М
0
# 11 июн, 2012 года в 22:39
я навчаюся в44 школі і можу сказати,що школа хороша. Тут багато добрих вчителів,які завжди тебе підтримають. Цього року я переходжу в 9 клас і навчаюся в юлії андріївни. Незнаю кому там жах-жахливий,а вчитель вона хороший і без причини не воює.
віві
0
# 28 май, 2012 года в 16:27
Закінчила школу в 1996 році. Чи працює ще Юлія Андріївна? То був жах жахливий. А найбільше любила Роману Тадеївну, хоча фізика давалася мені важко. Загалом спогади про школу - так собі, сіренько.
Марта
0
# 09 апр, 2012 года в 20:25
С приходом новой директрисы в школе навели порядок. В коллективе остались креативные грамотные люди. Те люди, которые умеют общаться с детьми и могут передать им знания. А бездарям в образовании делать нечего. Вот и пишут злые коменты эти обиженые сами собой людишки. В прокуратуру идите, если где коррупцию увидели. Или энергии хватает только подленько за спиной гадости проворачивать? А что-то делать для самосовершенствования и соответствия гордому званию "учитель" видимо кишка тонка оказалась. Но что ж, "собаки лают, караван идет".
Юлія М.
0
# 26 мар, 2012 года в 19:59
Школа дійсно дуже хороша, дає суттєвий багаж знань (до прикладу, я вступила до університету без репетитора з української). Вчителі розвивають відповідальність у дітях, любов до рідної мови, літератури, культури; дисципліна була жорсткою, однак, як виявилося у подальшому, воно того вартувало - таке виховання загартовує характер, пізніше вчитися у вузі було набагато легше. Спогади залишилися найкращі.
роман
0
# 26 мар, 2012 года в 01:24
дуже добра вчителька пігель марія зиновіївна школа непогана
ольга
0
# 25 мар, 2012 года в 01:34
директриса-хапуга ще та!!! грошики полюбляє!!! вдає з себе бізнес-леді. а їй до неї ой як далеко!!!!вчителі хороші. а ту гнати треба такій в освіті не місце!!
петро
0
# 21 мар, 2012 года в 20:47
школа просто супер вчителі добрі от я зараз вчуся в ний дуже подобається
Рома
1
# 24 фев, 2012 года в 16:46
Бажаю найкращого школі і втому числі і Ірині Михайлівні Штельмі найкращій вчительці району!!!!!!!!!!
Це найкраща школа в світі.Там вчуся я і буде вчитись моя сестра.Але
найбільше мені подобається у цій школі вчителі.Ти думаєш що ця вчителька
вимагає від тебе що з на що?Ні це не так!Вона хоче тільки одного!Щоб ти
вчився!Любіть вчителів і вчіться щоб в них не боліло серце!!!!!!!!!!
мама випусника
0
# 19 янв, 2012 года в 17:27
супер школа
Лілія
0
# 12 янв, 2012 года в 21:10
Я закінчила цю школу і я нею задоволена, але були деякі вчителі не коректні і не дуже кваліфіковані, наприклад вчитель з англ.мови Андрій Юрович,дуже любила вчительку з історії Ольгу Степанівну,алгебра Ірина Андрієвна і Ірина Миронівна - вчитель біології, а найкращі спогади з молодших класів бо наша Леся Андрієвна була сама хороша вчителька вона нас всіх дуже любила, але нажаль її з нами вже нема, я завжди казала якшо моя дитина піде в 44 школу то до неї.Мені не подобалася наша директриса пані Лебедин була хапугою, а так школа була класна було багато класних і кумедних днів.
танюшка
0
# 21 дек, 2011 года в 21:28
Нормальна школа. Хто працює, тому диктатура не страшна.
ольга
0
# 28 ноя, 2011 года в 17:31
можливо,школа і на хорошому рахунку в районі,але атмосфера в колективі-бажає кращого.Вона нагадує савдепівські часи-диктатура однієїї людини,крок вправо,крок вліво-розстріл на місці.Навіть на випускний ідуть ті вчителі,які мають сміливість.Весь акцент -на батьків,а вчитель в школі_ніщо.Ось таким чином здобувають репутацію.Може це і правильно!?????
наталя
0
# 13 июл, 2011 года в 09:46
Школа є однією з найкращих у Шевченківському районі. Змін, ОСОБЛИВО ПОИТИВНИХ, у її роботі багато.Проте, потрібно й надалі працювати усім: дирекції, вчителям і учням. Тоді буде створено колектив, який досягатиме все нових і нових вершин у навчанні, а, що, не менш важливо, буде формуватися атмосфера позитиву, добра й комфорту для дітей та вчителів.
мирослав
0
# 04 апр, 2011 года в 22:38
Львівську середню школу № 44 ім. Т.Г. Шевченка я, Теслюк Мирослав Іванович, мав честь закінчи в у 1969 році. Моїм класним керівником у випускному, 10-в класі, була, царство їй небесне і вічна їй пам’ять, Рацюк Надія Зіньківна, а директором школи в цей час був Салійчук Федір Григорович. Моя «alma mater № 44» залишила найкращі ностальгічні спогади в моєму житті.
Однокласники випуску 1969 року озвіться, будь ласка
Оля
0
# 21 мар, 2011 года в 16:45
Школа дає якісну освіту!
Костів Наталія(ВОЛОШИН)
0
# 10 дек, 2010 года в 16:57
мда.... колись школа була супер))))))))))))))))))особливо Еріка Степанівна_(моя керівничка)
Справний
0
# 16 авг, 2010 года в 13:28
Що сказати. Порядок в школі Олександрівна навела. Трохи круто гайки прикрутила,але то добре. Знаєш хоч що твої 9 балів справжні а не з пальця висмоктані,як інших школах які статистику бояться попсувати.
Гілей Ігор Романович
0
# 02 июн, 2010 года в 21:14
Школа хороша , закінчив вже при новому директорі . вона взялася за школу сповна , школа вийшла на новий рівень.
блонська
0
# 29 ноя, 2009 года в 23:52
колись була супер школа, а зара не знаю. Рік випуску 1987
ШОЛУБКА ВІТАЛІЙ ІВАНОВИЧ
0
# 25 окт, 2009 года в 18:55
Наша школа-клас! А колишній директор школи- Салійчук Федір Григорович, супер директор!.1972-......! Слава Україні!
Наталя
0
# 14 ноя, 2015 года в 21:42
Люди! Напишіть хто знає історію школи. Все перешукали в неті повний 0. Буду вдячна!
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...