Специализированная школа №91

9646 просмотров

Город Львов
Адрес ул. Варшавская, 58
Рейтинг 3.57 согласно 535 107 оценкам
Отзывов 107
Воспитатели / Учителя 3.56
Состояние комнат / классов 3.63
Руководство 3.55
Питание 3.48
Отсутствие коррупции 3.64
× Спасибо Ваше мнение учтено
Специализированная школа №91
Львов ул. Варшавская, 58

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
Силиций
0
# 19 дек, 2018 года в 22:53
Мені особливо сподобались такі вчителі ,як Бабюк Г.Ф. Демків Г.Я. Івашків І.І. Лариса Іванівна(вчитель алгебри) Ірина Володимирівна(вчитель геометрії) Прокопчук Л.А.
іра
1
# 15 авг, 2018 года в 00:51
Без взятки не беруть
Мар`яна Олійник
3
# 22 май, 2018 года в 18:24
Директор Здирко ЗСШ №91 хабарниця якої світ ще не бачив! як би могла то б з батьків останню шкіру знімала, вона дітей приймає в школу тільки за хабарі, вона навіть для преведення дітей з класу в клас вимагає давати взятку, до того обнагліла, безсоромниця, стара кобила!!!
А.М.
3
# 13 окт, 2017 года в 11:25
О, Лариса Іванівна справді чудо. Обзиває дітей дебілами та каліками, а Іванна Іванівна не бачить у цьому нічого страшного. Діти самі винуваті , а вчитель прекрасна людина з червоним дипломом і 20 річним стажом, якій ніхто нічого не зможе зробити. Школою були задоволені. Але те що робиться в школі останні роки - це жах. В школі є хороші викладачі, але шкода що з кожним роком їх усе менше. Хочу подякувати Гечі І.І, Вишняковій І.І.
***
0
# 30 май, 2014 года в 17:48
ШКОЛА СУПЕР Я сама навчаюся в цій школі. Хочу відмітити найкращих вчителів цієї школи Хамуляк Н. С. Хомин Л. М. Жеребецьку О. Й. і Демків Г.Я. - вони обличчя цієї школи низький вам уклін вчителі)
ЛЕНА
2
# 21 фев, 2014 года в 13:20
Школа займає мабуть 2-3 мысце по корупцыъ.Вчителі при спілкуванні з дітьми висловлуються як хочуть , можуть обзвати особливо ЛАРИСА ІВАНІВНА.Постійна викачка грошей з гаманців батьків.БАТЬКИ БУДЬТЕ РОЗСУДЛИВИМИ НЕ ЗДАВАЙТЕ ГРОШІ НЕ СПОНСОРУЙТИ ДИРЕКТРИСУ
-4
# 28 янв, 2014 года в 15:00
Школа супер. Мені подобається. Вчителі хороші, знають своє діло, мають гарний підхід. Готують на мій смак не дуже.
5-А
-4
# 27 сен, 2013 года в 17:55
вся школа сссссуууууппппперррр і ДИРЕКТОР ТАКОЖ
!
-3
# 29 авг, 2013 года в 23:07
Школа не є з найгірших, звичайно. Знання дають досить хороші. Є і розуміючі та хороші вчителі, які здатні справедливо оцінювати знання учнів та справді навчати їх. Та, на жаль, є і такі що оцінюють тебе лише за підлабузництвом, зовнішнім виглядом та колом спілкування. Тому й виходить так, що ті хто мав нижчий бал атестату, мають вищі бали зно, і навпаки.
!
-1
# 29 авг, 2013 года в 22:58
Варто почати з того, що школа абсолютно не є такою ідеальною, а вчителі не є настільки справедливими. У ставленні до учнів справді є певне упередження,зокрема деяких вчителів. Можу погодитись з тим , що хабарництво у школі справді не процвітає, тому що є інші критерії оцінювання. Та й справді, чому б це не оцінювати вміння підлабузнюватись? Або ж зовнішній вигляд, висота підборів, довжина спідниці, макіяж - це також відіграє досить вагому роль при виставленні оцінок. Звертається увага і на твоє коло спілкування, але чому? Чому не знання є вирішальними?
Свою дитину, я б не віддала в цей навчальний заклад. Заклад, де цінується підлабузництво вище, ніж знання.
:)
-2
# 28 авг, 2013 года в 03:22
Хай що говорили б на цю школу вона є найкраща! І я не маю на що нарікати! Я вчуся нормально і до мене нормальне відношення! Моя мама вчитель в цій школі і вона ні раз не пожаліла що віддала мене туди вчитися! Спасибі за все цій школі!
Анастасія
2
# 22 авг, 2013 года в 03:31
Школа ніяка. Не раджу туди поступати бо до кінця навчального року ваш гаманець замітно збіднішає. Директор лише про гроші думає і їй начхати на те, що діти все таки вчитись мають. Щоб здати екзамени в 9 класі потрібно здати приблизно по 300-500 грн з кожної дитини. Вибачте, але навіщо? Освіта ж безкоштовна!
А.Ю.
-1
# 22 авг, 2013 года в 01:42
Чудова школа, яка вчить найважливішого науки життя, виховує Людей та будує могутнє покоління. Дуже вдячна долі за те, що завела мене саме у це місце, де я познайомилась із хорошими людьми - вчителями та вірними друзями (еліта фореве!)
А.Ю.
0
# 22 авг, 2013 года в 01:42
Хочу подякувати Карпунь І.І. за те, що я ЗНАЮ математику, навчаюсь на економічному факультеті, вмію міркувати, зосереджуватись. Дякую й за те, що Ви були чудовою людиною зі стержнем. За те, що так серйозно ставились до свого предмету,але вміли "розрядити" напружену атмосферу жартами. Велике спасибі Курило Н.І.,яка терпіла мій жахливий Інгліш і вірила у те , що я таки маю якісь задатки до його вивчення.Спасибі ,що завжди йшли на поступки і входили у ситуацію.Безмежно вдячна Городечній Л.В. за те , що були такою строгою! Вибачайте, що ми інколи сердились на Вас та не цінували те, що Ви робили для нас. Дякую Вам за те, що я таки знаю історію і без жодної підготовки добре написала ЗНО з Вашого предмету. Дякую за те, що Ви є чудовим прикладом "принципової людини з чіткою позицією". Дякую Фолюш Н.В. за те , що завжди усміхалась, за те, що була такою поступливою, доброю, милою і люблячою, за те , що затрачаа свій вільний час на наше дозвілля, дякую за чудове святкування останнього дзвоника!!!
А.Ю.
0
# 22 авг, 2013 года в 01:40
Хочу відзначити Росіцьку Г.М. , чудового класного керівника, яка змогла стати і мамою , і другом , і чудовим порадником. Це людина, яка могла сварити, але любити. Людина, яка вклала частинку своєї душі у кожного з нас, і яка піклувалась про нас не лише у стінах школи, а й поза нею, яка й надалі цікавиться перебігом нашого життя і завжди готова прийти на поміч. Це вчитель, який не вчить нудної замудреної біології, а викладає науку життя, маючи особливий підхід навчати того, що використовується у повсякденні.
Також хочу подякувати Гечі І.Г. , яка також є чудовим викладачем мови , а особливо літератури. Не цікавилася українською літературою,надаючи перевагу зарубіжній класиці, до знайомства з нею.Саме цей вчитель навчив мене читати між рядками, саме вона розповідала нам не матеріал, викладений у підручнику, а те, що не пишуть у книгах. Цей вчитель помічає зміну вашого настрою і всіляко намагається допомогти. Велике спасибі за вашу науку!
А.Ю.
-1
# 22 авг, 2013 года в 01:36
Навпаки, у нашій школі пропагується загальний розвиток, тобто учні повинні бути обізнаними у всіх сферах,повинні бути присутніми на уроках.єдине , чим вчитель йде на поступки - викладає матеріал за пришвидшеним курсом, намагається "напрягати" тих учнів, що планують пов*язати своє життя із його предметом для інших ж викладається короткий матеріал та ставиться чітке завдання і терміни його виконання. Безмежно пишаюся результатами однокласниці, яка розповідала про них нижче, шкода що так рідко бачились протягом року, адже відвідування школи у її планах ,мабуть, просто не поміщалось.. репетитори,спорт,хлопець..Можливо саме через те, що вчителі не мали змоги бачити старань у навчанні цієї учениці ні в 11 класі ні до цього вони ставились до неї упереджено? Доречі вчитель з фізкультури поставив Юлії високий бал, так що досягнення у тенісі були оціненні.
А.Ю.
-1
# 22 авг, 2013 года в 01:33
Також хочу спростувати те, що у нашій школі процвітає хабарництво, зокрема в лиці директора школи, принаймі я з таким не стикалась (доречі бал атестату від директора аж ніяк не залежить, вона вкладає лише 2 предмети з 12 чи 14 ..скільки їх там є..).
Щодо упередженого ставлення вчителів : серед школярів побутує така фраза "всі роки працюєш на авторитет, а в 11 класі він працює на тебе". Йдеться про те, що якщо ти старанно вчився всі роки (а не ходив у міні-спідничках у супроводі хлопців-старшокласників) - то вчителі увійдуть у вашу ситуацію й усіляко сприятимуть полегшенню навчання на своєму предметі. Проте це не означає, що предмети ,які не здаються на ЗНО, є необов*язковими чи взагаі не викладаються.
А.Ю.
-1
# 22 авг, 2013 года в 01:31
Закінчила цю школу і дуже вдячна батькам, що віддали мене саме сюди.
Хочу сказати, що не вважаю результат ЗНО головним індикатором кваліфікації викладацького складу,як це було наведено у коментарях нище, адже усім відомо, що попри зусилля у школі потрібно й працювати самостійно. Проте хочу сказати й те, що лише маючи хорошу шкільну базу (яка включає знання матеріалу за усі класи, а не лише старання в 11) можна отримати гідний бал. Веду до того, що 91 школа дає знання прохідного балу і вище, що ,між іншим, вдається не кожній школі. Особисто я задоволена своїм результатом ЗНО , адже поступила в омріяний ВУЗ (на державне) , хоча вважаю , що могла б написати і краще, але абсолютно не з огляду на те, що школа повинна була б сприяти цьому по-іншому, а лише з огляду на те, що сама ставилась до цього не так відповідально , як потрібно було .
випускник 2013
0
# 21 авг, 2013 года в 16:31
Школа дуже хороша.вчителі-дуже хороші фахівці.а особливо-Наталія Юріївна Курило і Галина Юліанівна Підкуйко.Дають дуже хороші знання!!!!!!
Алочка
0
# 14 авг, 2013 года в 08:14
це прада
Алочка
2
# 14 авг, 2013 года в 08:14
Алла вчилася добре. Але мама щомісяця носила. А інакше там не можна. Директорка хамка. В 43 - людина. Однокласники не всі добрі. Своїх дітей віддам в 43 якщо буду тут проживати
Віра
-1
# 02 авг, 2013 года в 09:24
Школа просто супер.Ставлення до дітей дуже хороше.Індивідуальний підхід до кожного учня та хороша організація навчального процесц вцілому.А щодо корупції скажу так:якщо один раз даш то і потім даватимеш цілий час.Я особисто жодного разу не давала хабара.А так на потреби школи здаю регулярно проте суми невелики такі як і решта шкіл.Дитина задоволена.Провчились вже 3,5 роки і вчимося далі))
Наталя, 1 рік тому
Віра
-1
# 01 авг, 2013 года в 22:27
Школа просто супер.Ставлення до дітей дуже хороше.Індивідуальний підхід до кожного учня та хороша організація навчального процесц вцілому.А щодо корупції скажу так:якщо один раз даш то і потім даватимеш цілий час.Я особисто жодного разу не давала хабара.А так на потреби школи здаю регулярно проте суми невелики такі як і решта шкіл.Дитина задоволена.Провчились вже 3,5 роки і вчимося далі))
Наталя, 1 рік тому
Юля
0
# 01 авг, 2013 года в 22:26
Школа дуже хороша.Вчителі прекрасні,просто потрібно хотіти вчитись.Все що говорять про хабарництво це неправда.Директор хороша людина і коли збирає гроші,то вони йдуть на ремонт школи і класів.Видно куди справді йдуть гроші.
Вчусь вже 9-й рік і жодних нарікань на школу.
Є дуже багато хороших вчителів,як і в молодшій так і в старшій школі.Дуже добре пояснюють матеріал.
Єдиний недолік,це справді харчування,хоча зараз набагато смачніше ніж було років 5 тому.
Справді дуже задоволена школою.
D
0
# 01 авг, 2013 года в 22:25
я мама майбутнього школяра(поступаємо через рік), мене цікавить, яка вчителька початкових класів є і хорошим педагогом, і чуйною, уважною людиною до дітей, бо мій син і так натерпівся тиранії в садку, не хочу, щоб ще й в школі таке було, що діти бояться в туалет попроситись, особливо на початку навчання...дякую за поради
мама, 1 рік тому
Анна
-1
# 01 авг, 2013 года в 22:24
Нетреба видумувати, що школа погана. Школа хороша і дуже сильна по навчанні. Хто вчиться добре той взяток не несе, а хто не вчиться той несе взятки. Моя дитина вчиться вже в 6-а класі і ніхто із вчителів оцінок спеціально не занижує. Свою молодшу дитину я також віддам в цю школу.Ненарікайте на школу,а краще заставляйте дітей своїх вчитися. Дві сусідні школи набагато слабші . ніж 91, а гроші на фонд школи там збирають набагато більше.
Іванна
-1
# 01 авг, 2013 года в 17:51
Школа супер
Юля Наконечна
1
# 01 авг, 2013 года в 17:44
.Ну але нагороди мене просили принести,бо виявляється в школі радіють нашим успіхам ,хоча цьому ніяк не сприяють.Коли мене питали чому я не йду на випускний,я не говорила про причину,щоб це мені ніяк не зашкодило.А зараз дійсно можу сказати,що я з нетерпіння чекала закінчення в цьому закладі і ні на секунду не хотіла пов'язувати своє життя після цього з 91 школою.
Юля Наконечна
1
# 01 авг, 2013 года в 17:43
Хоча я щиро вдячна Чернецькій Н.М.,Курило Н.Ю.,Гечі та Людмилі Миколаївній(заруб.л-ра).Написала це все,бо дійсно упереджена ставлення багатьох вчителів відбиває бажання до навчання в стінах цієї школи,комфортніше вчити матеріал дома і готуватись до ЗНО з репетиторами(в 11 класі).Мого молодшого брати батьки віддали до іншої школи,бо дитина має вчитись і почувати себе комфортно в стінах школи,а в нашій школі я цього не відчула + професійно займалась тенісом(паралельно я вчилась і навчання від цього не страждало,бо я завжди до нього серйозно ставилась,але в школі підтримки не було зовсім,постійні репліки,насмішки,постійні дзвінки кл.керівника до батьків через мою участь у змаганнях(9 клас)
Юлія Наконечна
1
# 01 авг, 2013 года в 17:41
Цього року закінчила цю школу.Думка залишилась негативною,просто зненавиділа цей навчальний заклад.ЗНО я здала найкраще в своєму 11-А .Біологія 197 балів(річна 10,упереджене ставлення Росіцької Г.М. Завадило оцінити мої знання,з уроків біології я не винесла ніякої користі до 11 класу,всі мої знання це лише моя праця і робота з чудовим репетитором),укр.мова 197,5(Підкуйко Г.Ю. Поставила 10),оцінка з хімії понад 190(оцінка 11,вдячна Бабюк Г.Ф. За чудовий рік навчання,її уроки дійсно були спрямовані на вивчення і закріплення матеріалу(а не на постійний контроль знань,який деякі вчителі проводять кожного дня,не даючи жодних знань.Цікаво але мндалісти мого класу здали ЗНО на 30 балів гірше.Також атестат у мене 187.6,що я вважаю,низьким балом,бо я вступаю до мед.університету .
Випускниця
2
# 10 июн, 2013 года в 20:24
Школа жахлива! Здавали екзамени, не заплатиш грошей- не лише поставлять відповідну оцінку, а й зроблять "хорошу" репутацію. Списувати не дають, при тому, що вчителі самі не знали відповідей на запитання у книгах для підготовки до ДПА. Це свідчить про рівень знань педагогів. Невже вся освіта куплена????
Оксана
2
# 04 июн, 2013 года в 10:48
Школа жахлива. Директор думає лише про збір грошей. Позакласна робота не ведеться. За всі роки навчання жодного походу в музей, ні єдиного культурного заходу. Тільки гроші,гроші,гроші.... Зайнялись би краще своїми прямими обовязками. На сьогоднішній день свою дитину в СШ№91 не віддала б.
учень школи
1
# 22 май, 2013 года в 14:01
Школа загалом непогана, та й вчителі знають свою справу. За весь час мого навчання в школі про хабарництво й мови не було. Але проблемою є самі учні, які умовно поділені на "крутих" і "некрутих". Це великий недолік і на мою думку результат праці вчителів( у деяких відкритого глузування), що потім розвиває комплекси і ускладнює життя. ...
оля
1
# 07 май, 2013 года в 21:53
вірно підмітили,брехухуа!а ще захищає дітей тих батьків крутеликів,хоч вони неправі.ну мусить вона якось відпрацювати ці гроші хабар.тому їй прізвище здирко дуже пасує до реальних її дій у школі
Андрій
0
# 17 апр, 2013 года в 13:51
Школа нормальна, є хороші вчителі, а є не дуже. На вході стоїть старий охоронець, який матюкається до учнів, і взагалі живе за якимись незрозумілими тюремними "понятіями". Також він не обходиться без рукоприкладства. Здається, що в нього серйозні проблеми з психікою...А по якості освіти школа чудова.
Катя
-1
# 15 апр, 2013 года в 19:02
Я писала минулий коментар,але також хочу додати,що стосується хабарництва:за всі роки навчання я і мої батьки не заплатили за мої оцінки нікому ні копійки.Якщо дитина старанна,то жодних проблем в неї не виникне.А гуляти цілодобово всі роки,а в 11 класі згадати про оцінки в атестаті......тут вже претензіїї не до школи.(Образити нікого не хотіла).
Катя
-1
# 15 апр, 2013 года в 18:54
Я випускниця цієї школи і хочу сказати,що маю лише приємні спогади.Звичайно,ідеальних навчальних закладів ,мабуть,немає,але тут я отримала необхідні базові знання,з якими тепер не маю жодних проблем у ВУЗі.Вдячна багатьом вчителям,але особливо Рафі О.О.Таких викладачів,на жаль,я білеше ніде не зустрічала.Вона майстер своєї справи!!!Дякую їй!!!
віка
0
# 09 фев, 2013 года в 13:33
школа супер
dina
1
# 29 дек, 2012 года в 16:54
школа хороша,вчителі також не погані.Але в школі присутнє хабарництво,одного дня одиняцатикласница віка,прийшла до вчительки зарубіжної літ.щоб виправити оцінку,у відповідь на те почула 100$
діана
0
# 29 дек, 2012 года в 16:50
школа класна,але як я вже помітила в коментярях люди пишуть про Ступак О.М.-це справді так,вона жахлива,змушує дітей до того що треба робити на заняттях з фізкультури і те що не треба!!пора звільняти пенсіонерів!!!dz
Максим
0
# 13 дек, 2012 года в 21:41
школа справді дуже хороша і вчителі кльові
вітя
0
# 13 дек, 2012 года в 17:49
треба нормальні туалети
Марина
1
# 07 дек, 2012 года в 13:20
Психолог 91 школи за чим Ви дивитесь?У вас тут діти вішатись хочуть і маньяками ставати!Це просто жах!В цій школі хіба вигляд з вулиці нормальний,а діти я бачу тут якісь або перевчились,або недовчились!!!!Свою дитину сюди ніколи не віддам,тут діти поділені по кастах багаті і бідні, і відношення до дітей відповідне,все залежить від гаманця батьків!
марта
0
# 26 ноя, 2012 года в 13:25
дуже хороша вчителі дуже вимогливі а ле це плюс я вчусь зараз з Наталею Михалівною Чернецькою вона дуже добра одним словом гарна школа одна порада хто живе на варшавській або на чорновола потрібно йти в 91 школу
Андрій
0
# 19 ноя, 2012 года в 19:29
Вчуся в школі недавно школа хороша звичайно і викладають добре і списувати дають))але в школі нудно не весело урок перерва мені хочеться повішатися я б не сказав що я погано вчуся середній бал 8,5 але що забагато то не здорово математичний клас просто вбиває 9 уроків математики в тиждень це вже занадто хоча її викладають добре але в цій книжці така дурня що після 2 уроків математики підряд мені хочеться стати маньяком і піти вбивати людей))) 7 уроків кжен день це теж не дуже з таим успіхом я міг піти в коледж на 2-3 пари +600грн степендії так що раджу йти в цю школу від 1до9класу а далі йдіть в коледж в коледжі краще!)
анонім
-1
# 19 ноя, 2012 года в 17:57
Школа справді хороша, усі вчителі кваліфіковані, у кожного свої підходи до дітей. Мені подобається Христина Миколаївна , яка займається організацією свят, вона молода і розуміюча. шкода що нас не вчить історію, із заучів найкраща Шеремета- її всі бояться але і поважають , вона вміє поожартувати, а директор - нормальна, просто вам ще не поподались строгі, а наша просто серйознаі вимоглива. Я сама скоро закінчую школу, але всім раджу, хто живе в районі Чорновола-Варшавської йти тільки в школу №91.
Вася
1
# 13 ноя, 2012 года в 04:55
Корупція поширена. Забагато хабарвництва.
Ліна
1
# 11 ноя, 2012 года в 19:26
Школа посередня. Директор брехуха.
Андрій
0
# 30 окт, 2012 года в 20:48
Школа - КЛАС!!!!!!!!!!!!
Мама
-1
# 29 окт, 2012 года в 20:26
Моя донька пішла у перший клас і кожен день розповідає які пригоди відбувається у школі.Спочатку я вагалася,але зрозуміла,що вагатися непотрібно,адже школа дійсно хороша і директор ніяка не хабарниця.Всі люди які говорять,що школа погана нехай подивляться на свою школу.Вчителі мають великий досвід роботи.Різний підхід до кожної дитини.
Одним словом:я дуже задоволена школою.
розумна думка
0
# 15 окт, 2012 года в 19:04
Школа супер, ніякого хабарництва ,вчителі Кращі особливо(Елла Олегівна Нанівська,Вонс Святослав Любомирович,Костик Марія Іванівна,Ярумира Євгенівна)
Дарусик ????!!!!!
0
# 08 окт, 2012 года в 17:09
Найкраща школа міста Львова l love you тебе моя школо !!!!!!
учениця школи
-1
# 05 окт, 2012 года в 22:43
Школа дуже хороша,вчителі дуже хороші,так як писало в інших кометарях "просто потрібно хотіти вчитися")вчителі дуже хороші,особливо Святослав Любомировчич,Елла Олегівна,Галина Юліанівна та Костик Марія Іванівна ( новий зауч школи )
Директор дуже добрий.за те що вона "здирає" гроші-міф.Гроші йдуть на потреби школи )
учениця СЗШ № 91
0
# 01 окт, 2012 года в 22:28
Школа має і позитивні і негативні сторони.Мені цікаво,чому вчителям так цікаво після якого класу йде дитина, після 9-го чи 11-го? Так хочеться грошей здерти з батьків,занижуючи дітям оцінки?Звичайно,хто ж не хоче зайву копіку собі у кишеню?
Але є декілька чудових вчителів, які розуміють і можуть навчити дітей.Вони оцінюють учнів не за гроші,а за реальні знання.
Таким вчителям величезна подяка!!!
Юля
-1
# 19 сен, 2012 года в 21:25
Школа дуже хороша.Вчителі прекрасні,просто потрібно хотіти вчитись.Все що говорять про хабарництво це неправда.Директор хороша людина і коли збирає гроші,то вони йдуть на ремонт школи і класів.Видно куди справді йдуть гроші.
Вчусь вже 9-й рік і жодних нарікань на школу.
Є дуже багато хороших вчителів,як і в молодшій так і в старшій школі.Дуже добре пояснюють матеріал.
Єдиний недолік,це справді харчування,хоча зараз набагато смачніше ніж було років 5 тому.
Справді дуже задоволена школою.
куку
0
# 31 авг, 2012 года в 09:22
91 школа супер!! номер 1 не ходіть по іншим школам
Віка
0
# 23 июл, 2012 года в 11:11
Це афігєнна школа! Вчителі супер, все чудово! Вчусь вже 7 років в ній! Є звичайно свої плюси і мінуси! але школа супер!
91 школа рулить!!!!!
Ірина
0
# 22 июл, 2016 года в 14:20
Вірю, що школа справді хороша і вчителі сильні, для тих дітей, хто хоче вчитися, але чому так багато граматичних помилок у відгуках?
чУдо))))))
0
# 13 июл, 2012 года в 13:44
школа хороша) найкращі вчителі Ірина Володимирівна Степанюк, Нанівська Елла Олегівна та Марія Іванівна Костик!
Оленочка
0
# 11 июл, 2012 года в 14:00
Школа хороша! Вчителі компитентні і досвідчені у своїй роботі! Один великий мінус у школі це директор - хабарниця!!!!
ольга
0
# 27 июн, 2012 года в 17:51
я мама майбутнього школяра, мене цікавить, яка вчителька початкових класів є і хорошим педагогом, і чуйною, уважною людиною до дітей, бо мій син і так натерпівся тиранії в садку, не хочу, щоб ще й в школі таке було, що діти бояться в туалет попроситись, особливо на початку навчання...дякую за поради
Анастасія
0
# 27 июн, 2012 года в 16:17
у цій школі не вчуся і не вчилася, але знаю одного вчителя- він був аніматором таборі, в якому я відпочивала. Чудова людина)) Моя сестра тут вчилася - закінчила школу із відзнакою.
Також я ходила на секцію карате у цій самій школі, все супер! Зараз поступаю в коледж, тому не маю можливості вчитися тут... Була б молодшою - вчилась би саме у цій школі!
наталі
0
# 26 июн, 2012 года в 16:20
школа супер люблю свою першу вчительку Савицьку Олену Родіонівну і класну керівничку Росіцьку Галину Михалівну!!!
ната
1
# 18 июн, 2012 года в 10:08
школою була не задоволена, за хорошу оцінку батьки бігають з кульочками, а інші діти спотерігають всю ту несправедливість..........та і вчать досить посередньо....єдина супер- вчителька----Леся Петрівна(початкові класи), відповідальна, строга,вимоглива, велике їй спасибі.....
ООООООООООООООООООООООООООО
0
# 16 июн, 2012 года в 18:05
Не нравится мне она.
Віка
0
# 07 июн, 2012 года в 23:52
Школа дійсно дуже хороша!
Олена
0
# 01 июн, 2012 года в 21:21
Все в тій школі хороше. Вчителі, прибиральниці. Тільки мінус - директор. Стосовно харчування на 3.
Юля
0
# 26 май, 2012 года в 07:47
Жах. Хабарництво розвинене. Вже краще піти в 43 школу, там хоч іноземна на нижчому рівні, але все решта на високому.
Іра Жак
1
# 25 май, 2012 года в 06:38
Принесли документи сина в перший клас. Хотіли в спеціалізований. Директор сказала, що набраний. Хіба дати їй 200 доларів. Документів не даємо йдемо в 53 школу. І про таку директорку всі говорять. Ну скільки їй ще треба для щастя?
Нюта
0
# 18 май, 2012 года в 18:10
закінчила цю школу.
90% вчителів,що вчили мене - чудові педагоги і викладачі. цілком компетентні і мають хороший досвід.
усі коментарі про хабарництво та "кульочки" - так, звичайно в шк таке пристунє, але я на своєму досвіді знаю, що можна обійтися і без цього. за 11 років навчання ні мої батьки, ні я жодного разу жодному вчителю не принесли ні копійки, ні "кульочка", нічого. хіба що шоколадку чи коробку цукерок після останнього дзвоника суто висловити свою вдячність людині за те,що допомогла, за те,що зачекала, прийняла і т.д.
тому усі крикливі закиди про те, що школа - саме хабарництво, абсолютно нічим неаргументовані, точно так само як і закиди про некомпетентність чи недосвідченість викладачів.
Катя
0
# 18 апр, 2012 года в 17:37
школа - the best!
Людина
0
# 01 апр, 2012 года в 23:31
Школа жахлива..... дітей не навчають, вчителі розпустились. В школі присутнє хабарнитство....
андрій
0
# 30 мар, 2012 года в 13:02
школа просто фуу..деректор-злюка)
ніка
0
# 03 мар, 2012 года в 11:29
класна школа
Ната
0
# 21 фев, 2012 года в 20:20
мм,школа дуже хороша)
вчуся вже 8 років тут,маю багато друзів))
вчителі найкращі,матеріал пояснюють чудово!
я дуже рада що вчуся саме в ній,91 мій другий дім:*
найкраща вчителька-Городечна Л.В.,ааа,чуууудова)
8-им класам привіт:33
ІРУСЯ
0
# 24 дек, 2011 года в 15:53
школа супер.i love you.тут найкращі вчителі
дарина
0
# 03 дек, 2011 года в 20:02
школа дуже привітна і красива я дуже люблю свою вчительку Любов Богданівну
вова
0
# 23 ноя, 2011 года в 21:56
школа нормальна я вже не вчуся тут але мені було добре в ній нормальний вчитель це Альоша.ну О.Анатольович ми з класом наржалися з нього я думаю що 9-В він не забуде хлопців точно ((( Г.М найкраща .О Анатольович вибачте 9-в ну деяких людей ну ви знаєте. Ми до вас прийдем )
мери
0
# 01 ноя, 2011 года в 16:05
директриса ужас.занадто сильно придирається.
Настя
0
# 26 окт, 2011 года в 11:37
Школа класна, хоч і з певними недоліками.
Макс
0
# 20 окт, 2011 года в 17:10
Супер Школа,Супер Клас и Будемо в Ананас=)))
Юрашка...
0
# 29 сен, 2011 года в 21:15
школа класна
анонім
0
# 24 авг, 2011 года в 14:35
школа сама по собі хороша,але вчителі не вчать дітей....
Ліда
0
# 21 июн, 2011 года в 18:55
Школа класна!!!!!!просто треба нормально ставитись до вчителів і все буде ок!!!!!!
настя
0
# 25 май, 2011 года в 15:28
Школа хороша. Таких не багато. Одна з найкращих у Львові.
іра
1
# 13 май, 2011 года в 09:28
В школі корупція процвітає!!!!з батьків здирають гроші,школою незадоволена!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Вікторія
0
# 10 май, 2011 года в 16:17
єдине,що нормальне-це сама будівля школи!!!!!!! Пед.колектив-брехуни і хабарники, внаслідок чого страждають учні,які нехотячи стикаються з "кульочками".Надоїли вже здирання на фонд школи,фонд охорони,а особливо на потреби класу що нафіг нікому не треба буде.Саме час підключати СБУ- матеріал є і непоганий.Шкода що постраждають голови батьківських комітетів-це ж вони наймані слабохарактерні тупі палачі або "злодії в законі"!!!!!!!!!які таким чином заробляють на гарні оцінки своїм дітям.
Марта
1
# 16 мар, 2011 года в 18:22
Найкраща школа міста Львова! Найкраща викладачка - Фолюш Наталя Володимирівна.
руслана
0
# 01 мар, 2011 года в 13:40
я в цій школі з першого класу школа прикольна тільки охорону хай ставлять нормальну а так вона стала моїм другим домом передаю привіт класному керівнику
юля
0
# 23 фев, 2011 года в 18:45
на мою думку класна школа_)))))я там вчуся вже 7 років покищо не маю притензій до школи_)
володя
0
# 25 янв, 2011 года в 15:47
школа супер
Вова
0
# 15 янв, 2011 года в 17:21
школа нормальна а от охорона дибільна!!!!
на вулицю не пускають, навіть після 7-го уроку питають який клас :0
а так школа непогана!!!
Трач Наталія Ігорівна THE BEST!!!!!!!!!!!
Юлія
0
# 21 дек, 2010 года в 20:10
Ця школа з великим нахилом англійської мови !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Я люблю її!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Сергій
0
# 05 дек, 2010 года в 19:22
ця школа афігенна )) з уроків можна звалити через світлицю , кабінет музики,гардероб))
Вася
0
# 02 ноя, 2010 года в 22:31
Школа норм
Олег
0
# 02 ноя, 2010 года в 22:30
Школа загалом хороша вчиелі нормальні які добре навчають .
Настя
0
# 13 окт, 2010 года в 18:34
Школа дуже добра і цікава.
Ліда
0
# 03 сен, 2010 года в 20:42
школа супер я тут вчусь вже 9 років. Є звичайно свої мінуси але набагато більше плюсів!!!!!!
Всім привіт!!!!!
91 школа рулить
наталя
0
# 01 сен, 2010 года в 09:35
Патинок Леон Олексійович вчитель від бога!!!!!! Найкращий! Цікаво пояснює матеріал.
юля
0
# 30 авг, 2010 года в 14:02
школа просто супер ,вчителі добрі, учні нормальні добре шо хоть форму не заставляють носити ,але1 но оцінки з деяких предметів занижують,а так всу добре!!!!!!!!!!
Віка
0
# 14 июн, 2010 года в 14:50
і справді якби вчителі не ділили учнів на білих ворон і чорних ворон то школа булаб значно кращою. але мені вона і зараз дуже подобається!
Ірина
0
# 20 май, 2010 года в 21:36
Я закінчила цю школу у 2005 році. Не можу сказати, що там дуже погано, а навпаки - добре (вчителі дають хороші знання). Але пройшло вже 5 років після закінчення і я добре памятаю як вчителі ділять учнів на "білих ворон" і "чорних ворон".
Артем
0
# 04 май, 2010 года в 22:18
Все нормально - і школа, і учні, і вчителі. Всім привіт!!!!!
Оленка
0
# 26 апр, 2010 года в 10:36
Я вчуся вже 4 роки, мені ця школа дуже подобається. Уроки цікаві, вчителі розумні і добрі. Я не хочу вчитися в іншій школі, бо для мене ця школа - другій дім.
Валентин
0
# 26 апр, 2010 года в 00:26
Чудова школа і чудові вчителі! А якщо хтось дуже хоче курити бамбук, то в Африці на нього вже чекають... Пальм багацько, та й мова відповідна.
Христинка Малинка
0
# 01 фев, 2010 года в 14:17
Це найкраща школа!!!!!!
?????
Анастасія
0
# 08 апр, 2015 года в 22:04
школа дуже хороша вчителі прекрасні )))
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...