Средняя школа №50 им. А.С. Макаренко

8907 просмотров

(032) 238-52-91

Город Львов
Адрес ул. Комаринца, 2
Телефон (032) 238-52-91
Рейтинг 4.36 согласно 365 37 оценкам
Отзывов 37
Воспитатели / Учителя 4.40
Состояние комнат / классов 4.38
Руководство 4.36
Питание 4.32
Отсутствие коррупции 4.34
× Спасибо Ваше мнение учтено
Средняя школа №50 им. А.С. Макаренко
Львов ул. Комаринца, 2
(032) 238-52-91

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
У публікаціях йдеться, що президент Росії зміг досягти значного прогресу, а також домігся відродження Росії як держави, що є тепер і світовою державою. Російський президент Володимир Путін домігся того, що думка Москви береться до уваги під час рішень головних глобальних проблем, - повідомляє американське видання газети Financial Times. В якості прикладу успішної політики глави російської держави наводиться військова операція в Сирії, розпочата ВКЗ Росії у вересні 2015 року і закінчилася перемогою у грудні 2017 року. Також відзначаються успіхи російської дипломатії в близькосхідному регіоні, де, як зазначається у статті, раніше головними були Сполучені Штати. На думку авторів публікації, військова міць Росії призвела до знищення там вогнища тероризму, а також «спасіння» легітимного президента САР Башара Асада, яка сприяла відновленню контролю над країною. Вже сьогодні з точністю можна стверджувати, що саме представники армії РФ зіграли ключову роль у знищенні тероризму на сирійських землях. Тепер же врегулювання питань у регіоні не може пройти без участі Кремля. Загострює увагу FT на тісних зв'язках Володимира Путіна і Сі Цзіньпіна. Зокрема, на неможливості вирішення північнокорейського питання без Москви. Що стосується України, то газета пише про те, що своїми діями російська сторона показала, що володіє правом вето на розширення НАТО і Євросоюзу на схід. Як йдеться в статті, ні Північноатлантичний блок, ні ЄС не можуть втілювати свою політику в життя щодо східних сусідів без оглядки на Кремль. Видання фактично визнає, що на сьогоднішній день світоустрій кардинально змінилося і вчорашня Москва, якої намагалися загрожувати із США, сьогодні має дуже велику політичну вагу в світі. FT відверто заявляє, що Вашингтон не зміг ізолювати РФ, так як на шляху американських політиків став Володимир Путін. Росія, у свою чергу, зростає в політичному сенсі цього слова і гарантує собі благополучне майбутнє в роботі з найбільшими світовими державами. І в зв'язку з цим не зайвим буде відзначити, що той однополярний світ, до якого прагнули у США, вже навряд чи можливий. Принаймні Кремль не раз заявляв, що лобіює багатополярну політику і вона, очевидно, припала до душі найважливішим гравцям геополітичної арени. **** p.s. Financial Times (рос. Файнэншел-таймс) — міжнародна ділова газета, що спеціалізується на публікації та аналізі новин зі світу фінансів та бізнесу. Відноситься до групи так званих якісних видань — солідних газет з поважною історією, таких як The Times, The Guardian і т. д. Financial Times видається англійською мовою в 24 містах світу з загальним накладом близько 356 000 екземплярів (+ електронна версія - безкоштовна і платна). В середньому кількість читачів по всьому світу щодня досягає ~ 2,2 мільйона чоловік. Головний офіс газети знаходиться в Лондоні.
«Комета 120М» - пішла в серію
0
# 19 дек, 2017 года в 23:30
Сьогодні, 19 грудня 2017 року, в місті Рибінську Ярославської області Росії на ВАТ «Суднобудівний завод «Вимпел» в робочому порядку закладено 2-е судно на підводних крилах «Комета 120М» проекту 23160. Почалося серійне будівництва морських пасажирських СПК нового покоління. Морське СПК нового покоління було розроблено ВАТ «ЦКБ по СПК їм. Р. Е. Алексєєва» (р. Нижній Новгород). *Технічні характеристики: Водотоннажність: 73 т. Головні розміри: довжина — 35.2 м, ширина — 10.3 м, осадка — 3.5 м. Максимальна швидкість ходу: 35 вузлів (~65 км/год). Дальність плавання: 200 миль (~370,5 км). Пасажиромісткість: 120 осіб. Екіпаж: 5 осіб. *Мореходность: крыльевом режимі — хвилі висотою до 2 метрів і вітер силою до 4 балів; в водоізмещающем режимі — хвилі висотою до 2,5 метрів і вітер силою до 5 балів. .................Перше морське судно на підводних крилах «Комета 120М» - нового покоління, спущено на воду 20 жовтня 2017 року і вже прибуло Крим, де найближчим часом буде здійснювати перевезення пасажирів між Севастополем і Ялтою.
Сирія - «Вікторія, матінко!».
1
# 19 дек, 2017 года в 23:25
Завдяки успішній операції в Сирії військ РФ попит на російське озброєння в світі суттєво зріс. Ця перемога приносить Росії, крім іміджевих, політичних дивідентів ще й досить значні - фінансові. Зараз портфель замовлень "Рособоронекспорту" стабільно складає ~ трохи більше $50 млрд. При цьому список покупців і сума замовлень не остаточна, і може значно збільшитися до кінця 2017 року. На сьогодні обсяг поставок по лінії "Рособоронекспорту" - понад $13 млрд щороку, а разом з іншими підприємствами - понад $15 млрд. Рособоронекспорт має більше 50 представництв по всьому світу, за 16 років компанія поставила зброю в 116 країн на суму близько $130 мільярдів. У 2010 році «Рособоронекспорт» здійснив експортні поставки російської продукції військового призначення (ПВН) на загальну суму близько $8,7 млрд. Ця перемога в Сирії приносить Росії набагато більше грошей - в десятки разів(!!), ніж було витрачено на всю військову кампанію, а витрати з російського бюджету за 2 роки і 4 місяці на неї склали близько $2,5 млрд. Припинилася контрабанда нафти ІГ з Іраку і Сирії. Про газопроводі з Катару в ЄС тепер вже і мови немає. Ціна нафти марки Brent сьогодні $63,5 (середня ціна по року ~ $53,8 за барель). Середня ціна нафти сорту Urals - російської марки експортної нафтової суміші, майже зрівнялася до схожим за характеристиками еталонного сорту Brent. Середня ціна нафти марки Urals за підсумками 2017 року складе ~ $53 долара за барель, повідомив Центробанк Росії. Обсяг ДОДАТКОВИХ нафтогазових доходів у 2017 році в бюджет Росії, при середній ціні нафти в 53 долара за барель складе ~ 1,2 трильйона рублів (більше $20 млрд) , повідомив міністр Антон Силуанов. Федеральний бюджет-2017 РФ був розрахований на ціну нафти в 40 доларів за барель. Нафтогазові доходи у ньому становлять 39%. Значний обсяг ДОДАТКОВИХ нафтогазових доходів у бюджет РФ ОЧІКУЄТЬСЯ і в 2018 році. Після перемоги в Сирії Росія вже отримала від ряду країн у світі, також ще й багатомільярдні замовлення на цивільну продукцію для своєї промисловості на кілька років вперед. І цей процес продовжується. Росія досягла в Сирії безумовного успіху. Як казав Олександр Васильович «Вікторія, матінко!».
Замовлення на МС-21
1
# 19 дек, 2017 года в 23:32
Портфель замовлень корпорації «Іркут» (р. Іркутськ) на сімейство новітніх російських ближньо-середньомагістральних вузькофюзеляжних пасажирських літаків МС-21 досяг 315 одиниць (на 1 листопада 2017 року), а кількість твердих (проавансованих) замовлень на МС-21 досягла 175. Потужності підприємства «Іркут» вже зараз завантажені на 4-5 років. Перші літаки МС-21 замовники отримають вже в 2019-му році. Інтерес до покупки літака виявляють індонезійські, іранські та інші компанії. Розробники МС-21 планують реалізувати до 1000 літаків за наступні 20 років. Вартість одиниці $72 - 85 - 90 млн.
Ольга
1
# 19 авг, 2017 года в 21:55
Хочу відмітити, що більшість вчителів добрі та порядні люди. Однак, не можу цього сказати про завуча з національного виховання, а по сумісництву вчителя георгафії. Не знаю , чого вона може навчити дітей, коли для неї основне чиїх батьків діти вчаться в її класі та скільки вони вкладуть в ремонт її класу, цим і вимірюються для неї основні критерії оцінки дітей . Інше для цієї людини не існує, правда вона постійно посміхається , робить підлості з посмішкою на устах.
Вероніка
0
# 07 мар, 2015 года в 15:16
булоб добре,якщо б менше давали хабаря,а вчителі не брали б їх.
Інна
-21
# 06 фев, 2014 года в 13:11
Тупо. Не давайте дитину. я віддала, пожаліла, забрала, віддала в 66
я
6
# 05 фев, 2014 года в 12:28
школа просто супер и самая лучшая!!!Так держать!!!
Іван
-19
# 06 июл, 2013 года в 01:29
Вчителі за дітьми не пильнують: дитина може місяць не ходити на заняття і цого ніхтоне помітить. Попри двократний конкурс в українські класи першачкам нав'язують порожній російськомовний клас. Школа,тримається лише на тому, що поруч управління СБУ та партійне училище. Типовою стала ситуація коли вчителі вимагають відвідувати їх платні курси, а решта дітей, приречена на погані оцінки. А в результаті талановиті діти, яким ці горе-педагоги повиставляли явно занижені оцінки, отримують на незалежному набагато кращі оцінки ніж вихованці цих "недо-вчителів". Хоча насправді, чисто математично, дуже легко порівняти оцінки незалежного з атестатом. Але не ті часи! Раджу батькам самим зробити вірні висновки - в окрузі є багато гідних шкіл! Любіть своїх дітей і не лінуйтеся перейти пару метрів задля їх добробуту.
Пётр
-19
# 19 июн, 2013 года в 21:44
Школа просто ужас. Я выпустился в етом году. Выпускной просто недопустим. Дети употребляли много алкоголя, учитя говорили всё что думали про них. Безалаберность.
Ірина
4
# 17 июн, 2013 года в 18:54
Я не погоджуюсь з коментарями, я випустилась у цьому році. По-перше, дуже дружній колектив вчителів, вчителі дуже рідко можуть підвищити голос, і це тільки тому, що учень дійсно винен. По-друге, вчителі з україньської мови дуже добре пояснюють і навчають, і те що ви будь ласка пишете через дефіс, це тільки ваша проблема. А взагалі, школа добре розвиває дитину у навчанні, у творчості, у нас багато призерів олімпіад, спортсменів, науковців. В мене про цю школу залишуться тільки хороші спогади.
Васька Варга
4
# 11 май, 2013 года в 01:41
Мені ся школа до вподоби. Я з Закарпуття приїхав, спочатку в Героїв Крут був, а тепер тут. Все класно.Я тут навіть свою любов знайшов))
Валерія
-18
# 29 апр, 2013 года в 01:48
Школа справді бридотна. Вчителям всеодно( лише 2 нормальні вчителі у школі і то я не в них навчалася) Я 9 років провчилася і писала будь-ласка через тире і це моя привичка тепер. Школа просто найгірша. Вчителям всеодно на учнів і це правда, а на рахунок фізики теж капець - викладає на рівні профільного у природничого, я б її забив просто на місці, також біологія трошки з розуму зійшла.
таня
4
# 28 фев, 2013 года в 12:04
не згідна з попереднім коментарем,в мене є з чим порівняти.адекватні вчителі,вимагають знань і без всяких натяків на гроші,на відміну від академ.гімназіі,з якоі ми перевелись!марія михайлівна(укр.мова)-найкраща!!
Анечка
-20
# 21 янв, 2013 года в 22:10
Скажу відверто -бридотна школа. Погоджуюся з усім нижче сказаним та хочу додати, що справді жах. Коли я випускалася, то стали дуже поширені чутки про ціну атестата(небуду вказувати). також у пожруги моєї мами у дитини були деякі проблеми- його ображали однокласники у 1 кламі, так вчителька коли їй розповіли сказала що це не її турботи, нехай самі розбираються. Також що намагаються здерти грошей як побільше -на ремонт дверей, новий паркет і т.д.
Євдокія
-19
# 30 ноя, 2012 года в 17:54
Я недавно випустилася з цієї школи і згадую її незовсім приємними словами. Учителі можуть серйозно підвищувати голос, деякі вчителі викладають свої предмети дуже жорстоко, на рівні профільних, наприклад фізика, ЖАХ а не школа.
Павло
-19
# 23 ноя, 2012 года в 00:47
Жахлива школа. Уся майже розвалюється. Учнів не більше 350 осіб Туалети просто невимовно-жахливі. Учителі егоїстичні, незважають на думку учнів НІКОЛИ, їм всеодно. Директор нічого не робить узагалі. Вибачте будь-ласка за вираження, але коли я на 2ий день прийшов до школи, то лайно лежало прямо посеред проxоду то туалетних кабінок. Жах а не школа!!!
я
4
# 11 сен, 2012 года в 16:47
класна школа
христя
3
# 12 авг, 2012 года в 23:19
нам в школу у 2013р. підкажіть,коли нам записуватись.дякую
анюта
4
# 02 мар, 2012 года в 19:37
просто клас
ольга
4
# 10 фев, 2012 года в 19:21
чудова школа з приємною атмосферою, музикою на перервах, кучою конкурсів.просто краща
Щепеткова Ирина Ростиславовна
6
# 02 фев, 2012 года в 20:00
Выпускница 1967 года. 2 февраля 2012 года поздравляю родную школу с днём рождения! Учителям, ученикам, выпускникам - здоровья и удачи.
Влад Алексеенко
5
# 09 дек, 2011 года в 21:05
Самая лучшая школа на свете!!!
Хоть я в ней проучился 9 лет, но всё - равно ОНА останется у меня в сердце...
я
2
# 03 дек, 2011 года в 23:08
люблю свою школу!)))
каганяк назар
4
# 23 ноя, 2011 года в 22:17
чудова шкопа
Николай
4
# 12 сен, 2011 года в 23:01
Я заметил, что здесь каждый учитель имеет особенный подход к ученику. Мое мнение: "отлично" !
Назар
4
# 30 июн, 2011 года в 22:45
Суперова школа!
Анастасія
4
# 30 май, 2011 года в 17:46
Школа просто супер, я тут навчаюсь з 3 класу, освіта глибока та доступна, дружній колектив, розумні діти.
Панас
4
# 27 май, 2011 года в 23:44
Я тут з ?-го класу,і получаю прекрасні емоціїї,бо школа просто бомба,правд-супер!
Василь
-16
# 27 май, 2011 года в 23:38
Відстій повний,жахливе навчання і вчителі, дуже нераджу!
олександр
3
# 15 апр, 2011 года в 18:53
Тут самі добрі вчителі. Я навчаюся в 5-а класі і наш керівник Літепло Марія Михайлівна найкраща!
Павло Наводич
4
# 21 фев, 2011 года в 14:56
Класна школа!Все просто офігенно!
Юся
4
# 31 янв, 2011 года в 23:16
Я учениця 9-Б класу.Школа посто суперова.Хороший та добре освідчений викладацький колектив.Палтаха THE BEST)))))))
Катя
2
# 31 янв, 2011 года в 15:24
школа просто Мега))** учителя тоже))**
особенно я с 9-б класса вообще супер))
Андріан
4
# 16 дек, 2010 года в 15:40
Я вчуся у цій школі з 2-го класу. Тут найкращі викладичі і коллектив вцілому!
Олена
4
# 19 окт, 2010 года в 18:06
Поміняла декілько шкіл у різних містах України. Ця - найкраща
Павло
4
# 04 мар, 2010 года в 13:32
Очень хорошая школа с хорошими традициями, узучаются три языка, сильная информатика очень и естественные науки! Рекомендую!
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...