Учебно-реабилитационный комплекс для детей с нарушением зрения «Львенок»

5818 просмотров

(032) 263-40-88

Город Львов
Адрес ул. В. Великого, 87-А
Телефон (032) 263-40-88
Рейтинг 3.44 согласно 260 51 оценкам
Отзывов 51
Воспитатели / Учителя 3.50
Состояние комнат / классов 3.46
Руководство 3.50
Питание 3.40
Отсутствие коррупции 3.35
× Спасибо Ваше мнение учтено
Учебно-реабилитационный комплекс для детей с нарушением зрения «Львенок»
Львов ул. В. Великого, 87-А
(032) 263-40-88

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)


 

Адресс электронной почты lewenia@ukr.net


Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
Марина
0
# 25 май, 2017 года в 00:52
Ця школа найкраща в Україні для діток з вадами зору. По всім параметрам як приватна. В класі 12 діток, класи по 80 квадратів, поза класом килим з великими кубіками, циліндрами та іншим. Годують прекрасно, двічі на день гуляють, з дитиною займаються дефектологи, лікарі, логопед, і інші спеціалісти. Дякую Левеняті, ми будемо сумувати..
Мама
1
# 21 авг, 2016 года в 13:41
Заклад дійсно хороший , його створила директор , однак це не дає їй права по хамськи відноситись до своїх працівників ! Такої плиності кадрів немає у жодному навчальному закладі ! Люди просто не витримують її самодурства !
Анна
1
# 06 фев, 2014 года в 13:05
Мило, но я не вожу. Нашла в центре круче
Людмила
0
# 09 дек, 2013 года в 23:31
моя дочка уже 2 месяца в Левеня, состояние помещения отличное, специалисты замечательные, воспитатели и руководство идут навстречу во всех вопросах, питания для ребенка я лучше еще не видела, чем здесь, завтрак, второй завтрак, обед, полдник и ужин. Занятия со специалистами каждый день, утром музыкальная зарядка. Комплекс занятий подобран так, что с ребенком успевают заниматься и тифлопедагог, и дефектолог, и занятия в спортзале, и массаж, ориентирование в пространстве, сенсорная комната, аппараты для стимуляции сетчатки и зрительного нерва и много всего остального, с детьми гуляют в день 2 раза, перед ободом и ужином. Все воспитатели и специалисты отдают себя полностью, всегда улыбки на лицах. Моя дочка очень сложный ребенок, без специалиста нам не справится никак. здесь мы научились (за 2 месяца!!!) жевать и самостоятельно держать чашку и пить из нее, дома я боролась 6 лет без результатов. Огромное спасибо всем людям, которые помогают нашим детям познать мир и научится самостоятельности. Это огромный труд.
Неля
0
# 27 май, 2013 года в 12:51
Школа- на вищому рівні. Я дуже задоволена, а для моєї дитини ця школа стала цілим світом на 5 років. Коли дитина постійно хоче до школи, я бачу, що вона тут щаслива - що ще потрібно. Висловлюю вдячність першим вчителям- Надії Василівні та Ірині Андріївні.
Батько
0
# 20 апр, 2013 года в 10:29
Чи можна робити ремонти під час навчального року? Заходиш в приміщення ,а там пилюка,запах фарби та клею. Як можна в такій обстановці вчитись і працювати? Ремонти роблять в школі і садочку. Жах.
педагог
0
# 12 апр, 2013 года в 16:01
Таким людям, як п.Ремажевська немає місця в спеціальній освіті, оскільки людяність, порядність не купиш за гроші., як купила кандидатську та "Гордість країни" стид вам і позор на всю Україну....
О.
0
# 03 апр, 2013 года в 01:37
Прочитавши відгуки, хочеться сказати декілька слів. Що справді заклад хороший, дітям в ньому комфортно. Але що стосуєьться працівників - їх дійсно шкода, тому що директор - тиран, але Бог їй суддя.
К.
0
# 02 апр, 2013 года в 18:43
Господи, читаю і дивуюсь. Скільки гадості живе в "людині"!!! Когось охаяти - це за щастя, а щось людське зробити самому -слабо!!!! Гидота! І хочеться плести гадості на когось - та піди та посади хоч одне дерево, може від тго буде користь для людей...
м
0
# 12 мар, 2013 года в 23:03
Заклад чудовий, дуже хороші спеціалісти. Але не директор, в якої манія величі і думає що їй все можна.В тому числі і кричати на працівників. Атмосфера гнітюча, все залежить від її настрою!!!Оцінка директору.
мама
0
# 07 фев, 2013 года в 17:37
дякую директору, дякую колективу! Просто низько вколяюсь. Ми пройшли з аншою хворою дитиною і Крим , І Рим. Всюди в нашій незалежній Україні свинство, хабарі. Без рубля ніхто не посунеться, не повернетьтся в твою сторону. Перший раз в житті до нас поставились як до рідних .Ми приїхали здалека, в нас немає нічого в області для таких складних дітей. А тут як вдома. Дякую за все що зробили для моєї дитини!!!!
А заздрість, вона ж лізе як грибок....
мама
0
# 03 фев, 2013 года в 17:03
Була неодноразово в Левеняті.Підтверджую складну позакулісну атмосферу в колективі. Плюс - для не місцевих дорого регулярно відвідувати такий заклад.Все таки для дітей-інвалідів держава могла б безкоштовно організувати хоч реабілітаційні заняття.Для львів"ян було безкоштовно,для інших - платно.А заклад такий не в кожній області є.
Катя
0
# 25 янв, 2013 года в 18:59
Що ж все таки в нас за люди. Директор всіх тримає в кулаці?... А по іншому в нашій країні і не можливо. Я також закінчила садочок де директор біла вімоглива, і жорстка але і садочок був на рівні, а зараз гадюшник. Директор молода особа кожного дня випивша повний безлад. Так що гидоти понаписувати ми всі можем, а спробуйте кирувати таким центром. Дітки хворі і серйозно хворі(сама бачила волося інколи ставало дибки) важко і керівництву і працівникам. Але Левеня існує, допомагає і дай Бог щоб існувала ще багато років. А від мене як від мами хворої дитини велике вам спасибі!!!!
Юля
0
# 19 янв, 2013 года в 16:11
У Левеня дуже багато незрозумілого і просто дивного, дітям дуже комфортно, а педагогам ні! Коли люди залякані вони не можуть творити, не можуть почуватися захищеними - це прикро. В таких умовах виживають лише раби або перевертні, а такі люди не будуть продовжувати розпочатої доброї справи, нажаль. Шкода, що коли буде інший керівник все продадуть, розкрадуть і знищать. Справжній вчитель повинен мати учнів, які понесуть його прапор в майбутнє...
освітянин 2
0
# 29 дек, 2012 года в 14:03
Підтримую батька,щодо директора закладу.Так,заклад на найвищому рівні,педагоги теж молодці,не кожен дасть раду працювати з психофізичними та вадами зору дітьми.А для тих,хто недавно працює істина ще відкриється.Гарний подарунок собі зробила директор захищаючи скопійьовану польську дисертацію!!!Ганьба такому директору!!!Гарний приклад для вас педагогів.які ще не стикалися з її істинним лицем.Отже,закладу ЛЕВЕНЯ великий плюс, та 5 зірочок,хай процвітає.Директору за "нрав"дві зірочки.
Педагог
0
# 01 дек, 2012 года в 17:06
Як прикро, що людина з ненавістю в душі виплескує це в інтернет. Можна подумати, що батько працює з директором в одному кабінеті, що дозволяє такі судження. Я працюю тут недавно, але це прекрасне місце для праці і творчості. Директор - вимоглива, але це правильно. Хіба це добре, коли всюди безлад і розвал. А у нас - класно, і робота цікава!!!!
батько
0
# 22 ноя, 2012 года в 21:33
Дуже прикро ,що за натертими до блиску підлогами і килимами деякі батьки не помічають, який самодур керує цим закладом.Співчуваю педагогам.!
Ірина
0
# 01 окт, 2012 года в 23:14
Заклад - просто супер! Цікаві молоді люди,. та і ті, кому за .... ще дадуть фору молодим спеціалістам.
Цікаво працювати, а для дітей тут просто класно!
батьки
0
# 21 сен, 2012 года в 17:41
Почався навчальний рік і з ним прийшли турботи. Як встигнути на роботу, чим погодувати, коли встигнути до лікаря, бо дитина має хворі очі. Не уявляла собі, як це все буде відбуватись. І раптом - Левеня! Господи, дай Боже здоров'я тим людям, у яких є терпіння до наших дітей, всіх вислухати, помогти, створити просто чудові умови, такі як вдома. Іду на роботу і душа на місці.Дякую всім педагогам і адміністрації!!
тато
0
# 30 авг, 2012 года в 17:15
Заклад сучасний і просто фантастичний! Тішусь, що моя дитина відвідує ТАКУ ШКОЛУ! З 4% зору на одне око ми маємо 90%!!!!!! І умови сучасні. Все зі смаком, чистота і порядок.
мама першачка
0
# 30 авг, 2012 года в 17:09
вчора були в школі. Просто супер!!!! Моя старша дитина ходить в звичайну (оце правда звича-а-айна) школу. А тут все затишно, як вдома. Чистота і порядок. Педагогі молоді, очі світяться. Так надіюсь що моїй дитині буде тут добре!
О.К.
0
# 24 июн, 2012 года в 20:53
Закінчився навчальний рік в садку.Моя дитина піде в школу 1 вересня. Дякую Левеня за три роки які ми провели тут. Прекрасні умови, абсолютно адекватні вихователі, нормальні керівники, які завжди готові вислухати, і саме головне прислухатись до батьків. Якби всі діти ходили в ТАКІ садки ми би мали нормально виховане покоління. Дякували на випускному, а я хочу ще подякувати в інтернеті і побажати не звертати уваги на дураків. яких просто давить жаба. Так тримати!!!!!
Лавр
0
# 17 май, 2012 года в 01:20
Попал в Левеня случайно. Шокирован! Фантастика как работают люди. Дети просто классные!!! Веселые и счастливые, при всех своих проблемах. И еще, очень важное, особенно сегодня. Дети, сам центр - ухоженные. Даже на территории - цветы, порядок. Вот, нашел правильное слово: порядок! Это чувствуется во всем. Так надоела тарабарщина в нашей жизни, в нашей стране, что хочется спросить людей работающих в Левеня как им удается в нашем бардаке делать НОРМАЛЬНОЕ КЛАССНОЕ ДЕЛО!!!
Олена
0
# 02 май, 2012 года в 02:41
Я вперше у Львові, і вперше в Левеня. Багато чула, але те, що я побачила перевершило ВСІ чутки. Це супер-заклад. І напрвду найбільше вражає, що всі привітні і фантастично фахові. А сліпоглухі діти... Я не знаю чи могла би працювати з такими важкими дітьми. Я просто здивована.Виявляється що в нас в Україні є справжні европейські спеціалісти і заклад, на який можна рівнятись у всьому.
Перечитала деякі коментарі, бридко читати - жовч лиється через край. Попробуйте попрацювати і досягти самі чогось. Я вражена. Колеги! Ви просто молодці!!
Вікторія
0
# 26 апр, 2012 года в 10:52
Безперечно, матеріально-технічна сторона закладу на достатньому рівні, хоча до євростандарту, є ще до чого прагнути. Та, вважаю, самим головним є атмосфера у якій живуть діти і працюють педагоги. Атмосфера - гнітюча. У повітрі закладу вітають: непривітність, нетирпимість, неповага, щира зухвалість.Педагоги - залякані. Вважаю - це недопустимим. Щиро співчуваю педагогам-колегам, в таких умовах складно працювати. Керівництву хочеться нагадати: всі ми люди, всі ми Божі діти, всі заслуговують на любов та повагу.
юля
0
# 28 мар, 2012 года в 01:25
Так,заклад хороший , але кому сподобається,що вихователі та вчителі міняються щороку ? Тут маленькі діти !!! Таке враження,що керівництво взагалі не знає роботу дошкілля та початкової школи. А працівникам дивуюсь-ремонт іде,а вони вікна миють,це таке знущання директора !!!
А ще дивує,що цього року не було свята Нового року,хоча діти були готові.
Мама
1
# 25 мар, 2012 года в 21:45
Мы объездили много разных городов, видели много разных врачей...Мы искали кто может помочь нам. Мы отчаялись, что в этой стране нет нормальных, порядочных людей, которым небезразлична судьба маленького слепого ребенка. И вдруг Вы, Вера Николаевна! Низкий Вам поклон за Ваше огромное сердце, за Ваши знания, за умение поддержать, вселить надежду. Вы удивительной души ЧЕЛОВЕК! Центр действительно создан с огрмной любовью к детям. Персонал грамотный и обученный. Уезжаем с надеждой...
Ок.
0
# 24 фев, 2012 года в 14:22
Я просто вражена. Чи є ще десь такі умови, як в Левеняті?! Фантастично, що виявляється можна зробити і в державному закладі для дітей просто фантастичні умови. Діти виховані, доглянуті. заклад світлий і затишний, як дім. Ми з чоловіком обійшли багато шкіл у Львові. Це жахливо! Начальство мало би хоть трохи дивитись в які умови приймають дітей. А якщо таоя дитина хвора, то їй нема що робити в тих ........., які називаються школами. Моя дитина піде вчитись в Левеня з 1 вересня. Дякую!!!
Колега
0
# 14 фев, 2012 года в 14:32
Дякую за високий професійний і науковий рівень працівників Вашого закладу, яким вони радо діляться з колегами. Важливо, що і державна установа може працювати достойно. Хочу зауважити, що дітям в закладі затишноі комфортно, їм надають найфаховішу в Україні допомогу, а директор на Своєму місці!!!!!!!!!!!!!!
Г.
0
# 05 фев, 2012 года в 23:23
Працюю в "Левеня" .... років. Дійсно працюю. Складно, бо діти складні. Вимоги до персоналу - на рівні Европи. Умови - супер.Знаю одне, без Ремажевської цього закладу не існувало би просто!!!! Це не заклад, а дім, який Ремажевська побудувала САМА. І наша рідна держава їй не допомагала. Піде з "Левеня" Ремажевська - "Левеня" завалиться, як все валиться в нашій любій державі зараз. Колектив молодий і тому не просто все. А перша фраза попередниці класна: " заклад працює чудово!" Цікаво, а як це може бути без нормального керівника???? Ми так звикли, що керівник повинен бути безхребетним (так як наші президенти), А якщо вимоги - то це ЖАХ. Складно працювати і жити нормальній людині в БАРДАКУ.
Доречі, Ремажевської не було три місяці - ми побачили в дії інших ДИРЕКТОРІВ, вони в підметки Ремажевській не годяться. А що бояться - так витравлюйте в собі рабську філософію! Я горжуся, що знаю ТАКУ ЛЮДИНУ!
м.
0
# 26 янв, 2012 года в 17:21
Як навчально-реабілітаційний центр, "Левеня" працює чудово, дуже потрібний навчальний заклад такого типу і дітям, і не менше їх батькам. Досвідчені спеціалісти дуже допомагають батькам морально, а це дуже важливо, дуже... Але як міце праці - "Левеня" - це ЖАХ ...все підпорядковується настрою директора, всі бояться директора, постійна напруга...дуже сильна плиність кадрів...люди просто не витримують морально...диретор принижує людей. Сумно, що це так!!! Але загалом заклад (без директора!!!!) дуже потрібен!!!! Дякую. Ставлю оцінку директору.
Марійка
0
# 10 дек, 2011 года в 21:13
Моя дитина вже вийшла з цього садка. ми пішли в звичайну школу. Яка ужасна різниця!! Приходила до свого вихователя і задавила мене заздрість. Господи, значить можна створити нормальні умови для дітей так як в Левеня. Чому інші керівники нічого не роблять? Хочу просто подякувати за ці роки, що моя дитина ходила в Левеня. Шкодую, що забрала в іншу школу , бо далеко возити. Дякую!
Оксана
0
# 19 ноя, 2011 года в 13:25
Хочу подякувати "клану" Ремажевських за створення центру європейського рівня для дітей з вадами зору,а також їхніх батьків,яким бракує підтримки,кваліфікованих порад і просто розуміння-а тут можна усе отримати.Низький уклін Вам Віра Миколаївна за проведену роботу і дай Вам Бог здоровя
колега
0
# 29 окт, 2011 года в 01:24
Це заклад, де думають!!! І керівництво, і мої колеги - педагоги. А ті, в кого мізки заплили жиром чи болотом ідуть геть. А директор класна!!! І розумна. і красива. Ось і шиплять... Заздрість - основна наша риса.
Громадянин
0
# 22 окт, 2011 года в 14:28
Читаю і дивуюсь! Ну прямо, як в нашій державі - протилежні думки (батьки -за, а "якісь освітяни" - проти). У мене дитина здорова, але живемо недалеко. Прийшов, думав потраплю в звичайний садок, а там Європа. Насправді! Господі, нажаль заздрість - це головна риса українців. От коли , пробачте, срач і грибок на стінах - це нормальний садок, а якщо зроблене все на "5" (чи то тепер на "10") - зле.
А нас не взяли - немає вад зору, перший раз пошкодував...
МП
0
# 05 сен, 2011 года в 23:01
дуже задоволений цим закладом, та тільки треба поміняти керівництво, і все буде супер. Бо працівники чуйні і добрі люди.
кака
0
# 05 сен, 2011 года в 22:52
умови в садку супер
мама дитини
0
# 23 июл, 2011 года в 00:42
це чудова сучасна школа, з найкращим ставленням і розумінням до дітей та батьків!
наталя, мама вихованців садка
0
# 16 июн, 2011 года в 14:29
Відносно керівників НРЦ не можу нічого сказати, бо не мала ніяких справ із ними. А от про вихователів скажу. Вихователі та їх помічники в нас щороку міняються. Вихователями, з якими довелось мати справу нам і нашим дітям, задоволена на всі 100%. Я могла залишити на них своїх дітей, не боячись за те, що їх поб’ють або йоржиком підітруть дупцю (як показували по СТБ про якісь садки). Навпаки, мої діточки з радістю ходили і ходять в садочок і відгуки про педагогів у них тільки найкращі. Тому теж дякую працівникам за чудову роботу.
освітянин
0
# 17 янв, 2011 года в 19:25
Глибоко помиляєтесь, якщо думаєте що нелюдське хамство хтось сприйме як строгість а істеричні крики за вимогливість
Юля
0
# 15 янв, 2011 года в 22:36
Я приємно здивована роботою педагогів Центру розвитку дитини, чудовими умовами перебування, добрим ставленням до моєї дитини і розумінням проблеми. Хочу подякувати працівникам і завідувачу за чудову роботу.
Родители
0
# 15 янв, 2011 года в 00:39
Мы были Центре развития ребенка "Левеня". Нас приятно удивил професионализм педагогов , врачей, заведующей центра. Мы узнали много полезного и , главное, поняли, что жизнь не закончилась, что наш ребенок сможет самостоятельно жить и учиться, что его успехи зависят от нашего понимания, терпения и веры. Спасибо Вам за доброту и поддержку!!!
батько
-1
# 12 янв, 2011 года в 09:32
Це не державна школа ,а школа клану сімейства Ремажевських ,,тут дуже зручно влаштувались дві доньки ,зять І чоловік ,який не будучи в штаті ,заправляє всіма темними справами у школі.
Вдячні батьки
0
# 22 ноя, 2010 года в 21:40
Школа,СУПЕРРР........... .
віка
0
# 01 окт, 2010 года в 23:18
Це не заклад,а якесь гестапо по відношенню до педагогів, на чолі з тираном,який не знає чого хоче!!!
оксана
0
# 19 сен, 2010 года в 16:04
У Левеняті дуже багато "фарсу" ,а в дійсності робота не на найвищому корекційно-педагогічному рівні! Семінари - добре , а що на них можна почерпнути? тільки гроші відмивають!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Освітянин
0
# 01 сен, 2010 года в 00:46
>Якщо не подобається, можна собі змінити і вибрати любу школу яку захочеш

Ну так, звичайно! Будь-яку іншу!!! Наприклад в Тернополі. Або в Ужгороді...
Це ж школа для дітей, у яких проблеми із зором.
Вдячна мама
0
# 08 авг, 2010 года в 00:34
Мене дивує чиєсь незадоволення. Якщо не подобається, можна собі змінити і вибрати любу школу яку захочеш. Я особисто шкодую, що ця школа є всього початковою, і мріяла би про те, щоби в таких умовах, як моя дитина навчається зараз вона навчалася би і до закінчення школи. Умови - супер!!!
Наталя
0
# 28 июл, 2010 года в 18:28
Директор хороша людина а от зауч немає відчуття та розуміння до учнів і поваги до батьків! Віра Миколаєвна тягнеться з програмою школи до Європи а зауч до СССР!
колега
0
# 28 апр, 2010 года в 11:38
директор строга і вимоглива
якщо гладити всіх по шерсті, то результат у нас, слов'ян, буде нижче плінтуса
це варто зрозуміти і батькам
Незадоволені батьки
0
# 23 янв, 2010 года в 18:24
Закладом керує людина з ненавистю в душі , а це недопустимо.
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...