Специализированная школа №53

11593 просмотров

(032) 272-79-14

Город Львов
Адрес просп. Чорновола, 6
Телефон (032) 272-79-14
Рейтинг 3.50 согласно 550 117 оценкам
Отзывов 117
Воспитатели / Учителя 3.58
Состояние комнат / классов 3.65
Руководство 3.46
Питание 3.41
Отсутствие коррупции 3.41
× Спасибо Ваше мнение учтено
Специализированная школа №53
Львов просп. Чорновола, 6
(032) 272-79-14

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
Марія
0
# 29 янв, 2020 года в 14:55
Доброго дня. Надіюсь мій відгук буде комусь корисним) Мій синочок першокласник. Не поливайте брудом школу і керівництво. Школа в чудовому стані, до досконалості завжди прагнуть і виправляються. Класи забезпечені всім-ремонт, парти, дошка і тд... Книги з англ і друковані зошити на інші уроки закупляють всі школи де батьки цього хочуть. Дітей вводять і хочуть десь завезти щоб щось показати і навчити. Я раджу цю школу тим батькам які хочуть для своїх діток найкращого)
Наталя
1
# 26 сен, 2019 года в 10:15
Читаючи негативні відгуки ,складається враження,що ми з різних планет.Ми навчаємся у 4 класі.Нашим класним керівником є Петрів Світлана Степанівна -найкращий,авторитетний вчитель,яка знайде підхід до кожної дитини.У школу пройшли після тестування, до якого готувались вдома пів року.Якщо ви думаєте,що навчились читати і писати і це все то ви помиляєтесь.Діток цього навчать у школі. На тестуванні перевіряють наскільки дитина вміє критично і креативно мислити. Ми успішно потрапили у список учнів після здачі тесту.І повірте для цього я не заплатила ні копійки, хоча теж начиталась на форумах про міфічні добровільні внески та побори у школі. З директором я особисто не знайома,але відвідування загальнобатьківських зборів вселили у мене впевненість,що це людина,яка робить свою справу навідмінно. Ця школа,як маленька сім'я -всіх діток тут знають по імені.Постійні виїзді екскурсії,участі в різноманітних проектах і конкурсах прививають у дитини зацікавлення до навчання. Я б могла ще дуже багато писати і всі мої коментарі лише позитивні. Щаслива, що ми є частинкою цієї сім'ї.
🤔🤔🤔
0
# 14 май, 2019 года в 23:25
Таке враження що усі коментарі стосовно школи видумані, тому що з усіх як близьких, так і просто знайомих, негативної думки не чула, а навпаки.... Та й наплив до школи теж оцінка позитивна.
Вікторія
0
# 05 май, 2019 года в 19:32
Не говоріть про Наталю Ворону всяку дурню!!!Це не моя рідня не знайомі. Моя старша дитина вступила туди колись за тестуванням.Жодної копійки ніхто не платив.Все було за регламентом школи.Те,що зараз пишуть батьки-противно .Не подобається школа-не йдуть.Не подобаються вчителі-не йдуть.Є багато шкіл та гімназії.Вибирайте.Можливо з інших щось вам підійде. І дуже важливо!Враховуйте думку своїх дітей!Дякую!
Вікторія
1
# 05 май, 2019 года в 19:16
Хороша школа.Кому не підходить йдіть в іншу варіантів безліч
Вікторія
1
# 05 май, 2019 года в 18:49
Так ідіть зі школи.Інших бажаючих багато.Питання?Чому в таку погану школу пішли?Все
Тадей Галицький
0
# 23 ноя, 2018 года в 22:23
Усім доброго дня і файного настрою Начувана що Ворона провела зачистку і має своїх людей із свого як то кажуть села!За учнів тре дати "благодійність"Вороні по розміру благодійності проводиться театральний відбір У 206 му кабінеті на другому поверсі проводяться торгівельні аукціони цілодобово: книжки дорогi, диски ,'місцевого розливу' абетки непотрібне львовознавство тощо. Як в двох словах тоце баночка з чорними павучками.
Ганна Віталіївна
-1
# 07 окт, 2018 года в 17:10
Всім гарного дня! Питання чому в адміністрації школи жінки із спитим обличчям Чи можна щоб моя донька не бачила пяну Оксану Богданівну на своїх уроках? Буду вдячна бо здаю шалені кошти на школу.
Прл
1
# 28 сен, 2018 года в 18:38
Незадоволення школою зростає! "Сильна жінка", про яку тут так писали, - директор школи, не може навіть нормально організувати навчальний процес! Вчителі груп продовженого дня позвільнялись (напевно такі прекрасні умови роботи в школі), а нових так і не можуть знайти! Дійшли до того, що скоротили тривалість групи до 17.30, хоча заяви батьки писали до 18.00! Сторожі хамлять неймовірно! Ще й кому, батькам!, які вправно здають гроші на їхню зарплату! Не раджу обирати цю школу. Зважаючи, що і навчальний процес не являє собою нічого надзвичайного!
таня
0
# 16 сен, 2018 года в 12:56
Якщо хочу піти в 9 клас що треба?для переведення в 53?з іншої школи 9 клас
Вікторія
0
# 05 май, 2019 года в 23:01
Знання!!!
Хтосб
0
# 10 ноя, 2018 года в 10:19
якщо хочеш піти в 9 клас в 53 школу то засунь ту ідею в жопу бо там до 4 класу
Яна
-1
# 26 июн, 2018 года в 20:24
Це неправда про корумпованість. Син закінчив 10 клас і я жодного разу нічого не носила до школи!!!
Анонім
0
# 26 июн, 2018 года в 20:22
А в садок таку ж взятку, слабо?
Люба
1
# 24 янв, 2018 года в 15:25
Ви, напевне, родичка чи працівник школи. Просто фанатка НР! не баламутьте людей, краще нічого не пишіть, ніж таку брехню.
8 листопада 2017 р. Американське агентство передових досліджень в області розвідки (IARPA) і національний інститут стандартів і технологій США (NIST) провели конкурс алгоритмів розпізнавання осіб і визнали російську компанію NtechLab кращою в цій сфері. NtechLab стала переможцем конкурсу IARPA у сфері розвідки в двох з трьох номінаціях – «Швидкість ідентифікації» і «Точність верифікації» , а в номінації "Точність ідентифікації" NtechLab посіла друге місце, першою стала китайська компанія Yitu. Про це повідомив представник розробника і підтвердив керівник дослідницької програми IARPA Кріс Бонен. IARPA інвестує в дослідницькі програми, націлені на вирішення складних завдань, що стоять перед американським розвідувальним співтовариством, підпорядковується директору національної розвідки США, він же очолює розвідувальне співтовариство США, куди входять 17 організацій, у тому числі ФБР і ЦРУ. Представник російської компанії NtechLab розглядає перемогу в конкурсі американської розвідки як еталон у сфері безпеки, на який орієнтуються замовники рішення і інвестори. А серед інвесторів у стартапі NtechLab – Роман Абрамович і група приватних інвесторів на чолі з першим заступником гендиректора Tele2 Олександром Провоторовым. Московська компанія NtechLab розвивається стрімко. Заснована в кінці 2015, вона в тому ж році виграла престижний міжнародний конкурс алгоритмів для розпізнавання осіб, а на початку 2016 року вивела на ринок програму FindFace для пошуку людей з фотографій. У 2017 році вона зайняла перше місце в першому чемпіонаті світу з комп'ютерного розпізнавання емоцій на зображеннях. Алгоритм розпізнавання осіб, що розвідка США, визнала кращим, був розроблений NtechLab в 2016 році і згодом ліг в основу програми FindFace, який дозволяє знайти людей в соціальній мережі «ВКонтакте» за фотографії з точністю 99,9%. Півсекунди — і алгоритм знаходить потрібного вам людини серед мільярда осіб. Систему розпізнавання осіб NtechLab в цьому році почали випробувати в День Росії (12 червня) на масових заходах. А вже у вересні 2017 року до розробленої NTechLab системі справили підключення комплексів відеоспостереження, встановлених на вулицях Москви. Завдяки цьому відеокамери стали не тільки фіксувати обличчя, але й розпізнавати їх. Московський департамент інформаційних технологій повідомив, що зараз у столиці встановлено понад 160 000 камер — і всі вони в режимі реального часу розпізнають людей, визначають їх вік і стать... найближчим часом система розпізнавання осіб буде встановлено в Пермі на автовокзалі. Нова система відеофіксації буде вести цілодобову зйомку зони контролю. Подібні розробки велися в багатьох країнах, але в Росії був створений унікальний алгоритм ідентифікації з електронним відбитками з фотографією, який перевершив зарубіжні аналоги.
Ссс
2
# 03 июл, 2017 года в 21:37
Ми також в свій час пройшли без всяких домовленостей в цю школу. Ну а тепер ви повною мірою відчуєте, що таке 53 школа. Готуйте гроші! Ми вже провчилися тут 2 роки і нічого особливо хорошого не можемо сказати. Постійне здавання грошей, на все , що можна, часто на абсолютно непотрібні речі.
Андрій
0
# 26 июн, 2017 года в 00:38
Ми пройшли тести без грошей і рішал.
Ссс
1
# 22 июн, 2017 года в 00:08
Аж ніяк не можу назвати умови навчання в цій школі надзвичайно хорошими та, тим більше, сприятливими. З власного досвіду скажу, що сприятливі вони лише для тих, які "спонсорують" школу й класи. І зрештою взагалі не вважаю, що екскурсії, флеш-моби, виїзди вказують на рівень викладання в школі, можу навіть сказати ,це все часто крім "часопроводження" не несе ніякої пізнавальної інформації!
Анонім
2
# 21 июн, 2017 года в 20:03
Дійсно були діти які за 7 хв складати тести, а були і такі що 20 хв були там. Завдання абсолютно не легкі.... Психолог деякі питання не коректно ставила. Незнаю хто як платив цього року за вступ своїх дітей в школу, але як на мене 300$ за початкову школу це жах. Гімназі "Гроно" що на Левандівці за поступлення в перший клас ніякого хабар не брала, і всі бажаючі спокійно поступили своїм розумом. Яка між інших в рейтингу топ 10 кращих шкіл Львова!!!
Таня
0
# 21 июн, 2017 года в 16:37
Доброго дня,порадьте педагога,який набирає перший клас
www
2
# 15 июн, 2017 года в 12:45
По друге, мені вчора стало відомо, що хлопчик який навчався в першому класі цієї "модноі" школи не був переведений в другий клас, оскільки вчителька не змогла його навчити ні читати ні писати, при цьому зазначу, що дитина цілком фізично розвинута та здорова. Питання, що робила цілий рік вчителька і де була ця надзвичайна директор Ворона... щоб не допустити такого колапсу у своїй мега школі. Батьки будьте свідомі у своєму виборі, школа №53 у Львові звичайна школа, правда має одну особливість - надзвичайно корумпована!!!! всі кошти на рахунок вносяться з особистого дозволу директора, правда на водить на думку......
www
1
# 15 июн, 2017 года в 12:38
Вступні випробування досить прості, якщо ви маєте 300 доларів то просто внесіть іх на благодійний рахунок школи і по всьому, минулого року принаймі все так і було, дяти які зовсім нічого не знали проходили іспити набагато скоріше ніж діти справді інтелектуально розвинуті та добре підготовлені, це поперше!!!!
×××
0
# 20 май, 2017 года в 20:56
Шановні батьки, розкажіть про вступні випробування!!!
Наталя
1
# 29 май, 2017 года в 15:45
Вступні тести цього року триватимуть з 1- го по 19- те червня. На одну дитину приділяється в середньому 20 хв. Завдання можна знайти на сайті школи на сторінці психолога.
Анастасія
0
# 29 апр, 2017 года в 09:47
Доброго дня . Підкажіть , будь ласка, цього року ідемо в перший клас , порадьте хорошу першу вчительку в 53 школі. Всім дякую.
Марія
1
# 25 мар, 2017 года в 23:55
Дійсно потрапляють не всі) а нар.300$ це правда єдине що беруть не від всіх..мусять "свої" занести) знаю багато які пройшли кастінг по знаннях! а знаю і таких які впхали дітей, а не вартувало бо дитина не має тяги до науки...тепер дитина і мама мучаться((( ну це напевно...все таки треба щастя потрапити до гарного вчителя, бо найголовніше це мудрий і хороший перший вчитель
Оленка
1
# 10 мар, 2017 года в 13:42
ШКОЛУ ОЧОЛЮЄ НЕЙНОВІРНО СИЛЬНА ЖІНКА ВОРОНА Н.В. навіть, якщо ваша дитина не ідеальна (а таких не існує) в школі для неї підберуть правильний клас, правильного високо кваліфікованого вчителя (який підійде саме вашій дитині)! вчитись дитинка буде в дуже-дуже хороших та сприятливих умовах... постійні екскурсії, виїзди, конкурси, виступи, флеш-моби, лише додають вашій дитині бажання йти в школу щоранку! я якщо ваша дитина не поступила, то вона не була готова, або ж замаленька!! І НІЯКІ ГРОШІ ВАМ НЕ ДОПОМОЖУТЬ! і не треба плутати... гроші здають у всіх садочках, школах і університетах, а там хоч видно куди вони йдуть!!! з шаленою повагою до вас НАДЗВИЧАЙНА ТА ЛЮБИМА Наталія Романівно!!
Анастасія
0
# 08 ноя, 2016 года в 11:24
Дівчата підкажіть буть-ласка ми цього року ідемо в перший клас хто цього року наберає перші класи і яка вчителька хороша, до кого нам потрапити. Буду вдячна за допомогу)))
Випускниця
0
# 26 авг, 2016 года в 13:26
Школа хороша. Ремонт чудово зробили. Окрема подяка Кіндрат Галині Федорівні за дисципліну та бажання вчитись. Їжа у їдальні - так собі. Але чудова бібліотека на 3 поверсі прикриває всі мінуси. Також діти можуть знайти себе і спробувати вміння в різних гуртках. Школа №1 для мене!
Маріанна
0
# 26 авг, 2016 года в 01:28
Це ви загнули такі суму!!!!
Микола
3
# 09 июн, 2016 года в 11:47
Брехня. поступають не творчі, а ті хто заплатив 300-500 у.о.
Випускниця
-1
# 26 май, 2016 года в 19:43
Дуже чудова школа. Моя вчителька Петрів Світлана Степанівна.Найкраща вчителька в світі.Я її дуже люблю!
Світлана
0
# 10 апр, 2016 года в 15:15
Любі батьки! Цього року йдемо в перший клас!!! Підкажіть, будь- ласка, хорошу вчительку - адже це дуже важливо для дитини. Є вибір - або Гарбуз або Гетьман! А ви що скажете? Можливо, дітки вже вивчились в когось?
я
0
# 04 сен, 2016 года в 18:26
І до кого потрапили???? Якщо не секрет??? Школа чудова і початкова і старша. Зауважень немає.Написать отзыв...
Анна
0
# 19 июл, 2016 года в 12:33
Тільки Гарбуз Леся Ярославівна!Чудова людина!Неперевершений вчитель!Діти із сльозами прощались з найріднішою вчителькою
яяяя
0
# 07 июн, 2016 года в 23:08
Хто завгодно, тільки не Гетьман
Люба
0
# 24 янв, 2018 года в 15:27
скажіть чому? якщо не секрет
Зеня
0
# 30 янв, 2017 года в 20:30
А відпишіть будь-ласка з того приводу, бо ми потрапили до Галини Степанівни
Таня
1
# 09 сен, 2015 года в 23:47
Від уієіі школи в мене тільки позитив зароз віддала другу дитину і син ходить із задоволенням (хоч попасти сюди справді важко велика конкуренція беруть справді мудрих і творчих дітей)та якщо ви попали то школу ви спавді полюбите. Нарахунок здачі грошей то жодних щомісячних попорів тільки мінімум на потреби дітям(зошити ..туалетний папір...).а учительський склад справді відмінно докого попадете непожалкуєте!!!!
НІХТО
0
# 03 янв, 2015 года в 10:13
ТАКА СОБІ ШКОЛА МЕНІ НЕ ДУЖЕ СПОДОБАДАСЬ
НІХТО
0
# 03 янв, 2015 года в 10:12
ТУПА ШКОЛА
Олена
-1
# 14 авг, 2013 года в 10:01
Школа високого рівня, діти інтелігентні вчаться, а середовище важливе. Хочу подякувати за навчання першій вчительці сина Очерклевич Лесі Ярославівній - прекрасна людина і абсолютно найкращий педагог!! Підхід до кожної дитини + знання, і, основне, вміло заоохочує до навчання, а не навпаки:-) Формує з діток гарний дружній колектив - одним словом, нам щиро шкода переходити в 5 клас! Дякую!
Окреме дякую за чудове навчання вчителці англійської, Світлані Ярославівні!
настуся
0
# 29 июл, 2013 года в 13:15
Галина Степанівна просто супер вона мене навчила читати писати та багато чого різного хочу їй побажати наснаги до роботи**************


написала учениця 6 в класе кузьменко анастасія
Ірина
0
# 27 май, 2013 года в 09:25
Двоє моїх дітей закінчили цю школу. Найкращі відгуки про нашу першу вчительку Лесю Ярославівну Очерклевич.Це як педагог, так і людина з великої літери.Надзвичайно вдячні їй за виховання та навчання наших дітей! Бажаємо їй здоров"я та натхнення ще на довгі роки ! Про вчителів англійської мови теж враження тільки позитивні.
бабуся
1
# 21 май, 2013 года в 18:04
Чудова школа, чудова вчителька Марія Ярославівна, внучка закінчує 4 клас! Про побори-ніколи не чула, здаємо на потреби не більше, ніж в інших школах, навіть менше...Школа чиста і затишна, приємно зайти. і радію, що дитину віддали в цю школу!А "Полуничка"-це просто супер!Батьки, не вірте пліткам!
Вчитель Л.М.
0
# 10 апр, 2013 года в 13:08
Працюю в школі вчителем англійської мови (стаж19р.) а тут 10років і надзвичайно люблю учнів предмет, який викладаю і люблю батьків, дітей яких навчаю-за рівнем досягнень вони є різні.На кафедрі англійської мови весь склад вчителів є творчим,пошуковим ,надзвичайно відданий роботі.Всі вчителі проходять Міжнародний Кембрідж іспит який визначає рівень володіння не тільки мовою але й методикою викладаня .Діти в 4 кл.теж мають цей іспит -роботи перевіряють в Лондоні і результати висилають через Київ до Львова! Вчителі англ. мови- всі професіонали своєї справи.Не помиляється той хто нічого не робить!
северин
0
# 09 мар, 2013 года в 19:47
вчителька оксана ярославівна супер
Ростик
0
# 19 дек, 2012 года в 09:52
Я закінчив цю школу в 2012р. Враження залишились дуже позитивні. Вчителька Галина Степанівна - найкраща. В цьому році навчаюсь у "Престижі", але люблю часто заходити в цю школу.
максим
0
# 18 дек, 2012 года в 20:28
не було, не має, і ніколи не буде ніякої корупції! Я учень 2-г класу у мене дуже класна вчителька! У мене вчителька- Бойко Світлана Володимирівна, і я нею дуже задоволений! От сьогодні, у мене була контрольна з математики ,і вона допомагала!я хоч і є відмінником і вона це знала, але до мене вона все одно підійшла! кажуть чим пізніше буква за класом(1-а1-б1-в...)тим гірший клас, але це брехня! у мене вчителька сильна і "мягка". Ще є така хороша вчителька як Чарковська Катерина ЮріЇвна.Щиро дякую їй за те, що навчає анг.мови.а директор ... ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ...!!!!!!!!!!!!!
ЩИРО ХОЧУ ПОДЯКУВАТИ
БОЙКО СВІТЛАНІ ВОЛОДИМИРІВНІЙ
ЧАРКОВСЬКІЙ КАТЕРИНІ ЮРІЇВНІЙ
ТА АНСАМБЛЮ"ПОЛУНИЧКА"(ТАНЦІ)
Анонім
1
# 29 янв, 2017 года в 17:51
Ахахах! Учень другого класу так не пнапише!!!
Мама
0
# 27 ноя, 2012 года в 19:32
Ми зараз навчаємось у цій школі і категорично не згідні з цими "страшними поборами". Якщо дитина ваша вчиться, то не треба нічого і нікому платити!!! А ці гроші, що збирає батьківський комітет не є більшими, ніж у інших школах. Правда, рівнем викладання своєі англічанки теж не задоволені.
Олена
1
# 07 сен, 2015 года в 12:28
а хто вас вчив?
Іра
0
# 03 окт, 2012 года в 13:27
рівень вчителів англійської мови ненайкращий, для такої школи можна було і кращих підшукати
Мама
0
# 03 окт, 2012 года в 13:25
Вчителькою мого сина була Леся Ярославівна Гарбуз дуже добра, привітна, компетентна у своїй роботі, діти її зразу полюбили, і ще й досі сумують за нею. В неї завжди найдружніші і найрозумніші класи. Директор Престижу Волошин Б.Я. дуже хвалить її учнів з успіхами по математиці. Ну що ж тут скажеш: в найкращої вчительки -найкращий клас!!!!!!!!!!!!!!!!!Дякуємо 53 школі, що в нас була така вчителька!
юрій
0
# 28 сен, 2012 года в 10:12
Даремно нарікати на школу. Школа хороша. Моя донька закінчила її два роки тому. Загалом позитивні враження. єдиний неприємний осад - це рівень викладання англійської мови. Не знаю як зараз, а тоді для школи такого рівня він бажав кращого. Особисто я дуже вдячний вчителям БОЙКО Світлані Володимирівні та ВАНЬЧАК Євгенії Павлівні. Я не розумію тих, хто стогне про якісь побори та хабарі. ТА НЕ БУЛО ТАКОГО. Так, були внески на ремонт школи, класу, меблі, але це все в розумних межах. Моєї доньки подруга ходить до 91ї то там побори так побори. А щодо хабарів то я жодних хабарів нікому не давав, дитина САМОСТІЙНО при вступі до школи набрала найвищий бал, закінчила її на ВІДМІННО, а якщо Ваша дитина не дотягує до рівня школи, лінкується, ну то вибачайте. І ще одне. Перед тим як когось обливати брудом, подивіться на себе.
анонім
0
# 20 сен, 2012 года в 22:04
Школа норм, сам вчився. Галина Степанівна супер:)
Маряна
-1
# 18 сен, 2012 года в 11:34
На школу переважно нарікають ті, що "не зійшлися характерами" або з вчителем, або з батьками у класі. Ми провчилися 4 роки в цій школі, дуже задоволені: у школі комфортно дітям, вчителі хороші і про які хабарі Ви говорите? Якщо Ваші діти не мають бажання до навчання і Вам не дуже хочеться їх контролювати, тоді вибачте! У мене старший малий вчився добре, головне слідкувати за шкільним життям, на зауваження і рекомендації вителя, цікавитись що відбувається у класі і ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! А ось молодший син слабший у навчанні. Вчителі хороші і я ніби допомагаю йому вдома, а він не може витягнети на кращу оцінку. Так що займайтесь своїми дітьми і приділяйте більше уваги, а не звалюйте все на вчителів, директора, не бийтесь за оцінку!
Оля
0
# 15 сен, 2012 года в 09:56
Ну як вам сказати вчилися в школі 2 роки тому назад вражень таких і не було.а зараз вчиться моя сестра в 4. Г класі . І я частенько відвідує цю школу бо забирає сестру.а коли вона сама повертається до хати зі школи то вона приходить з плачем.я запитую чому вона мовчить .і ходили ми з мамою до директора.і вона нам сказала це через те що вона отримує. Погана оцінки.і нам тоді доводилося платити гроші щоб поставили хорошу оцінку.і думаєм переводитися в 91 нам де вчився мій тато.
мама першачка
0
# 06 сен, 2012 года в 19:43
Ми навчаємося зараз в Світлани Степанівни, дуже задоволені школою і вчителькою, зразу відчулася хороша аура ще на першому дзвонику, в школі гарно, чисто і ніяких доброчинних внесків, про які тут пишуть деякі батьки, це все брехня, ми попали в клас з новим ремонтом зробленим цього літа і аж ніяк не за наші гроші
Каріма,2008-2012
0
# 29 авг, 2012 года в 17:46
Школа просто СУПЕР!!!Моя найкраща вчителька Світлана Степанівна,клас дуже дружній всі останні дзвоники відгуляли разом,Дякуюю Чарковській Катерині Юріївній за розуміння.Наталя Романівна дуже строга ,але справедлива.
Учениця
0
# 14 авг, 2012 года в 10:53
Вчилась у цій школі коли директором вважався Волошин Б.Я.,то все було супер.Класний керівник Петрів Світлана Степанівна-дуже класна позитивна людина та досвідчений педагог.А зараз директор Ворона Н.Р. Намагається цю школу зробити приватною іттому "здирає" з людей великі гроші.
Учениця "Престижу"
0
# 11 авг, 2012 года в 22:20
Про зал - брехня. У 2001 році школу відкрили після тривалої перерви. Вона була суцільною руїною. У залі абсолютно нічого не було. З того часу за кошт батьків здійснено повну рекострукцію: нова підлога, вікна, батареї, станки і дзеркала, дві побілки і туалет. Тому як можна говорити про потребу якогось ремонту!!!!!!??????
Ця школа дає освіту високого рівня
Oxi
1
# 09 авг, 2012 года в 01:01
"анонсований дзеркальний танцзал мав місце бути у цій школі ще у 80-х роках минулого століття"
ВЦей зал дійсно був виконаний ще до 1993 року. Я у ньому танцювала. Хоча може косметичного ремонту потребував з того часу дотепер...
аноним
1
# 02 авг, 2012 года в 16:50
Враження жахливі!!!
мама
0
# 10 июл, 2012 года в 21:50
Однією з найбільших проблем школи є надзвичайно низький фаховий рівень вчителів англійської мови!!! Переважна більшість це дуже молоді педагоги, які не мають досвіду роботи, а це не припустимо для спеціалізованої школи. п. Вороні слід ретельніше підбирати вчителів, а критерієм повинні бути фахові якості і досвід, а не інші фактори.
Роман
-1
# 10 июл, 2012 года в 10:56
Зірочку поставив чисто символічно - не буду оцінювати школу, так, як не знаю її з середини. Мене дивує тільки одне. Якщо ця школа така погана, якщо в цій школі процвітає таке хабарництво, вона не затишна і т. д., то чого Ви до цієї школи ведете своїх дітей? Що немає інших шкіл у м. Львові, чи Вам "захотілось" престижу? А щодо хабарів: якщо не будете давати - ніхто не буде їх брати. Для батьків діти всі найкращі і це нормально, але кожен має оцінювати свою дитину сам і не завищувати її можливостей. Але якщо дитина не може, або не хоче вчитися, а Ви не можете, або не хочете з дитиною займатись і мати не знання а добрі оцінки - тоді "селяві" і не говоріть про жодні хабарі!!!!!!!!!!!! До речі, в Україні однаково крають тих хто бере хабара і тих хто дає хабара!!!!!!!!!!!!
Юлія
1
# 26 июн, 2012 года в 19:10
Ми цього року намагались поступити без хабара, надіялись на дитину....я наймала репетитора яка вчила мою доньку пів року по цих тестах. Що можу сказати, вона їх не здала, не добрала балів, сказали погано пише (хоча вона одна з найкращих дітей які пишуть і малюють в садочку), помилилась в математичному прикладі, от і все ми не пройшли. Проте всі діти тих батьків яких я знала поступили, з них всі заплатили гроші до тестів директору Вороні. Була ще одна мама знайома яка не платила, та от її дитина теж не пройшла тести.....як на мене цікавий збіг обставин.....А є ще один цікавий фактор, коли мені показували результати тестів то бали булипроставлені простим олівцем, це ще одина обставина....олівець можна витерти і результати будуть найкращі.......Корупція в школі шалена.....сама переконалась !!!!!!
батько
4
# 26 июн, 2012 года в 13:33
Без грошей в школу не поступиш!
Галина
-1
# 08 июн, 2012 года в 13:11
Вчителькоюанглійської мови моєї доньки є Куровець Світлана Ярославівна -дуже відповідальна, добра, творча людина, вона знаходить підхід до кожнаго учня зокрема, ми задоволені!
Учень
0
# 08 июн, 2012 года в 06:26
Я вчився в цій школі і дуже щасливий що більше в цю школу не піду , це страшна школа , ви пам'ятаєте розповідь про цигана що купив хрін , а пініше їв його і гірко плакав , о це щось і нагадує нашу школу, батьки не давайте дітей до цієї школи якщо любите своїх дітей пожалійте їх і себе
Анна
0
# 05 июн, 2012 года в 22:17
І кому та Ворона дорогу перейшла? Таке враження, що ці всі відгуки пише одна людина (один стиль), яка дуже хоче на її місце. і їй ніяк це не получається, і не получеться, будьте певні!
Дзвіна
0
# 01 июн, 2012 года в 12:34
Я шойно випустилася з молодшой школи ці враження не переказати це супер!
Аоімо учі
0
# 29 май, 2012 года в 12:32
Це школа для багатих. При вступі 300 - 1000 дол. Під час року 200 дол. З 4 в 5 клас - 500 дол.
Маріанна
0
# 26 авг, 2016 года в 01:37
Повна брехня! Таких сум не було!!! Ми закінчили початкову школу! Звичайно здавали і на охорону, і на потреби школи! А суми в $$$$ ті що ви пишите повна брехня!!! Нюанси є не без того, але немає шкіл на Україні!!!! Де батьки не допомогають в розвитку, ремонтах і тд!!!!
обурена мама
0
# 27 май, 2012 года в 22:34
Нарешті ми розпрощались з цією жахливою шк
олою.Система корупції , так власне система, процвітає
як в фільмах про мафію.Доброчинні внески насправді не є
такими вже й захмарними, але умови в які ставлять батьки в індивідуальному
порядку це справжня відпрацьована система.Вороні ганьба.
Тато
0
# 25 май, 2012 года в 21:25
Жах а не школа , одне що цю школу витягує на вищий рівень це народний ансамбль танцю" Полуничка" , англійська мова це просто сміх і гріх цим вчителям , всі мовчать і бояться директора школи, в четвертому класі половина учнів завалена поганими річними оцінками це тільки тому що конверти з грошима не долетіли до столу директора, так багато хороших машин підвозить дітей до школи , але ці люди пашуть як осли і гроші заробляють не так легко як ми собі думаємо і не всі вони плотять вчителям за оцінки, повірте
Андріана
0
# 24 май, 2012 года в 22:51
Я вчуся у цій школі.Вже закінчила 4-ий клас....Мені школа дуже сподобалася...Я не можу зрозуміти чому так пишуть про нашу школу.Тому,що наша школа дуже сильна і усі її хвалять .У цій школі по 36 учнів у кожному класі,а у інших школах по 18...
мама
0
# 22 май, 2012 года в 09:30
люди обходьте цю школу стороною
це просто жах
Мама
0
# 18 май, 2012 года в 17:09
Я приділяю увагу свой дитині,слідкую за ї навчанням.ніяких додаткових уроків немає(бо немає потреби)!В школі НЕ затишно,НЕ тепло! корупція дійсно є,причому,як було сказано вище-риба гниє з голови!Добре,що вам повезло з класним керівником (доречі, нам теж повезло!!!!!) Але....
мама учениці
2
# 17 май, 2012 года в 13:55
Школа хороша! Якщо батьки приділяють увагу дитині, слідкують за її навчанням, ніяких додаткових уроків у вчителя немає потреби брати. В школі затишно, чисто, тепло. А благодійні внески у фонд школи не є більші ніж у інших школах. Велике ДЯКУЮ нашому вчителеві Галині Степанівні! Дуже хороша людина і педагог. Шкода, що скоро будемо прощатися! Будемо за вами скучати :((
Батько
0
# 17 май, 2012 года в 12:41
Так в цій школі корупцію розквітла і пустила корні!Не знаю,як буде в "Престижі",але я думаю,о Ворона з Волошиним ділиться!Можливо хтось знає телефон гарячої лінії у відповідні органи?Пропоную не сидідіти і мовчати,а діяти.Постараюсь взнати телефон і викласти у форумі.
Мама
0
# 17 май, 2012 года в 11:39
Ярослава михайлівна дійсно прекрасна и відповідальна людина і педагог!Але одного я не розумію- що вона тробить в цій школі?В школі,де панує така корупція?В школі,де директором є Ворона Н.Р.?Я так думаю,що видно Ворона з кимось з верху ділиться,тому що не можна так нагліти,зараз не ті часи!!!!
Мама учениці 4б
0
# 16 май, 2012 года в 21:38
Я вдячна долі за вчителя з великої букви Стасьо Я.М це досвідчений педагог одночасно психолог який з розумімінням ставиться до будь яких труднощів у процесі навчання. Завдяки таким кваліфікованим вчителям ця школа дає сильну базу знань для наших діток .Дай Бог цій вчительці здоров'я та добробуту! Вдячні батьки.
розчарована мама
0
# 15 май, 2012 года в 18:06
На жаль, школа не виправдала моїх надій, я розчарована. Особливо тим фактом, що у випускних класах, математику взялася викладати директор Ворона Н.Р. і тепер в моєї дитини одна погана оцінка з математики. а це заваджає вступити до гімназії без вступних іспитів.
Мама
-1
# 15 май, 2012 года в 10:57
Так от, якщо я хочу взнати оцінки моєї дитини,то треба "індивідуально" підійти до неї. Це жах!Дитина приходить і плаче, оскільки за контрольну ми отримали 9балів, а директор ставить ще дві-три "1".Всі знають для чого ставить 1бал,бо він легко перетворюється на інакшу оцінку-за відповідну плату!Як пояснити дитині,що це не дитина погано вчиться,а директор школи хоче гроші!!!Невже немає на неї покарання?Можливо хтось знає,що в таких випадках краще зробити....
Ганьба Вороні Наталі Романівні!
Мама
-2
# 15 май, 2012 года в 10:08
Директор школи Ворона Н.Р. для підвищеня кваліфікації взялася вчити дітей 4 класів математиці!Кваліфікацію вона отримала! А потім почався цирк!Зошити не перевіряються взагалі,а журнал з оцінками не показують!Якщо я хочу взнати оцінки моєї дитини тре
андрій
0
# 07 май, 2012 года в 17:05
гімназія релить THE BEST
ксенія
0
# 28 апр, 2012 года в 18:49
наша школа найкраща особливо наш клас
Оксана
1
# 10 апр, 2012 года в 16:33
Це дуже хороша школа. Мій син вчиться в 4класі у Стасьо Ярослави Михайлівни.Знання отримує дуже високі, в школі охайно, харчування на високому рівні. Ворона Н.Р. вчить математику, вона не тільки сильний керівник ,але і сильний педагох.В школі дуже багато різних для дітей гуртків. Чого вартує хор під керівництвом Євгенії Павлівни, і танцювальний ансамбель"Полуничка". Я Вам раджу вітдати Вашу дитину у цю школу. І не збирають там стільки грошей скільки пишуть у коментарях.
мама
0
# 24 янв, 2017 года в 20:53
це дійсно в точку написано "сильний педагоХ"...)))
ще один тато
0
# 09 мар, 2012 года в 18:43
Школа як школа, і побори збирають і щось трохи ремонтують. Приїхавши з Америки для мене був шок- назад в СССР, а директор - суворий, обережно, ми тут серйозними справами займаємся... Я туди ходжу як в музей, як забираю свого малого. Всі радянські школи трималися на кількох справжніх відданих вчителях. І тут такі є. Один ансамбль Полуничка чого вартий, знімаю капелюха! А от англійська у молодших класах- зжалься Боже.
аспрол
0
# 09 фев, 2012 года в 18:12
дуже класна СТАРША ШКОЛА але і не менш цікава молодша!Дуже дякую вчительці Надії Василівні за прекрасний 5-б клас!!!
Мама
1
# 10 янв, 2012 года в 12:36
Моя донька навчається у цій школі, і диму без вогню не буває, та я думаю, що "добровільні внески" це справа кожного особиста. Моя дитина отримує оцінки не за гроші. І наша сімя не надто заможня, і посади у нас з чоловіком не престижні. І знаю багато прикладів, де в "простій" школі батьки носять набагато більше "доброчинних внесків" а ніж у 53-ій школі. Так ми здаємо добровільні внески, та за те є охорона, у школі тепло, чисто, приємно.А пані Ворона проявила себе як досвідчений, виважений керівник та прекрасний педагог. Батьки, не заздріть "крутим машинам", тому що якщо в них і є оцінки "за гроші", то й ці оцінки тим дітям не допоможуть.
Анонім
0
# 06 янв, 2012 года в 13:26
Свілана Степанівна найкраща!Вона весела але деколи строга!
Оля
0
# 27 дек, 2011 года в 22:06
я вчуся в цій школі в 2 класі школа супер
анонім
1
# 16 ноя, 2011 года в 20:58
це просто жах...як може дитина вступити туди з ніяким знанням предметів,і казати,що у школі просто супер,а насправді отримувати хороші оцінки лише за оплату..
Катя
0
# 21 авг, 2011 года в 18:54
Мой ребенок поступил в первий класс.Родители ми далеко не крутие и крутих я там мало видела.Без взятки.Живем на против школи....єто и помогло.Школа сильная.
Христина
0
# 16 авг, 2011 года в 19:52
Я тут вчилась, мою вчительку звали Гарбуз Леся Ярославівна - найкраща вчителька у цілому світі!!!!Ми завжди до неї приходимо в гості і вона завжди з радістю нас зустрічає.
Анна-Марія
0
# 16 авг, 2011 года в 19:34
Таке враження, що тут виплескують свій гнів ті батьки, чиї діти не поступили цього року в дану школу, у кого, напевно, не взяли "300-500$ подані директору разом з документами". Мої враження про школу дуже позитивні. Донька зараз навчається у гімназії "Престиж", але часто відвідує свою першу вчительку, любить приходити в початкову школу. З її слів -- школа тепер, "як палац". Зміни відбулись разючі. Видно, скільки любові в неї вкладено. Незабаром молодша донька буде вступати туди ж. І я готова до "доброчиннихдобровільнихрегулярних грошових внесків НА КОРИСТЬ ШКОЛИ" .хоч ми з чоловіком далеко не "батьки , які їздять на крутих машинах та занадто забезпечені!!!!!". Просто дитиною своєю треба займатися від народження щохвилини!!! А не тільки собою!!!
анонім
-1
# 27 июл, 2011 года в 00:16
Раніше,коли директором був Богдан Ярославович Волошин,школа була надзвичайно сильна,я б навіть сказала найкраща у Львові,але тепер коли прийшла нова дерекот Наталія Ворона,школа перетворилась в казна-що...щоб поступити у нашу школу треба заплатити хабар....і повірте мені, якщо ви до тестів нічого не дасте хабара директору, то і після тестів вам і 500 $ не допоможуть!
Порада для батьків:Якщо ви збираєтесь давати вашу дитину в цю школу,приготуйтесь до добровільно-регулярних грошивих внесках.
Особисто я,тепер,би нколи в житті не віддала свою дитину у цю шклу,і вам не раджу.
Юрій Антоняк
0
# 08 июл, 2011 года в 22:00
Зовсім не погоджуюся з думкою пані Інни. Можливо, якщо дитина не змогла відповісти на запитання під час вступної співбесіди до школи, тоді батьки шукають інші шляхи, щоб виконати свою мрію. Власний досвід щодо вашої теми є позитивним. В 2010 та 2009 роках без жодних складнощів мої синочки успішно пройшли вступну співбесіду в школі №53 на вул. Чорновола. Зараз діти закінчили відповідно перший та другий клас! Жодних поборів не було! Ніяких конвертів також. Вражений розумним підходом до навчального процесу, безпекою закладу ( охорона). З Наталею Романівною Вороною спілкувався - професіонал високого рівня, виважений та мудрий менеджер!
З повагою,
Юрій Антоняк!
мама
0
# 29 июн, 2011 года в 14:53
...продовження... А ви, недолугі батьки малолітнього недахи, підшуковуйте школу яку-простішу зі скромнішими вступними внесками!
Батьки, котрі твердо вирішили обрати саме цю початкову школу, - будьте готові до доброчиннихдобровільнихрегулярних грошових внесків на користь школи (можете здогадатися, хто є розпорядником цих коштів), котрі, цитуючи слова директора на батьківських зборах, складають далеко не 100 і не 200 грн., минулого року зібрали 180 тис.грн. і замінили паркет, а ще зробили дзеркальний танцювальний зал! Шляхом нескладних розрахунків, отримуємо приблизно 2 тис.грн. з першокласника і все б нічого, але, до прикладу, анонсований дзеркальний танцзал мав місце бути у цій школі ще у 80-х роках минулого століття.
Відомо, що освіта, а тим паче хороша, - задоволення не з дешевих, тому міркуйте, порівнюте, обирайте для соїх дітей найкраще з того, що можете їм дати і пам'ятайте: не все те золото, що блищить!
Мама
0
# 09 ноя, 2016 года в 02:52
👍
мама
0
# 29 июн, 2011 года в 14:52
Шановні батьки майбутніх першокласників, 300-500$ подані директору разом з документами Вашого чада є запорукою успішного складання іспиту для вступу в перший клас. Не варто вірити в казки про те, що школа відбирає найкращих, найрозумніших, найбільш підготованих і т.д. і т.п. дітей. Відбирати будуть саме Вас!
Кожному українцеві не з чуток відомо, що у виборах не важливо як голосують, важливо як рахують голоси. Тому весело було спостерігати, як педколектив на чолі з директором, який приймав іспит, "протоколював" відповіді дитини. Я читала і підписувала цей "документ" - загальні, доволі розмиті фрази і нічого по-суті. Єдиний висновок, який можу зробити - все це робиться на відкуп незадоволеним батькам: посередність, мовляв, ваша дитина, а у нас лише найобдарованіші іспип здають - он, бачите, усі як один на дошці у списку пестуньчиків долі, майбутньої, хоча ні, - сучасної еліти суспільства!
Мама першокласника
0
# 29 июн, 2011 года в 10:11
Школа надзвичайно корумпована. Беруть велику суму при прийомі дітей у перший клас. Тестування — це тільки для документації. Багато обдарованих дітей не можуть там навчатись, а діти низького та середнього розвитку проходять тестування з легкістю, завдяки тому, що батьки їздять на крутих машинах та занадто забезпечені!!!!!
инна
0
# 24 июн, 2011 года в 14:06
Батьки, котрі твердо вирішили обрати саме цю початкову школу, - будьте готові до доброчиннихдобровільнихрегулярних грошових внесків на користь школи (можете здогадатися, хто є розпорядником цих коштів), котрі, цитуючи слова Ворони на батьківських зборах, складають далеко не 100 і не 200 грн., минулого року зібрали 180 тис.грн. і замінили паркет, а ще зробили дзеркальний танцювальний зал! Шляхом нескладних розрахунків, отримуємо приблизно 2 тис.грн. з першокласника і все б нічого, але, до прикладу, анонсований дзеркальний танцзал мав місце бути у цій школі ще у 80-х роках минулого століття. Відомо, що освіта, а тим паче хороша, - задоволення не з дешевих, тому міркуйте, порівнюте, обирайте для соїх дітей найкраще з того, що можете їм дати і пам'ятайте: не все те золото, що блищить
инна
0
# 24 июн, 2011 года в 14:05
Кожному українцеві не з чуток відомо, що у виборах не важливо як голосують, важливо як рахують голоси. Тому весело було спостерігати, як педколектив на чолі з директором, який приймав іспит, "протоколював" відповіді дитини. Я читала і підписувала цей "документ" - загальні, доволі розмиті фрази і нічого по-суті. Єдиний висновок, який можу зробити - все це робиться на відкуп незадоволеним батькам: посередність, мовляв, ваша дитина, а у нас лише найобдарованіші іспип здають - он, бачите, усі як один на дошці у списку пестуньчиків долі, майбутньої, хоча ні, - сучасної еліти суспільства! А ви, недолугі батьки малолітнього недахи, підшуковуйте школу яку-простішу зі скромнішими вступними внесками!
инна
0
# 24 июн, 2011 года в 12:17
Шановні батьки майбутніх першокласників, додайте по 300$ у медичну картку вашої дитини і лише після цього подавайте документи директору (Вороні Н.Р.)!!! Це єдина умова успішного складання вступного іспиту! І не варто вірити балачкам про те, що за результатами іспитів відбирають найрозумніших, найсильніших, найбільш підготованих і т.д. і т.п. дітей. Відбирати будуть саме Вас! До речі, приготуйтесь до подальших добровільних регулярних внесків, які, цитуючи слова Ворони на батьківських зборах, становлять аж ніяк не 100 і не 200 гривень. :)
анонім
0
# 13 май, 2011 года в 21:27
Я з приємністю згадую початкові класи, а саме Світлану Степанівну. Вона завжди весела і трошки смішна. Ми всі її згадуємо
Андрійко
0
# 21 апр, 2011 года в 23:19
Дуже дякую моїй першій вчительці Оксані Ярославівні Гарматій!!! Наш клас її завжди згадує, залишились найкращі спогади. А які свята ми готували!!!
оля Костишин
0
# 25 дек, 2010 года в 23:27
Це моя найлiпша школа я в нiй вчилась в 2003-2005 в 3б классi мою першу вчительку звали Нiна Сергiiвна
батьки
0
# 20 окт, 2010 года в 12:14
Молодша школа ,за остнні роки викликає не найкращі враження, неодноразово тут "верхівка" дозволяє куревати собою не низькопоставленним батькам, чиї діти в щент розбещені,жорстокі та неконтрольовані!!!Але дитина несе в школу те , що бачить у дома?!!А біда у тому,що керівний склад дає можливість батькам керувати вчителями, починаючи з поступлення у школу...,навчання з дод. заняттями, різними маніпуляціями, використанням своїх службових обов"язків і т.д.Адже є приказка: Риба портиться з голови!В школі склалось враження: бідні та багаті, ті , що можуть і ті що мовчать, а головне немає демократії,одна бюрократія! Подумайте над цим,щоб не було пізно потім!
яра
0
# 21 июн, 2010 года в 17:43
я там вчилась!!!зе бест оф зе бест!;)
Агент ФБР
-1
# 13 июн, 2010 года в 11:29
Класна школа
Оля
0
# 02 май, 2010 года в 12:50
Я не вчуся у цій школі,та один раз в ній була.Враження у мене не найкращі.
Надія
-1
# 12 фев, 2017 года в 15:50
Школа дуже гарна.
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...