Учебно-воспитательный комплекс «Эрудит»

5982 просмотров

(032) 243-24-65

Город Львов
Адрес ул. Зеленая, 95-А
Телефон (032) 243-24-65
Вебсайт http://www.erudyt.shkola.lviv.ua
Рейтинг 3.32 согласно 365 70 оценкам
Отзывов 70
Воспитатели / Учителя 3.37
Состояние комнат / классов 3.30
Руководство 3.34
Питание 3.25
Отсутствие коррупции 3.34
× Спасибо Ваше мнение учтено
Учебно-воспитательный комплекс «Эрудит»
Львов ул. Зеленая, 95-А
(032) 243-24-65

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
...
-1
# 26 май, 2014 года в 18:52
В школі справді багато недоліків, але щодо професіоналізму вчителів змушена заперечити. Моя дитина навчається в 2 класі, класовод її просто неймовірний! Вчителька цікава особистість, вимоглива, строга, не заставляє, а заохочує вчитися(!), вміє зацікавити кожним предметом! Дитина задоволена приходить зі школи, з захопленням розказує, як проходив кожен її урок. Завжди готова допомогти (навіть по телефону), якщо дитина пропустила заняття!..А чого ще бажати від початкової школи?!.
Оксана
2
# 12 авг, 2013 года в 00:08
якась дивна у вас школа. На сайті фотографії вчителів, які вже не працюють. Чому не підписані фотографії, тобто подія і рік. Вже скільки часу одні і ті самі фото. У вас більше нічого цікавого не відбувається? Ще одне питання, чи проходять ваші вчителі атестації? До речі критерій відбору кадрів у вас неефективний -
Учень
0
# 29 июл, 2013 года в 00:47
Школа хороша,щодо дітей в яких прлблеми з вчителями це скоріше проблема дитини ніж вчителя,оскільки всі вчителі комунікабельні і завжди готові допомогти та пояснити дитині.Так вчителі молоді але вони знають свій предмет.Саме в ліцеї є деякі незручності з їдальнею та спортзалом,але в початковій школі їх немає.
Христина
0
# 17 май, 2013 года в 15:03
Працювала в ліцеї і маю досі теплі спогади про Ерудит . Тут панує здорова і тепла атмосфера, яка дає можливість розвиватись кожній дитині, як особистість ( а не пригнічує, як в багатьох інших школах). Те що вчителі молоді, це аж ніяк не означає, що в них рівень знань нижчий, від вчителів «радянської закалки», це навпаки, великий плюс Ерудиту. Випускники ліцею впевнені в собі молоді люди, які готові йти дальше.
Володимир
0
# 02 май, 2013 года в 21:27
Школа залишає бажати кращого. Жахві спіни та вікна. Клас фізкультури у підвалі! Також хочеться відмітити учителів, деякі мені не сподобались як тільки ми зустрілися. Дитина не змогла там довго залишатися тож я забрав її. Раджу всім батькам добре подумати перед тим як робити висновки на рахунок цієї школи.
Ірина
0
# 01 апр, 2013 года в 13:59
Дуже хороша школа.Вчимося в середній школі, а починали із садочку. Дитина задоволена.Рівень освіти чудовий. Дитина з 1 -го класу домашні завдання готує самостійно.Ми дуже задоволені школою.
Невказано
0
# 13 фев, 2013 года в 20:44
Як? Як? Як можна писати не знаючи про школу нічого? Так школа не ідеальна, але ви подумайте самі, хто з нас ідеальний? Я знаю цю школу краще чим кожен(крім дирекції звісно) хто писав тут. Рівень освіти чудовий. Так директор "тупанув" з дипломом якщо це правда звісно, але судіть спочатку себе а потім іньших. Взагалі структура має недоліки: ремант не ідеальний, буває холодно, а також з туалетом багато проблем. Також у цій школі є багато розумних та безглуздих правил.
Взагалі школа хороша, але я б свою дитину туди не віддала.
Неля
0
# 14 янв, 2013 года в 13:51
Скільки думок про цю школу та коментарів. Не даремно, я так думаю, школа притягує увагу. Нашу так само - цього року мають йти до школи наші двійнятка. Задоволення - не з дешевих. От і перебуваємо у роздумах - куди?... Люди добрі, напишіть КОНКРЕТИКУ - як позитиву та негативу. Будемо вдячні (не тільки ж чутками при виборі школи користуватись...)просимо вибачення - школу не знаємо, а без "оцінювання" коментар не додається.)
школа
0
# 14 янв, 2013 года в 08:50
Дякуємо Вам, Олю! Спасибо, доктор Быков! Завжди з Вами. Ваш Ерудит
Оксана
0
# 10 янв, 2013 года в 20:41
жах, а не школа.
Оля
0
# 04 янв, 2013 года в 09:30
Щодо рагулізму - то щира правда, в школі духу львівського рогулізму немає, і то добре. а так - школа достойна хоча б тим, що діти з радістю до неї йдуть, немає поборів, які панують в усіх інших школах, коли "скидаються" на все. Батьки платять, дітки учаться і школа батьків не "грузить", немає навіть так званих "батьківських зборів", "батьківських комітетів", вчителі молоді та не зіпсуті "совком", дітки розвиваються як особистості. Поставила 4 щоб не "задавались", має бути шлях до покращення.
Быков
0
# 02 янв, 2013 года в 13:47
"Лобанов, включи логику" - если в этой школе учатся дети мэра города, если в школе нет поборов и взяток, если нет родительских собраний, где на повестке дня: сколько и на что собираем деньги в этот раз? (как ВО ВСЕХ ДРУГИХ ШКОЛАХ), дети разных национальностей с успехом участся там, нет "вони" псевоевроремонтов"....
Вообщк-то, да - школа не по львовским "понятиям", рогули еще до нее не доросли. Территория школы - свободна от рагулей. И Слава Богу!
Черрі
0
# 11 окт, 2012 года в 16:38
Це не школа,а просто понти!!!!! Викладачі зашугані,директор ну просто..........Донечка провчилася в 1-му класі. Якщо би я не займалася дитиною це був би просто жах в 2-му класі.Якщо не даеш взяточки......прошу на другий план.Черрі не рекомендуе цю школу!!!!!!!!
Олена
0
# 07 окт, 2012 года в 20:19
У цьму навчальному закладі керівництво непрофесійне. Працювати дуже важко. Школа - абсурд.
Ерудит
0
# 02 окт, 2012 года в 16:46
Берете своє резюме і йдете на співбесіду в Ерудит. Для працевлаштування необхідні дві умови: Ваш професіоналізм та наявність вакансії. Зараз вакансій немає, проте може бути, що саме такого спеціаліста, як Ви, ми і шукаємо...
Зацікавлена
0
# 17 авг, 2012 года в 14:29
Натрапила в інтернеті на сайт школи "Ерудит". На даний момент шукаю роботу вчителя. Маю велике бажання працювати саме в такому закладі. Для мене, нещодавньої студентки, це шанс реалізувати набуті в університеті знання. Як на мене, "Ерудит" - це школа майбутнього. Підкажіть, як влаштуватися на роботу у цю школу. Дякую!!!
Юлія Рибак
0
# 03 июл, 2012 года в 16:31
Моя дитина закінчила навчання у першому класі, дуже задоволені школою напевно найкраща школа Львова. Високий рівень навчання: навіть якщо дитина хворіє та не відвідує школу учитель додатково буде займатись із дитиною, без додаткових оплат, щоб дитина отримала знання. Приємні, досвідчені вчителі (не має пенсіонерів), не має батьківських зборів!!!!!!!Відсутні додаткові оплати, не потрібно самостійно купувати книжки, зошити, мапи, усе приладдя є у школі. До школи і до дому дітей відвозять шкільні автобуси (є можливість формувати різні маршрути наприклад бабуся-мама-мама-бабуся, як ми і робимо :-)). У школі є власний літній табір який знаходиться у Польщі, у Львові Тижні англійської мови на літніх канікулах....У школі сувора дисципліна хоча з іншої сторони у моєї доньки не любимих вчителів у школі не має! Особисто я школу рекомендую і мене дивують ці дивні відгуки від "не знайомок" на зразок "погана школа".
Ірина
0
# 24 июн, 2012 года в 00:42
Вчиться моя дитина в цій школі. Що я можу сказати...Так оплата не маленька, але дитина школою задоволена, дитина хоче вчитися і з задоволенням біжить в школу. В 1-му класі, в кінці року , він сам робив домашнє завдання. Семирічна дитина ще мене вчить, 35 річну.
Так, в любій школі вчать писати і читати, а ще розвивають комплекси, ламають , задавлюють особистість, і відбивають навчання вчитись ,якщо ти , не дай боже, маєш думку іншу ніж це передбачено програмою.
Вчилась я в 72 школі і в 95,...оце жах ,а не школи !!! Особливо старші класи 95-ї , вчителі хапуги і директор ще той.....***** ,які тебе завалювали бо батьки не принесли "кульочок". І зараз така система є, її ніхто не відміняв. Наслухалась я про подаруночки - ноутбуки, комплекти посуду, золоті ланцюжки...і т д.
Маєте можливість - дайте дітям краще, не маєте - працюйте щоб мати !
наталя
0
# 14 июн, 2012 года в 08:32
Навчалися тут 4 роки (дуже хочу бути просто об'єктивною),рівень (основні предмети-математика,англійська,українська - 0,до сих пір сидимо з репетиторами.
Плюси - автобус (дуже зручно),невелика кількість дітей у класі(спілкування,безпека...),танці,мистецтво,іспанська -супер.
Директор, насправді, дуже неординарний,харизматичний,вийнятково хороший психолог,диктатор.Вчителі усі під каблуком у директора.Декольте у вчительок-- це просто окреме питання.Таке враження,що для п.Володимира розмір грудей,зріст і т.д. прямопропорційні інтелекту та рівню викладання.
Ще один суттєвий плюс - правила щодо мобілок,жуйок..
Ми пішли майже усім класом 5 років тому,і судячи по прочитаним відгукам, там мала що змінилося....
Учень
0
# 11 июн, 2012 года в 16:43
Всі вчителі дуже гарно пояснюють матеріал. Завжди готові пояснити все що не зрозуміло учневі . ЕРУДИТ-THE BEST))))))
Андріана
0
# 01 июн, 2012 года в 18:41
"Ерудит" - найкраща школа у Львові! Дітей вчать по харківській методиці (вона відрізняється від традиційної системи). Знання грунтовні, а не поверхнені! Вчителі ХАБАРІВ НЕ БЕРУТЬ, вони люблять свою професію та дітей!!! Англійська на дуже високому рівні!!! Дітей вчать не просто граматиці, а головне розмовляти англійською!!!! Ще іспанська мова - це все з 1 класу. Це чудово! Моя особиста думка - кому не подобається, то шкіл у Львові багато, а писати гидоту - це показних Вашого рівня інтелекту. Всім вчителям "Ерудиту" та дирекціїї школи ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ за Вашу роботу! Успіхів та процвітання школі "Ерудит" ми з Вами!
Олена
0
# 07 май, 2012 года в 11:24
Найголовніше завдання "школи", якщо можна цей заклад так назвати, - розвага дітей. У ролі клоунів - УЧИТЕЛІ. Бажаю усім гарно розважатися, бо вчитись не вийде!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
юра
0
# 26 апр, 2012 года в 19:16
В цій школі ваша дитина отримає величезний запас знань і емоцій ,так як тут можна і добре повеселитися,а щодо дз, то неправда це!я ,наприклад, встигаю все зробити до 7 вечора і при цьому попередньо відпочивши Так що незнаєте ,то не кажіть!
юра
0
# 26 апр, 2012 года в 19:07
школа прекрасна!І вчителі теж.Я сам у ній вчуся уже досить довгий час і всім задоволений.В тому числі і вчителькою математики,може вона й вимоглива,але це дає результатів і досить позитивних!
Відкрий очі
0
# 13 апр, 2012 года в 20:55
Батьки відкрийте очі " огура напрягався щоб створити нердинарну школу" - та, звичайно що напрягався, думав, не спав як викачати з вас ваші гроші. Це звичайна власна справа, яка дає добрий дохід! Подивіться на цього неандертальця, невже ви вірите, що він піклується про дітей, скажіть ще про майбутнє Украіни. Звичайний невихований неук, із хамськими повадками таки молодець, бо вміє обвести навколо пальця стільки розумних людей.
Батько учня 2-го класу
0
# 06 апр, 2012 года в 20:16
Нормальна школа, нормальні вчителі, а директор тут не при ділі. Він ж не вчить ваших дітей. А підлі ті, що тут гадять. Бо ваші діти туди не ходять...недумаю що і ходили. І як би там не сталося з Огурою, від того менше дітей в школі не стало. Доречі не зважаючи на написану муть тут!!!!
світлана
0
# 13 мар, 2012 года в 14:04
а моя оцінка "5". я працюю в цій школі.
О
0
# 10 мар, 2012 года в 19:57
МОЯ ОЦІНКА НУЛЬ.Я працювала в цьому закладі-ЖАХ.Згадую як страшний сон.Шановні МАМИ не віддавайте туди своїх дітей.
ірина
0
# 03 мар, 2012 года в 10:14
Якщо ви хочете, щоб ваші діти брехали, лицемірили, були аферистами на зразок пана Огури- "єрундит"-це школа доя вас!!! Щось з Ільфа і Петрова, якщо ви читали, згадайте фірму "Рога і копита". З яким лицем (а він його має) цей "педагог" може когось виховувати ! Звичайно в школі є і хороші люди, але риба гниє з голови, а голова вже згнила в брехні і аферах. Як можна довіряти цій людині? Він і тих хорших педагогів зробить собі подібними. Інакше звільнить. Там страшна плинність кадрів! І всі це знають. Одну зірку мушу поставити, бо не фіксується лист.
данило
0
# 19 фев, 2012 года в 19:05
вчителька з математики дуже весела дотепна ! вона може накричати але по ділу! я учень цієї вчительки з 6 класу!
МАМА
0
# 17 янв, 2012 года в 13:37
так склалися обставини, що мій син навчався півроку в 1 класі в іншій школі і щоранку була одна і та ж тема - "не хочу до школи". Я, як і усі батьки, офіційно не сплачувала нічого, але постійно збирали кошти - на ремонт вікон, на тумбочки, на вішачки для одягу, на папір, на спецзошити з різних предметів і т.д. Зараз син навчається в Ерудиті, і коли я читаю коментар, що "напісонних дітей возять 2 години по місту"! Так возять, але подумайте, як це допомає нам, батькам. А тут дитина їде в автобусі з педагогом... Не знаю, в мене особисто стимулом є ранкова фраза сина - "потрібно виходити, щоб я не запізнився до автобуса". Може Ви, як педагоги, вважаєте, що дітей чогось не довчать? Може й так, час покаже. Але мої друзі в державній школі мають ще один "безкоштовний" приклад- дитина не "розуміє", "відстає" по предмету, їй потрібні додаткові заняття, скільки це їм обійдеться в того викладача в позаурочний час? Усе має свою вартість, але позитив, отриманий дітьми - не оціниш жодними коштами.
володимир
0
# 02 дек, 2011 года в 23:26
дуже добре ,що стягнули маску з "псевдо освітянина"! А де він зараз,продовжує далі ховатись,чи вже десь на нарах!
Соломія
0
# 01 дек, 2011 года в 15:05
Брешеш. Бо дурниці типу "підла і брехлива людина в якої немає совісті" - це особисте, коли трясуться і пітніють руки, коли хочеться вкусити, зробити щось гидке, а в обличчя не можеш. То хто "підла і брехлива людина"? І не треба тут розказувати історії про "багатьох інших дітей". Чи Ти мама "багатьох інших дітей"?
оксана
0
# 01 дек, 2011 года в 00:41
напевне пані наталя має все таки відношення до школи Єрудит,бо інакше б не розписала її в таких яскравих барвах.про директора можна сказати,що це підла і брехлива людина в якої немає совісті,а всі його слова це як плівка на очах,яка спадає одразу після спілкування з ним.Уся його школа такаж фальшива,як і його диплом.Якщо ви любите свою дитину і хочете,щоб вона отримала хороші знання,якщо ви не брат і не сват п.Огури,тоді добре подумайте чи вам це потрібно. Після навчання в школі ми наймали репетиторів по багатьох предметах.І така історія була в багатьох інших дітей.
олександра
0
# 30 ноя, 2011 года в 00:33
не віддавайте дітей сюди.дуже низький рівень освіти
мама
0
# 17 ноя, 2011 года в 20:48
Я, мама дитини, яка в школі "Ерудит" є ЩАСЛИВОЮ! А щастя моєї дитини-це основне! У неї неймовірна вчителька, прекрасне ставлення, дитина все розуміє, відповідально ставиться до уроків,все робить із задоволенням, має багато друзів, належний догляд, гарні умови, красиві молоді люди навколо, привітні і сучасні.....я можу багато писати...Але скажу лише одне ...особливо незадоволеним...ЗАБИРАЙТЕ, ПЕРЕВОДЬТЕ І НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ ЩАСТЯМ ДИТИНИ В ІНШОМУ МІСЦІ-ЦЕ ВАШЕ ПРАВО! А ми...ЗАЛИШАЄМОСЬ, ЩОБИ НЕ БУЛО! А щодо диплому..Це політика, люди! В якій країні Ви живете?! Хто хоче написати якусь гидоту, стримайте себе, бо у житті все змінюється і не знає ніхто, як усе повернеться! А написані Вами слова назад не забрати...))) Чи хтось з нас знає, як усе є насправді?(ми ж не живемо з директором і не знаємо що сталося і чому так раптово, а не тоді , коли приймали на роботу...),чому захотіли знищити розумну людину? Бо ми з Вами українці- це наша сутність, радіти, коли комусь погано!!! Слава нам!!!!
Наталія (продовження)
0
# 09 ноя, 2011 года в 21:08
Хочу побажати вчителям Ерудиту більше витримки і виваженості, пам’ятати, що, якшо ви кричите – ви виявляєте слабкість, яку діти «січуть» і починають ще більше вилазити на голову. І ще вимогливості до дітей. «Грузіть» їх чим побільше, вони трохи недовантажені. А тим, хто вчиться в Ерудиті – відстоювати інтереси своєї школи, не піддаватись на негативні відгуки, і все буде і в нас , і в наших дітей, і школи добре. Процвітання школі! P.S. Я мама, точно не від адміністрації школи)). Просто була шокована прочитавши море негативу, не втрималась і написала.
Наталія
0
# 09 ноя, 2011 года в 21:07
Школа відразу декларувала позицію, що в нас тільки молоді вчителі. Так, досвіду в них мінімум, фаховості теж, в порівнянні з старшими вчителями. І разом з тим, молоді мають більше здоров’я, сили і , що дуже важливо енергії, з якою працюють з дітьми. Всі ми вчились у школах, і якщо згадати, то на цілу школу було 1 максимум 3 вчителя-зірки, які класно навчали, інші мучили наш мозок і нашу особистість, а деколи і в прямому розумінні «пили молоду енергію».
Наталія
0
# 09 ноя, 2011 года в 21:06
Оточення дуже серйозно впливає на становлення особистості. В Ерудиті, щоб там не говорили, здорова атмосфера і нормальні стосунки між дітьми, стосунки підтримки, дружби і інтересу до життя. Тому, перед тим, як засуджувати чиюсь роботу, хоча б на 5 хвилин уявіть себе в ролі працівника школи (чи то вчителя, чи директора), відчуйте ту відповідальність, яку потрібно нести за дітей, той шум і гам, який підіймають діти. Навіть, якщо розглядати школу як бізнес, то це дуже важкий бізнес. В Ерудиті більшість батьків люди з бізнесу, і спостерігаючи на лінійках чи святах за батьками побачила, що залишились діти достатньо зрілих батьків (не старших віком, а зрілих своєю свідомістю батьків), які ,напевно, розуміють,що сьогодні складно з фаховим персоналом всюди, його потрібно «вирощувати» , а це займає час.
Наталія
0
# 09 ноя, 2011 года в 21:05
Шановні батьки, моя дитина вже багато років навчається в Ерудиті, виникало періодично бажання забрати, перевести кудись, де як кажуть "трава зеленіша". Немає цієї "зеленішої трави" і кожна школа чи то приватна, чи державна має свої недоліки. І разом з тим школа - це великий організм, який росте і розвивається силами тих і хто там навчається, і хто там викладає і працює. Навіть , якщо і директор "оступився" , в свій час він вклав потужну енергетику в становлення цієї школи, запустив цей механізм, який вже складно зупинити. Всі приватні заклади, які є у Львові були засновані неординарними людьми, людьми, які відкриваючи такий заклад хотіли розрухати той застій, який ще досі потужно присутній в системі освіти. В Ерудиті від початку була атмосфера творчості і свободи, що є цінними складовими у розвитку людини, а тим більше дитини. Коли вибираєте школу, рівень знань - це лише 20% того, що має дати школа. Решта - це оточення і атмосфера , в якій дитина перебуває.
Надія
0
# 19 окт, 2011 года в 10:56
Мої дві донечки навчаються в Ерудиті з трьох років, вже слава Богу перейшли в Ліцей. Це діти, які не бояться вчителів, знають що таке колектив і робота в колективі. Вони вболівають за свою школу, за свій клас , за своїх вчителів. Це діти нового покоління - покоління українських освідчених та ерудованих людей. А на рахунок школи, чи директора, чи вчителів - запитайте у дітей ( а не в батьків ) і вам всім стане зрозуміло ЯКА ЦЕ ШКОЛА!!!!Директору та усьому педколективу - велике ДЯКУЮ за наших дітей!!!
Богдан
0
# 01 окт, 2011 года в 23:13
Шкода що так сталось з Володимиром Любомировичем. Як можна говорити діям про навчання, а самому - не навчаючись отримати диплом.
Олександр
0
# 26 сен, 2011 года в 21:45
Цікаво, звідки гроші в батьків, котрі пробували давати дітей до приватної школи... Я ось дав свого малого до першого класу в "Первоцвіт". За свій кошт лише костюмчик дитині й деякі додаткові зошити (християнська етика, англійська тощо). А ті, хто здають дітей до приватної школи, найміть краще собі хорошого репетитора. До речі, "Первоцвіт" дуже хвалять (це державна школа) і туди навіть вчителі інших шкіл на Сихові дають своїх дітей.

Ну, а хто має зайві гроші, звичайно ж має їх потратити якось... До речі, краще офіційно це зробити, ніж продовжувати тінізацію економіки. Репетиторів також раджу наймати офіційно (з актом виконаних робіт і квитанцією, яка б дала можливість звертатися в комітет захисту прав споживачів). БУДЬ-ЯКИЙ РЕПЕТИТОР ПОВИНЕН ВИДАТИ КВИТАНЦІЮ Й АКТ ВИКОНАНИХ РОБІТ ПІСЛЯ КОЖНОГО ЗАНЯТТЯ!!!
Славко
0
# 19 сен, 2011 года в 15:04
Вкрай негативні враження як про школу так і про афериста Огуру. З власного досвіду. В туалетах небуло ні паперу ні гарячої води. Розвозили дітей як бидло а годували як худобу. При цьому на будь-яке зауваження Володимир тупо замилював очі. До-речі мені він казав, що в нього психологічна освіта.
Настуня
0
# 16 сен, 2011 года в 20:22
У Ерудиті навчалась 5 років. Згадую школу, вчителів і нашого СУПЕР директора з теплом і вдячністю. У новій школі не маю жодних проблем з навчанням дякуючи отриманій в ерудиті базі. Думаю, гидоту про Ерудит пише той , чиї діти зовсім не хочуть учитися, а батьки за ними не доглядають. В інших школах такі дітки будуть повні ....
Пані Інна! Посидіть зі своїм ерудитятком, допоможіть йому виконати уроки , приділіть час своїй дитині і отримаєте результат. Ерудит не заміняє батьківського догляду. Огура forever!!!!!!!!!!!!!!!!!!=)
Інна
0
# 07 сен, 2011 года в 17:25
Той аферист - Огура, дістався вже і на форуми!!!
З мого коменту видалили 90% і залишок залишили!!!!
Інна
0
# 07 сен, 2011 года в 11:49
Навчання - нуль! Вкрай напружена атмосфера! Всі хвалебні коментарі пише сам Огура!
Освітянка
0
# 02 сен, 2011 года в 01:08
От не розумію я вас, дорогі мамочки тих дітей, які тут обгаджують школу та Огуру! То ви мабуть забули в якій країні ми живемо!? В нас більша половина баранів купують дипломи легально. Платять за сесії і за невідвідування) дипломи потім червоні отримують, а в голові дуля!!!! То чим вам не вгодив Огура. який до того інцеденту з тим дипломом, був хороший, мудрий та розумний.... А як дізнались що диплом липа, то що, хіба він від того став дурнішим? І при чому тут школа та приклад дітям? ви краще подивіться за більшу половину шкіл на великій перерві! То там приклад і куріння і спиртного, та ще багато чого цікавого покажуть(
Оксана
0
# 01 сен, 2011 года в 16:17
"Ерудит" - найкраща у Львові школа для тих дітей, батьки яких хочуть, щоб вона отримала дійсно хороші знання. Для того, щоб знати добра школа чи погана, треба у ній провчитись, а діти "Ерудиту", які перебувають всередині системи, задоволені нею, серед них і моя донечка, яка також є ученицею "Ерудит".
Ліліана
0
# 30 авг, 2011 года в 09:49
Жахливі заклади. Ціна не відповідає якості навчання. Донечка кілька місяців ходила в садок. Я була там на відкритих заняттях: діти нічого толком не знають, якісь дуже модні заняття, а толку ніякого. Почитала відгуки батьків в Книзі відгуків і зрозуміла, що я не одна, кому рівень не подобається. Забрала дитину, віддала у звичайний садочок. Через місяць дитина розповідала віршики, пісні співала, чудово виступала на всіх святах. Крім понтів в тому закладі нічого нема. А їх директор дійсно - самозакоханий і неадекватний.
Наталка
0
# 29 авг, 2011 года в 15:26
Можна мати купу дипломів і залишатися повним неуком і бараном, а можна закінчити три класи і чотири коридори і бути високоерудованою людиною.ОГУРА - саме такий: самодостатній , талановитий, розумний, відповідальний!!!!!!! А палки в колеса йому ставлять ті , хто маючи диплом , залишаються повними мозковими імпотентами. Вони бояться таких людей, як ОГУРА , бо за такими людьми майбутнє України. А той хто галакає :"Сором!Забираймо дітей зі школи !"- відповім : " А хто вас тут тримає?!" У нашій "Вільній і Незалежній" громадський туалет важко відкрити, а ВІН , "Бездипломник" підняв школу, якій не має рівних у Львові. Доречі ,Мама учня, попрацюйте над своєю грамотністю, гадаю у Вас є диплом?! Пане ОГУРА! Не беріть дурного до голови і важкого в руки. УСПІХУ!
мама учня
0
# 27 авг, 2011 года в 10:49
Як ця людина могла так нахабно обманювати батьків і педколектив. Соромно має бути повчати інших , а в самого рильце в пушку.Так опозоитись на всю Украіну і повіте не у всіх школах хамлять вчителі всюди вистачає ганих педагогів. А автобус якимс діток возять -це жахлива машутка за наші гоші можна було б щось покаще пидбати.
батьки
0
# 27 авг, 2011 года в 00:01
Цікаво, як він тепер батькам в очі дивитися буде. Та й дітей варто уникати - який приклад він їм покаже - як дипломи підробляти?!!! Вчасно з міста вигнали поки біди не наробив! Ерудит - без ерудиції...
мама
0
# 26 авг, 2011 года в 00:11
Ви ще в Ерудиті? Останні події з Огурою підтвердили для тих. хто ще вагався: вся школа - суцільна брехня і викачування грошей.Тікайте доки не пізно!!!!!
Світлана
0
# 25 авг, 2011 года в 23:22
Мама двох дітей.Одна з них вже закінчила ліцей, а друга ще навчається!
Вчителі справді молоді,але це не відбивається на викладанні матеріалу!Важливо зауважити,що крім організації навчального процесу вчителя потрібні старання учня!А також,щоб батьки не просто спостерігали за навчанням дитини, а співпрацювали з вчителями.
Щодо вчительки з математики,пані Олена дуже вимоглива,оцінки ставить за знання,а не такі,які б батьки чи діти хотіли!!!Це стосується не тільки однієї вчительки!Маю "живий" приклад:на прохання моєї дитини пояснити ще раз незрозумілий матеріал в іншій школі, отримала репліку "Мені подвійну зарплату не плятять,щоб я ще раз пояснювала!"
В Ерудиті все по-іншому!
Зоряна
0
# 16 авг, 2011 года в 17:22
Досвідчені вчительки - глибокі в них декольте, нормальні розпорки, всім по 18-20 років.


Ви вважаєте що краще як би ваших дітей вчили бабульки, які час від часу самі забувають як їх звати???Тут п. Володимир молодець..так і має бути-молодим дорогу!!!!
IKLO
0
# 30 июн, 2011 года в 02:18
Бачили на лінійці 1го вересня.

Це бізнес Огурца-директора, свого хлопця звідти забрали через пару місяців з шумом, бо Царь не хотіли віддавати документи. І не тільки нам.

Досвідчені вчительки - глибокі в них декольте, нормальні розпорки, всім по 18-20 років.
Олеся
0
# 19 апр, 2011 года в 11:01
Жахлива школа. Суцільні "понти". Чим пишаються? Довіз дітей!!!Тягають сонних ще дітей по2 год. до уроків і стільки ж після по всьому Львову. Поки всіх позвозять і порозвозять - вже пів дня пропало. В школі викладання посередне, зате високі амбіції. Доводилось до ночі виконувати дом. завдання, іноді навіть брати сторонню допомогу.Щодо поїздок , розваг і ін.,то це сьогодні може бути в будь-якій школі - аби батьки мали гроші!!!Вчасно забрала свою дитину. і не я одна!!! Шкода лише викинутих на вітер грошей і потріпаних нервів свїх і дитини.
Галя
0
# 12 апр, 2011 года в 21:21
Цілком погоджуюсь з Олександром!Нещодавно моя одногрупниця Олена(вчитель математики) розказувала, в якій хорошій школі вона працює, я зайшла подивитись...А тут ТАКЕ!!!!!!
ЛЮДИ не гоніть собі, вона класна!!!!!!!!!!!
Математику Олена знає і дітей точно навчить!!!!!!!!!!!
Олександр
0
# 09 апр, 2011 года в 13:05
Я шокований з прочитаного! Колись ця,по-вашому жахлива,вчителька з математики допомогла з математикою при вступі у ВУЗ моєму синові.Тоді ще вона була студенткою і я сумніваюсь,що настільки змінилась!Так, вона строга і вимоглива,але дає хороші знання!!!Щодо приватної освіти,то я вважаю,що це краще.Тільки нажаль це покищо дорого.
Наталі
0
# 06 мар, 2011 года в 01:10
У мене син, 6 років і мене цікавить місячна оплата за навчання першокласника-скільки?.У вас навчається сусідський хлопчик у 2 класі.Він в захваті і батьки задоволені.Оцінила я на "5", оскільки,як педагог,розумію що створити ТАКУ школу в умовах нашої держави а також давати дітям знання і все необхідне(батькам тут немає за що тревожитись!харчування,дорога,підручники,ремонти і т. д.-це менингіт звичайної ЗОШ) на рівні світових країн-лідерів ой-як не дегко!Плануємо віддати сина саме в "Ерудит".І все таки,яка ціна за навчання планується на 2011-2012 н.р.
яся
0
# 01 мар, 2011 года в 14:03
По-перше, не 2000 грн., по-друге знання в Ерудиті набагато сильніші, по-третє гроші платимо за довезення,харчування, навчання та забезпечення всіма необхідними матеріалами(канцтовари, підручники, зошити...) Видно, що ви"мама" не ходити в Ерудит! Тому не пишіть дурниць.
мама
0
# 27 фев, 2011 года в 20:09
В ншій школі діти можуть отримати негірші знання І непотрібно платити 2000тисячі грн.
Анна
0
# 03 фев, 2011 года в 15:35
Школа - вищий клас!!! Тут є певні правила для дітей - і це просто супер. А кому не подобається ....
Оля
0
# 02 фев, 2011 года в 18:50
Школа дійсно найкраща, говорю це, бо маю з чим порівняти. А директору, тобто Володимиру Огурі варто поаплодувати стоячи за справді хорошу школу, організацію навчального процесу, підхід до ведення бізнесу та взагалі за хороший настрій після розмови з ним!
Данило
0
# 27 дек, 2010 года в 18:36
Школа Ерудит на мою думку найкраща у Львові))))))))вчителі клас)))))В ліцеї приємне коло дытей та спылкуваннь)))))))I love Erudit!!!!!!!!!!!!
Наталя
0
# 07 сен, 2010 года в 17:57
А мені директор "Ерудиту" подобається;) Дуже цікава, ерудована людина, яка добре знає чого хоче від інших. А всім хто сумнівається, раджу особисто з ним поспілкуватися.
Оксана
0
# 08 июн, 2010 года в 22:40
Вчителька з математики жахлива,помiняйте нарештi цю вчительку!Двi найкращих вчительки:панi Iрина та панi Галина!!!Не занижуйте дiтям оцiнки i не перевантажуйте дiтей!Директор жахливий!
Володимир Огура
0
# 04 июн, 2010 года в 13:58
В Ерудиті навчається дві мої похресниці, з яких одна - донька моєї сестри. Братів у мене нема. Мої знайомі отримали такий статус в результаті навчання їхніх дітей у школі Ерудит, а не навпаки. "Непогані молоді та незіпсовані..." вчителі працюють в структурі в результаті відкритого конкурсу (без протекції ззовні), що його проводить особисто директор (тобто я). Вираз "може й непогані" у Вашому дописі означає лише те, що Ваші діти ніколи не навчались у школі Ерудит, тому висновок "дуже погана школа" є нічим іншим, як яскраво вираженою образою на розмову (дискусію) з "самозакоханим і неадекватним чоловіком", себто зі мною, яка, очевидно, склалася не так, як Вам би цього хотілося. І ніякий я не "жах", а дуже веселий і привітний! Всім, хто читає ТАКІ дописи пропоную ОСОБИСТО робити висновки
Христя
0
# 22 май, 2010 года в 19:01
Дуже погана школа.Не віддавайте туди дітей.Вчителі може й непогані,молоді та незіпсовані системою,а директор - просто жах,самозакоханий і неадекватний чоловік.ЦЕ школа для дітей його кумів,знайомих ,сестер і братів.
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...