Средняя школа №87

5488 просмотров

8 (032) 235-85-35

Город Львов
Адрес ул. Замарстыновская, 11
Телефон 8 (032) 235-85-35
Рейтинг 3.70 согласно 195 34 оценкам
Отзывов 34
Воспитатели / Учителя 3.87
Состояние комнат / классов 3.62
Руководство 3.69
Питание 3.67
Отсутствие коррупции 3.67
× Спасибо Ваше мнение учтено
Средняя школа №87
Львов ул. Замарстыновская, 11
8 (032) 235-85-35

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
Оля
0
# 09 сен, 2014 года в 18:34
Жахлива школа! КОРУПЦІЯ!!!! Директор думає тільки про особисте життя!!!
Випускниця
0
# 29 авг, 2013 года в 19:22
Ви знаєте,багато начиталась про свою колишню школу №87.І я не розумію звідки така хвиля обурення?У цій школі прекрасні вчителі.Так,вчителька хімії вимоглива,вона змушує вчити хімію.А чи не саме це ви хочете коли віддаєте дитину в школу?Чи не хочете ви ,щоб дитина була розумною?Так ось,коли є вимогливе ставлення,тобто домащні завдання,самостійні-то відповідно і знання будуть.А коли б нічого не задавали на домашнє,чи не робили самостійні-то б ніхто не вчився.
Я вважаю,що у ваших коментарях є неправдива їнформація на рахунок корупцій.Якщо вам цікава думка людини яка вчилася в цій школі,то знайте з дітей брали лише по 30 грн.в рік на охорону.Я вважаю,що це не багато порівняно з іншими школами де беруть і по1000 і по 2000.Що ж стосується подарунків вчителям,ніхто нікого не змушує.Якщо ви вважаєте за потрібне,даруйте на день вчителя,чи 8 березня.Але ще раз повторюю,це не примусово-це добровільно.
І останнє,на рахунок вчителів,я дуже дякую всім вчителям за хороші знання.
випускник
0
# 22 май, 2013 года в 08:02
Я закінчив 9 клас минулого року.Батьки наполягли поступати в ліцей.Про школу тільки найкращі спогади.Вчителі-супер.Знання порівняно з другими ліцеїстами кращі.А щодо куріння,то в кожній школі курять,та й то залежить від тата і мами чи дитина курить,бо під школою і батьків завжди море курящих.Їдальня може й не найкраща,та труби точно на голову не падають!
олена
0
# 20 май, 2013 года в 19:33
На вчителів Ви явно зводите наклепи.Якщо така школа погана і вчителі,і їдальня,і туалети,то віддайте свою дитину в ''крутішу''школу,де з Вас знімуть по тисячі на місяць і буде все Вас влаштовувати.Ваша дитина,напевно,вчиться зле,то Ви таким чином злість вимітаєте.А замість того,щоби по ночах в інтернеті сидіти,дитину краще припильнуйте.
мама
0
# 22 апр, 2013 года в 00:54
Школа жах(більше похоже на якусь психлікарню ніж на школу,все в темних тонах,освітелення немає, та і вчителі до одного місця....крім того що каву пити і плітки розводити нічого не вміють...для учнів немає ніякого заняття на перервах крім того щоб курити в туалетах...в їдальні їсти взагалі не варто,для вчителів подають все свіже а для дітей "помиї"...вийти з цієї школи з знанням не реально, але якщо у вас великий гаманець можна вийти з хорошим атестатом але знань при цьому 0(((Не можу назвати ніодного вчителя який викладається на 100% для учнів, при тому для них є ще другом і хорошим співбесідником....психолога і медперсоналу в школі взагалі не існує,а навіть якшо вони є допомоги не дочекаєшся...в їдальні можна переживати не тільки за їжу а зі те чи не впадуть вам каналізаційні труби на голову...Для лабораторних робіт немає ніякого обладнання,учні повинні все писати з голови або з інтернету, про які знання тоді можна говорити???
мама
0
# 21 апр, 2013 года в 01:17
Школа жахлива(
тільки заходиш у школу тебе вітає дуже "приємний" запах, медперсоналу в школі взагалі не існує, тому що медсестрі вже на вигляд років 90,вчителі нічого не вчать, тільки пліткують і каву на уроках пють,дітей не поважають, посилаютьв магазин, в школі немає психолога, а навіть якшо він є в школі не проводяться тренінги ,не проводяться ігри та розмови для підлітків,у їдальні їсти взагалі небезпечно тому що над головою висять труби а готують там жахливо і годувати тим дітей взагалі неможливо,коридори темні, неосвітлені,хоча на 1 поверсі поставили сіру плитку, в класах парти мабуть ще з 80-х років, сів і порвав колготки, в кабінеті фізики все життя -20 замерзнути там зимою раз плюнути, заходиш в туалет смердить, туалетного паперу немає, учні що дівчата що хлопці смалять, охоронець на дверях фліртує з ученицями і взагалі не займається своєю роботою,ремонту там ніколи не було і не буде, тому що все робиться за кошт батьків!Вчителі занижують оцінки!
учениця 3-а
0
# 01 мар, 2013 года в 17:45
Це неправда що пишуть про нашу школу і сама краща викладачка це Горматій І.М. а вчителька англ.мови не змушує і не пє на уроці каву !!!!
)))
0
# 20 фев, 2013 года в 11:37
школа жахлива!!!!!!!!! в школі тільки є троє хороших викладачі: Наталя Ананівна, Теофілія Дмитрівна, Оксана Йосипівна, ці вчителі дійсно дають хоч трошки знань. Інші викладачі взагалі нічого не вчать, займаються тільки своїми справами, обговорюють. Особливо жахливі викладачі Англійської мови, в кабінеті англійської мови завжди панує свято. сидять кілька викладачів під час уроку, пють каву, їдять, говорять, займаються наговорками, посилають дітей щось купити, діти в цей час займаються чим завгодно. Знань з англійської мови зовсім не дають, проводили платні додаткові заняття з англійської примусово, а нічого на них не вчили, давали переписувати все готове, а самі завжди сиділи і пили каву. І більшість викладачів така!!!!!!!!!!!!! це просто жах!!!!!!! вже закінчила школу, і зробила великі висновки!!!!!!!! ніколи б не дала своєї дитини туди і не раджу нікому віддавати дітей в цю школу адже діти просто там отупіють!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Однокласник
0
# 25 дек, 2012 года в 21:15
Це не правда шо пишуть про Богдана палика і про нашу вчительку.Я файно знаю Богдана Павлика і не думаю шоб він так зробив,і наша вчителька на оборот нас виховує,і вона най краща вчителька її звати Світлана Зіновівна
Однокласник
0
# 21 дек, 2012 года в 17:14
7 грудня 2012 р. учень 5-б класу, 87 школи, Павлик Богдан, на майданику біля школи, не нароком зштовхнувся з учнем школи №53.Внаслідок чого, був вибитий зуб Після пригоди Павлик не втікав з місця події,він пішов в свою школу .Школа де навчається Павлик а також інші учні є дуже хорошою...!!!!Класний керівник класу -супер вчитель!!!Наш директор - дуже хороша людина!!!Сім*я у Богдана - нармальна!!!Класний керівник де навчаеться Богдан ,була шокована поведінкою батьків постраждалого учня, яка кричала на всю школу ..чому її попросили вийти з школи...І дуже добре.. що ваш син не навчаєтся в цій школі..!!!!! Просимо прийти до нас ..але не з криком і ви побачите які ми учні !!!
гість
0
# 10 дек, 2012 года в 20:32
7 грудня 2012 р. учень 5-б класу, 87 школи, Павлик Богдан, на майданику біля школи, навмисне дав підножку учневі школи №53. Внаслідок чого, був вибитий зуб з корінням. Після пригоди Павлик втік з місця події, залишивши учня в калюжі крові. Під час розмови з класним керівником, виявилось, що так вчать робити кращих учнів школи, так, як він староста класу, то це дає йому право наносити тяжкі тілесні ушкодження. Позицією вчительки, якщо її можна так назвати, я була шокована, а директор школи виставив за двері, захищаючи зловмисника. Вибачень дитина не дочекалась ні від учня, ні від батьків, ні від вчителів. Чому діти такі жорстокі? Може тому, що вони мають таких вчителів. Батьки бувають різні, я не знаю яка там сім"я, але, на мою думку, вчитель повинен учнів примирити, адже саме він бере участь у вихованні, а не радісно усміхатися з чужої біди. Дуже добре, що в цій школі не вчаться мої діти і їм більше повезло з вчителями, які привчають любити ближнього, поважати людей...
ВЧИТЕЛЬ
0
# 02 ноя, 2012 года в 09:56
Шановні батьки!
Запрошуємо Вас та ВАШУ ДИТИНУ
на адаптаційні заняття
для підготовки до вступу у 1 клас,
які проводяться у приміщенні
СЗШ № 87 (м.Львів, вул.Замарстинівська, 11).
Дні проведення – ВІВТОРОК, ЧЕТВЕР О 15.00 год.
Будемо раді бачити Вас та Вашу дитину
у нашій школі.
ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ПРОСИМО ПОДАТИ :
• заяву; копію свідоцтва про народження дитини
• З повагою адміністрація школи
Учениця
0
# 12 окт, 2012 года в 13:41
Обожнюю цю школу і всіх вчителів в ній...школа просто неймовірна,тут понудьгувати і не встигнеш))))))
настя біла
0
# 28 сен, 2012 года в 18:01
я вчуся тільки в 3-а класі мій класний керівник горматій ірена мирославівна мені дуже подобаєтся мій клас у нашому класі є непослушний хлопчик воляк (кормило) міша но навіть від нього я не зміню свою думку про клас ***мій клас самий кращий !!!
Abdulov
0
# 27 сен, 2012 года в 14:12
Вчителів там багато хороших, але люди з якими я вчився... краще і не зустічав би їх ніколи в своєму житті, одні негативні спогади про клас і класного керівника.
Олег Боднар
0
# 05 сен, 2012 года в 21:04
Я ходив в цю школу 10 років і можу сказати що педегоги знають свою справу найбільше мені запамяталися Оксана Йосипівна Теофілія Дмитрівна Наталя Ананівна мене породували указкою і привязала любов до хімії Галина Романівна прекрасна молода повна сил вчителька вона і була моєю керівничкою якщо ви попадете до цих вчитилів з вас будуть люди і ще одне те що я не згадав про всіх вчитилів це не означає що я їх не люблю)))
__+
0
# 04 июл, 2012 года в 11:27
ЫРИНА ФИДИШИН нормальна вчитилька
Іллюша
0
# 05 июн, 2012 года в 22:22
Хороша школа, тільки приємні враження
софія
0
# 27 апр, 2012 года в 14:42
вчителька ірина ярославівна федишин є найкраща це є моя вчителька
Любовь
0
# 04 апр, 2012 года в 20:32
школа супер
ШПИЛЯСТА
0
# 22 мар, 2012 года в 18:11
пані мамо)) ви забули написати щось хороше про наші туалети)))наприклад в дівчачому туалеті на третьому поверсі відкриваєця красивий краєвид признаюся я полюбляю посидіти на підвіконі ,помріяти,понудьгувати,прогуляти урок.....якби не нові вікна я б мала плевмонію)))їдальня в нас в готичному стилі )))а котлети які готовить пані аня просто шикарні )))я давно їх вже не їла бо стала вегітарянкою)))
мама
0
# 07 мар, 2012 года в 01:35
Школа - НЕ супер! Нібито й ремонт зробили, а в туалетах воняє. Заходиш в школу - неприємний запах тут же. Опалення - сучасне, а холодно. Їдальня - просто якийсь жах. Поруч розташовані якісь незрозумілі технічні приміщення. Холодно і темно.
випускник
0
# 05 фев, 2012 года в 21:28
сама сама )))
Батько
0
# 17 янв, 2012 года в 21:07
школа аж ніяк не супер.Опаленя сучасне але неякісне.Ремонти по класам деяким є але за кошти батьків.Корупція процвітає але цього ж не признає ніхто.постійно на щось збирають враження таке що працюєш не тільки на свою сім ю а ще й на школу.За мого часу такого не було щоб на кожне свято яке є в календарі гроші на подарунки для вчителя ........носили...
оля
0
# 26 ноя, 2011 года в 13:37
школа-просто супер
Софія
0
# 17 ноя, 2011 года в 20:48
Я там вчуся!прошу той хто сказав: "Школа сама по собі хороша...Вчителі ніякі...Вчити дітей не хочуть..Про вчительку з хімія я навіть згадувати не хочу...Терміново потрібен ремонт і нові педагоги)" вибачитись вчителі вчать добре!вчителька з хімії добра!
Марія
0
# 17 ноя, 2011 года в 20:46
школа супер!!!
*
0
# 04 окт, 2011 года в 13:12
Школа сама по собі хороша...Вчителі ніякі...Вчити дітей не хочуть..Про вчительку з хімія я навіть згадувати не хочу...Терміново потрібен ремонт і нові педагоги)
Учень)
0
# 28 сен, 2011 года в 18:49
Школа хороша, особлива подяка вчителю молодших класів Ірині Ярославівні Федишин.
***Таємниця***
0
# 26 авг, 2011 года в 11:13
школа бест...)
Випускник
0
# 25 авг, 2011 года в 19:35
Деякі вчителі дійсно хороші, але не всі. Велика корупція в середніх класах.
оксана
0
# 12 апр, 2011 года в 22:26
дуже добра школа.вчителі-професіонали.Діти із радістю йдуть до школи.
Петро -випускник
0
# 15 фев, 2011 года в 12:23
Нормальна школа! Добрі знання учителі дають...
Ірина
0
# 10 янв, 2011 года в 19:29
хороша школа))
я там вчилася))
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...