Специализированная школа №8

6703 просмотров

(032) 276-51-63

Город Львов
Адрес ул. Подвальная, 2
Телефон (032) 276-51-63
Рейтинг 3.92 согласно 330 63 оценкам
Отзывов 63
Воспитатели / Учителя 3.97
Состояние комнат / классов 3.94
Руководство 3.94
Питание 3.92
Отсутствие коррупции 3.85
× Спасибо Ваше мнение учтено
Специализированная школа №8
Львов ул. Подвальная, 2
(032) 276-51-63

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
Галя
-1
# 08 ноя, 2016 года в 19:20
Боже яка гарна класна крута школа моятв ителька з німецькой Наталя Любомирівна а моя класна керівничка Марта Ігорівна сама класна вичителька
ВВВ
0
# 08 окт, 2013 года в 00:00
Погана школа; вчителі погані вчителі не можуть да ти раду учням ужас.
оля
0
# 02 окт, 2013 года в 21:49
Найкраща школа
Соломія
0
# 01 окт, 2013 года в 21:44
Я навчаюся в цій школі в 8 класі і я не згодна зі всіма поганими коментарями! Школа прекрасна, вчителі чудові, директор дуже хороший, всі учні привітні і дружелюбні! Звісно вона має свої недоліки, як і люба інша школа, але вони не значні. Тут прекрасно викладають німецьку мову і навіть є літній, німецькомовний табір! Я можу написати ще багато хорошого, але одним словом-це найкраща школа!!!!)))
юля
0
# 25 сен, 2013 года в 20:01
школа суперова)))дуже люблю наших вчителів)Надія Миколаївна зовсім не тиран,вона просто має дуже креативний підхід до учнів......дуже хочу подякувати нашому класному керівнику Антону Андрійовичу(Тоха)....він ще молодий,але не здається і пробує тримати дистипліну(правда у нього це не дуже виходить)=)але є вчителька,яка постійно на нас свариться і деколи оскарбляє....не буду називати її ім'я.........ті,хто кажуть,що 8 школа погана і мильна бульбашка-ви люди,які нездібні відчути чарівність нашої школи))))
ReyCol
0
# 09 мар, 2017 года в 21:31
Я таку знаю. НЕнавиджу коли вона приходить на уроки на заміну. Імя не назву бо не памятаю.
Кіра
0
# 11 сен, 2013 года в 16:48
Я зара навчаюсь в ній, 9 клас! Хочу сказати, що школа найкраща, вчителі суперові! Так, Надія Миколаївна— тиран, але якби не вона, я б не змогла правильно сформулювати свої думки. Хочу сказати велике спасибі своєму класному керівнику Уляні Романівній. Це людина з якою можна поговорити як з подругою і знати що це все буде між нами. Вона чудовий вчитель німецької мови. вона найкращий класний керівник! Оксана Іванівна—вчитель української мови та літератури. Ця жінка навчила мене української мови і завжди ставилась до мене добре, та і до інших учнів також.Що до спортзалу.Цій школі 195 років.Що ви хочете від неї?!Спортзал чудовий! Так, він маленький, але затишний!Якщо вам так не подобається ця школа так заберіть дитину з цієї школи, або якщо ви учень так заберіть документи і йдіть в іншу школу, але ніяка школа не навчить вас чи вашу дитину німецької як 8!Просто хочу щоб ви це знали!
13222
0
# 15 мар, 2013 года в 09:59
школа нормальна,Німецька просто супер,але вчителька з світової літератури просто жах.спортзал трохи замалий,і на першому поверсі взимку холодно.
Тоня
0
# 23 янв, 2013 года в 11:06
Вчителі прискіпуються? До тих, хто вчиться ніхто не прискіпується. Якщо дитина хоче щось знати.,вона знатиме і не буде відказувати на вчителів.
не знаю як повертається язик казати що в школі поганий рівень німецької. ніде у Львові краще не навчать. Так, в початкових класах та в середній школі вчать україномовні вчителі, але якщо добре вчитись, то в старших класах є шанс потрапити до німецькомовних вчителів. А там вже починається найцікавіше. Чому ж навчаючись в такій *поганій* школі я мала можливість 3 роки поспіль їздити на навчання в Німеччину та Австрію? Хіба то не показник того, що рівень знань дається хороший?
Хочете окремі кабінети? Так прошу дуже: і фізичний, і хімічний, і біологічний. Все це в школі є, не треба вигадувати дурниць. Чи може ходіння по школі з портфелями то обов*язковий атрибут навчання? Нам було набагато зручніше завжди бути у своєму класі, а не товктися по цілій школі.
Хто хоче вчитись, той шукає можливість це робити, а хто не хоче, той шукає виправдання
Тоня
0
# 23 янв, 2013 года в 11:00
Дуже дивно читати коментарі що школа погана. Я закінчила її 10 років тому і через кілька років збираюсь віддавати туди свою дитину. І дуже надіюся, що синок буде добре вчитись і зможе відповідати тому рівню знань, який дають в цій школі.
Звичайно, в кожній школі є свої особливості. І ця не виняток. Ви обурюєтесь збором грошей? А де не збирають? Нема таких шкіл. І не тому що це забаганка керівництва, а тому що фінансування нема від держави. Збирають на ремонт, на нові меблі. А ремонтувати після кого треба? після ваших же дітей.
Так, приміщення маленьке, старе. Але хіба тільки в цьому полягає поняття *школа*?
учениця
0
# 20 янв, 2013 года в 19:33
кльова школа
наталя!
0
# 19 янв, 2013 года в 19:59
ця школа просто супер а ті хто сказали що вона фу то вони дібіли! там дуже кльова школа! і вчителі там кльові!
ReyCol
0
# 09 мар, 2017 года в 21:35
Може й так але вмене однокласниця уже не знати скільки років за допомогою звязків в мін освіти підвищує собі оцінки. Відсутність корупції оцінюю в 3
мама марта
1
# 12 янв, 2013 года в 21:38
як може бути добра школа, коли нема кабінетів (сидять у одному класі цілий день), вчителі на урок все носять із собою. Нема кабінету фізики, а як із дослідами, лабораторними, нема кабінету хімії, біології, математики, географії, історії! Бідні вчителі і діти!!!!Хіба це наука! А коридори, облуплені стіни і у двох куточках штукатурка за баснословні гроші, за які можна б було відремонтувати весь коридор!! Ми батьки робимо ремонти у класах, купуємо меблі, та невже так важко директору відремонтувати школу, яка така багата своєю історією, підняти рейтинг школи, вимагаючи від вчителів надавати дітям дійсно якісну освіту! Можливо нам батькам потрібно турбувати адміністрацію школи, щоб створила умови для якісної освіти (навчальні кабінети, комп’ютери, сучасні дошки, обладнання, прилади тощо). Тоді і вчителі будуть навчати дітей із задоволенням і дітям буде цікаво вчитись! А я для себе вирішила переводжу свою дитину у іншу школу!! Є у школі гарні педагоги, я їм дякую за свого учня!!!!
Ірина
0
# 09 дек, 2012 года в 17:10
Син у шостому класі, вчителі здирають гроші на додаткові заняття. За кожну оцінку і контрольну своя ставка.
Тома 5 Б
0
# 20 ноя, 2012 года в 19:22
Це суперова школа . Всі вчителі чудові. Німецька просто клас. І прошу
спочатку зайти туди на хвилину, а не ображати мене і школу !!!
Школа найкраща у світі !!!
Соломія
0
# 21 окт, 2012 года в 11:38
Найкраща школа в світі!!!!!!!!!!!!!!!:)
455456
0
# 11 окт, 2012 года в 20:28
Тупа школа здирають гроші по всі школі камери Учителі нелюди. !!! Крадуть!!! в школі
Олег
0
# 18 сен, 2012 года в 11:28
школа супер!!!!!!!!!
Ірина
0
# 14 сен, 2012 года в 22:43
Віддала сина в 6-й клас. На перших же зборах з нас поздирали кучу грошей: за ремонт, за шафи, на всілякі фонди, на прибирання, на книжки. Про що розмова, якщо школа не забезпечена книжками, а понтами. Вже є обов'язкові заняття в німецької мови (по 80 грн. за 35 хвилин) чи не закруто???? А якщо дитина не буде на них ходити мінімум 3 рази на тиждень, то адміністрація в кінці року має право виключити дитину зі школи! Цікаво, а хто дав їм таке право?
!!!!!
0
# 13 авг, 2012 года в 18:34
Ця школа з нульовим рівнем.Директор підкаблучник енних батьків, повірте мені я там побувала це жах .Велика мильна бульбашка........Можна багато.ЩО СКАЗАТИ ПРО ЦЮ ШКОЛУ!!!!!!! СОС РЯТУЙТЕ ДІТЕЙ!!!!!!!!!
...
0
# 06 июл, 2012 года в 15:24
Дам пораду цій школі.замість того шоб міняти двері і вікна треба поміняти викладачів бо багато викладачів застарі для викладання а деякі замолоді і безпорадні
мама випускника
0
# 28 апр, 2012 года в 16:05
школа чудова!мій син вчився в ній з задоволенням,вивчав німецьку мову у звичайній групі.Під час навчання у виші їздив на практику до Берліна.Так що,
низький уклін класному керівнику Лідії Анатоліївні,директору школи,який очолює добрий педагогічний колектив.Це школа з традиціями.Bis bald! Рекомендую всім.
Владка
0
# 10 мар, 2012 года в 20:07
Класна школа
Закінчив школу
0
# 02 мар, 2012 года в 22:17
Скола супер не потрібно нічого такого казати.,.!!!
Ці всі вчителі які ви назвали є нормальними просто потрібно вміти поважати їх вони хочуть навчити всіх!!!
І рівень нічецької мови є нормальним якщо захотіти цього!!!
Підтримую того хто написав коментар переді мною..)
Віра Остапівна хороша вчителька не потрібно про неї нічого поганого говорити і не хай земля буде їй пухом
Нестер Павло
0
# 11 фев, 2012 года в 12:18
Школа дуже хороша ! А щодо ти х людей які пишуть про неї погані відгуки, краще б перевілили свою орфографію, бо дуже вона храмає !
Директор хороший !
А щодо вчительки з фізики Віри Остапівни вона вже звільнилася, на її місце прийшла нова молода, і дуже хороша вчителька. Вчителі з німецької мови також хороші (Уляна Романівна, Тетяна Олександрівна, Ольга Дмитрівна, Ярослава Петрівна та ін.)
Моя класна керівничка Ящишин Наталя Ярославівна також дуже хороша як вчителька історії, і як керівник класу!
Ще "дехто" писав про Надію Миколаївну, що вона тиран, так вот це не так! Вона хороша вчителька, якщо виконувати всі її умови. Принаймні в учнів восьмої школи щось залишиться в пам'яті із світової літератури. Також надзвичайно добрі вчителі це Оксана Мирославівна вчителька української мови, Мар'яна Генадіївна учителька географії, Галина Генадіїївна учителька біології та ін.
Нічого поганого сказати не можу так як я впевнений, що ці люди дадуть мені добрі знання по всіх предметах.
Ростислав
0
# 04 фев, 2012 года в 17:44
Школа супер
Ті хто пише що вчителів з німецької мови немає ви напевно не туда дивилися я нарахувай як мінімум 4 викладачів. Вчитеві всі хороші просто в кожного свої методи. І батьки не хочу вас розчаровувати но якщо ви нечуєте нічого хорошого про своїх дітей тоді їх нема зашо хвалити або вони просто тупі (прошу не ображатись) , мене наприклад не часто но хвалять
ReyCol
0
# 09 мар, 2017 года в 21:39
Якщо ти так порахував то ятобі скажу більше - іх там мінімум 12!
випуск 1983
0
# 26 янв, 2012 года в 21:48
колись була файна школа, а тепер нема...(((
Станіслав Березняк 5-Б
0
# 19 янв, 2012 года в 21:47
Школа N8 дуже класна вчителі добре навчають Директор- Дуже кльовий а Учні зовсім не мажори.
Владка 09.12.2011.
0
# 09 дек, 2011 года в 09:32
Кльова школа . Правда я вже там не вчуся , але дуже сумую за нею ! Люблю вчителів які мене там вчили : Колівошко Оксана Михайлівна , Уманець Надія Миколаївна , Кушта Юлія Іванівна , Оксана Мирославівна . Люблю цю школу !!!!! Bis bald !!!!!!!!!!!!!!!!
Владка
0
# 03 дек, 2011 года в 16:32
Всю цю ФІГНЮ , яку пишуть про Уманець Н . М . ... Короче це пишуть ті , які не можуть розібратися з собою , які просто не можуть нормально вчитися . Я вчилася в Уманець Н . М . - я розумію про що кажу ! Так , вона строга , але це не означає що на неї треба наговорювати ! ЦЕ НАЙКРАЩА ВЧИТЕЛЬКА У СВІТІ !! А сама школа - просто супер ! Може в молодшій школі немає спортзалу , або щось там замаленьке , та я думаю , що всю дурню , яку пишуть деякі учні та їхні мамусі , зрозуміють , що вони були неправі !!! З любов,ю , Владка ! Bis bald !
Владка 29 . 11 . 2011.
0
# 29 ноя, 2011 года в 20:30
Я вважаю , що школа класна ! Всі вчителі дуже цікаві і вміють навчити . Люблю цю школу ! Bis bald !
Олена Вікторівна П.
0
# 18 ноя, 2011 года в 15:49
Неправда на рахунок того, що школа погана!
Те, що немає спортзалу - неправда, є.. просто маленький.. є двори для занять на вулиці.. поблизу величезний парк, де також можна займатись ф-рою!
а відсутність викладачів (напевно малось на увазі вчителів) з німецької -- повна фігня! Я там провчилась 10 років і дуже задоволена, вже пройшло багато років, але я жодного разу не жалкувала про шкільні роки! Підготовка до вступу у ВИШ і знання суттєво відрязняються від тих, що мать однолітки!!!При чому по всіх предметах.. ! А щоб вивчати краще німецьку (в т. ч. розмовну) необхідно постаратись і попасти в групу Жука і К. Евердінга! Такі знання дадуть, що до кінця життя будете готові їм ноги цілувати!
А Уманець -- взагалі один із найкращих педагогів, що зустрічались мені не тільки в школі, а у ВУЗі.. вона зробила із нас Людей, навчила ДУМАТИ!!!
А щодо деяких вчителів, що не подобаються учням чи батькам---із загальної маси їх не так багато.. це життя і у ньому зустрічаються різні люди...
Школа +++
2012
0
# 11 ноя, 2011 года в 20:37
Не школа а повна дупа!!!
анонім
0
# 04 ноя, 2011 года в 18:32
нормальна школа))
олеся
0
# 19 окт, 2011 года в 16:38
шановний адміністратор ! Чому Ви пишите хороші відгуки.А школа ваша це жах і я хочу щоб всі про це знали
олеся
0
# 19 окт, 2011 года в 16:31
Школа жахлива!!! я дуже шкодую,що туди попали. 1 спортзалу немає; 2 фізкультурир немає; 3 вчителів з нім.мови немає: Замітьте спец німецька школа.8 школа це мильна бульбашка.Школа існує за батьківські кошти,при чому з батьками ніхто не рахується.Нарахунок,що в школі вчаться одні мажори це неправда.В цій школі вчаться одні срако лизи(пардон),але це правда.З повагою мама колишнього учня
Наталя
0
# 14 окт, 2011 года в 18:15
це найкраща школа в світі! я там вчуся! (найкраща вчителька це Марта Ігорівна)!!!
Ірина
0
# 06 окт, 2011 года в 16:48
Для мене найкраща школа в світі, бо дала мені прекрасну путівку в життя. Навчаючись теж думала, що Уманець Н.М. - тиран, а тепер їй щире дякую, за прекрасний світ літератури, який вона для нас відкрила, хоч тоді може й силою. Вона нас навчила читати. У моїх друзів в переважній більшості тільки хрестоматійні знання про класику світової літератури, от їхнім учителям має бути встидно, що курс зарубіжної літератури вони пройшли, а не прочитали.
roksa
0
# 27 сен, 2011 года в 16:51
ну взагалі школа крута,але "деякі" вчителі ставляться некоректно по відношенні до учнів.Якраз вище написані імена вчителів в коментарях, це не дуже добрі вчителі
Віта
0
# 27 сен, 2011 года в 16:40
Сама найкраща школа у Львові!!!Обожнюю її!!!
Каріна
0
# 09 сен, 2011 года в 23:24
Найкраща школа!)Маленька і затишна!Обожнюю її!Там всі свої!)))
світлана
0
# 09 сен, 2011 года в 12:38
Крім традицій, і то лише в розмовах, більше нічого немає. Рівень викладання нульовий. Німецька школа не дає жодних знань німецької мови! (моя дитина вчиться з німецької добре). Розмовна практика відсутня. Переписують тексти, а потім їх заучують. Коли чуєш, що це елітна школа, то стає сумно. На рахунок "мажорів" можу посперечатися.Приймають всіх, хто живе поблизу, хоча екзамен вступний і є.ажорів
Наталі
0
# 01 сен, 2011 года в 18:45
той хто сказав, що ця школа супер - той напевне не бачив хороших шкіл. Школа маленька, в школі немає спортзалу. Школа з поглибленим вивченням німецької мови - без викладачів з німецької мови. Школа виживає за рахунок батьків, які роблять ремонти, купують шкільні меблі, але попри це з думкою батьків ніхто не рахується. В словах директора більше " понтів ", а ніж є насправді!!!!!!
006
0
# 26 авг, 2011 года в 14:25
Школа нормальва... правда всі учні дуже мажорні...
Вчителька з зарубіжної літератури (Уманець Надія Миколаївна) теран і найгірший вчитель з всіх у Львові!!!
Вчителька з Української мови і літератури (Лідія Анатоліївна) Супер!!! Супер!!! Обожнюю її!!!
Деректор - Чудовий!!!
ВЧИВСЯ ТУТ
0
# 29 май, 2011 года в 19:56
1 шкла добра але Віра Остапівна (викладач з фізики) жахлива .А так всі вчителі прекрасні , а директор просто супер.
2 Це центр
3 Навколо більше як 4 церкви.Я про то що духовний центр.
мося
0
# 25 май, 2011 года в 11:42
школа добра тільки своєю історією. а педагогічна підготовка вчителів рівна нулю. знання може і дають, але це вже не той рівень що колись. дітей похвалити не вміють. про свою дитину, за весь навчальний рік, доброго слова не почула. але ж він не демон. так бути не повинно.
христя
0
# 20 апр, 2011 года в 16:24
найкраща школа!
невідома
0
# 05 апр, 2011 года в 14:44
це просто жах. совдеп і нічого іншого!!!!!!!!!!!!
вассся
0
# 20 фев, 2011 года в 23:08
школа, маленька, зі своїми традиціями, справді відрізняється від інших. і це центр!)
марта
0
# 12 фев, 2011 года в 16:33
ця школа просто супер!там чудові педагоги!
вероніка
0
# 22 янв, 2011 года в 13:55
найкраща школа в світі!!!!!!!!!!
???
0
# 09 дек, 2010 года в 22:35
нормальна школа...
рр
0
# 27 ноя, 2010 года в 00:02
Школа чудова
Тетяна
0
# 27 окт, 2010 года в 16:20
Вернутиби шкільні роки..... А школа № 8 дає дуже хорошу основу для подальшого життя!
mashka
0
# 05 авг, 2010 года в 01:30
super!!!
ДАНИЛО ЖУРАВЧАК
0
# 08 фев, 2010 года в 19:52
Класна школа я там вчусь
Туся
0
# 05 фев, 2010 года в 20:56
Просто надзвичайна школа.))
відрізняється від усіх...
нема цієї буденності,вона така маленька і затишна.)
може і замала,але у ній нема цієї радяньськості..)
Я б ніколи не могла ходити в іншу школу.))
Віра
0
# 14 янв, 2010 года в 16:30
надзвичайно хороша школа, може скоро буде гімназією! )))
Тільки деяких викладачів потрібно поміняти... А то вони зовсім не для елітної школи... ))))))))))
Директор-супер!
Валентин
0
# 28 ноя, 2009 года в 17:43
Школа супер
Ученица
0
# 29 окт, 2009 года в 12:24
Ето самая ужасная школа на свете!!!!!!!Я там учусь!!!!!!=(=(=(=(=(=(
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...