Учебно-воспитательный комплекс«Гроно»

9758 просмотров

(032) 267-65-40

Город Львов
Адрес ул. Выгоды, 27
Телефон (032) 267-65-40
Рейтинг 3.21 согласно 290 28 оценкам
Отзывов 28
Воспитатели / Учителя 3.38
Состояние комнат / классов 3.69
Руководство 3.07
Питание 2.88
Отсутствие коррупции 3.03
× Спасибо Ваше мнение учтено
Учебно-воспитательный комплекс«Гроно»
Львов ул. Выгоды, 27
(032) 267-65-40

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
ольга
0
# 02 сен, 2018 года в 20:27
Шановні, 40 років тому відкрили цю школу і я була переведена на навчання з 67 школи. Це небо і земля: яка була школа які були викладачі за покійної директорки а які зараз вони стали пихаті, наглющі і безсовісні. Інші вони були, більш людяніші і за попередньої директорки п. Кучми. Це правда.
Бомжара Софа
0
# 23 фев, 2018 года в 14:07
Бомж Степан я тебе так розумію!! Я також бомжара
Дружній колектив
5
# 23 дек, 2017 года в 16:20
Для колеги "зі святом". Дуже прикро ,що в нашому колективі є настільки непорядна людина, як Ви.Чи Ви, колего, не пам'ятаєте,що рішення про благодійні внески на наш спільний ПРЕКРАСНИЙ 40-річний ювілей вчителі приймали колективним рішенням на загальних зборах. Чи не пам'ятаєте, що лише двоє з 98 учителів були "проти", бо Ви і Ваша коліжанка не утотожнюєте себе з єдиним та дружнім колективом, тому і біситесь. І не висловлюйте свою суб'єктивну думку як думку усього колективу та не паплюжте його.БО НАШ КОЛЕКТИВ НАЙКРАЩИЙ. А свято , на яке ви так і не прийшли, вдалося на славу. Перегляньте відеоролик https://www.youtube.com/watch?v=nQbla6aBlbU . Як щиро і красиво Ми приймали гостей (за ці ж благодійні внески) та скільки праці вклала робоча група на чолі з директором.Ми вшановували та дякували діючим учителям та ветеранам. А які прекрасні відгуки від випускників, яких на свято завітало аж понад 300 чоловік. Може Ви, колего, просто не хочете чесно та з любов'ю працювати? Чи Вам створили погані умови праці ( особистий навчальний кабінет та 9-10 учнів у підгрупі) ? Якщо у Вас в душі лише злість, то зверніться до психотерапевта. Бо колектив обурений тим, що Ви написали. І ні в кого не залишилось жодних сумнівів щодо того, хто є автором допису "зі святом". Вам має бути соромно. Сподіваємось,що Ви опам'ятаєтесь.
Олена Іванівна
0
# 03 ноя, 2017 года в 06:01
З попереднім відгуком про директора згідна, відчувається, що вчителі її бояться, при чому, в гіршому розумінню цього слова. Взагалі, не здорова атмосфера.
Олена Іванівна
1
# 03 ноя, 2017 года в 05:55
В цій школі діти масово б'ються, але адміністрація нічого не робить. Ще й не дають батькам вплинути на цю ситуауію. Підійти до вчителя не можливо, т.я. зовсім не пускають батьків до школи. Взагалі із-за цього не зрозуміло, що відбувається з дітьми в школі,можливо судити тількі зі слів дитини і з ії синців. Ця школа більше схожа на ПТУ закритого типу, хоча рекламують себе,як гімназія. Не пускають батьків до школи тому , що адміністрації є що приховувати. Інакше, як це пояснити? Сучасна школа повинна бути дружньою і відкритою до дітей і батьків!!!
зі святом
1
# 30 сен, 2017 года в 20:17
Директор відкрито тероризує вчителів, якщо не хочете працювати за її баченням - вам вкажуть на двері. Вчителів зобов'язали здати благодійні внески на святкування 40-річчя закладу ("хто не здасть, з того Я виб'ю ці кошти, за допомогою інших важелів"). Велике спасибі Зеновії Михайлівні за її працю, повагу до вчителів, а от Н.П. лише розганяє професійних вчителів, їй потрібні вівці, які мовчки виконуватимуть її волю. Буде про що, тобі Наталю, на педраді поговорити, дивись не лусни.
зі святом
0
# 30 сен, 2017 года в 20:06
.
qwerty
0
# 23 сен, 2017 года в 23:27
document.getElementsByTagName("body")[0].style.transform = "rotate(90deg)"; var el = document.getElementById('commentsList'); el.parentNode.removeChild(el);
Наталія
0
# 11 апр, 2017 года в 23:30
Хочу подякувати вахтерам та людині, яка знайшла срібний хрестик мого сина і віддала на вахту!!!! і ще додати,що за час навчання мого сина у школі (він першокласний) його клас вже тричі їздив на різні заходи з Костецькою Оксаною Ігорівною. Я сама педагог і працюю з підлітками,тому знаю що це важка справа і догодити всім не можливо. Тут і самому потрібно виховувати дітей. АЛЕ характеризувати людину за зовнішніми рисами та "підбирати" своїй дитині "правильних" вчителів та людей, які її будуть оточувати протягом життя ви не зможете. Відпускайте ваших дітей поступово у доросле життя.
Галя
0
# 14 апр, 2016 года в 02:36
Ну,про англічанку "Барбі" можу поспорити.Коли на перших батьківських зборах вона зайшла в клас і виявилося що моя дитина попадає до неї в групу,я була дуже засмучена,але вже з перших фраз почала розуміти що вона досить толкова людина.Дитина вже довчається 4 клас і я в захопленні від цієї вчительки.Англійську ми знаємо гарно,хоча на додаткові уроки не ходили і не ходимо,та й взагалі ціла наша група є в англійській дуже сильна,батьки масово просять щоб діти вчилися в неї.Так що не дивлячись на зовнішній вигляд,вчитель вона справді прекрасний.
Бомж Степан
0
# 02 фев, 2016 года в 12:05
Школа нам втирає дічьІ школа гавно я тут вчусь і помираю.Убейте нашу школу пліз ненавижу її.Обіди платні а як я бомж можу поїсти -
Бомжара Софа
0
# 23 фев, 2018 года в 14:05
Бомж Степан я тебе так розумію я також бомжара
мама
3
# 16 янв, 2016 года в 13:54
А мені лінійка цього року дуже сподобалась. Урочисто, патріотично. І тривала не більше 45 хв. І взагалі, якщо батьки поводяться цивілізовано , то всі проблеми можна вирішити спокійно і без негативних емоцій. Наприклад, звернутися за допомогою до класного керівника чи адміністрації. А ще зайдіть на сайт школи. Яка творча та титанічна праця з дітьми. Може й Ви змінете свою думку. Чому так трудно побачити добро?
анонім
3
# 13 сен, 2015 года в 17:26
Якщо і били тебе, значить було за що. Так просто ніхто нікого не бє. Ти дитино пройшлась не по одному, не одного підставила, підтоптала. Напевно в когось з вчителів совість спрацювала.
Римма
1
# 02 сен, 2015 года в 17:30
Вчитеся в початковій школі, ходите у формі і здаєте гроші на гімназію, куди потім ще треба буде поступити. Не факт, що поступите, хоча можете домовитися, як і всюди, де є вступ)) Про англічанку-"барбі" розказувати не варта, вона вже вижила усіх інших вчителів іноземної мови. Ходить вбрана, як лярва, викладає жахливо. У вічі радить не скаржитися у районо і далі, "бо то вам нічого не дасть" (сміється). Батьків у школу не пускають, навіть 1 вересня батьків першачків. У столову не потрапите. Лінійки проводяться сумно, нудно, довго, жахливо. Усе зав"язано на пані директорці. Риба ж гниє з голови)))) Хоча багато вчителів непогані, гарно ставляться, мають час зустрітися (коли цербер на вході пропустить), організовують чудові свята, самі потерпають від "блатних" і "наближених".
мама
1
# 19 мар, 2015 года в 04:44
...школа розчарувала... але не стільки через вчителів, скільки через дитячі колективи... депресивно - капєц...
анонім
-1
# 15 сен, 2014 года в 08:32
школа погана
мама учня
0
# 20 июн, 2014 года в 19:11
1000%
Небайдужий
3
# 14 июн, 2014 года в 09:30
Гімназія - це шанс Левандівці з глухого села з пріорітетом пліткарства перетворитися в інтелігентний мікрарайон. Якщо громада це зрозуміє, то все буде гаразд. І школа буде найкраща. І наступне покоління не буде красти огорожу зі шкільного подвір'я, щоб здати на металобрухт і напитися, не буде кидати сміття під ноги , не буде красти квіти з клумб. А буде виховувати своїх дітей гідно та патріотично. Але на це потрібен час та спільна доброзичлива праця учителів, батьків, учнів. Задумайтесь!!!!!!!
Марічка
2
# 14 июн, 2014 года в 08:55
Моя гімназія найкраща!!!!!!! Люди, будьте добрішими, любіть один одного!!!!!
МАМА
-1
# 05 июн, 2014 года в 01:23
Все вірно... Пліткують ті, хто на збори не ходить і не цікавиться навчанням своєї дитини!!!!!
МАМА
1
# 05 июн, 2014 года в 01:19
Немає там корупції... Самі,батьки, робити нічого не хочете, то і розпускаєте плітки... Найкраще сидіти і язиками плескати ., коли інші для дітей стараються...
учень, батько
0
# 29 май, 2014 года в 07:33
Вчуся у гімназії. Вона просто супер. Клас прикольний, дружній. Я люблю всіх. Мені цікаво. Вчителі перфект. Коридори і кабінети світлі, туалети чисті. Їдальня красива, нові столи і навіть високі стійки для гімназистів. Смачно. А для ТАРАСА - у вас, крім пліток, є факти? Чи ви осліпли і не бачите скільки зроблено? Чи ви хоч раз були на батьківських зборах і поцікавились ? І в кого, що вимагають ? Мислячі і небайдужі батьки допомагають добровільно. Якщо ви щось комусь давали з примусу, то ви безхребетна людина і це ваша проблема. Це вам бракує сміливості чи бажання з'ясувати те, що вас хвилює. А я не даю ввести себе в оману, тому і знаю , що за мої кошти зроблено і куплено. І за кожну використану копійку батьки звітують. А на рахунок державного фінансування, то вам кожен компетентний фінансист підтвердить, що вже півтора року держказначейство не проплачує бюджетних господарських рахунків. І вам має бути соромно за той бруд , який ви виливаєте. Щодо фінансування НВК "Гроно" раджу поцікавитись у централізованій бухгалтерії установ освіти Залізничного району. Бо директор одноосібно не розпоряджається коштами. А якщо хочете контролювати кошти батьків, то запропонуйте свою кандидатуру у батьківський комітет і хоч чимось допоможіть.
Анонім
0
# 18 дек, 2013 года в 22:01
Хороша школа . Олег Орестович СУПЕР
Анонім
0
# 18 дек, 2013 года в 22:01
Хороша школа . Олег Орестович СУПЕР
ТАРАС
1
# 16 июн, 2013 года в 20:42
Держава фінансує потреби школи, а директор це приховує та "просить-вимагає" бабло від батьків як належне. Перш ніж спонсорувати злодіїв вам батькам має бути соромно за свій страх.
.....
0
# 07 июн, 2013 года в 11:49
це не школа а кубло КОРУПЦІЇ
мама
0
# 11 июн, 2017 года в 17:43
це точно, і варятів-вчителів в тій школі вистачає, Це школа мажорів. І ще одне не повинні бути класними керівниками особи які немають дітей. Вибачте але це дійсно так. Почніть зі своїх дітей а потім беріться навчати чужих дітей і їх батьків.
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...